לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-03-2008, 19:58
צלמית המשתמש של איתי מאיר
  איתי מאיר איתי מאיר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.02
שלח הודעה דרך ICQ אל איתי מאיר
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי steaua rosie שמתחילה ב "מה הפואנטה?"

הפואנטה היא שהאשמות לחוסר אמינות הוא הדדי, ובשני המקרים יש הצדקה.

הפעילי ימין היו מבצעים ליל בדולח (שאגב, התחיל כי יהודי הרג גרמני, אם אתה הולך לטעון שפה זה עקב רצח של יהודים) פרטי בכפר של הערבים אם לא היו עוצרים אותם, אני מניח שזה לא בדיוק צעד בונה אמון.

אם אתה מתכוון להיאבק בהם על ידי ירידה לרמה שלהם, אתה מאבד את הצלם שלך בדרך.

אני בעד לחימה בלי כפפות, אבל לא באוכלוסייה אזרחית ולא באנשים שכל החטא שלהם הוא קרבת משפחה למחבל, מגורים ליד מחבל. גם אם הם שונאים את ישראל, זה לא מצדיק פגיעה בהם, מאותה סיבה שאין הצדקה לפגיעה בך על זה שאתה שונא אותם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-03-2008, 13:58
צלמית המשתמש של puzpuz
  משתמש זכר puzpuz puzpuz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל puzpuz
כן, זאת בהחלט התחלה של משהו.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי AA100 שמתחילה ב "הניסיון להריסת בית המחבל"

התחלה של התדרדרות. אנחנו מתחילים להיות כמותם, משחקים את המשחק שלהם בלי להכיר הת החוקים. הם רגילים לאלימות. בשבילהם זה לא דבר חדש שערבי מרביץ לחבר שלו, החבר שלו שורף לו את האוטו. בשבילנו זה די חדש, שהורסים בתים של אנשים. הם כבר בקיאים בעסק, זה שהרסנו בית מושתן של מחבלצ'יק לא מזיז להם את קצה הבולבול. אנחנו עושים מזה כזה עניין, אבל הם - מה הם דואגים בכלל? כל אחד מהם הרס יותר בתים ממה שמאה יהודים ביחד הרסו. כבר ראיתם איך הם מקימים מחסני-נשק מתחת לגני-ילדים, איך הם משתמשים בילדות אוטיסטיות שלא מבינות מהחיים שלהן בתור נשק, בתור עוד כלי, עוד צעצוע שייזרק לפח אחרי שהוא הביא קצת תועלת.

אנחנו מתחילים להיות כמוהם, שן תחת שן ועין תחת עין. רק שכולם יודעים שהם יותר טובים בזה, מה שאומר שלא רק שאנחנו הופכים לבהמות, אנחנו גם עושים את זה פחות טוב מהם, ככה שבאמת שום דבר לא יוצא לנו מזה. אם אנחנו נשחק בצורה הנכונה, אנחנו מתישהו ננצח, כי פרימיטיביות אף פעם לא עדיפה על פני ציביליזציה. הבעיה היא שאנחנו כבר הפסקנו לשחק בצורה הנכונה.

אני לא סובל משתמטים (אם הם עושים שירות לאומי במקום, זה שווה-ערך בעיניי לצבא, עם שירותלאומיניקים אין לי בעיה בכלל), ואני אתגייס לצבא וארסס בגאווה כל אויב חמוש במטרה להגן על המדינה שלי.

אבל להרוג את מי שבא להרוג אותך או את חבריך זה דבר אחד, ולהרוס את החיים של כל מי שקשור איכשהו לאותו אחד שבא להרוג אותך, זה כבר משהו אחר.

מה שקרה עם הבית של המחבל, ובהחלט יקרה עוד הרבה, זה בושה למדינה "מפותחת", מדינה "מערבית", "עם ספר", "אור לגוים". זאת בושה לכל דת שמאמינה כי "דת סגולה" ולכל עם שבטוח שהוא "העם הנבחר", וזו בושה לכל מדינה שבטוחה שהיא מתקדמת בקצב מטורף בסולם ההתפתחות והקפיטליזם, בסולם ה"מערביות". תזכרו, שמהרגע הזה, אנחנו רק חוזרים אחורה. ובקצב מטורף.
ישן 17-03-2008, 18:28
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.07
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי puzpuz שמתחילה ב "כן, זאת בהחלט התחלה של משהו."

למה שלא פשוט תחכה קצת... תגדל, תשכיל.

אתה מסתכל על המצב מנקודת מבט אחת צרה, בלי לבחון אספקטים אחרים כגון - אולי המדינה לא עושה פאקינג כלום לגבי מה שהיא צריכה לעשות? ואולי לא צריך לסמוך כלכך על הממשלה המגוכחת הזאת כדי שתתחיל להפעיל את השכל ולתת פקודות נכונות לצה"ל מהדרג המדיני? אולי צריך גם אזרח מן השורה - שבאמת אכפת לו ממה שקורה לאנשים אחרים וכן מוכן לפעול למען מטרה כלכך חשובה (כבר דנו בזה..)? - ולא יושב בבתי קפה בתל אביב בלי קשר בכלל למה שקורה מבחוץ?

לפעמים צריך לנהוג באמצעים שקצת לא יהיו נוחים לך ילד. תתבגר - קקר מכר.
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

נערך לאחרונה ע"י dani90 בתאריך 17-03-2008 בשעה 18:34.
ישן 17-03-2008, 19:31
  משתמש זכר steaua rosie steaua rosie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.07
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי yoav556 שמתחילה ב "היו פה תגובות של להעיף את..."

אתה יודע מה צריך באמת לעשות?

לעבור בית - בית בארץ ישראל וברשות הפלשתינית ולעשות סקר, "האם אתה מתנגדים לקיומה של מדינת ישראל או תומכים בה?" , כמובן, מארגני הסקר ייתחזו לארגון ערבי כלשהו של אל-ג'זירה או משהו בסגנון....
אני חושב שזאת תהיה התשובה הכי טובה שנוכל לקבל ל"האם טרנספר לערבים הוא נכון או לא"....

כי כרגע, אתה תבוא ותאמר "הערבי ייתקע לך בסוף סכין בגב" {דעה שאני נוטה להסכים איתה לצערי הרב}, אבל יבוא שמאלני אחר ויאמר לך "מי אתה שתשפוט מה הערבי יעשה או לא יעשה בעתיד?"....

מבין? ואז אי אפשר לדעת מי צודק...

לכן צריך לעשות את הסקר הזה....

רעיון ילדותי, אבל בוא נראה אם למישהו מחברי הפורום יש רעיון יותר מוצלח..כי המצב הנוכחי לא יכול להמשך, אני אישית באמת לא יודע מה מסתובב בראש של ערביי ארץ ישראל {שמהם אני מפחד יותר מהפלשתינים ד"א}, ולכן אני לא יודע כיצד להתייחס אליהם.....

ישן 17-03-2008, 23:35
צלמית המשתמש של DimaX
  DimaX DimaX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04
בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי yoav556 שמתחילה ב "קודם כל,לכל המגיבים להודעה..."

שמע אחי, אתה הכללת. הכללות לגבי אנשים הן אף פעם לא נכונות. לא כל ערבי טוב הוא ערבי מת. גם אני עבדתי לא מעט עם ערבים, 90% מהם היו נחמדים והיה אחלה לעבוד איתם, אבל כמובן שבפנים הם מרגישים שונה, בדיוק כמו שאני לא הראתי להם ולא דיברתי איתם על כל מה שאני חושב על האחים שלהם(בהכללה)...
גם בחודשים אלו, אני בקשר על בסיס יום-יומי עם לפחות 8 ערבים שונים ביום....
אני בטוח שרובם רק רוצים לחיות בשלווה בארץ ישראל ולגדל משפחה והכל... השאר באמת קיצוניים יחסית והרגש הלאומי האתני שלהם בוער בתוכם מאוד חזק. אני גם בטוח שרוב רובם של אלה שרוצים לחיות פה בשלווה לא היו מהססים לענות בשלילה על השאלה "האם אתה מעוניין בהמשך קיום מדינת ישראל בשטח הזה ללא שינויים?" או משהו בסיגנון...
לדעתי, הבעיה הדמוגרפית העיקרית שלנו כיום היא האחוז של הערבים בתוכנו... ב2004, לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, היום 4.7 מיליון מוסלמים בשטחי ארץ ישראל לעומת 5.4 מיליון יהודים.
אנחנו לא יכולים לשלוט על כל כך הרבה ערבים. גם אם לא נחשיב את עזה, יישארו 3.3 מיליון ערבים בשטחי המדינה. זהיותר מידיי. מיעוט צריך להיות עד 8.5% מכלל האוכלוסיה.
בקווי 67, המצה מעט טוב יותר אבל גם, לפי דעתי, גרוע מכל מצב שאנו יכולים לסבול ללא איום תמידי להפיכה. 20% ערבים לעומת 76% יהודים. עוד 4% לא זה ולא זה....

אם, למשל, ניישם בצורה דיפלומטית(כלומר עם פיצויים הוגנים-כבדים שישתלמו לנו לטווח הארוך) את התוכנית של ליברמן, להביא את ישובי המשולש לשליטת הראשות(ואולי לעזור להם להקים שם מדינה ריבונית משלהם) ולעודד הגירה של ערבים מישראל לארצות אחרות בעזרת "סלי עזיבה וירידה" מכובדים, אז המצב שלנו יהיה הרבה הרבה יותר טוב ממה שעכשיו!

הערבים הישראליים הם המשכילים ביותר בכל המזרח התיכון! זה לא טוב לנו...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:10

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר