לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-03-2005, 21:38
  gilad-d gilad-d אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.10.04
לא מבין בצילום - זקוק לעזרה/המלצה בקניית מצלמה דיגיטלית

שלום לחברי הפורום,
כפי שכתבתי בכותרת, אני מבין קטן מאוד בכל נושא הצילום. ברצוני לרכוש מצלמה דיגיטלית פשוטה בסביבות המחיר של עד 1000 שקל. מכיוון שאנני מצוי בתחום קשה לי להגדיר את הצרכים שלי, אבל אומר שהם הפשוטים והבסיסיים ביותר כמו צילום חברים ומשפחה ללא תזוזות ותנועות מיוחדות של האובייקטים. מה שבעיקר חשוב לי זה שכל הפונקציות ה"אוטומטיות" יתנו בסופו של דבר תוצאה סבירה למי שרק יודע ללחוץ על הכפתור.
מהקצת ש"חקרתי", הבנתי שאין לי טעם לשלם יותר על למעלה מ 3.2 מגה פיקסל וזום אופטי X3 שהם פחות או יותר הסטנדרט למצלמות בסיסיות. בנוסף רצוי מצלמה עם יכולת אכסון של 128 מגה לפחות.
ראיתי בכמה אתרים שמוכרים מצלמת PHOTOSMART M307 של HP + כרטיס זיכרון 128 MB בכ 800 ש"ח. לכאורה, המצלמה עונה על דרישותי. האם מישהו יכול להמליץ/לסתור/לאשר?
בנוסף ישנה מצלמת אולימפוס מדגם D-535 שמגיעה עם זיכרון 256 MB ב כ-1000 ש"ח. מלבד העובדה שמקבלים כרטיס רחב יותר, יש לה יתרון על ה HP?
האם מישהו יכול לתת המלצות נוספות בסביבות שמחיר שצויין?

עוד מס' שאלות:
1. מלבד המחיר, האם ישנם יתרונות לסוגים השונים של הזכרונות?
2. הבחנתי שישנם זכרונות מאותו סוג של יצרנים שונים. האם זיכרון XD של פוג'י יתאים למצלמת אולימפוס עם זיכרון XD?
3. לא ראיתי התייחסות במפרטים לטעינת הסוללות. האם המצלמה בתוספת טרנספורמטור (כלול בד"כ?) מהווה מטען לסוללות?

בברכה,
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:13

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר