לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-03-2008, 11:40
  ///AMG ///AMG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.07
דרוש מתכנת או מעצב אתרים להצטרף כשותף להקמת אתר

אז ככה אני יזמתי הקמת אתר אינטרנט לא עוד איזה פורטל רגיל אלא דווקא אתר עם רעיון חדשני שפותר בעיה מסויימת באינטרנט. לאתר פוטנציאל הצלחה מאוד גדול. כרגע אנחנו בצוות אני זה שיזמתי את האתר, עוד מישהו שהוא המתכנת של האתר (מתכנת בcakePHP) וניר אופיר שמלווה אותנו. (ניר אופיר למי שלא יודע הוא המייסד של blogtv והעורך הראשי של תפוז. בנוסף יש גם איזשהי חברה שקישרה בנינו לבין ניר אופיר שהיא גם תומכת בנו ועוזרת לנו בכל מה שנצטרך. אנחנו צריכים עוד מתכנת שיוכל להצטרך לפרוייקט ולהיות שותף באחוזים ממנו. בנוסף אנחנו צריכים גם מעצב. השפות שנדרשות לנו הם: cakePHP, CSS, ajax ופוטושופ למעצב. אם מישהו יודע את שניהם זה יהיה עוד יותר טוב ויתן לו עדיפות. למעוניינים ניתן לשלוח מייל לshirhh@gmail.com, עם פרטים על השפות תכנות או עיצוב שאתם יודעים, אתרים קודמים שעשיתם וקצת על עצמכם.
וחבר'ה אני באמת מבקש רק רציניים לפנות אלי. אני לא יענה לכאלה שישלחו לי מייל ויבקשו לדעת על מה האתר. אני בטח לא יספר לכם ככה במייל אלא רק אחרי היכירות וחתימה על הסכם סודיות NDA אז רק אם באמת אתם רוצים לקחת חלק מהפרוייקט ולהיות שותפים אז לפנות אלי.
האתר הזה באמת יכול להיות הדבר הבא באינטרנט וכדאי לכל מי שחושב בגדול ורוצה להצליח לנסות להצטרף.

בהצלחה לכולם!

שיר
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:56

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר