לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-03-2008, 15:18
  gza gza אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.06
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי gwert שמתחילה ב "אז הרוב הממש מוחלט לא קיבל..."

פה הטעות של הרבה חבר'ה מהשבוע ראיונות..מה שגרם להם קצת להתבאס..

היחידה לא מקצה כמות מסויימת של אנשים...זה הכל בולשיט...מי שמקצה את הכמות זה הבקום..
הקצין מיון ראשי לא רוצה שיחידה מסויימת תקבל את כולם כי אז כל היחידה תורכב מאנשים איכותיים..
אז הוא מקצה...6 לפה...12 לפה..
והיחידות עצמן לא ממש יודעות על ההקצאות האלה..מה שיוצר מצב שיהלום יכולים לקבל 20 אנשים..אבל רק ה 12 שקיבלו את הציון הכי גבוה הם אלה שיתקבלו בסופו..

וכל נופל מ - קורס טיס/קורס חובלים/צוללות/שייטת 13/מטכל/504(הם היו בשבוע ראיונות אחרון...לא ידוע אם הם באים בדרך כלל) יכול להתראיין לכל הראיונות..

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 14-03-2008 בשעה 21:19.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-03-2008, 15:39
  Awaking Awaking אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.06
אני יודע איך חבר שלך בלוט"ר, זה לא דרך שבוע ראיונות.
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי IsraelAtHeart שמתחילה ב "חבר שלי התקבל ללוט"ר אחי...."

ולצורך העניין לא ממש כדאי לכתוב כאן איך הוא הגיע (אני מניח שאתה מדבר על גוטליב).

בכל מקרה לכל מי שלא הבין עדיין השבוע ראיונות כמובן הוא לפני נטו אינטרס של הקצין מיון.

לכן לא פלא שכל מי שביקש רחף התקבל (שריון צריכים בצורה מטורפת)

לא סתם ממלאים מנילה בתחילת השבוע (שאח"כ לא תוכל להתווכח אם אתה בתותחנים).

היחס אלינו בשבוע הזה היה מאוד לא יפה, שוב פעם מדים ירוקים כומתת בקו"ם ושליש (הכוונה לתפקיד) שהתגייס 5 חודש אחרינו נהיה פתאום המפקד שלנו.

בקיצור מה שהיה מגניב בשבוע הזה זה התצוגות של כל היחידות למשל התצוגה של הימ"ס הייתה מטורפת עשו לנו חתיכת מופע.

רק עצה לכל מי שחושב להתגייס לטייס\חובלים\צוללות ואז ליפול בשביל שבוע ראיונות (ויש הרבה כאלה....) אל תעשו את זה עדיף הרבה יותר ללכת ליחידה שרוצים מראש משתי סיבות:

1. לא תמיד יהיה שבוע ראיונות (יש חברה שנפלו מטייס למשל שהקצין מיון ישר שלח לפי דירוג שלהם במקום של חילות).
2. שבוע ראיונות מרץ היה ענקי 84 איש עברו יותר מחצי לדעתי, בכל שאר השבועות הקודמים שהיו היו 60 אנשים בערך ועברו הרבה פחות מחצי (לדוגמא בנוב שעברו רק 20-23 אנשים).
ישן 14-03-2008, 20:54
  Awaking Awaking אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.06
אוקיי כמה תשובות במכה:
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי gwert שמתחילה ב "שואל שוב כי אף אחד לא ענה על..."

דבר ראשון מורידי הפרופיל פשוט מורידים פרופיל יש להם וועדה רפואית ביום ראשון ככה שתאכלס אין לאף אחד מושג מה ייקרה איתם

דבר שני לגבי הטירונות של צוללות\חובלים היא 02 (יבשתית בבה"ד חיפה) ולכן הם באותו רובאי של כל חיילי הבקו"ם למיניהם וצריכים להשלים לרובאי גדול יותר.

בקשר לפז"מ. סתם לדוגמא אני 5 חודשים בצבא ובשבוע הראיונות החשיבו לי את הדח"ש ולכן כתוב שאני 7 חודשים. מה זה אומר? הסבירו לנו שזה ככה כי בגלל שהדח"ש לא כזה ארוך אנחנו זכאים בתאריך השחרור המקורי לבקש קיצור שירות של תקופת הדח"ש ובעצם להשתחרר כאילו לא היה דח"ש. יחידות רואות את זה לא בעין יפה ולכן מראש לוקחות אנשים שהם גג 4 חודש בצבא, ככה למשל לא קיבלו אף אחד עם פז"ם ליהל"ם לדוגמא.

מתאם קצונה משפיע על הכל, כולם רוצים חבר'ה כאלה כי הם יכולים להיות קצינים וגם אם לא קצינים הם נחשבים לאנשים ש"ישביחו" כל מקום שהם יילכו אליו, ולכן תמיד רוצים כאלה (למרות שזה רק מספר).
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:27

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר