לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-03-2008, 20:49
  Gevaldic Man Gevaldic Man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי loacker123 שמתחילה ב "רוצה לחזור לצבא"

היה אשכול התגייסים וסדירים שהיה מאוד דומה למצב שלך.. אני כתבתי שם והיו עוד כמה אנשים שניסו לעזור לבחור שרצה לחזור לשרת לאחר שיפור במצבו' אבל מאז לא משעתי ממנו ולא ראיתי עידכונים באשכול...

תמיד יש אפשרות למשהו- השאלה היא זה משהו שאתה חייב לעשות כדי לקבל איזהשהו שקט נפשי בידיעה שעשית 3 שנים בצבא או שאתה יכול להמשיך הלאה ולהיות מרוצה ולהמשיך בחיים?

חשבת אולי על היכול לתרום בדרכים לאו-דווקא צבאיםם? לעבוד בקהילה? עם אנשים שעברו חוויות כמו שלך וצריכים עזרה' להתנדב למד"א וכו וכו.

בכל מקרה אני מקווה שהכל טוב ושאיפותיך יתגשמו. עלה והצלח!

נלינק לדיון

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...%F0%F4%F9%E9%FA

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-03-2008, 21:09
  loacker123 loacker123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי loacker123 שמתחילה ב "רוצה לחזור לצבא"

אני רוצה לחזור לצבא כי אני מרגיש שזה חסר לי..אני שומע סיפורים מכאלה שכן שירתו על איך הצבא שינה אותם ועל החוויות שהם עברו ואני מרגיש "גם אני רוצה"

אני לא מתכנן לדרוש כל מיני הקלות כמו לשרת קרוב לבית או לצאת יומיות כי אם זה מה שהיה חשוב לי אני יכול כבר לוותר על זה ולהשתלב בשוק העבודה הרגיל..

אבל הכי חשוב לי שזה יהיה תפקיד שאני ירגיש בו בנוח ולא איזה משהו שאני ירגיש מבוזבז כדי שאני לא יחשוב האם היה שווה באמת לחזור בשביל תפקיד כזה?

ואני יודע בעצם שכל התפקידים הם חשובים ואני לא בא לזלזל באף אחד אבל אחרי שאתה כבר נמצא מחוץ למסגרת הצבאית אז תפקידים מסוימים יכולים רק לפגוע לי במוטיבציה לחזור..זו דעתי לפחות
ישן 10-03-2008, 21:40
  Gevaldic Man Gevaldic Man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי loacker123 שמתחילה ב "אני רוצה לחזור לצבא כי אני..."

אני מבין אותך לגמרי-
קח בחשבון שלא כ"כ יקחו אותך בחשבון ושיש סיכוי כתגיע לתפקיד שרק מרמר לך את החיים.. מצד שני עם המון רצון ומוטיוציה ותמיחה של בעלי מקצוע (חו"ד טובים ומעודדים את שילובך בצה"ל).

זכור שאתה לא החברים שלך. לכל אחד יש חוויה שונה. לכל בוגר צבא שקיבל סיפוק מהשרות שלו תמצא 2 ששנאו כל שניה שהיו שם ורק הרגישו שהפסידו שנתיים-3 מהחיים שלהם (אני לא חושב כך ח"ו- רק מציין שיש כאלו).

הצבא הוא בהחלט חוויה חד פעמית שנצרבה לנו די אן איי כישראלים כיהודים כאחד' א-ב-ל' ובאמת אבל' זה לאלכולם. לפעמים אתה צריך להיות אמיתי עם עצמך ולדעת שזה לא היה בשבילך אבל יכלת לתרום לא פחות כמו התנדוות במד"א' שירות לאומי' ילדים בסיכון' ועוד איןספור דברים שאפשאר לעשות שתרגיש מסופק ושלא תהיה חייב לא"א תשובות תעתיד והכי חשוב שיהיו לך את התשובות בעתיד.

עם באמת אין בעיה ושירות צה"ל זהו חלק ממך ואתה מרגיש שהימנעותך משירות זה זהו כתם בשם שלך וקוטע ומונע ממך מלהמשיך בקו ישיר לחיים שהם תקינים ואין סיבה שתהיה שונה אז לך על זה' על תוותר' יהיו לך רגעים קשים' אבל תיקח את זה דידיעה שזה חלק מהחבילה ותצליח.

זכור... חיים ארוכים ובריאים הם יותר חשובים משנה+-3 שנים בצבאשיכול למנוע ממך לחזור לחיים תקינים ונורמטביים ורק לערער אותך.

שתדע לך שיש לך המון אומץ' ואני מצדיע לך. יש עוד כמוך ששבויים בעולם של פחד ובושה כשאין להם שום סיבה להרגיש ככה... כולנו עוברים תקופות קשים' לפעמים צריך עזרה לפעמים לא. אבל זה דבר שניתן לשלוט בו ואיןם שו סיבה שאתה לא יכול לחיות חיים כמו כל אחד כאן... אתה לא שונה ובדיוק כמו כל אחד כאן.
עלה והצלח!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:17

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר