לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-03-2008, 21:28
  RmSs RmSs אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
המאוורר שעל הלוח אם מרעיש - מחפש פיתרון.

המאוורר שנמצא על הלוח אם (מאורר קטנטן) החל לעשות לאחרונה רעשים ממש מעצבנים.
הוא מתחיל להסתובב, עושה מין רעש מעצבן, מפסיק להסתובב..... ולאחר כמה שניות מתחיל להסתובב שוב.
הוא בלאו הכי לא אפקטיבי בצורה הזו, אז ניתקתי אותו לבנתיים והשארתי את המארז פתוח.

מדובר במאורר הזה:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

שימו לב כי המאוורר נמצא תחת הכרטיס מסך, והפרש הגבהים בניהם (אני מעריך) הוא 3 מ"מ,
כך שלא ניתן יהיה להכניס שם שום דבר בגודל שונה. האם המאורר הנ"ל הכרחי?
יש לציין כי מלבר המאורר הנ"ל, ישנו רק את המאורר של המעבד, של הכרטיס מסך, ומאורר 80X80 נוסף מתחת לספק.
או שאולי עדיף להשאיר את המאורר הנ"ל מנוטרל ולהוסיף מאוורר במקום אחר במארז?

מעבד AMD 64Bit 3000+, לוח אם של Foxconn WinFast NF4UK8AA.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-03-2008, 23:40
  Online Online אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.01
כן... המאוורר הכרחי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי RmSs שמתחילה ב "המאוורר שעל הלוח אם מרעיש - מחפש פיתרון."

הצ'יפסט בלוח שלך הוא nForce 4 Ultra. הוא פולט הרבה חום יחסית לצ'יפסטים אחרים, ולא הייתי משאיר אותו ללא מאוורר עם גוף הקירור הקטן שהגיע עם הלוח. צריך למצוא קירור חלופי.

קירור שללא ספק יתאים, ויתן גם את הביצועים הטובים ביותר, הוא Thermalright HR-05 SLI, אבל הוא קצת יקר (117 ש"ח ב-TMS).

אם תרצה, אוכל לשלוח לך בדואר Zalman NBF47 שאינני צריך, ותבדוק אם הוא מתאים אצלך. הוא לא גדול כמו ה-HR-05 SLI, אבל לפי הסקירות השונות הוא מתמודד יפה עם nF4. אני חושב שתוכל להתקין אותו כך שה"עלים" יעמדו במקביל לכרטיס, והוא ייכנס בתוך אחד המרווחים ביניהם. ה"עלים" עצמם גמישים, ואפשר להסיט אותם לצדדים ידנית אם יש צורך להרחיב את המרווח. אני חושב שזה יהיה הכרחי. האם תוכל להעלות תמונה נוספת מזווית שמאלית יותר שמראה את הרכיבים שעל פני הכרטיס?

כמה קישורים:

NBF47 ב-Newegg
סקירה על NBF47
סקירה: NBF47 מול HR-05 (הגירסה הרגילה שלא תתאים ללוח שלך, כי הכרטיס יחסום אותה)

אם יש למישהו הערות נוספות אשמח לשמוע.
ישן 14-03-2008, 13:27
  RmSs RmSs אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
אז ככה:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי RmSs שמתחילה ב "המאוורר שעל הלוח אם מרעיש - מחפש פיתרון."

הלכתי היום ל-logicPC בשאיפה לקנות את פתרון ה - ZM-NBF47, אך שראיתי אותו הבנתי שהוא לא יצליח להשתחל למקום המצומצם מתחת לכרטיס מסך. לאחר מכן רציתי לנסות את ה-HR-05 SLI, אך לא הייתה להם את גירסאת ה-SLI והרגילה לא מתאימה.

מאחר ואני חייל (ומבקר בבית אחת לשבועיים), לא היה לי כח לעשות עוד נסיעות למקומות אחרים לחפש אחר ה-SLI, והספקתי במאוורר פשוט שמצאתי של EverCool שתאם את המידות (היחיד מכל אלו שראיתי). הכל טוב ויפה - אך בשביל לנתק את המאוורר הקודם הייתי צריך לנתק את הלוח אם מהמארז, במהלך זה ניתקתי את חלק מהכבלים - ומאז המחשב לא עולה העליה נתקעת לאחר ה-MemoryTest... אך זה נראה כאילו הכל מחובר.
אני לא מצליח אפילו להגיע לביוס על מנת להבין מה לא מזוהה (ולהסיק מכך מה לא מחובר...).

עזרה?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:22

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר