לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-03-2008, 04:04
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
מה עוד צריך לקרות כדי שהרוב היהודי יפנים שערביי ישראל הם האויב?

אולי פיגוע שבו יירצחו שמונה יהודים?

מי שיגיד שזה קמצוץ, שלהכליל ולהכפיש אוכלוסיה שלמה זה לא צודק, לא מוסרי, לא נכון.
זה נכון ועוד איך - גם לא כל הפלסטינים מבצעים פיגועים, אבל אנחנו עדיין במלחמה נגדם
כבר שנים.

אני מקווה שהמצע של ליברמן יתחיל לחלחל ליהודים בישראל. הערבים יכולים לצעוק כמה
שבא להם שהוא גזען. אם כך, גם אני גזען. מאסתי במחבלים, מוצצי ביטוח לאומי,אצלי
במדינה. אלה גיס חמישי בכל מובן המילה.

אני מקווה שהמדינה תסלק את הפלסטינים עם התעודה הכחולה בסופו של דבר, ואני כבר
מודיע שאצביע ליברמן, לא כי אני מטורף על הבחור, אבל אם הוא יקדם את רעיון העלמת
הערבים הבוגדניים האלה מהמדינה, אז אני בטוח אתן לו את הקול שלי.

הערבי המסריח שביצע את הפיגוע היה, כאמור, בעל תעודה כחולה, ואף אולי עבד כנהג
בישיבה. סוכת אבלים הוקמה בביתו (למה הבית טרם נהרס?) ודגלי חמאס הונפו שם.
נפלנו חזק עם בוגדים מסריחים, וכל הטיבים שמריחים מצואה, אותם לעזה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-03-2008, 04:30
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
ברשותך, אתייחס לשתי סוגיות: אחת שגיאה בטרמינולוגיה, והשנייה העניין עצמו:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "מה עוד צריך לקרות כדי שהרוב היהודי יפנים שערביי ישראל הם האויב?"

ראשית, ערביי מזרח י-ם אינם אזרחי ישראל. הם נושאים תעודות זהות כחולות, ומוגדרים כתושבי
קבע. הדבר מקנה להם חופש תנועה מלא (יתרון אדיר עבור רבים מהם שעובדים כנהגים המובילים
סחורה מאיו"ש לתוך הקו הירוק, ולהיפך), זכות בחירה לעיריית י-ם (שאותה הםנמנעים מלממש) ומעל
לכל - זכאות לביטוח לאומי. הם לא אזרחי ישראל, למרות שלו רצו להתאזרח, שמורה להם זכות זו,
תודות למספר החלטות מופלאות בנושא זה.
אחרי שעסקתי בנושא זה (שהוא סמנטי לחלוטין, אני מודה), אני עובר לנושא סמנטי נוסף - שהוא
פחות סמנטי ויותר לעניין: ההגדרה של ערבים אזרחי ישראל כ"בוגדים". ערביי הביטוח הלאומי
שתומכים באוייב, אינם בוגדים. זו נאיביות לראות אותם כבוגדים, שכן הגדרתם כבוגדים מעידה על כך
שהייתה מהם ציפייה כלשהי לתחושת הזדהות מצידם עם מדינת ישראל, והאמת היא שאין כל סיבה
לצפות מהם לחוש כך - המדינה הזו היא מדינה שלוחמת בבני עמם, ואין שום סיבה לצפות מהם לחוש
הזדהות עימה. בישראל מצפים מערביי הביטוח הלאומי לחוש הזדהות עם עם המדינה רק בגלל
שהמדינה משלמת להם מיליארדים בביטוח לאומי, משקיעה הון תועפות בהפיכת ערבים אזרחי ישראל
לאוכלוסיה הערבית המשכילה ביותר במזה"ת, מפתחת תשתיות ביישובים ערביים שפושטים רגל עקב
ניהול חמולתי מושחת עד היסוד - והאמת היא שאין סיבה שנצפה מהם להכרת תודה. בעיניהם אנו
ח-י-י-ב-י-ם להם את כל זה, שכן עבורם ישראל היא רע שנגזר עליהם משמיים, וכל מה שלא ניתן
להם, לא יצדיק מצידם תחושת נאמנות למדינה. מבחינתם המדינה היא תוצאה של אסון שקרה
ב1948, ושום הסבר עובדתי (שיוכיח בפשטות שלולא קמה כאן מדינה יהודית, רוב הערבים אזרחי
ישראל היו במצב כלכלי גרוע פי אלף) לא ישכנע אותם.
אין טעם לצפות מהם לנאמנות, והבעייה עם ערביי הביטוח הלאומי היא בעייה פנים-יהודית: מי
שחשב שזהות לאומית (ועוד יותר מזה, זהות דתית) יכולה להטשטש באמצעות שוחד, טעה בגדול.
מי שחשב שחנפנות היא תחליף למדיניות בטחונית ברורה וחד-משמעית, טעה בענק. האמת היא
בדיוק הפוכה: השוחד והחנפנות רק שכנעו את הערבים שאנחנו ארעיים פה, ואין שום סיבה לבזבז
זמן בלנסות "להשתראל" (יעני, להפוך לישראלי...), כאשר הקיצבה בין כה מגיעה בזמן, כאשר
המשטרה לא מעיזה להכנס לכפרים, וכאשר מס הכנסה וההוצל"פ נמנעים מגביית חובות בתוך הכפרים.
הערבים אינם בוגדים. אנחנו פשוט מטומטמים, בכך שציפינו מהם למשהו מלבד עויינות למדינה.
בישראל יש קבוצה ענקית שאיבדה כל קשר לרעיון הלאומיות היהודית שהיא בבסיס קיומנו פה,
ואימצה אידיאולוגיה גלובאליסטית-מערבית-שלומיסטית, שבבסיסה היא מתייחסת בבוז לכל הרעיון
של לאומיות (חילונית או דתית), ולכן היא מתקשה להבין שאצל הערבים (גם הנאורים שבהם...)
רעיון זה ממש לא נזנח והוא עדיין יסוד אמיתי של תפיסה פוליטית אצלם. מסיבה זו אותה קבוצה
ניסתה בכוח לטעון שפרעות אוקטובר 2000 היו "מחאה נגד קיפוח", ולא מרי לאומני שנפתח כחלק
מפתיחת מלחמת אוסלו ביש"ע, שבוע קודם לכן.

ישראל לא נפלה חזק עם בוגדים. ישראל נפלה חזק עם אנשים שמאמינים שאם נתעלם מכך שאין
אופצייה לקיים מדינה עם מיעוט ענקי, שמשתייך ללאום שרוצה בחיסולנו. אין מה לצפות מהערבים
לנאמנות למדינה, וצריך לדון בכך בגלוי. הבעייה היא, שוב, השלומיסטים, שתלויים באלקטוראט
הערבי, ולכן לא יודו שהפתרון הפונקציונלי שבמסגרתו לא תקויים אזרחות ישראלית למי שלא מקבל את עקרון "מדינת ישראל היא מדינת העם היהודי", הוא היחיד שיכול להתקיים.
ישן 18-03-2008, 01:14
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "חלוקה לפסקאות מיטיבה עימם? ואני חשבתי שרק ספק-סרקזם ועיסוק עקבי בבת-ים הם שעושים כן.."

תרשה לי לתקן אותך אורי בכמה פרטים. שטעית בהם.

א, ערביי ארץ ישראל נגד מדינת ישראל ברובם, אתן אפילו כמה דוגמאות.
אם אתה זוכר בתקופת מלחמת לבנון, את מי הם האשימו? את אולמרט ואת היהודים, זה שנסאלה ירה עליהם טילים כמו עלינו! בלי הבדל בין יהודים לערבים לא הזיז להם כלום. מי אשם אולמרט, זאת דעתם. שלחו אפילו שופט עם אבטחה כבדה מאוד לאחד הכפרים שלהם בשביל לתת להם כבוד בעוד הם נגד המדינה.
דוגמא שנייה גם כן קשורה למלחמת לבנון, התקשורת ערכה סקר במי הם תומכים ישראל או החיזבלה, 60 פלוס תמכו החיזבלה והשאר לא הביעו דעה ברוב. (תנחש את מי הם האשימו לבד, לא ממש קשה.)
ב, ערביי מזרח ירושלים, טענת שהם לא תורמים את הקול שלהם לבחירות בירושלים אז טעית בענק.
הם מתחילים להיות מעורבים בבחירות, אני לא הייתי מתפלא לו יהיה לירושלים ראש עיר ערבי ממזרח ירושלים אנטי ישראלי בעוד עשר שנים בערך. זה גם מה שאמרו על הדתיים החרדיים בירושלים ב 87 ועכשיו תראה מה קרה בירושלים. כבר אז הזהירו שהדתיים יתחילו להרים את הראש בירושלים בסופו של דבר עקב זה. היום אנחנו משלמים את המחיר עם ראש עיר דתי בירושלים ומפלגות כש"ס, יהדות התורה למשל בכנסת!

אני גם הולך להצביע לליברמן, כמו EtEoR ואני מציע לכם לעשות זאת כנ"ל. כדי שיהיה ראש ממשלה ויעשה סוף סוף במדינה שלנו היהודית חילונית סדר סוף סוף.
סוף לכפייה דתית של החרדים וסוף לטרור.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 02-04-2008, 16:59
צלמית המשתמש של Gilgamesh
  Gilgamesh Gilgamesh אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "ברשותך, אתייחס לשתי סוגיות: אחת שגיאה בטרמינולוגיה, והשנייה העניין עצמו:"

אהבתי את ההגדרה "ערביי הביטוח הלאומי". ואני כרגיל, מסכים עם כל הנאמר.

...אבל שאלה, האם התפיסה הפיאודלית עומדת עדיין בבסיס זרם האיסלם השולט היום? האם יש לערבים בעיה עקרונית עם שיטה כלכלית חופשית, שאינה פיאודלית? ייתכן, והם רואים בנו "אדונים פיאודלים" המזניחים אותם מצד אחד, ועוד אדונים חלשים מאוד שאינם דורשים מהם דבר.

אולי למאבק על השיטה הכללית, עם החופש והאחריות האישית הנגזרת ממנה היא אחד ממוקדי העימות בין האיסלם לבין המערב, וישראל בתוכו. (אם כן, זהו מאבקו של השוק החופשי עימות וותיק בן 200 שנה לפחות, עוד מימי הליבליזם ומאבקו באימפריאליזם המרקנטליזם והקומוניזם). לכן יש קשרים אדוקים כל כך בין הקומוניזם וזרמים באיסלם, והחזית -החומה-אדומה-ירוקה (ג'יהאד, ניאו נאצים וקומווניסטים) נגד המערב.

ישן 08-03-2008, 21:33
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "מה עוד צריך לקרות כדי שהרוב היהודי יפנים שערביי ישראל הם האויב?"

אתה צודק לגמרי, ואם הייתה לי זכות בחירה הייתי בוחר גם כן בליברמן או אפילו בביבי [ למרות שהרס את המדינה]. מאסתי מגישות הומניות וסובלניות והגיע הזמן לגישות קצת אלימות וצבאיות.
הפלסטינאים האלה מתנהגים בצורה זוועתית ולא עושים להם כלום וברגע שאנחנו מתניעים איזה טנק או טוענים איזה רובה כבר מתחילות צעקות וגינויים מהאו"ם ומהאיחוד האירופי ואמנסטי וכל החארטות האלה.
זה עולה על העצבים וצריך גם להעיף אותם לעזאזל. לא לרצוח, לא להשמיד - אלה קריאות טפשיות וחסרות טעם. אני מדבר על גירוש והרחקה וניקוי מדינת ישראלים מיצורים בוגדנים ומתועבים שמקבלים כל מיני הטבות ודברים מהמדינה רק כי הם מחזיקים איזה נייר מסכן והשם המכוער שלהם רשום על מחשבי משרד הפנים.
הם דואגים לתחת שלהם, לא למדינה [אני מדבר רק על הערבים, לא הדרוזים או הבדואים - שיהיה ברור] לא איכפת להם איפה הם חיים, הופכים את המקום הזה לחורבן. אפשר לראות את זה בכל מיני מובנים, גם במובן השטחי של נקיון הרחובות. רחוב ישראלי ממוצע מנוקה פעם בכמה ימים [אפילו בתדירות גבוהה יותר] ויש מערכות ביוב ופחים ומדשאות וספסלים, אך ברחוב ערבי ממוצע [בירושלים לדוגמא] הביובים זורמים ברחובות, ולא בגלל שלא התקינו להם ביוב - אלא בגלל שהם לא דואגים לתחזק ולשמר אותו. כל הזבל שלהם נערם עד שהם נהיים חולים ואז מפקחים ממשרד הבריאות של ממשלת ישראל [שימו לב גם פה ממשיכים לדאוג להם] ומטפלים בהם ללא שום הוצאה כספית של אותה קהילה מלוכלכת.
אלה דברים בלתי נסבלים וצריך לסלק אותם, לעזה ולגדה, לתת להם את הגדה ושלום על ישראל, רק שלא יגיעו לירדן ויעשו שם בעיות, הם יכולים לגרום שם להפלת הממשלה ולביטול הסכם השלום... ורק זה מה שחסר לנו עכשיו.

אז לסיכום אני אגיד שאני מסכים איתך בכל מה שאמרת.
ישן 08-03-2008, 22:25
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

ביבי הרס את המדינה? אנא הרחב, פרט ונמק
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "אתה צודק לגמרי, ואם הייתה לי..."

אני יודע שנורא נפוץ להגיד שביבי פויה ,ומזיע, ורשע, ושרה, והיסטרי, ולחיץ, ואכזר, ואטום, ושכחן. כן,
אני יודע שהטלוויזיה והעיתונים כתבו ככה, וקל מאוד לחזור אחריהם (עושים זאת מבוגרים וצעירים,
גברים ונשים, אשכנזים וספרדים וכן הלאה), אבל אני עדיין מחכה לנימוקים שיסבירו לי איך בדיוק
1999-1996 היא תקופה גרועה יותר למדינה מזו שהייתה לפניה (ימי פיגועי התופת של אוסלו), ומזו
שאחריה (מלחמת אוסלו ומלחמת לבנון השנייה).
אני אשמח לפירוט הדרכים שבהן "ביבי הרס את המדינה"...

שאלה תמימה נוספת היא לגבי דאגתך הכנה לגורל ההאשמים בירדן: מוזר שאתה נורא דואג לגורל
השלטון בירדן (שרחמנא ליצלן יבטל את פיסת הנייר שיש להם עימנו...), בשעה שאתה מוכן להתעלם
משטח ה-ר-ב-ה יותר קרוב אלינו, ולהגדיל עוד יותר את האוכלוסיה העויינת שבתוכו (איו"ש ורצועת
עזה...). אני לא שואל מה בדיוק תעשה עם חצי מליון יהודים במזרח י-ם ובאיו"ש, כיוון שברור שהם
בכלל לא נחשבים...

הערה סתמית: הבדוים הם ערבים. למעשה, המושג "ערבים" במקורו כלל ר-ק בדוים. בעיית
הנאמנות הבדוית (בעיקר הבדוים בנגב), חמורה לפחות כמו בעיית ערביי המשולש והגליל...
ישן 08-03-2008, 22:51

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "ביבי הרס את המדינה? אנא הרחב, פרט ונמק"

אני אגיד לך את האמת, אני באמת אומר שביבי הרס את המדינה כי זה מה ששמעתי כל הזמן, כשהיה שלטון ביבי אני הייתי ביייבי [סתם לא בייבי, אבל בוא נגיד שהתעסקתי בלגו ולא בחדשות].
ובקשר לבדואים, הגשש שנהרג בפיגוע בעזה היה בדואי ששכנע את משפחתו וחבריו להתגייס לצה"ל, והוא מאוד נאמן למדינה.

הבדואים בנגב עושים בעיות כי לוקחים להם אדמות, נכון שהם לא שלהם אבל גם לא דואגים להם למקום נורמאלי.
אני גר בעומר, וממש 50 מטר לידי יש שבט טראבין שרוצים לגרש אותם כדי לבנות שכונה חדשה, עכשיו הבטיחו לאותו השבט שהם יקבלו יישוב בדואי חדש [קרוב לרהט] שיקראו לו יישוב טראבין. היישוב מעולם לא נבנה ולא הוקם ולא בטיח, והשבט לא מוכן לעזוב את האדמות עד שיארגנו להם יישוב נורמאלי.
אז מה עושה הממשלה החכמה? בונה שכונה מול העיניים של הבדואים, וכדי לבזבז עוד כסף הם גם צריכים להציב שומרים ושוטרים בכל אזור הבנייה עם כל הטרקטורים כדי לפקח שהבדואים לא באים לעשות בעיות.
זה למה יש בעיות אמון, אבל הבדואים בארץ קצת יותר נאמנים למדינה מאשר ערביי ישראל במזרח ירושלים או בצפון או בכל מקום אחר.
ישן 08-03-2008, 23:03
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

טוב, כמה תיקונים:
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "אני אגיד לך את האמת, אני באמת..."

אתה גר בעומר, ולכן אתה אמור להיות מודע לכך שאצל הבדוים מושג הבעלות על הקרקע הוא משהו
מאוד מאוד מופשט: הם משתלטים על אדמה ואז טוענים שהיא אדמת אבותיהם...
הכבוד שלהם לרכוש הזולת גם הוא טעון שיפור (ואתה כתושב עומר מכיר ה-ר-ב-ה אנשים שהיה להם
אוטו אחד, גנבו להם אותו, ועכשיו יש להם אוטו אחר...), ואין לו שום קשר לסוגיית "גניבת הקרקעות"
שלהם.
מול עומר קיים יישוב בשם תל שבע, ולידו קיים יישוב בשם שגב שלום. שניהם יישובים בדוים שהקימה
המדינה עבורם, והבדוים סירבו לעבור אליהם ברובם המכריע (תחת התירוץ שאינם מעוניינים
בהתיישבות קבע). לעומת זאת, הם לא מצאו שום בעייה בהקמת התיישבות קבע בקנה מידה עצום,
בין צומת שוקת לערד (לא רחוק ממך - סע לכיוון מיתר...).
הגשש שנהרג בפיגוע היה בדוי ששירת בצה"ל, ומגיעים לו כל הכבוד וההערכה. הוא, כמובן, היה
תושב צפון הארץ, כיוון שבדוים מהדרום כמעט שלא מתגייסים (ואלה שכן מתגייסים הם לא בדיוק סמל
של אמינות - וכבר עלו שאלות לגבי הברחות בגבול מצרים, בגזרה שעליה הופקד הגדוד הבדוי...). רוב הבדוים בדרום הם תומכי הפלג הצפוני של התנועה האסלאמית (כו, יש אירוניה
שכזו - תושבי הדרום תומכים בפלג הצפוני...).

רוב שבט הטרבין שמתלונן על מסכנותו הרבה, גר ביישוב מוכר לחלוטין בשם לקיה (גר שם בן
השבט, ח"כ טאלב אל-צאנע), ובאמת שאין להם על מה להתלונן.

ודבר אחרון, כפי שכבר צויין - ערביי מז' י-ם א-י-נ-ם אזרחי ישראל.
ישן 18-03-2008, 01:23
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "ביבי הרס את המדינה? אנא הרחב, פרט ונמק"

ביבי הרס את המדינה זה נכון, אך לא רק הוא גם ברק וגם אולמרט כנ"ל.
כל השלושה הנ"ל, היו חכמים על הזקנים ואנשים נזקקים במדינה. (ניצולי שואה וזקנים בלי פנסיה)
הם קיצצו בביטוח הלאומי לניצולי שואה ולזקנים (בעיקר ביבי!) וידעו לחלק הכל לש"ס וישיבות שלה.
כמובן שאת המליונים כל חודש מגרמניה הם ידעו לקחת מצויין לצרכים שלהם!

ביבי לא תרם למדינה באופן פוליטי כלום, כל מה שמעניין את השלושה האילו זה הכיסא שלהם נטו ולא יותר מזה, ראה לדוגמא את אופן הייצוג שלו באנגליה, הלך לבלות ועבר על אין ספור חוקים של המדינה בעוד עלינו ירו טילים! זה נקרא תרומה?
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 10-03-2008, 09:25
  לב כל-רואה לב כל-רואה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.02.08

אני דווקא חושב שהרוב היהודי כבר הפנים את זה

הבעיה נתונה בכך שהמשטר בישראל הוא דמוקטטורה.
דמוקטטורה= דיקטטורה במסווה של דמוקרטיה.

כן, לישראלי הממוצע אין מושג בכלל מהי דמוקרטיה אמיתית, ורמת החירות במדינת ישראל אינה מגיעה לקצה הקצה של רמת הדמוקרטיה בארצות הברית למשל.

במשטר דמוקטטורי במדינה מציגה את עצמה באופן רשמי כדמוקרטיה, השלטון כולו מורכב מאנשים בעלי דעה פוליטית קיצונית משותפת אחת.
מי שמייצג את ההיפך לדעה זו,, מסולק מן "המגרש" במקרה הטוב,
במקרה הרע, השלטון תובע אותו למשפט של אי-צדק, ומוצא את עצמו בכלא.

התקשורת בישראל הבינה מזמן שעליה לייצג את הדעה הפוליטית הקיצונית של השלטון,
ואם איזה גוף תקשורתי, יפרסם משהו שעלול לשקף את ההיפך מזה, גם הוא יסולק מן המגרש הפוליטי (במקרה הטוב).

כך קרה, שהתקשורת בחרה לפרסם רק מה שבא לה, לצנזר מה שבא לה, ובאופן שבא לה, ובעצם היא שולטת בתודעה הפנימית של כולנו מבלי שאפילו נשים לב לכך.
אז היא החליטה שהיא לא תפרסם(או שהיא תצנזר) דעות פוליטיות/השקפות-עולם שמהוות ניגוד להשקפה הפוליטית של השלטון. ובעקיפין, היא מונעת מאזרחי ישראל לדעת על פוליטיקאים שהאידיאולוגיה שלהם
שונה לחלוטין מזו של השלטון. כך שקורה מצב בו הישראלים מרגישים מיואשים כי הם חושבים שאין אדם אחד במדינה הזו שראוי להנהיג אותם.

alonmore28
ביקשת ללמוד משהו על רבין. טוב, אני אלמד אותך:
כשיצחק רבין היה ראש-ממשלת ישראל, הוא השתמש בצורה מזעזעת ברשות המבצעת, ברשות השופטת, ובתקשורת, על מנת לצנזר ולדכא את אזרחי ישראל שהפגינו בצורה דמוקרטית נגד המשטר שלו.
הם מצאו את עצמם מוכים ללא רחם ע''י שוטרים ומובאים למעצר. הם הואזנו בסתר ע''י המשטרה אף על פי שזה לא היה חוקי. במקרים הגרועים יותר, לאחר המעצר, המדינה הגישה נגדיהם כתב אישום ,
והם נשפטו משפט חסר-צדק. רבין ללא ספק היה דיקטטור. גופים תקשורתיים פחדו ממנו, וידעו כי אם יעזו לפרסם בצורה חוקית מידע נכון על אותם מפגינים, הם יימצאו את עצמם מחוץ למגרש הפוליטי.
מי הם היו אותם מפגינים?
חילונים, דתיים, חרדים, מתנחלים. או בקיצור, כל היהודים בישראל שהבינו כי יצחק רבין הוא סכנה למדינת ישראל. אני בעצמי פגשתי פנים מול פנים ודיברתי עם בן אדם שהפגין באותה התקופה, וחטף מכות רצח מהשוטרים ונשפט באי-צדק למאסר בפועל.
יגאל עמיר, היה אדם קיצוני. הוא הבין שאם ההפגנות החוקיות לא עוזרות, הוא יהיה חייב לפעול בצורה לא חוקית על מנת להפסיק את הטירוף שהשתלט על מדינת ישראל. אז הוא החליט לרצוח את רבין.
אך הרצח של רבין, הביא יותר נזק מאשר תועלת. משפחת רבין בחרה לנצל את הרצח הזה עד-תום ולהתשמש בו בתור נשק פוליטי.

אתה עדיין בטוח שאתה רוצה להיות נוכח בטקס ביום הזיכרון שלו ?

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://he.manhigut.org/templates/mlevi/cutimages/top_logo.jpg]

"צדק צדק תרדוף"

נערך לאחרונה ע"י לב כל-רואה בתאריך 10-03-2008 בשעה 09:27.
ישן 10-03-2008, 19:26

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי לב כל-רואה שמתחילה ב "[b][u][size=5]אני דווקא חושב..."

ציטוט:
ורמת החירות במדינת ישראל אינה מגיעה לקצה הקצה של רמת הדמוקרטיה בארצות הברית למשל.

בוא תראה משהו. למדתי את זה בדיוק באזרחות.
לדמוקרטיה יש שתי גישות: גישה סוציאל-דמוקרטית וגישה ליברלית.
הגישה הסוציו-דמוקרטית אומרת שהמדינה תתערב בחיי החברה והכלכלה של אזרחיה ובכך תדאג לשוויון בעוד שבמשטר ליברלי הממשלה תתערב כמה שפחות בחיי החברה והכלכלה של האזרחים ובכך תדאג לערך
החירות.

בארה"ב ננקטת הגישה הליברלית ובישראל הגישה הסוציאל-דמוקרטית.
עוד מידע:
בגישה הסוציאל-דמוקרטית הממשלה תדאג למיסים ולקצבאות בעוד שבגישה הליברלית בקושי ויש מיסים וקצבאות וכל אדם צריך לדאוג לעצמו.
אם למשל במדינת ישראל יש הומלס, הוא רשאי לקבל דירת עמידר, בעוד שאם ההומלס יהיה בארה"ב הוא לא יזכה לכלום מהמדינה ובכך ישאר בעוני.
בישראל יש קצבאות ילדים ובארה"ב אין [או שהן ממש נמוכות אני לא זוכר] ועוד המון המון הבדלים. זה למה אתה חושב שאנחנו לא כל כך "חופשיים" כמו בארה"ב.
ישן 11-03-2008, 18:44
צלמית המשתמש של ichpatli
  ichpatli ichpatli אינו מחובר  

בישראל - הגישה הסוציאל-דמוקרטית??
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "[QUOTE]ורמת החירות במדינת..."

זה מלמדים בשעור אזרחות?!?
יש יותר משתי גישות עם מינונים לא דיכוטומיים...
בישראל כיום ניתן לאבחן גישה אוליגרכופרוטקציודמוקרטית כגישה הדומיננטית...
הגדרת ישראל כסוציאל-דמוקרטית היא לכל היותר סיסמא ריקה, שבעבר אולי היו נסיונות בכיוון כזה מעבר לרמה הצהרתית. כיום אין אף מפלגה גדולה שמניפה דגל כזה (לכל היותר ישנם פוליטיקאים בודדים שאכן פועלים בכיוון...).
מובן שלא מדובר בנושא, בהגדרות מתימטיות מדוייקות, אך עדיין קיימים מדדים השוואתיים (פנימיים וחיצוניים) שעל פיהם ניתן לקבוע שישראל רק הולכת ומתרחקת ממודל סוציאל דמוקרטי.

"טוב קצר וקולע מארוך וצולע" - (ש.ר.)

ישן 10-03-2008, 10:15

אה.. וואי... שכחתי לציין גם שרבין שמח על כך שהיה שותף לרצח 16 ניצולי שואה (מזעזע, לא ? )

באשר לביבי:
בניגוד ליצחק רבין, בנימין נתניהו ניחן בחוכמה. הוא ידע מה הוא צריך לעשות על מנת להגיע במהרה אל השלטון והוא אכן הצליח בכך. אך למרות זאת, חסרו בו כמה תכונות חיוניות על מנת להנהיג כמו שצריך את מדינת ישראל. בנימין נתניהו היה חסר אידיאולוגיה. חסר יעד. הוא לא ידע איך ולאן להוביל את מדינת ישראל.
מה גם שהוא היה חלש מכדי לעמוד בפני לחצים חיצוניים. והוא בגד בליכוד ובמדינת ישראל. הוא לחץ את ידו המוכתמת בדם אחינו של ערפאת. ועשה עוד טעויות שריסקו את מעמדו ואת הליכוד.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://he.manhigut.org/templates/mlevi/cutimages/top_logo.jpg]

"צדק צדק תרדוף"

ישן 15-03-2008, 20:01

חבר'ה, אתם לא הבנתם מה שאמרתי.
אני בכיתה י''א וגם אני לומד בשיעורי אזרחות שיש בדמוקרטיה גישה ליברלית וגישה סוציאל-דמוקראטית.

אבל זה בכלל לא קשור לענייננו.
מה שאמרתי הוא שמדינת ישראל מתרחקת בכלל מן הדמוקרטיה.

-מערכת המשפט בישראל, היא זו שבפועל שולטת במדינת ישראל ובאזרחיה.
היא מחליטה מי צודק ומי לא, מי ראוי להיכנס לכלא ומי לא.
במדינות דמוקרטיות נהוג ל-ב-ח-ו-ר את השופטים בבית המשפט העליון.
השופטים נבחרים על-ידי האזרחים עצמם, או על-ידי נציגי האזרחים.
לא כך המצב בישראל.
בישראל, השופטים ממנים את עצמם לבית המשפט העליון, וכופים את הערכים שהם מאמינים בהם (שהם ערכים אנטי-יהודיים) על מדינה שלמה.
-בתקופת ממשלת רבין, שוטרים הכו ללא רחם אנשים שהפגינו נגד הסכמי אוסלו.
- אחת מאבני הבוחן של רמת הדמוקרטיה במדינה, היא הסובלנות שמגלה השלטון כלפי מרי אזרחי בלתי אלים. ישראל נכשלה ללא ספק במבחן הזה.
-אריאל שרון בחר שלא להתחשב במשאל הליכוד לגבי בעד/נגד ההתנתקות. (הרוב היה נגד ההתנתקות). הוא אמר: "המשאל מחייב מבחינה מוסרית. לא מבחינה חוקית".
-גופים תקשורתיים שמפרסמים גם דעות/ השקפות עולם פוליטיות שמהוות ניגוד לזו של השלטון, עפים מ"המגרש" (כדוגמת ערוץ 7 ) ע''י פסיקה של בית המשפט העליון המושחת.

זו דמוקרטיה???
זו לא דמוקרטיה.
זו דמוקטטורה.

*ציינתי פה רק כמה סיבות מדוע ישראל אינה דמוקרטית כפי שהיא טוענת שהיא. אני בטוח שיש עוד הרבה סיבות חשובות מאוד.

"צדק צדק תרדוף"

ישן 01-04-2008, 13:50
  Guy.P.A Guy.P.A אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.06

לפני שלושה ימים יצאתי לטיול עם הדיפנדר באיזור.
עברתי בעמק השלום וראתי מכונית תקועה בתוך וואדי ולא מצליחה לצאת.
כולם שם היו ערבים, אף לא יהודי אחד הייתי אומר אפילו.
בלי להסס אפילו נסעתי אחורה, התחברתי אליהם עם רצועה וחלצתי אותם משם, ערבים ישראלים, תראה מה זה.
כל האנשים שהיו שם ( והיו הרבה ) מחאו כפיים והתלהבו מאיתנו מאוד, באו לחצו לנו ידיים הציעו לנו לשבת קפה עניינים, ישבנו דברנו צחקנו, ונסענו לשלום.
פעם אחת לא שמעתי ולא ראתי אף אחד נרתע מאיתנו כי אנחנו יהודים, העניין לא עלה לרגע, לא הייתה שם שום מבוכה או משהו נסתר. הילדים מאוד התלהבו מהג'יפ ושאלו שאלות, המבוגרים התעניינו שאלו מאיפה אנחנו איך קוראים לנו והיה ממש נחמד. ממש כמו שני עמים שאשכרה מצליחים לחיות אחד עם השני.

בוא תגיד לי עכשיו שהאנשים האלה הם האויבים שלי.
למה?
ישן 01-04-2008, 23:54
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

אסביר לך מדוע
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי Guy.P.A שמתחילה ב "לפני שלושה ימים יצאתי לטיול..."

יש איזו השקפה מעוותת על המושג "אויב" . "אויב" אינו בהכרח מרושע, אין מודבר בייצור בעל קרניים שהגיע משאול תחתיות אלא בבן אדם ממש כמוך, ובדיוק כמוך, גם הוא אוכל ושותה וישן ונחמד ולא נחמד ומספר בדיחות וצוחק ובוכה כשעצוב לו. הוא אדם בדיוק כמוך.

אם כך מדוע הוא אויב? כי העם שלו והתרבות הרצחנית שבה הוא גדל שואפת לבטל את מדינת ישראל. זה לא עושה אותו רע בחיי היום יום , מחשבה כזאת היא ילדותית - זה עושה אותו מישהו עם מטרה פוליטית מנוגדת לחלוטין לזו שלך.

יש כמות קטנה (והולכת) של ערבים שאינם חושבים כך - הם אינם אויב, אבל מטיבן של הכללות (שבלעדיהן אין אפשרות לדון בשום טיעון שחורג מהתייחסות לאדם אחד) שהן לא כוללות את כל האוכלוסייה אלא רק את רובה ולכן - הערבים הם האויב שלנו, כפי שהגרמנים היו האויב שלנו והיו יכולים להיות אנשים מאוד מנומסים בחיי היום יום, אבות ואמהות טובים ואנשים שאפשר לצחוק איתם.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 03-04-2008, 12:37

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אסביר לך מדוע"

אתה לא יכול להעניש אוכלוסיה שלמה בגלל שחלק מהם רואים בך אויב שלהם, ובו גם נאמר את האמת, אי אפשר להאשים אותם.

במקום שבו ערבים חיים כמו בני אדם עם כבוד, הם לא האויבים שלך.
הערבים הנ"ל שדברתי עליהם, הם ערבים עמידים, גרים בבתים טובים, מכוניות יפות, כלכלה סבירה - טובה מאוד, חיים בארץ ישראל טוב יותר מכל מדינה ערבית אחרת בעולם. למה שהם יהיו האוייב שלי, מה רע להם?
לעומתם, ערבים שחיים בישראל בצורה לא צורה, ללא כלכלה טובה, מה שגורם להם להרגיש את אי השוויון בחברה שלנו, מן הסתם לא יהיו מרוצים מעצם היותנו פה. וכמו שאמרתי - אי אפשר להאשים אותם, אני הייתי מרגיש בדיוק אותו הדבר אם הייתי חי בעוני במדינה שאמורה להיות דמוקרטית, אבל לא בשוויון לכולם. בעיקר במצב הרגיש של ישראל.

אתה מסכים איתי?

אם כן, אתה לא חושב שהרוב ( ואני לא אומר כולם, תמיד יהיו כאלה שלא משנה מה יהיו נגדך, אבל הרוב ) של הערבים בארץ היה יכול להיות כאלה, אם הם היו מקבלים תנאים כמו יהודים? מקבלים יחס דומה?
ישן 03-04-2008, 22:27
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
אוי אוי אוי
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי Guy.P.A שמתחילה ב "אתה לא יכול להעניש אוכלוסיה..."

שוב הפרופגנדה העלובה הזו, כאילו הערבים מבצעים פיגועי טרור רצחניים בגלל הדיכוי ובגלל העוני ובגלל הקיפוח...
נו, באמת....

הטענה הזו הוכחה כמופרכת שוב ושוב ושוב, אבל אתם פשוט מסרבים להבין, מסרבים לקלוט (ואפשר להבין אתכם - כל תפיסת העולם שלכם מבוססת על הכחשת המציאות...).
מאיזה עוני או מחסור סבלו 19 המחבלים שחוללו את פיגועי 11.9.2001? האם בן לאדן סובל ממחסור, מרעב, מעוני?
הרוצח מישיבת מרכז הרב בא ממשפחה מבוססת, שלא לומר עשירה, ואף עמד להתחתן.

הטרור לא נגרם מעוני או מדיכוי או ממחסור. הטרור בא מהסתה, בא מאינדוקטרינציה, בא מחינוך לשנאה ולגזענות, בא מדת המקדשת מוות והרס ודם. אם הערבים שלהם סייעת לא פגעו בך, הרי יש לך מזל, כי נתקלת ביוצא מן הכלל, בחריג, בנדיר. כמו שאומרים, יצאת בזול.
מעניין איזה יחס תקבל אם תתקע, חלילה, עם פנצ'ר בלב אום אל פחם...

ואפשר לסמוך על שמאלן שיבין ויצדיק את הרצחנות הערבית, ויספק לה תמיכה מוסרית, בכל מיני שטויות על קיפוח ועוני ומחסור. האם היית מבין, באותה המידה, מעשה דומה של יהודי, שהיה מרגיש מקופח ומדוכא, ויוצא עקב כך למסע רצח בלב סכנין?

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 01-04-2008, 18:01

תשמע,

קודם כל, כל הכבוד לך. באמת... עשית פה מעשה חסד וזה מגיע לך .

אבל אני רוצה שתבין משהו חשוב:
הערבים האלה שפגשת, מהווים מיעוט מתוך העם הערבי.
רק אחוז קטן מתוך העם הערבי נאמן למדינת ישראל, ליהודים, ומעוניין בשלום-אמת.
מה לעשות שזהו רק אחוז קטן. אחיהם, בני העם הערבי, ברובם אינם כאלה.
רובם מעוניינים להשמיד את מדינת ישראל ואת היהודים.
האוייב שלנו הוא רוב העם הערבי. האויב שלנו הוא התרבות האיסלאמית שלהם שמעודדת אותם לרצוח אותנו.
בכל מלחמות ישראל... נגד מי אתה חושב שלחמנו? נגד הרוסים? נגד האמריקאים?
ממש לא.
נלחמנו נגד הערבים ונגד ה"פלסטינים". הם היו ועדיין הינם אוייבים מושבעים שלנו.
הם חפצים בהשמדתנו, באותה מידה שחפצים הנאצים ימח שמם.
הם חוטפים אותנו, רוצחים אותנו, שודדים אותנו, חיים על חשבוננו כמו עלוקה,גונבים מאיתנו מיי שתיה, זורקים עלינו אבנים כשאנחנו הולכים לבית הכנסת בלוד,וגורמים לנו לפחד עד כדי כך שאנחנו צריכים להציב שומר בכניסה לבתי כנסת כשאנחנו הולכים להתפלל בשבת שמא יבוא איזה מחבל ערבי ויתפוצץ (זה מה שעושים היום בבית הכנסת שלי. כן!! כן!! ) וחלק מהם אף מחזיק באזרחות ישראלית.(!!)

-מה תגיד להורים של אותם 8 ( שמונה, לא ?) תלמידי ישיבת מרכז הרב שנרצחו ללא רחם בידי מחבל ערבי?
מה תגיד להם?
לך תגיד להם עכשיו שהאנשים האלה אינם האוייבים שלנו.....

-יש מעט מאוד גרמנים שזכו בתואר "חסידי אומות העולם" . לך תגיד עכשיו לניצול שואה שהעם הגרמני אינו האוייב של היהודים....

ציינת בהודעה שלך את המושג "ערבי-ישראלי".
טוב, חשוב שתדע משהו:
אין דבר כזה.
ערבי לעולם לא יוכל להיות ישראלי.
גם פיליפיני לעולם לא יוכל להיות ישראלי.
גם רוסי לעולם לא יוכל להיות ישראלי.
מדוע? מפני שהם אינם יהודים.
המשמעות המקורית של המושג ישראלי היא "יהודי".

בתנ''ך נקראו היהודים "בני-ישראל" בניו של ישראל-יעקב אבינו. כל הישראלים היו אך ורק יהודים.
המסקנה ההגיונית העולה מכך היא שרק יהודים יכולים להיות ישראלים,
ומי שאינו יהודי-אינו יכול להיות ישראלי.
אבל מה קרה? באה אידיאולוגית השמאל ועיוותה לחלוטין את המשמעות של המושג "ישראלי".
עכשיו גם עזאמי בשארה, מוחמד ברכה, ואחמד טייבי יכולים להיות ישראלים.
עכשיו גם חבריך הערבים שאותם חילצת, עכשיו גם הם יכולים להיות ישראלים.
אפשר אפילו לתת להם אזרחות ישראלית. כדי שיוכלו לקרא לעצמם ישראלים.

אני חושב שבמדינה יהודית צריכים להיות אך ורק אזרחים ישראלים.
מתן אזרחות ישראלית למי שאינו יהודי, מסכן את האופי היהודי של מדינת ישראל.
כל מי שאינו יהודי המחזיק באזרחות ישראלית- צריך לשלול ממנו את האזרחות הזאת.
איך אמר ח''כ עזאמי בשארה? "בשבילי התעודה הכחולה אינה תעודת זהות, אלא תעודת שהות".
חשוב לדעת ששלילת אזרחות אינה שוללת זכויות אדם טבעיות.
ההבדל בין זכויות אזרחיות לבין זכויות אדם הוא עצום.
אני בעד לתת לערבים שנולדו כאן ונאמנים למדינה, תעודה של תושב קבע.
אבל אני חושב שהמדינה צריכה גם לעודד אותם להגר מכאן.
היא יכולה לעודד אותם ע''י מתן כספי.
סקר שפורסם ע''י אוניברסיטת אה-נג'ח מוכיח כי למעלה מ60% מערביי יש''ע אינם זקוקים לשום עידוד
והם מעוניינים להגר למדינות המפרץ ולקנדה.

אני לא יכול לפתוח בתהליך שלום עם העם הערבי רק מפני שאחוז קטן ממנו הוא אכן שוחר-שלום.
האוכלוסייה הזאת, מסכנת את מדינת ישראל. היא רוצחת אותה מבפנים.

מאז שמדינת ישראל קמה ועד היום, היא נמצאת במלחמת קיום עם הערבים וה"פלסטינים".
אחי, הגיע הזמן שנדאג לעצמנו. הגיע הזמן שנילחם על היהדות שלנו לפני שנאבד אותה.

זה נחמד ויפה שיש אחוז קטן מתוך העם הערבי שהוא אכן שוחר-שלום.
אבל זו ארצנו ולא ארצם. אני מאמין בכך שהקב''ה הבטיח לעם היהודי את ארץ ישראל כפי שרשום בתנ''ך.
האחוז הקטן הזה יוכל להישאר כאן בארץ כל עוד הוא מוכיח את נאמנותו למדינת ישראל.

"צדק צדק תרדוף"

ישן 03-04-2008, 12:45

בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי לב כל-רואה שמתחילה ב "תשמע, קודם כל, כל הכבוד לך...."

אבל אתה לא מבין שבדיוק בגלל הראייה הזאת שלך אנחנו תקועים איפה שאנחנו תקועים?!

איך אתה יכול להגיד דברים כאלה?! באיזו זכות?!

בעולם מושלם אנחנו היינו לבד בארץ ישראל רק יהודים, בלי מלחמות וערבים שרודפים אותנו. האם זהו עולם מושלם?!?!
מה לעשות שהמציאות שלך אינה מאפשרת שבארץ ישראל יהיו רק אזרחים יהודים?! מה לעשות שההיסטוריה ומה שהיא הביאה לא נותנת למצב כזה אפשרות אמיתית, אלא אם נהפוך למפלצות שיעשו זאת בכוח.

מי עשה אותנו אלוהים שנבוא לפה, נקים מדינה דמוקרטית, ונעיף את כל מי שהיה פה לעזאזל?

" האין ליהודי עיניים? " - האין לערבי עיניים?? הם לא בני אדם שצריך להתחשב בהם? הכל לפי הרצונות שלנו?

הלוואי שזה היה עולם מושלם חבר, הלוואי שלא היו פה ערבים והמקום הזה היה יהודי בלבד, הלוואי.
אבל אתה לא יכול ללכת בכוח נגד המציאות שהחיים כפו עליך, והם שהערבים הם חלק מהמקום הזה. משמע חלק מהמדינה הזאת. בין אם נרצה בכך ובין אם לא.
ישן 03-04-2008, 14:50

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי Guy.P.A שמתחילה ב "אבל אתה לא מבין שבדיוק בגלל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Guy.P.A
אבל אתה לא מבין שבדיוק בגלל הראייה הזאת שלך אנחנו תקועים איפה שאנחנו תקועים?!

איך אתה יכול להגיד דברים כאלה?! באיזו זכות?!

בעולם מושלם אנחנו היינו לבד בארץ ישראל רק יהודים, בלי מלחמות וערבים שרודפים אותנו. האם זהו עולם מושלם?!?!
מה לעשות שהמציאות שלך אינה מאפשרת שבארץ ישראל יהיו רק אזרחים יהודים?! מה לעשות שההיסטוריה ומה שהיא הביאה לא נותנת למצב כזה אפשרות אמיתית, אלא אם נהפוך למפלצות שיעשו זאת בכוח.

מי עשה אותנו אלוהים שנבוא לפה, נקים מדינה דמוקרטית, ונעיף את כל מי שהיה פה לעזאזל?

" האין ליהודי עיניים? " - האין לערבי עיניים?? הם לא בני אדם שצריך להתחשב בהם? הכל לפי הרצונות שלנו?

הלוואי שזה היה עולם מושלם חבר, הלוואי שלא היו פה ערבים והמקום הזה היה יהודי בלבד, הלוואי.
אבל אתה לא יכול ללכת בכוח נגד המציאות שהחיים כפו עליך, והם שהערבים הם חלק מהמקום הזה. משמע חלק מהמדינה הזאת. בין אם נרצה בכך ובין אם לא.

אני חייב להסביר לך כמה דברים:

הזכות שלי נובעת מהיותי בן אדם יהודי. אני יהודי מאמין.
אני מאמין שאלוהים הבטיח לעם ישראל את ארץ ישראל כפי שכתוב בתנ''ך. כידוע לכולכם, התנ''ך זהו הספר הנמכר ביותר בעולם. אני מאמין שאכן אלוהים הבטיח את ארץ ישראל אך ורק ליהודים.
ולכן, רק ליהודים יש זכות להקים פה מדינה ולהיות ריבונים על ארץ ישראל.
אני דוגל בכך שמדינת ישראל צריכה לשאת אופי ותרבות של מדינה יהודית. כיום היא אינה כזאת לצערי.
ההיגיון אומר לי שבמדינה יהודית, צריכים להיות אך ורק אזרחים יהודים. אזרחים לא יהודים מסכנים את האופי היהודי של מדינת ישראל.

ההבדל בין זכויות אזרחיות לזכויות אדם טבעיות הוא עצום. המוסר בהחלט מאפשר למדינת ישראל להעניק אזרחות ישראלית אך ורק ליהודים. מצד שני, המוסר (וגם התרבות היהודית שהיא מעריצה את המוסר) אוסר על מדינת ישראל לשלול זכויות אדם טבעיות מבני האדם (בין אם הם יהודים או ערבים או לא יודע מה).
זכויות האדם הטבעיות הן:
הזכות לחירות, הזכות לשוויון (חשוב להבין כי לא מדובר פה בשוויון אזרחי!), הזכות לכבוד, הזכות להליך הוגן והזכות לחיים.
אלו הן זכויות האדם הטבעיות העיקריות. מתוכן, נגזרות עוד תתי-זכויות אדם נוספות.

בהחלט אפשר לחיות בתוך מדינה עם זכויות אדם וללא זכויות אזרח.
בגרמניה למשל, חיים מליוני שוויצרים באושר ואושר ללא זכויות אזרחיות והם אינם חפצים בהשמדתה של גרמניה.
בארה''ב, חיים אלפי ישראלים ללא זכויות אזרחיות ולמרות זאת הם נאמנים למדינה המארחת אותם.

"מי עשה אותנו אלוהים שנבוא לפה, נקים מדינה דמוקרטית, ונעיף את כל מי שהיה פה לעזאזל?"
כדאי שתדע כי היהודים עלו לארץ ישראל בשמו של אלוהים והקימו פה מדינה בשמו של אלוהים.
הערבים לעומת זאת, מעולם לא דרשו זכויות לאומיות כאן בארץ ישראל (מעולם לא רצו להקים פה מדינה)
עד שקמה לה מדינת ישראל. זה מטריף את דעתם שיהודים הקימו מדינה.
הם פשוט רוצים לסלק אותנו מכאן.

הטרור הערבי, אינו נובע מהייאוש של הערבים. הוא נובע מהתקווה שלהם. התקווה שלהם לסלק אותנו מכאן. לצערי, מדינת ישראל מחזקת את התקווה הזאת של הערבים, בכך שהיא מוותרת על שטחים,מעניקה להם זכויות אזרחיות, מספקת להם תשתיות בחינם, ועוד'.
הערבים חשים כי מדינת ישראל אינה מאמינה בצדקת היהודים. הם חשים שהמדינה מאמינה בצדקת הערבים, וזהו מה שמחזק את התקווה שלהם. התקווה לסלק את היהודים מכאן. התקווה לחסל את קיומה של מדינת ישראל.

כן, אתה צודק בכך שערבים הם בני אדם, והעובדה שאנחנו שומרים על זכויות האדם שלהם מוכיחה שאנחנו כן מתחשבים בהם.
אני לא אמרתי שצריך כבר עכשיו לגרש מישראל את כל האוכלוסייה הערבית.
אבל מתישהו, הזמן עוד ייאלץ את היהודים לעשות זאת.
אף מדינה לא הייתה מרשה לעצמה להחזיק בתוכה אוכלוסיה שרובה המוחלט חפץ בהשמדת המדינה.
לדעתי, ההחלטה אם לגרש את כל הערבים מכאן, צריכה להיות נתונה בידי עם ישראל כולו ולא בידי ראש ממשלה.
מה שכן צריך לעשות בינתיים הוא זה:
לעודד את כל הערבים להגר מכאן. מדינת ישראל מסוגלת כיום להעניק לכל משפחה ערבית ביש''ע רבע מליון דולר בתנאי שתהגר מכאן.
מי שלא ירצה להגר מכאן, יתחייב לחתום על הצהרת נאמנות למדינת ישראל.
הצהרת נאמנות, זו לא הצהרה שמכריחה את החותם להתגייס לצבא, או להיות יהודי.
זו בסך הכל הצהרה שמוכיחה כי החותם אינו מהווה סכנה למדינה.
מי שלא ירצה לחתום, יאמר בעצם שהוא מהווה סכנה למדינה,
ולכן זה גם יהיה מוסרי מאוד לגרש אותו מכאן.

"צדק צדק תרדוף"

ישן 03-04-2008, 17:38

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי לב כל-רואה שמתחילה ב "[QUOTE=Guy.P.A]אבל אתה לא..."

אני ממש לא שותף לראייה שלך, רחוק מכך.

אני לא מאמין שהשטח הובטח לעם היהודי, ואף אחת מאמונותי אפילו מתקרבות להיות מושפעות מתפיסה זו.

אני רואה את ארץ ישראל כבית בטוח ליהודים. עם ערבים, בלי ערבים, לא משנה, העיקר שהמקום הזה יישאר מקום שכל יהודי אי שם, יוכל לבוא לפה ולחיות במקום בטוח שבו לא יירדף בגלל עצם היותו יהודי.
הראייה שלי אינה כוללת טרסנפר ישיר או עקיף של האוכלוסיה המקומית.

אני למדתי היסטוריה, אני יודע איך אנחנו הגענו לפה וזה לא משנה אם הערבים רצו מדינה או לא רצו מדינה. אנחנו הגענו לפה וכפינו את עצמנו עליהם.
לפני מאה שנה היינו יכולים לבצע פעולות שכאלה ולצאת מהם בשלום, בשנות ה2000 אתה לא יכול לבצע טרנספר לאוכלוסיה, במיוחד במצב הרגיש שבו נמצאת ישראל, ולצפות שהכל ילך כמו שצריך.

אין לא לך ולא לי שום זכות, שום זכות, להחליט בכח מה המקום הזה צריך להיות ושל מי.
החלום שלך למדינה מושלמת שבה רק יהודים הוא יפה, אבל הוא חלום וככה אני מאמין לא רק שיישאר, אלא גם שצריך להשאר. מכיוון שמה שכרוך בכדי שהוא יהפוך למציאות, זה לא משהו שאני רוצה להיות חלק בו בשום צורה שהיא.
אם מדינת ישראל תהפוך להיות מדינה שתגרש את העם הערבי שבה, או תומכת בכך, אני אחתום על הטיסה הבאה מפה. אם אני לא יכול למנוע את זה, אני פשוט לא אהיה חלק מזה.
ישן 03-04-2008, 18:23
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
נראה שעצם הרעיון של מדינה יהודית מזעזע אותך...
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי Guy.P.A שמתחילה ב "אני ממש לא שותף לראייה שלך,..."

מדוע שלא תעלה על מטוס כבר היום, ותפטור אותנו ממך?

לא גירשנו אף אחד ולא כפינו את עצמנו על אף אחד. אנחנו פה בכוח הזכות, ולא בזכות הכוח.
ערביי הארץ חייבים להבין שהם גרים בארץ לא-להם, ולהתנהג בהתאם, אחרת הם ימצאו את עצמם פליטים - במקרה הטוב.
אם הם רוצים לחיות כאן - אין בעיה. שיצייתו לחוק ושיבינו שזו מדינה יהודית, על כל המשתמע מכך, ואין להם שום זכויות לאומיות. אם לא טוב להם - שילכו ויחפשו להם בית במקום אחר.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 03-04-2008, 19:32

בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי Guy.P.A שמתחילה ב "אני ממש לא שותף לראייה שלך,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Guy.P.A
אני ממש לא שותף לראייה שלך, רחוק מכך.

אני לא מאמין שהשטח הובטח לעם היהודי, ואף אחת מאמונותי אפילו מתקרבות להיות מושפעות מתפיסה זו.

אני רואה את ארץ ישראל כבית בטוח ליהודים. עם ערבים, בלי ערבים, לא משנה, העיקר שהמקום הזה יישאר מקום שכל יהודי אי שם, יוכל לבוא לפה ולחיות במקום בטוח שבו לא יירדף בגלל עצם היותו יהודי.
הראייה שלי אינה כוללת טרסנפר ישיר או עקיף של האוכלוסיה המקומית.

אני למדתי היסטוריה, אני יודע איך אנחנו הגענו לפה וזה לא משנה אם הערבים רצו מדינה או לא רצו מדינה. אנחנו הגענו לפה וכפינו את עצמנו עליהם.
לפני מאה שנה היינו יכולים לבצע פעולות שכאלה ולצאת מהם בשלום, בשנות ה2000 אתה לא יכול לבצע טרנספר לאוכלוסיה, במיוחד במצב הרגיש שבו נמצאת ישראל, ולצפות שהכל ילך כמו שצריך.

אין לא לך ולא לי שום זכות, שום זכות, להחליט בכח מה המקום הזה צריך להיות ושל מי.
החלום שלך למדינה מושלמת שבה רק יהודים הוא יפה, אבל הוא חלום וככה אני מאמין לא רק שיישאר, אלא גם שצריך להשאר. מכיוון שמה שכרוך בכדי שהוא יהפוך למציאות, זה לא משהו שאני רוצה להיות חלק בו בשום צורה שהיא.
אם מדינת ישראל תהפוך להיות מדינה שתגרש את העם הערבי שבה, או תומכת בכך, אני אחתום על הטיסה הבאה מפה. אם אני לא יכול למנוע את זה, אני פשוט לא אהיה חלק מזה.

"אני לא מאמין שהשטח הובטח לעם היהודי, ואף אחת מאמונותי אפילו מתקרבות להיות מושפעות מתפיסה זו."

יש לי שאלה אליך....אתה בכלל יהודי ????

יש ליהודים זכות מוחלטת להחליט למי שייכת ארץ ישראל. היהודים הם הראשונים שרצו להקים פה מדינה והם הראשונים שעשו זאת. רוב העולם המונותאיסטי מאמין בתנ''ך, ובתנ''ך כתוב שארץ ישראל הובטחה אך ורק לעם היהודי.
אין כיום עם שיש לו זכות כל כך מוחלטת להחיל את ריבונותו על שטח גיאוגרפי כלשהו, בהשוואה לעם היהודי.

שים לב טוב טוב למה שאני אמרתי:
אמרתי שצריך כבר עכשיו ל-ע-ו-ד-ד אותם להגר מכאן. בנוסף, לתת לכל משפחה ערבית בישראל סכום כספי בסך של רבע מליון דולר אם תתחייב להגר מכאן. (!!!!!!!).
לא אמרתי שצריך כבר עכשיו לטרנספר אותם מכאן!

60% מערביי יש''ע מעוניינים להגר מכאן למדינות המפרץ וקנדה.

יש לי הרגשה שקיומה של מדינה יהודית-תרבותית מפחיד אותך.
מדינה יהודית-תרבותית, אינה מדינה דתית. היא גם אינה מדינה חילונית.
היא פשוט מדינה יהודית. מדינה שיש לה אופי יהודי. מדינה עם תרבות יהודית. תרבות של מוסר.
במדינה כזו, לא מחוקקים חוקים דתיים, וגם לא מחוקקים חוקים אנטי-דתיים.

גיא, אתה חייב להבין שמדינת ישראל נמצאת היום בסכנת קיום. בעיקר בגלל האוכלוסיה הערבית שבה.
אם היא תמשיך להיות מונהגת כפי שהיא היום, היא לא תתקיים בעוד 20-30 שנה.

כשמדינת ישראל ואתה תחזרו להאמין בצדק היהודי במקום בצדק ה"פלסטיני",
אני מבטיח לך שהשלום האמיתי יאיר לנו.
ג'ון. פ. קנדי, נשיאה ה-35 של ארה''ב, אמר שהיהדות היא מקור התרבות.
אני גאה בהיותי בן אדם יהודי. אני גאה בכך שהתרבות שלי היא התרבות היהודית,
שהיא התרבות המוסרית והעתיקה בעולם.
ובהחלט הגיע הזמן שמדינת ישראל תהפוך להיות מדינה יהודית-תרבותית.

אם העם הערבי יפסיק לאנוס אותנו,
לגנוב מאיתנו מיי שתייה,
לדרוס אותנו בתאונות דרכים,
ליירט עלינו טילים,
לחטוף אותנו,
לרצוח אותנו,
לזרוק עלינו אבנים כשאנחנו הולכים להתפלל בבית הכנסת,
אז מדינת ישראל לא תצטרך לגרש אותו !!!!

"צדק צדק תרדוף"

ישן 02-04-2008, 15:42
  משתמש זכר MichaelR1981 MichaelR1981 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.08

ציטוט:
במקור נכתב על ידי EtEoR
אולי פיגוע שבו יירצחו שמונה יהודים?

מי שיגיד שזה קמצוץ, שלהכליל ולהכפיש אוכלוסיה שלמה זה לא צודק, לא מוסרי, לא נכון.
זה נכון ועוד איך - גם לא כל הפלסטינים מבצעים פיגועים, אבל אנחנו עדיין במלחמה נגדם
כבר שנים.

אני מקווה שהמצע של ליברמן יתחיל לחלחל ליהודים בישראל. הערבים יכולים לצעוק כמה
שבא להם שהוא גזען. אם כך, גם אני גזען. מאסתי במחבלים, מוצצי ביטוח לאומי,אצלי
במדינה. אלה גיס חמישי בכל מובן המילה.

אני מקווה שהמדינה תסלק את הפלסטינים עם התעודה הכחולה בסופו של דבר, ואני כבר
מודיע שאצביע ליברמן, לא כי אני מטורף על הבחור, אבל אם הוא יקדם את רעיון העלמת
הערבים הבוגדניים האלה מהמדינה, אז אני בטוח אתן לו את הקול שלי.

הערבי המסריח שביצע את הפיגוע היה, כאמור, בעל תעודה כחולה, ואף אולי עבד כנהג
בישיבה. סוכת אבלים הוקמה בביתו (למה הבית טרם נהרס?) ודגלי חמאס הונפו שם.

נפלנו חזק עם בוגדים מסריחים, וכל הטיבים שמריחים מצואה, אותם לעזה.

לא צריך לקרות שום דבר. רוב כבר הפנים.
http://www.scoop.co.il/article.html?id=15579

לפני כעשר שנים חשבתי על עצמי כעל שייך לימין הקיצוני, לפני חמישה כע שייך לאיזשהו מרכז (ממש לא למפלגת קדימה השנועה), כיום אני צריך לחשוב על עצמי כעל שמאלן?

מה? אין אפשרות להיות איש ימין ללא להיות גזען?
ישן 02-04-2008, 18:41

בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי MichaelR1981 שמתחילה ב "[QUOTE=EtEoR]אולי פיגוע שבו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MichaelR1981
לא צריך לקרות שום דבר. רוב כבר הפנים.
http://www.scoop.co.il/article.html?id=15579

לפני כעשר שנים חשבתי על עצמי כעל שייך לימין הקיצוני, לפני חמישה כע שייך לאיזשהו מרכז (ממש לא למפלגת קדימה השנועה), כיום אני צריך לחשוב על עצמי כעל שמאלן?

מה? אין אפשרות להיות איש ימין ללא להיות גזען?

אני אספר לך משהו שירגיע אותך:

משום מה, לישראלים יש נטייה מוזרה לקפוץ על כל דבר קטן ולזעוק " היי!! זו גזענות! גזענות!!! ",
מבלי שהם אפילו יודעים מהי משמעות המילה.

על פי הגדרתו של מילון אבן שושן החדש,
גזענות היא ההשקפה שעמי העולם נחלקים לגזעים נחותים ולגזעים מיוחסים.
אף אחד לא חושב שהגזע הערבי הוא נחות.
זוהי התרבות שלהם שנחותה. התרבות האסלאמית הזאת שלהם, שמעודדת אותם לרצוח אנשים.
בגלל זה שונאים אותם.

התקשורת ואנשי שמאל מעוותים את הימין בצורה כזו שהוא ייראה כמשהו גזעני.

בהחלט אפשר להיות איש ימין ואפילו ימין קיצוני מבלי להיות גזען.
אך אינני ימני ולא שמאלני.
אפשר גם להיות פשוט יהודי שמאמין שזו ארצו ולא ארצם, מבלי להיות גזען.

אם כבר, מי שגזען פה אלו הם הערבים. העולם הערבי-מוסלמי מביע הערצה לנאצים ותומך באידיאולוגיה שלהם.
אל לנו לשכוח שמטרת כל אותם ערבים הרוצחים אותנו, היא להשמיד את מדינת ישראל ואת העם היהודי.
אומרים שקיימים קווי דמיון מדהימים בין הנאציזם לאיסלאם.
ידוע לי שאחד מהם הוא ששניהם מעריצים וסוגדים לכוח.

"צדק צדק תרדוף"

ישן 02-04-2008, 21:55

בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי לב כל-רואה שמתחילה ב "[QUOTE=MichaelR1981]לא צריך..."

לא רק לישראלים.
אני יכול להגיד שאני לא גזען, בכלל לא.
אני חניך ומדריך בתנועת הנוער העובד והלומד - שהיא תנועה שמאלנית אדוקה.
אבל אני אישית לא שמאלני וגם לא ימני, אני חושב דברים אחרים על כל מקרה לגופו. מקרה אחד אני יכול להיות בצד שמאל ומקרה אחר אני יכול להיות בצד ימין.
אני חושב שלנו יש את הזכות לחיות פה ולהתקיים ובהחלט אפשר להילחם בכוח נגד הטרור.
הדבר היחידי שמונע מאיתנו את זה - זה רק כל מיני אמנות בינלאומיות וגיוניים וסנקציות שמסכנות את המעמד הבינלאומי של ישראל, וגם לזה יש חשיבות גדולה מאוד.
כי גם אם ננצח בסופו של דבר ונשלוט באזור מכל הבחינות, המצב "החברתי" שלנו לא יהיה טוב, ואת זה צריך לשקול בכבדות.
מבצעים צריכים להיות מהירים, ממוקדים ועם הסברה בינלאומית. ההסברה זו הבעיה היחידה שלנו...
לארגוני הטרור יש הסברה כל כך טובה שהם מצליחים לגרום לעולם ליפול לרגליהם בעוד מגנים אותנו בלי סוף בגלל ההסברה הלקויה שלנו.
ישן 03-04-2008, 08:26

בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "לא רק לישראלים. אני יכול..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי alonmore28
לא רק לישראלים.
אני יכול להגיד שאני לא גזען, בכלל לא.
אני חניך ומדריך בתנועת הנוער העובד והלומד - שהיא תנועה שמאלנית אדוקה.
אבל אני אישית לא שמאלני וגם לא ימני, אני חושב דברים אחרים על כל מקרה לגופו. מקרה אחד אני יכול להיות בצד שמאל ומקרה אחר אני יכול להיות בצד ימין.
אני חושב שלנו יש את הזכות לחיות פה ולהתקיים ובהחלט אפשר להילחם בכוח נגד הטרור.
הדבר היחידי שמונע מאיתנו את זה - זה רק כל מיני אמנות בינלאומיות וגיוניים וסנקציות שמסכנות את המעמד הבינלאומי של ישראל, וגם לזה יש חשיבות גדולה מאוד.
כי גם אם ננצח בסופו של דבר ונשלוט באזור מכל הבחינות, המצב "החברתי" שלנו לא יהיה טוב, ואת זה צריך לשקול בכבדות.
מבצעים צריכים להיות מהירים, ממוקדים ועם הסברה בינלאומית. ההסברה זו הבעיה היחידה שלנו...
לארגוני הטרור יש הסברה כל כך טובה שהם מצליחים לגרום לעולם ליפול לרגליהם בעוד מגנים אותנו בלי סוף בגלל ההסברה הלקויה שלנו.

אני מסכים איתך חלקית:

האמנות הבינלאומיות והגיונים וכו' וכו' הם לצערי הרב לא הסיבות היחידות שמונעות ממדינת ישראל להגן על עצמה.
הסיבה העיקרית נובעת מכך שלמדינת ישראל אין מנהיגות יהודית.
מנהיגות שפועלת מתוך רצון להגן על העם היהודי, מנהיגות שיש בה ערכים מוסריים-יהודיים.
מנהיגות אשר מקבלת על עצמה את הערכים של התרבות היהודית ולא את הערכים של התרבות המערבית(שמבוססת על התרבות הנוצרית), מנהיגות שמאמינה בקיומו של האל, ובזכותו המוחלטת של העם היהודי להחיל את הריבונות שלו על כל חלקי ארץ ישראל, מנהיגות שמטרתה היא לפתח במדינת ישראל את התרבות היהודית (תרבות ולא דת! ). השלום בארץ ישראל הוא פועל יוצא של מדינה בעלת אופי ותרבות יהודיים. לא ניתן להשיג את השלום כאן בשום דרך אחרת.
שים לב שלמדינות ערב יש מנהיגים מצויינים אשר עומדים על שלהם וגאים בעם שלהם. המנהיגים הללו יודעים מה הם רוצים ואת מי הם מנהיגים ולאן הם צריכים להנהיג.
אתה צודק באמרה שההסברה היא בעיה כאן בישראל, והבעיה הזאת נובעת מהסיבה הפשוטה שה"מנהיגים" שלנו לא יודעים מה בדיוק הם רוצים מעצמם, ולא יודעים לאן צריך להנהיג את מדינת ישראל. ההסברה של ארגוני הטרור היא כל כך טובה משום שהם עומדים על שלהם, ומאמינים בכך שיש להם זכות להחיל פה את הריבונות על ארץ ישראל. ארגוני הטרור פשוט נלחמים על מה שהם מאמינים בו.
וזה מה שמבדיל אותם מ"המנהיגים" של מדינת ישראל.

רוב העולם מאמין בתנ''ך, ומצפה שהאמת תצא מהר הבית בירושלים, שזהו המקום הקדוש בעולם.
כשהעברנו את השליטה בהר-הבית לידי המוסלמים, הראינו לכל העולם שהצדק לא נמצא עם היהדות,
אלא עם האסלאם. הראינו להם שאנחנו לא מאמינים ביהדות שלנו, בזכות שלנו להיות כאן בארץ ישראל.
הרי איזו זכות יש לנו בכלל להיות כאן אם איננו יהודים?!
שים לב שהמנהיגים המוסלמים מדברים כל הזמן על צדק וזכויות.
בכל פעם שאנחנו מתנתקים משטחים של ארץ ישראל, אנחנו גם מתנתקים מהזכות שלנו לחיות כאן בגלל היותינו יהודים.
אנחנו וויתרנו על הזכויות ועל הכבוד שלנו בתור עם.
ולכן רוב העולם שונא אותנו. רוב העולם מאמין שמדינת ישראל מהווה סכנה לשלום העולם והם צודקים.
הם צודקים בגלל שאנחנו כל הזמן מבצעים מהלכים אשר מראים למוסלמים שאנחנו מאמינים בצדקתם ולא בצדקתינו. פעולות הטרור אינן נובעות מן הייאוש של העם הערבי.
הן נובעות מן התקווה שלהם. התקווה לסלק אותנו מכאן.
כשאנחנו מספקים בחינם מים וחשמל ואלוהים יודע מה עוד לרצועת עזה,
כשאנחנו נסוגים משטחים השייכים לארץ ישראל,
כשאנחנו מעניקים להם אזרחות ישראלית אף על פי שאינם יהודים,
או בקיצור, כשאנחנו מאמינים בצדקתם,
אנחנו רק מחזקים את התקווה שלהם.
וככל שתקוותם מתחזקת, גם תדירות ועוצמת פעולות הטרור עולות.

אחרי מלחמת ששת הימים עם ישראל החזיר לעצמו את הכבוד שלו.
פעולות הטרור התחלשו. וגם האנטישמיות העולמית ירדה פלאים. ולעומת זאת, מעמדה הבילאומי של ישראל עלה. אז גם התחיל ה"סיוע" האמריקני.
עם הזמן הגרף שמסמן את סכום הסיוע האמריקני, רק עלה והגיע לשיאו ממש לפני הסכם אוסלו הארור.
אחרי הסכם אוסלו (שבו התחייבנו לוותר על סיני , ולוותר בעצם על הכבוד שלנו),
ה"סיוע" האמריקני פחת,
האנטישמיות עלתה,
פעולות הטרור עלו,
ומעמדה הבינלאומי של ישראל ירד.

אני כל הזמן מגיע למסקנה שמה שחסר למדינת ישראל זוהי מנהיגות יהודית.
מנהיגות, אשר מאמינה בצדק של היהודים.

"צדק צדק תרדוף"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:53

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר