לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-04-2008, 08:38
  Naama157 Naama157 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.06
כן שף :+))
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי The Cheff שמתחילה ב "ודבר נוסף ואחרון, הסמל של..."

חבל לגבי הסמל, אני פשוט סתם מאוד אוהבת פינגוינים, ושלג.....

המסעדה החדשה של רושפלד ממוקמת ברחוב קויפמן 6, (שהוא גם על הטיילת) אבל נקראת "הרברט סמואל", כנראה משום שאף אחד לא יודע איפה זה קויפמן 6...

המסעדה מעוצבת בצורה מאוד יפה, חגיגית ונעימה. במרכז המסעדה מונח הבר, ומסביבו שולחנות פרטיים, סטייל מפות לבנות. הבר מוקף בעיצוב יפה של מעין מרתף יין: קיר אחד מלא ביינות עד התקרה, ואילו שאר הקירות הם פשוט סולמות עץ, כך ששאר יושבי המסעדה יכולים לראות דרכם.

יש המון המון מנות ראשונות, ומשהו כמו חמש מנות עיקריות, מתוכן 2-3 לדעתי מענינות (האחרות הן ניוקי וכדומה).

היינו ארבעה, והזמנו חמש מנות ראשונות. מבחינתי ארבע היו מעולות מעולות, עדינות ואמנותיות: טרטר טונה על מצע סלק ויוגורט, קרפצ'יו סלמון על רוטב עדין עדין הכולל ווסאבי ונדמה לי הדרים, טרטר אינטיאס מיוחד ועדין, ותמנונים על הגריל בזעתר עם בצל ותפוחי אדמה. את המנה החמישית משפחתי אהבה מאוד, ואני לא חשבתי שהיא כזו מיוחדת: אנשובי בפלפלים קלויים ורוטב עגבניות.

מנות עיקריות: דרך אגב, אני תמיד חושבת על עצמי שהזמנתי את המנה הכי מיוחדת :+))) ההורים הלכו על בשר: שוק טלה על מצע רוטב מענין ומיוחד לאבא, וסטייק מהמם ומדמם לאמא (דרך אגב המלה סטייק מעליבה את הדבר הנפלא שהיה לה בצלחת). אחי הזמין פילה דג על מצע פירה ירקות שורש וחתיכות של ירקות ברוטב מתקתק, ואני, כמובן, הכי מיוחדת..... ביקשתי במיוחד לקבל את אחת המנות הראשונות כמנה עיקרית, כי היא מאוד סיקרנה אותי: פילה דג ברמונדי על מצע של עדשים מעושנות ופפריקה חריפה. אז שמו לי שני פילטים ממוצעים במקום אחד קטן :+)

מדהים מדהים. נהניתי מאוד. וגם המשפחה, כמעט לראשונה בתולדותינו, כולנו הזמנו קינוח :+) אחי ואבא הלכו על משהו שכולל ריבת חלב עם אגוזים ועוד דברים שאני לא אוהבת... הם נהנו. אמא כמו תמיד הלכה על מעין מרק-סורבה טעים וחמצמץ, ואני בחרתי טארט תפוחים עדין ומעולה, על מצע של קרמל. ההגשה היתה מאוד דקורטיבית.

לסיכום, רושפלד הוא קוסם. ידעתי את זה עוד מאז קניתי את הספר שלו על דגים ופירות ים. אתה פשוט רוצה להכין כל עמוד בספר... וכל מה שהכנתי משם יצא פשוט מעולה ומיוחד.

המחירים?? שוה כל שקל!!! מנות ראשונות 50-70 בערך, מנות עיקריות בממוצע 120.

אני ממליצה בחום לשבת על הבר! זו תהיה הפעם הבאה שלי שם. כמעט כל המנות מוגשות כטאפאסים, ומחירן 29 שקלים!!!

איך הייתי שף? :+)))

נעמה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:17

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר