לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-03-2008, 19:38
  pakpak pakpak אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.02
קבלו את הפרטים המלאים על המושחת המתועב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pakpak שמתחילה ב "ערוץ 10 חושף את חגיגות השחיתות של ביבי"

בלעדי: מסעות היוקרה של נתניהו בחסות מיליונר בריטי

בני הזוג נתניהו הוציאו סכומי עתק במהלך שתי נסיעות לחו"ל, בהתנהלות שמעוררת סימני שאלה. מתחקיר שישודר מחר ב"שישי" עם שלח ודרוקר, עולה כי בני הזוג שילמו באחת הנסיעות 131 אלף ש"ח עבור שבוע במלון יוקרה. לשכת נתניהו: הוצאותיו האישיות של נתניהו ורעייתו כוסו מכיסו הפרטי של נתניהו. הפירוט שפורסם הוא מוטעה ומנופח

מאת: רביב דרוקר
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://f.nau.co.il/V1partner1/Service126/Images/dot_article_1.gif]
20:10
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://f.nau.co.il/V1partner1/Service126/Images/dot_article_1.gif]
13.03.2008
(2:53 דק')
בלעדי לחדשות 10: יו"ר הליכוד, ח"כ בנימין נתניהו, הוציא עשרות אלפי דולרים במהלך נסיעותיו לחו"ל עם רעייתו, שרה, כך נחשף הערב (חמישי) בחדשות 10. מעבר לסגנון החיים של נתניהו, אחת הסוגיות הבעיתיות היא מקור המימון, שהגיע בחלקו ממיליונר יהודי בריטי, כנראה באמצעות הארגון שהוא עומד בראשו. התחקיר המלא יפורסם מחר ב"שישי" עם עופר שלח ורביב דרוקר, בשעה 19:45. באחת הנסיעות, ב-2 באוגוסט 2006, זמן מלחמת לבנון, נסע נתניהו ללונדון כמסבירן של מדינת ישראל. הזוג שהה במלון היוקרה הקבוע שלהם, "הקונהוט", 6.5 ימים והשאיר אחריו חשבון יוצא דופן של 131 אלף ש"ח, השווה להוצאה של משפחה ישראלית ממוצעת בשנה שלמה.

עבור הסוויטה שילמו בני הזוג 12 אלף ש"ח, ו-17 אלף ש"ח נוספים עבור ארוחות, חלקן במחיר של 3,000-2,000 ש"ח לארוחה. חשבון הבר שנתניהו השאיר אחריו במלון עמד על 5,200 ש"ח וחשבון הכביסה על 3,800 ש"ח. יתר על כן, נראה כי נתניהו בילה לא מעט בתיאטרון בשבוע הזה, מאחר שהחשבון שלו חוייב ב-11 אלף ש"ח עבור כך. ההוצאות על עיצוב שיער באותו השבוע עמדו על 2,500 ש"ח. אף שמדובר בהוצאות יוצאות דופן, עולה מהתחקיר כי היה לפחות חשבון אחד דומה מתקופה אחרת.

מעבר לסגנון החיים של נתניהו עולה השאלה הגדולה מי משלם חשבון כזה. במקרה דנן, נשאו בעלות מספר גורמים, נתניהו אינו אחד מהם. הבונדס נתן קצת, הכנסת שילמה כרטיס טיסה אחד במחלקה ראשונה והשאר כוסה על ידי מיליונר יהודי בריטי, כנראה באמצעות הארגון שהוא עומד בראשו.

מלשכת נתניהו נמסר בתגובה כי "הוצאותיו האישיות של מר נתניהו כוסו מכיסו הפרטי". כמו כן, נטען כי "מדינת ישראל לא שילמה אגורה אחת עבור פעולת ההסברה האינטנסיבית וההוצאות כוסו על ידי הבונדס והקהילה היהודית... הפירוט שנמסר על ידכם לגבי חלק מההוצאות הוא מוטעה ומנופח לעומת החשבון האמיתי. חלק אחר של ההוצאות מתייחס לפגישות שקיים נתניהו בקשר לביקור".בואו לדבר על זה בפורום חדשות 10עוד כתבות ב בארץ
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://f.nau.co.il/Common/Images/pixel.gif]
http://news.nana10.co.il/Article/?A...=543119&sid=126
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-03-2008, 21:34
צלמית המשתמש של Leopad
  Leopad Leopad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.06
נתניהו יגיש תביעת דיבה נגד ערוץ 10
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי pakpak שמתחילה ב "קבלו את הפרטים המלאים על המושחת המתועב"

בעקבות הפרסום בערוץ לפיו הוציא נתניהו עשרות אלפי שקלים בנסיעותיו לחו"ל, אומר עורך דינו כי "הדברים פורסמו בצורה שקרית"

עוד בכתבה: "נתניהו שילם מכספו האישי"

בלשכתו של יו"ר הליכוד בנימין נתניהו הודיעו הערב (חמישי) כי יגישו תביעת דיבה נגד ערוץ 10, בעקבות כתבה בה נטען כי נתניהו
הוציא סכום של עשרות אלפי שקלים במהלך נסיעותיו לחו"ל.
נתניהו, באמצעות בא כוחו, עו"ד יעקב וינרוט כותב הערב כי הדברים "פורסמו בצורה שקרית, מגמתית ומניפולטיבית - הכל במטרה
להשחיר את פניו של מר נתניהו ולפגוע במעמדו הציבורי, כחלק מרדיפה פוליטית הנעשית בזדון ובחוסר תום לב".
הכתבה עליה יצא קצפו של נתניהו, התמקדה בביקור של יו"ר הליכוד בלונדון במהלך מלחמת לבנון השניה. לפי הפרסום, שישודר
במלואו מחר, נסע נתניהו ללונדון למסע הסברה מטעם המדינה. הזוג נתניהו, כך לפי הכתבה, שהה במלון היוקרה "הקונהוט" במשך
שישה ימים וחצי, והשאיר אחריו חשבון של 131 אלף שקלים, "השווה להוצאה של משפחה ישראלית ממוצעת בשנה שלמה".

"נתניהו שילם מכספו האישי"

ואולם בכתב התביעה, כותב עורך דינו של נתניהו כי במשך שהותו לווה על ידי נציגי השגרירות הישראלית, הופיע בפני אלפי יהודים בעצרות
הזדהות, וקיים מפגשים רבים במטרה להדוף את המתקפה התעמולתית נגד מדינת ישראל במהלך ימי המלחמה.
לשאלת המימון עונה עו"ד וינרוט כי "בניגוד לנאמר בכתבה, שילם נתניהו מכספו האישי על הוצאתיו הפרטיות". לפי לשכתו של נתניהו, אף מילה
מכל מה שנאמר בכתבה ומעובדות האמת לא פורסמו בכתבה של ערוץ 10. "חלק מההוצאות המפורטות בכתבה הן שגויות ושונו בחשבון שתוקן,
חלק אחר מתייחס לארוחות ואירוח לא רק של הזוג נתניהו", נמסר.
כמו כן, טוענים במכתב שנשלח הערב, כי "עיקר ההוצאה היא עלות החדר שבו התגורר מר נתניהו, שהיא כמחצית המחיר של חדר המלון בו התגורר
ראש הממשלה אהוד אולמרט בשהותו בלונדון בשנת 2007". וכן מדגישים שוב כי שהייתו של מר נתניהו בלונדון לא עלתה למדינה אגורה.

לסיכום מציין עורך דינו של יו"ר הליכוד כי חברת החדשות של ערוץ 10 לא אפשרה לנציגו של נתניהו להתייצב ולהפריך את הטענות "על אף דרישות חוזרות
ונשנות". עוד נכתב, כי "כל מי שיחזור על הכזבים, הסילופים והנתונים השגויים של ערוץ 10 יהיה חשוף גם הוא לתביעת דיבה, שתהיה מגובה במסמכים ועדויות
שיוכיחו את הסילופים בכתבה".

(Walla)
ישן 14-03-2008, 18:21
  pakpak pakpak אינו מחובר  

את הסימנים תשאיר לעצמך
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי ashoichet שמתחילה ב "שוב מתנפלים על ביבי. סימן..."

להערכתי - נתניהו לקראת הסתבכות מהקשות שהיו לפוליטיקאי ישראלי. החשיפות המתעתדות להיחשף היום הן ככל הנראה עם גוון פלילי מן החמורים ביותר. ניגוד עניינים ושוחד, הפרטות ועבירות על חוקי המימון, רישומים כוזבים, רמיה והונאה.... זו הערכת פרטית בלבד לאור רמיזות די בוטות בעיתונות ונוכח העובדה שלראשונה כבר בשלב הפרומו הקדישו העיתונים היומיים מקום של "כבוד" לפרשה.

השאלה המסקרנת אותי היא מי מבני הזוג אש/ם בנהנתנות החזירית המטורפת. העיניינים הפליליים הם ממילא "פיס אוף קיייק" כיוון שברור שמדובר בהדלפות של חפרפרות שעשו עבודה מעמיקה.

שמעתי היום הערכנ נוספת: העיתונות שזנתה לספינים של הקרוק נהנתניהו ולזליכיזים (שהיה שותף להפרטות המטורפות כולל הפקדת כספי הפנסיה של אזרחי ישראל בידי ספקולנטים) נשארה ובידיה בלונים ריקים מהאויר החם שמילאו בהם המקבר הסנילי לינדנשטראוס והזליכה המושחת עד אימים בעזרת החינמון של שלדון הביבים והתיימנון יואב יצחק. העייתונות המבוזה תיסתער עכשיו על הזוג נתניהו ותעשה בהם שפטים. וגורמים בליכוד ובלשכת נתניהו ייסיעו במלוא המרץ.

ובבקשה, תחסכו ממני את האמירות של "הם מפחדים". בוודאי שמפחדים להפקיד מדינה בידי טיפוס כמוהו.

את החמאס הוא יצר במו כישלונו בחיסול של משעל ושיחרור השיח יאסין - מישהו מכחיש ?
את העוני במדינת ישראל הוא העמיק באמצעות בדותות על הגשם שיחלחל - הגשם חילחל היטב ונותר בכיסי חבריו המיליונרים - מישהו מכחיש ?
את הבנקים הוא העשיר יותר ויותר - הנתונים מוכיחים - מישהו מכחיש ?
אפילו בהתנתקות הוא היטל בצאן מרעיתו ופרש אחרי שהצביע פעמיים בעד וכשכבר היה מאוחר מידי - מישהו מכחיש ?

יאללה - הערב הולך להיות ערב חשוב מבחינת מדינת ישראל. המסכה מעל פרצוף הזוג נתניהו תיקרע באכזריות.

האמת שתיחשף לא תותיר לו ברירה ותוך 60-90 ימים (ריד מיי ליפס) האיש חוזר לאמריקה !

תירשמו וניתראה בהמך

נ.ב. ממקורות יודעי דבר שמעתי שבקרוב צפויות חשיפות מזעזעות לאין שיעור מהנוכחית, החמורה ומזעזעת כשלעצמה ומלמדת על זוג נהנתן ומתועב שבעוד שחיילי ישראל נילחמים בחירוף נפש מבלה במלונות יוקרה, במספרות, בתיאטראות ובסעודות פאר.

ב-ה-צ-ל-ח-ה ובתענוג רב
ישן 14-03-2008, 19:34
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
האמת? נכון. גם אני חשבתי שהתחקיר ברמה מאוד נמוכה, ואני שמח שאתה מסכים עימי...;)
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי pakpak שמתחילה ב "צ'מע"

אם התחקיר נכון - אז מדובר בהתנהגות מגעילה, ולא ראוייה. אין שום סיבה בעולם שרעייה תצטרף
למסעות ממלכתיים של עובדי מדינה (כך, למשל, פסלות של קליפות ביצים לא צריכות לטוס ליפאן...).
אסור לאיש ציבור לקבל מתנות, בין אם דובר בהנחת ענק על דירה, השכרת דירה במחיר שמהווה תשואה
שנתית של אחוז, ובין אם מדובר באירוח במלון בחו"ל (ויחי ההבדלון שבין כמה רבבות שקלים לכמה
מאות אלפי דולרים...).
אני מניח שאתה מצטרף אליי בזעזוע מעצם הרעיון של איש ציבור המוכר דירות למיליארדרים שבעבר
תרמו למסע בחירות שלו, ואז שוכר מהם את הדירה במחיר שהמשכיר עצמו הודה שהיה מאוד נמוך
יחסית לעלות הרכישה, נכון?
ישן 15-03-2008, 10:11
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

קבל ח"ח - ניסיון יפה. כושל, אבל יפה
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי עופר123 שמתחילה ב ""אבל גם אולמרט מושחת""

אתה משתייך למחנה שהיה מוכן ל-צ-ה-ו-ל על מעשי שחיתות ובלבד שמתנחלים ייעקרו מבתיהם, ואתה בא להטיף לי מוסר, על שאני מטיל ספק בעוד התקפה תקשורתית על ביבי, שעשוייה באופן כ"כ לא רציני,
באופן שרק מי שתיעב אותו עוד קודם, יכול להתייחס אליה כאל "חשיפת שחיתות"...
בוא אני אסביר לך: לו נחשד ביבי בעבירה חמורה כמו, למשל, הטיית מכרז להפרטת בנק גדול, או
נחשד בקבלת הנחת ענק של מאות אלפי דולרים, היה עליו לעוף מהפוליטיקה על טיל, ולעמוד לדין.
אלא מה? אפילו ערוץ 10, שכרגע מוביל את ה"מכבש" נגדו, לא טוען את זה. מה יש לנו במקום זאת?
טענה שהבונדס (לא גוף בבעלות פרטית, שלעומד בראשו יכולים להיות אינטרסים זרים) מימן את
שהיית רעייתו בחו"ל. הם גם מספרים שביבי הרשע אכל במסעדות יקרות. אתה שואל אותי אם זה טעם
רע? ודאי וודאי. זו התנהלות אטומה. עצם קיומן של מסעדות שמבקשות סכומים כאלה הוא טעם רע
בעיני, אבל זה לא הדיון. השאלה היא אם מדובר בשחיתות, וגם עפ"י תוכן הכתבה בערוץ 10 אין כאן
שחיתות.
ההבדל בין ה"סקופ" של דרוקר לאלה של יואב יצחק, הוא השורה התחתונה יואב יצחק מראה מצב
שמראה חשד ישיר לשוחד. כאן אין מיש נותן שוחד, כך שדי קשה לטעון שזה הסיפור...

הכתבה מלמדת שביבי איש אטום - זו סיבה לא להצביע עבורו לראשות ממשלה, לולא היו יריביו
אנשים שחשודים בדברים בעייתיים באמת מבחינת החוק, ואטומים הרבה יותר ממנו (כמו למשל
ווינסטון אולמרט, שמביא לנו דם, יזע ודמעות - ובלבד שיהיו בפריפריה החברתית או הגיאוגרפית...)...

אני חסיד קטן מאוד של מעשים בעייתיים, ונסיעות רעיות לחו"ל, לצד התארחות במלונות מנקרי עיניים,
מפיריעים לי מאוד. לנסות בכלל להזכיר את זה בשורה אחת עם אולמרט או שרון - זו בדיחה תפלה.
לביבי כנראה יש בעייה קשה של אטימות (בדומה לברק), והוא לא תופס שיש דברים שהוא עושה שנראים
רע מאוד המרחק בין נראה רע, לבין מ-ו-ש-ח-ת הוא כ"כ גדול, שאני סומך עליך שאתה מבין אותו.
האטימות של ביבי מונעת ממנו לקלוט שמה שמותר לאחרים, אסור לו. אני יכול לנחש ששמעון פרס לא
בדיוק התארח במגורי המשרתים כאשר עסק בהסברה מטעם ישראל - ובכ"ז איש לא עוסק בכך, כמו גם
בעובדה שמאז שהוא נשיא, הוא היה בפאריז יותר מאשר בי-ם...

אתה מבין, אני מאוד לא מתלהב מביבי באופן כללי, ולו היה לימין מנהיג אחר, סביר שהייתי בוחר בו,
אלא שכרגע יש שתי אופציות: אולמרט/ברק/לבני (לא ממש משנה מי הספינאים יבחרו מבין שלושתם),
ומולם נמצא ביבי. הבחירה במקרה זה היא מאוד קלה, למי שטרח להתייחס לתפקודו בפועל של נתניהו
ולא לקטעי המשפטים שכתבים ופוליטיקאים מאולפים, למדו להגיד עליו (מזיע/שכחן/שקרן/שטחי ושאר
ירקות מוקפצים...).
ישן 15-03-2008, 11:37
  dror10 dror10 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.08
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי מנגינת החליל שמתחילה ב "ברור-אבל,,שוב,אין מקריות בהופעת שניהם סמוך ל"חשיפה" כביכול."

מנגינת החליל!

אני הופעתי כאן זמן רב בשם "בז 69 " ודומני כי התנגחתי עימך לא פעם...

אנסה להשיב לך באורך רוח ע"מ שבפעם הבאה טרם תפלוט למקלדת ..,תחשוב!

אני מכיר את פקפק שנים רבות,מכיר את הודעותיו וסגנונו,לא פעם העמדתי אותו במבחנים קשים כיסחתי לו הצורה וניסתי להביא אותו אל עמוד הקלון.

לבסוף גליתי שהאיש רציני ויש "קבלות" מאחורי הודעותיו(אל תתחיל לבקש ממני מובאות,תסתפק בהודעתי)

לגבי אלילך,-הנושא עלה לפני מס' שבועות בצורה חריפה מעל פני השטח,כבר בזמן המלחמה התרעמו כמה "יודעי דבר" ע"כ שהאיש לא השנה ונותר "נהנתן" .

אגב,לא שונה ממנו תלמידו "הנגבי" יו"ר וועדת חוץ ובטחון שיצא "לנפוש באותו זמן בארה"ב", המהומה שפרצה בציבור החזירה אותו ארצה אחרי כמה שעות.

כעת הדברים עולים וצפים.

בוא נמתין מס' ימים ונראה מה יעלה דבר.
ישן 15-03-2008, 12:43
  pakpak pakpak אינו מחובר  

דרור - בתאכלס המטמון נמצא כאן
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי dror10 שמתחילה ב "תשובה מעמיקה ! מלאת עובדות..."

טוב תעשה מערכת החדשות של ערוץ 10 והכתב רביב דרוקר אם יבדוק לעומק את הקשרים של ביבי עם דניאל דורון ממבשרת ציון העומד בראש העמותה "המרכז הישראלי לקידום חברתי וכלכלי".

את האינפורמציה על דניאל דורון ניתן לקבל בחיפוש פשוט בגוגל (יש עליו ערך בויקיפדיה) ומומלץ לחפש בחיפוש משולב "דניאל דורון בנימין נתניהו".

חקירה לעומק של מערכת הקשרים הזו היא המפתח עבורכם לגלות את דרכי המימון של פעילויותיו "המיוחדות" של נתניהו כולל פעילויות מחאה כאילו אוטנטיות, כולל מסעות בעולם, ארוח אנשי הון ומסעי תענוגות ברחבי הגלובוס.

טוב תעשו אם תבדקו גם את בן חסותו והמוציא והמביא של דניאל דורון - בחור בשם ערן ברטל שכותב/כתב בענייני כלכלה ב"מקור ראשון". אם אתם מחפשים את קמב"ץ פעילויות השטח של נתניהו - הוא האיש. המימון לפעילויותיו טעון בדיקה עמוקה ......

בקיצר: "שואו מי דה מאני" זה כל הסיפור וקיבלתם עכשיו על מגש של כסף את המטמון.
צאו לעבודה !

וסופו של כל שקר לצוף
וסוף גנב לתליה

וכו', וכו' וכו'

וגם הנהנתן הסידרתי שדרכו לשלטון מרופדת במימון של אירגונים קיקיוניים יאלץ לתת הסברים קשים עד כדי ביקור בחדרי חקירות וכל המשתמע מכך.

צחוק הגורל יהיה כשיסתבר שהתיקים ששלוחיו של הביבי תפרו לאולמרט לא מחזיקיחם מיים ואילו הוא עצמו יועמד לדין.

זה יהיה התענוג הצרוף.

אה,,,,, וגם זליכה וההפרטות וכל כיוצא בזה עוד יחזרו לכותרות רק לא בדיוק לכותרות שימהרו לצטט כאן או ברוטר..... חה, חה, חה.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://f.nau.co.il/Common/Images/pixel.gif]
ישן 15-03-2008, 14:36
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
אובססיה של לא מעט שנים..
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי pakpak שמתחילה ב "דרור - בתאכלס המטמון נמצא כאן"

האם האובססיה של שנאת נתניהו, היא משהו אישי?

התרוממות הרוח מצדך כל אימת שנתניהו "נקרא לסדר" היא מרכיב חשוב בסגידתך לאולמרט..
אז אתה מופיע כאיש יחסי הציבור מטעם, מתעלם משחיתותו והתנהלותו של אולמרט בתקופות מוקדמות וממש עכשיו (כאילו לא היו דברים מעולם..) ותוקף את נתניהו כאילו ע"פ פקודה.

כשהכתבות בנושא תגווענה מעצמן, או שעל סדר היום יעלו גם נושאים אחרים (ברוך השם, לא חסרים נושאים..), גם אתה כמו תמיד תבחר להיעלם מהפורום - כמו בשנים עברו, עד שעתונאי כלשהו "ידליק" אותך שוב בכתבה לא מחמיאה על נתניהו וחוזר חלילה..

בקיצור, הסימביוזה בינך לבין נתניהו או בינך לבין אולמרט..או בינך לשני האישים הללו ברורה, אבל צריך להודות, מדובר במשהו קשה שרק אתה חווה אותו.
באמת קשה להעביר לנו אינפורמציה עדכנית חמה מן המכבש אודות מעלליו של נתניהו בצרוף חחח..ולצפות שנחדל להאמין שראש ממשלתינו מושחת וכי רק במקרה הגיע לאן שהגיע..

אם הבנתי אותך נכון, אתה בוודאי לא רוצה לפגוע באיי.קיו של החברים, כל מה שאתה מנסה להגיד לנו בעצם, זה שלא רק ראש הממשלה שלנו מושחת ומשחית, ישנם עוד מושחתים ובראשם עומד מר נתניהו..

הממ..עם ידע כמו שלך, לא נותר לנו אלא להמתין ולראות כיצד יפול דבר.

ישן 15-03-2008, 15:51
  pakpak pakpak אינו מחובר  

לופי יקירי
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "אובססיה של לא מעט שנים.."

ריד מיי ליפס

אני יודע, אתה רק מייחצן אינטרסים של ביבי כרפלקס מותנה.

הסיפור הזה הוא תחילת קבורתו הפוליטית הוודאית של נתניהו.

מקורות המימון ייחשפו בקרוב ביותר, האופרציה שמימנה גם את "המחאות" העלק אוטנטיות (של החפשי"ם, הדגנרלים, ההורים השכולים) - הכל כבר ידוע. הכל תפור ונעול. הכל ייחשף. השקט שאיפיין את החודשיןם האחרונים היה רק למטרות איסוף מודיעין וראיות.

יש גם חפרפרת עמוק עמוק בעורף הזוג הקיסרי נתניהו. על כך אתה יכול להסיק לבדך.

יתר על כן פוליטיקאי חביב שהוא מבני טיפוחיו של נתניהו עצמו החליט לעשות מעשה.

תגחך, תפריח סיסמאות, תעלוץ, תקניט - מה שבראש שלך.

הפור נפל. גורלו הפוליטי של נתניהו נחרץ.

קח לעצמך מהיום 60-90 ימים לא יותר ותיראה מי צדק.

ושיהיה לכולנו שבוע מצוין. ולעם ישראל רק ברכה מממשלתו בראשות אהוד אולמרט לקדנציה הזו והבאה אחריה.

(תזכור - אולמרט אף פעם לא לקח שבויים. הוא תמיד ידע לשלוף ברגע המתאים ולחסל. כשמדובר ביריב מזיע ופריך כמו ביבי ההתפוררות תהיה קלה ומהירה - זו הבטחה והיא תקויים)
ישן 15-03-2008, 16:35
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

לא יאמן, אתה מכונה משומנת היטב - תגובה אחת לכל האשכולות...
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי pakpak שמתחילה ב "אני מהמפחדים (מביבי) וכדאי גם לך"

אתה חייב לעצמך, ואם לא לעצמך, אז לאג'נדה שלך, לפחות להשקיע מאמץ מינימלי בלבנות טיעון מעבר
לקללות ולבשורות מרגשות על אנשי מסתורין ועל יואל חסון הלוחם ללא חת...
נסה להסביר בפריוט רב ככל האפשר היכן ההצלחות הכבירות של האיש שאתה רוצה שימשיך קדנציה
נוספת. ספר לי מדוע ד"ר זליכה, שלדבריך תפר תיק, לא עומד לדין פלילי על מעשה חמור כ". נמק לי
מדוע אולמרט המחסל לא תובע את יואב יצחק שפרסם לפחות 4 כתבות שונות המאשימות את אולמרט
באופן ישיר בשחיתות (לא כתבות מרומזות נוסח ערוץ 10 אמש, אלא כתבות שמדברות על המילה המפורשת שוחד).
אנא פקפק, ספר לי בלי בושה. סרטונים חמודים ביו טיוב אני יכול לקבל במייל מבן דודי בן השנתיים. מאיש
רציני שכמותך אני מצפה לעובדות...
ישן 15-03-2008, 16:50
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
פקפק היקר
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי pakpak שמתחילה ב "לופי יקירי"

הרשה לי "לפקפק" מעט..

קבל:
השמצות וכזבים או עובדות

חגיגה גדולה מתנהלת על גבם של יו"ר הליכוד, בנימין נתניהו, ומפלגתו. כלי התקשורת מנסים לבצע באיש, שעל-פי הסקרים נחשב למועמד המוביל לראשות הממשלה, סיכול ממוקד. 'ידיעות אחרונות' הוא הגורם המוביל בניסיונות אלה, לא במעט נוכח אינטרסים כלכליים: נתניהו "סומן" כאיש האחראי לעידוד ידידו, המיליארדר שלדון אדלסון, להוציא לאור את העיתון ישראל היום, שכבר גורם לירידה בתפוצה ולפגיעה בעסקי ידיעות אחרונות.

לפני מספר חודשים ניסו ארנון (נוני) מוזס וכנופייתו בידיעות אחרונות להדביק לנתניהו, פעילות אסורה תוך ניגוד עניינים בפרויקט נדל"ן, דבר שלא היה ולא נברא, בניסיון להופכו לחשוד בעבירות שדוגמתן מצוי עתה בחקירה ראש הממשלה, אהוד אולמרט; משלא צלח הדבר, מנסים מוזס וכנופייתו בימים אלה, להדביק לנתניהו לפני כשבוע עבירות מס, בעצם זאת שמימן מכיסו, שומו שמיים, חלק מתשלום ההוצאות לשניים מעוזריו.

כך נוהגים מוזס וכנופייתו, כאשר בד-בבד הם מוסיפים לגונן על אולמרט, ונמנעים מחשיפת מעשיו הפליליים והחמורים, בגינן נאלץ היועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז, להורות למשטרה לפתוח בשלוש חקירות לפחות נגד אולמרט.

http://www.nfc.co.il/Archive/003-D-28435-00.html?tag=17-46-11

נערך לאחרונה ע"י looopy בתאריך 15-03-2008 בשעה 16:55.
ישן 15-03-2008, 16:55
  pakpak pakpak אינו מחובר  

אין מביאים ראיה מהשוטה
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "פקפק היקר"

ולעניינינו:

מסעות בנימין :

תפסיקו לסבן לי את הגב !

מסעות בנימין מטודלה ? לא .
מסעות בנימין השלישי ? לא ולא .
מסעות בנימין מרחביה ? הפעם צדקתם .

זה מזכיר לי ספור מתקופת הצר ברוסיה .
הגיעו שליחים של הצר הרוסי לאחת העיירות כדי לגייס יהודים לצבא .
תלמיד בישיבה שאל את הרב : " רבי , אצלי בתעודת הזהות לא הכניסו
את שנת הלידה . מה אתה אומר רבי ? לרשום שנתיים יותר או לרשום שנתיים
פחות ? " תרשום בדיוק השיב לו הרבי . " על זה בכלל לא חשבתי , אמר התלמיד חוכם ."

ומה הקשר למסעות ביביהו ?
נסע ללונדון בעת המלחמה ?נסע .
עבד עבודת פרך ? עבד .
ישן במלון פאר ? ישן.
אכל ארוחות שחיתות ? אכל .
הלך להצגות על חשבון הברון ? הלך .
הוציא ים של כסף על מספרה ? הוציא .( יכל לקנות את המספרה )
הוציא ים של כסף על כביסה ? הוציא . ( יכל לקנות את המכבסה )
עכשיו ביביהו שולח שליחים לטלוויזיה ,
שולח עורכי דין שיאיימו על ערוץ 10 בתביעת דיבה.
דבר אחד שכח ביבי . כשקונים כרטיס להצגה
וכשאוכלים ארוחות שחיתות במסעדה ,
צריך להכניס את היד לכיסך שלך ביבי ולארנקך שלך ביביהו .
על זה בכלל לא חשבת ?
עכשיו , אתה ושרה ועורכי דין ויועצים תחשבו על תשובות מפוקפקות .
ומה עם תשובות אמת ?גם על זאת לא חשבת ?
ומה עם קצבאות לחד הוריות ?
ומה עם קצבאות לנכים ?
ומה עם קצבאות לילדים ?
ומה עם תרופות לחולים ?
מי תפר - סגר להם את הכיסים ?
שלחתם לטלוויזיה פוליטיקאי – פרופסור עם הסברים מפוקפקים .
תשובות אמת אינני מצפה לשמוע מכם .
ואל תנסו לסבן לי את הגב , עדיין אני מצליח להסתבן באופן עצמוני .

ישן 15-03-2008, 17:04
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אני מלא הערצה ליכולת שלך לתקוע לעצמך מקלות בגלגלים...
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי pakpak שמתחילה ב "אין מביאים ראיה מהשוטה"

כל השורות הקצרות חסרות ערך, אחרי שורה קצרה ראשונה שהיא שקר ביודעין: "נסע ללונדון בזמן
מלחמה? נסע", ממנה משתמע כאילו הוא נסע לבלות בכיכר פיקדילי. אני מבין שהתבלבלת עם צחי
הנגבי מאט"ד שנסע לארה"ב באמצע המלחמה ל-ח-ו-פ-ש-ה, ורק ביקורת ציבורית אדירה החזירה אותו
לארץ...
נתניהו נסע ללונדון בשליחות הסברה רשמית לחלוטין. הוא לא הגיע לשם בהתנדבות.

מעבר לכך, אני רואה שאתה מתחמק ממתן מענה על אולמרט. כדי להקל עליך, אני אנקוט בגישה
פקפקית, ואחזור על השאלות:
נסה להסביר בפירוט רב ככל האפשר היכן ההצלחות הכבירות של האיש שאתה רוצה שימשיך קדנציה
נוספת. ספר לי מדוע ד"ר זליכה, שלדבריך תפר תיק, לא עומד לדין פלילי על מעשה חמור כ"כ. נמק לי
מדוע אולמרט המחסל לא תובע את יואב יצחק שפרסם לפחות 4 כתבות שונות המאשימות את אולמרט
באופן ישיר בשחיתות (לא כתבות מרומזות נוסח ערוץ 10 אמש, אלא כתבות שמדברות על המילה המפורשת שוחד).
ישן 15-03-2008, 17:21
  pakpak pakpak אינו מחובר  

אגב, אפילו יואב יצחק מודה :
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "פקפק היקר"

"אין מדובר בחשד לעבירות פליליות, אלא לכל היותר בטעם לפגם, שעיקרו: מדוע לא ישכיל נתניהו להצניע לכת, ומדוע בזמן מלחמה לא יוותר על מעט ממנעמי השררה והשלטון, גם אם הדבר "מגיע" לו כראש ממשלה לשעבר."

כמובן שהעבירות הפליליות עוד תתבררנה.

מה הוא קופייץ ?

יואבי יודע מי מימן ?
למה מימן ?
כמה מימן ?

חחחחחחחחחחחחחחח

לכל הפחות הוא עצמו מודה שמדובר בעדות ברורה להשחתה מוסרית נוראית של מי שמתיימר להיות ראש ממשלה.

ולו מהאישום הזה נגזר גורלו של נתניהו. הציבור לא פרייר והציבור יכה בו קשות ובאכזריות על הנהנתנות והרהב, התענוגות והבריחה מהארץ בזמן מלחמה. הציבור לא יסבול את ניסיונות ההתחמקות של נתניהו מאחריות וכל ניסיון כזה רק יקים עליו עוד שונאים ועוד קטגורים.

מוטב לנתניהו להודיע - "ניכשלתי אני מתפטר"
ישן 15-03-2008, 17:13
  dror10 dror10 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.08
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי pakpak שמתחילה ב "לופי יקירי"

נסחפת מעט בענין כישורי אולמרט.

זה שהעיתונות אינה עושה מטעמים מיכולתו הווירטואזית להגיד אחד ולעשות אחרת ,אינה הופכת אותו ל"כישרון גדול"

משום מה הוא זה שבחר בראש הוועד הצווחן להיות שר בטחון ובכך התעלם מבטחון כולנו בשם המילה "קואליצייה"

אני מופתע גם מסכומי העתק הנשפכים כמים על ראשי החרדים (אפילו הם מופתעים מכך)והכל בשם הקואליצייה.

אופס, כמעט שכחתי כמה היה חשוב למנות שר לענינים אסטרטגיים החשוף לסודות מדינה אינטימיים והוא בעצמו נחקר סידרתי (ובעל יכולות מיוחדות בכל הקשר בתחום הביטחוני...( שוב כל זה בשם הקואליצייה)?

ביבי, אולי בעייתי בכל הקשור לטוהר מידות וצניעות,ברם,אולמרט אינו טומן ידו בצלחת -או שבעצם כן...

רוצה לדבר על הישגים של אולמרט?זה נושא אחד.
רוצה לדבר על כשלונותיו של ביבי?זה נושא אחר.
אל תנסה לאחד בינהם,זה נראה ומריח רע.

אפילו אני יכול למנות כמה הישגים פנומנליים לביבי...אז-יש קשר לאישיותו?

מישהו פעם כתב שלא זורקים אבנים בבית הזכוכית...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:04

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר