לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-03-2008, 09:07
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי tomaspolo שמתחילה ב "תמיד חייב להיות באשכול את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי tomaspolo
תמיד חייב להיות באשכול את השמולאני המזדיין בתחת שיגיד שלא להרוס את הבית של המחבל !
אני רק רוצה לראות את הזבל שיגיד את זה.
ורק אחריזה שיקרא לעצמו חמאסינית בנזונה ולא יהודי.

וזאת זכותו המלאה. אולי הוא אפילו ימנה סיבות טובות למה לא להרוס את בית המחבל.
יש דבר שנקרא חופש הביטוי, וכל עוד אין כאן עבירה על חוק אחר במדינת ישראל, או שאותה התבטאות עלולה להביא להביא לפגיעה באחרים, זכותו של אותו פעיל שמאל להתבטא כך.

אגב, התגובה והאיומים שלך לא הופכים אותך ליותר טוב ממנו. אם כבר, אתה זה שמטיף לאלימות, מקלל ומאיים.
מה עוד הוכחת לחברי הפורום חוץ מלהראות כמה שאתה ג2ר ג2ר ויודע לקלל?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-03-2008, 18:41
  משתמש זכר steaua rosie steaua rosie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.07
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי רמבו 6 שמתחילה ב "בדקת את היחס בין מספר הפיגועים שלהם"

אוקיי...
אז ככה:

1. בסכסוך הזה, אנחנו אמורים להיות הצד המוסרי והשקול. ברגע שמגיע מפגע יהודי ומעמיד בספק את העובדה הזאת, צריך לעשות מעשה שירתיע את הבאים אחריו { גם אם היחס עומד על "1 ל 10.000 פיגועים" כדברייך}.

2. בנוסף לעובדה שאנחנו הצד המוסרי והשקול, מדובר פה על הרג של חפים מפשע. גם אם הם פלשתינים. אתה לא יכול להחליט בשביל אותם קורבנות שמתו בפיגוע של המפגע היהודי, אם הם שונאים או לא שונאים את ישראל {וגם אם הם שונאים- אין לך זכות לפגוע בהם עד שהם לא פוגעים בך...תפסיק לחשוב כמו ילד קטן}.

עכשיו תקפוץ עליי ותקרא לי "יפה נפש, עוכר ישראל" ושטיות בסגנון הזה, אני מחכה ...

ישן 13-03-2008, 10:38
  לפנים לפנים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.07
חוקים יכולים להשתנות, ואף לחול רטרואקטיבית...
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "צודק, אני מתקן את דבריי: המעמד שלהם הוא של תושבי קבע"

שלא להזכיר את זה שישנם מנגנונים אחרים לטיפול בבעיות הללו.

בקישור שהבאת אלמגור התייחסו להוראה שמאפשרת, באופן חוקי לחלוטין, כבר היום להרוס את בית-המחבל:
מפקד צבאי רשאי להורות בצו שיוחרמו לזכות ממשלת ישראל כל בית, מבנה או קרקע, שיש לו טעם לחשוד בהם ..., או כל בית, מבנה או קרקע השכונים בכל שטח, עיר, כפר, שכונה או רחוב, שבהם נוכח לדעת כי תושביהם, או מקצת מתושביהם, עברו, או ניסו לעבור, או חיזקו את ידי העוברים, או היו שותפים שלאחר מעשה לעוברים עבירה על התקנות האלה, עבירה שבה כרוכות אלימות או הטלת אימה או עבירה שעליה נדונים בבית-משפט צבאי; ומשהוחרמו כל בית או מבנה או קרקע כנ"ל, רשאי המפקד הצבאי להחריב את הבית או את המבנה או כל דבר הנמצא בבית, במבנה, בקרקע או עליהם....
לגבי שלילת מעמד תושב-הקבע שלהם אני לא בטוח: שלילת אזרחות של מי שאין לו אזרחות אחרת, והעברתו לשטח שמחוץ לשטח הריבוני של מדינה אסור לפי החוק הבינ"ל (לדוגמה, לשלול את האזרחות שלך ולשלוח אותך לרמאללה), אבל הם אינם אזרחים. בכל-מקרה, אם רוצים - יכולים.

ישן 14-03-2008, 10:56
  לפנים לפנים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.07
זה פשוט מאוד
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "אז איפה תשים את הגבול?"

קודם כל, לפי תקנות ההגנה לשעת חירום, רשאי (אבל לא חייב) מפקד צבאי להורות על החרמת ו/או הריסת בתים, אם הוא חושב שהם משמשים או מסייעים או מסיתים (בזמן הנתון או בעבר) לטרור. איך הוא מחליט האם להרוס את ביתו של המחבל ממרכז הרב או לא? לפי ההוראה, זה עניינו הפרטי. אין פה שום דבר גזעני, ובטח שלא שום דבר דתי.

שנית, ההשוואה לעדן נתן זאדה, עמי פופר, ברוך גולדשטיין, ושאר פושעים יהודים לא לגמרי במקום. לא כל פשע של יהודים מול ערבים ייכנס לקטגוריה הקשה (hardcore, קשה לעומת רכה, לא קלה) של טרור, כמו שלא כל פשע של ערבים נגד יהודים הוא טרור. גם לא כל פשע שהוא בעליל על רקע לאומני הוא טרור, הוא פשוט פשע על רקע לאומני. זה פועל גם לכיוון ההפוך: נצראללה לא רצח באופן אישי (לפחות לא בזמן האחרון), ועדיין אנחנו מחשיבים אותו כטרוריסט. כדי שאדם יהיה טרוריסט, צריך שהפשע שלו יהיה קשור באופן הדוק לארגון טרור, או ל"מטרת טרור".

אתה יכול להגיד שכל פשע ו/או הרג ו/או ניסיון להרג שמטרתו השפעה על מדיניות הוא טרור, אבל אז לא רק יגאל עמיר יהיה טרוריסט, אלא כל מתנקש בפוליטיקאי במהלך ההיסטוריה. ברור שלא על זה אנחנו מדברים עכשיו.

הפיגוע הזה הגיע הגיע מ-1800, שהוא הגוף בחיזבאללה האחראי על הפעלת ערבים ב"פנים" למטרות מודיעין וטרור. לכן זה פיגוע ולכן האדם המדובר הוא מחבל.

מילה אחרונה לגבי העתירות שבהן אתה בא להפחיד אותי: אפשר לעתור על כל דבר. לפי החוק, למפקד הצבאי יש שיקול דעת בהחלטה איזה בית להרוס. הוא לא חייב דין וחשבון לאיש, כולל לא לבג"ץ שיכול להחליט שהחוק הוא "אנטי-חוקתי" (נגד החוקה שלא קיימת), או שהחלטה ספציפית של המפקד הצבאי היא "אנטי-חוקתית". זה לא העניין.

ישן 13-03-2008, 13:14
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.07
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי לפנים שמתחילה ב "מעשי נקמה כאלה לא יגרמו עוד אלימות"

מחזק.
למרות שהטענה שלו זה שאם עכשיו יש רגיעה מסויימת, חבל לחדש את המהומות שיובילו לעוד פיגועים והכל רק כדי לספק את יצר הנקמה... ויש בזה הגיון..

למרות שאם לא יהיו פיגועים עכשיו, אז יהיו עוד חודש חודשיים (הכל עניין של זמן , כל עוד הם שכנינו..) וצריך להרתיע שאחרי פעולות כאלה - גם המשפחות והקרובים שלהם יכולות להפגע מן המעשה- לך תדע אולי לכמה מהמחבלים שבינהם (בהנחה שלא כולם כאלה) זה כל ההבדל.

אני בעד הריסת בית המחבל - אבל עצם העובדה שעבר כבר שבוע יכול לתת נזק תדמיתי יותר גדול לישראל מאשר אם ההריסה הייתה זמן מעט אחרי הפיגוע ( גם בשל העובדה שעכשיו העולם כבר שכח את התחושה שבאה לאחר הפיגוע וגם בגלל שיש עכשיו רגיעה - ויאשימו את ישראל שהיא רוצה רק להלהיט את הרוחות) בעיה.
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

ישן 13-03-2008, 18:55
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "יש לי כמה עובדות: הריסת בתים..."

ישראל לא הורסת סתם בתים - ולא הורגת חפים מפשע - למען הריגת חפים מפשע. (בושה שאפילו השוות בין הפעולות)

ישראל רוצה הרתעה ואתה יכול לקרוא לזה מאזן אימה, בכדי להפסיק את הנסיון שלהם לזרות אימה.

אני לא יודע מה איתך אבל אני רואה פה פעולה לעומת תגובה ולא פעולה כנגד פעולה.

ההוכחה היא שאם יש רגיעה - גם ישראל לא עושה תקיפות או פעולות מבצעיות (למעט הדברים הבסיסיים בכדי להבטיח את הרגיעה)

הבעייה היא שהערבים רואים בעצם התישבות היהודים ובעצם קיומה של המדינה כתקיפה - ולכן הם מגיבים על זה - יש מצב שאתה משדר על אותו גל ורואה את הדברים כמוהם? כי אם כן אז אתה באמת צודק.
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

ישן 13-03-2008, 21:53
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
אספסוף, ככה תקלל גם כשתלך להרוס בתים?
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי לפנים שמתחילה ב "לך תקבל בתחת מערבים, הרי זה מה שאתה באמת אוהב, לא?"

אתה פשיסט כי יש לך השקפת עולם מילטריסטית שחושבת שתשיג משהו אך ורק בכוח הזרוע.
אתה פשיסט כי אתה מעדיף לסתום פיות למי שיש לו דעה שונה משלך.
אתה פשיסט כי אתה לא מסוגל להבין את העובדה הפשוטה ששימוש בכוח יוצר שנאה בקרב אלה שמפעילים נגדם כוח.
אתה פשיסט כי אתה חושב שכל מי שיש לו דעה שונה משלך הוא האויב שלך.
אתה פשיסט כי אתה חושב שבאמת אכפת לי ממחבלים, ואתה לא מסוגל לקלוט שבין כמה מחבלים שלא תספור יושבת אוכלוסיה אזרחית מדוכאת שסובלת גם משלטון רודני שמכתיב לה מה לחשוב ואיך לחשוב עוד מגיל ילדות, וגם מפעולות של צה"ל שמה לעשות, בחיים לא יהיו ממוקדות, ותמיד יפגעו גם בחפים מפשע.

להמשיך, מוסוליני?
ישן 13-03-2008, 22:11
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
...
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי לפנים שמתחילה ב "ואחרי כל הדיברור הזה אתה בוכה ששמים _לך_ מילים בפה? צבוע!"

תקשיב לי, זבל פשיסט שכמוך:
1. אין לי כוח לנקד, אז תצטרך להתאמץ ולקרוא לאט לאט את מה שאני כותב, ואני מקווה שתפנים.
2. ממליץ לך לעיין בערכים: דמוקרטיה, פלורליזם, חופש ביטוי, זכויות האדם, כבוד האדם, חירות (בטח שכחתי עוד כמה, סליחה אבל מוחך הצר והמוגבל ייאלץ להסתפק בזה) - במילון.
3. אני בוגד? יקירי, אני עתודאי לרפואת חירום. אני במקצוע לא בגלל שאני רוצה להוכיח כמה הביצים שלי גדולות בזה שאני עושה אינטובציה, אלא בגלל שאני רוצה לעזור לאנשים, ולטפל בהם. אפילו אם הם פשיסטים כמוך. כי בעיניי זה לא משנה, בן אדם הוא בן אדם. תוסיף לזה את העובדה שאני עתודאי, ואני הולך לשרת בצה"ל כמו גדול, ותנסה, אבל באמת תנסה, להבין שאספסוף כמוך לא ראוי להעלות על בדל שפתיו את המילה בוגד בהקשר שלי.
4. ברגע שתבין שגם פלסטינים הם בני אדם, אולי תבין שפעולות כמו סיכול ממוקד, מעצרים של מחבלים, השמדת מחסני תחמושת \ חומר מודיעיני \ בניינים הקשורים לארגוני טרור וכו' - יעילות הרבה יותר, ומועילות הרבה יותר מאשר הרס של בית, שממילא המחבל שיצא ממנו כבר איננו בו. אלו הדברים שבאמת מרתיעים, ולא הרס רטרואקטיבי.
5. איחלתי לפשיסט בהצלחה.

וד"ל.
ישן 14-03-2008, 10:22
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נור
4. ברגע שתבין שגם פלסטינים הם בני אדם, אולי תבין שפעולות כמו סיכול ממוקד, מעצרים של מחבלים, השמדת מחסני תחמושת \ חומר מודיעיני \ בניינים הקשורים לארגוני טרור וכו' - יעילות הרבה יותר, ומועילות הרבה יותר מאשר הרס של בית, שממילא המחבל שיצא ממנו כבר איננו בו. אלו הדברים שבאמת מרתיעים, ולא הרס רטרואקטיבי.

נכון שלא דיברת אלי - אבל אני רוצה ליתייחס לציטוט:

אתה מדבר על פעולות: "סיכול ממוקד, מעצרים של מחבלים, השמדת מחסני תחמושת \ חומר מודיעיני \ בניינים הקשורים לארגוני טרור וכו' " - הם באמת מאד יעילות - אבל מה לעשות - גם עם פעולות כאלה, שהם הכרחיות ביותר, ממשיכים להיווצר מאחורי הקלעים איסוף תחמושת והתחזקות כללית של ארגוני טרור שגורמים בין היתר לקסאמים ופיגועים.
מה לעשות - אי אפשר למגר מחבלים רק ע"י פעולות כאלה- כי תמיד יש את מי שמחליף את הנפגעים ותמיד יהיה את אלה שגם יצליחו לחמוק מפעולות כאלה ואחרות.

על אף שזה נשמע ברברי - הרתעות הכרחיות ביותר למיגור התופעות האלה. שום הרתעה לא נשמעת טוב - ולרוב שיש פעולה ליצור הרתעה - זה לא בשביל לפגוע בתוקף - אלא כדי למנוע מהתוקף לחזור על התקיפה שנית.

אז כן, המחבל לא באותו הבית כשהורסים אותו ומי שגר שם במילא אין לו פרנסה - אבל אם למחבל, שבא מאותו הבית, לא היה אכפת שאחרי שעשה את הפיגוע גם יפגעו בביתו - למה לנו שיהיה אכפת?
ואם כן אכפת לו - אז הוא לא היה עושה את הפיגוע.

ואל תגיד לי- מה זה אשמת ההורים שבנם עשה פיגוע- מה לעשות - ההורים הם אלה שגידלו את הנער ואם לא היה להם מספיק שכל בשביל להרחיק את בנם מארגוני הטרור - גם הם צריכים לחשוב פעמיים לפני שהם מסירים את האחריות מבנם.

ישן 13-03-2008, 18:33
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "מ-3 שורות בפורום אתה לא יכול..."

שים לב: "הגישה שלך לגבי פרקטי/לא פרקטי".

שים לב שיש מחלוקות לגבי הפעולה הספציפית הזאת בין אהוד לאהוד או דיכטר ומזוז, כך שלפעמים מה שהמוח אומר אינו מה שנכון. לא תמיד אפשר להשיג תדמית טובה ביחד עם פעולות צבאיות משמעותיות שיפסיקו את הבלגן הזה בארץ.

כמו שהיוצמח הזה תמיד אומר - "חייבים לעשות וויתורים" רק חבל שזה נאמר בטון עייף והוויתורים הם דווקא וויתורים שפוגעים במדינה שחייבת, למען קיומה, להיות חזקה - אך כמובן שומרים על תדמית טובה.

ישן 13-03-2008, 19:40
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "אני דיברתי רק על הריסת בתים,..."

לא אוהב נקנקיות. כמו שאמרתי מקודם - הפלסתינאים אינם מחפשים הרתעה- הרתעה למה? שלא ירו עליהם? הרי הם יודעים טוב מאד שכשהם בשקט - אנחלנו בשקט.

אני דיברתי על פעולות צבאיות שכוללות הריסת בתים - כיוון שהצבא עושה אותם כפעולה מדינית ולא על דעת עצמו. אם אתה מדבר על הריסת בתים של פעילי ימין שאינם מייצגים את הלך רוחה של המדינה - אני מסכים איתך.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:01

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר