לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-03-2008, 08:03
  מנגינת החליל מנגינת החליל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.07
איציק מאשרת: "אני יזמתי את יציאת נתניהו ללונדון-כעת ניזכרה לאשר?

איציק מאשרת: "אני יזמתי
את יציאת נתניהו ללונדון"

יו"ר הכנסת דליה איציק אישרה ל-Nfc כי היא יזמה וגם ביקשה מנתניהו לצאת בדחיפות ללונדון כדי לסייע בהסברה
מאת: יואב יצחק |
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://www.nfc.co.il/img/envelop.gif]
| Nfc.co.il/blog/Yoav
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.nfc.co.il/img/imgArrowPH.gif]
פרשת נתניהו-לונדון

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.nfc.co.il/Thumbs/200/NEW-938701808452607.jpg]
איציק. יזמה את היציאה לנתניהו [צילום: לע"מ]
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.nfc.co.il/Thumbs/200/NEW-365047633647919.jpg]
בני הזוג נתניהו. ביקור בעייתיהמיליונר ג'ושוע ראו שילם ביקור נתניהו איציק וולף יו"ר הליכוד ממשיך בקו ההסברה שלו שעל פיו תחקיר ערוץ 10 בדבר הוצאותיו בלונדון נובע ממניעים פוליטיים * "פעלתי למען המדינה ובכל זאת רעייתי ואני סופגים הכפשות" * מתריע: ההתקפות יגברו ככל שיתקרבו הבחירות לרשימה המלאה יו"ר הכנסת דליה איציק מאשרת כי היא שיזמה את יציאת יו"ר האופוזיציה, בנימין נתניהו, ללונדון, בעיצומה של מלחמת לבנון השנייה (אוגוסט 2006). לדבריה, היא ביקשה מנתניהו לצאת בדחיפות, בזכות היותו אחד הדוברים הטובים ביותר של מדינת ישראל.

איציק ציינה, כי על-אף שהיא יזמה את יציאת נתניהו, היא לא עסקה בפרוצדורות הנוגעות לעניין, ולגישתה לא היתה בעיה לכנס במהירות את ועדת האתיקה.

איציק נמנעה מלהשיב לשאלה האם נתניהו היה חייב לבקש אישור ועדת האתיקה כשנענה לבקשתה והחליט לצאת ללונדון יחד עם רעייתו. עם זאת הדגישה, כי נושא אינו העיקר, וכי הדבר החשוב ביותר הוא שנתניהו התגייס להסברה, ויצא ללונדון כדי להדוף את הביקורת המגמתית הפרו-ערבית - הן מצד הפרלמנט בבריטניה והן מצד אמצעי התקשורת הבריטיים, שהזיקו לאינטרסים של מדינת ישראל.

דבריה של יו"ר הכנסת מאששים את גירסתו של נתניהו, שאמר כי היציאה ללונדון - שמומנה בסופו של דבר על-ידי ספונסר בשמן של קהילות יהודיות ועל-ידי הבונדס - לא היתה יוזמה פרטית שלו, והוא עצמו לא עסק בארגון הביקור.

לטענת נתניהו, בשל הנסיבות המיוחדות, ונוכח זאת שהוא התבקש על-ידי יו"ר הכנסת לצאת לשליחות ממלכתית זו, הוא לא נזקק ולא היה חייב לבקש את אישורה של ועדת האתיקה של הכנסת, ולכן אין להלין עתה נגדו כאילו ביצע עבירה לכאורה על כללי האתיקה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-03-2008, 08:43
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
צודק, ההוצאות של ביבי חרגו מהסביר. עכשיו יש לבדוק את כוולם ולראות מי מהם כן צנוע...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "יש לבזבז, ויש לבזבז..."

רוצה ניחוש? מחזיק אוסף העטים היוקרתי לא מתאחסן בתנאים צנועים יותר, וגם לא הדייר ממגדלי
אקירוב (שזנח את הארמון שהחל לבנות בכפר שמריהו...), או כבוד הנשיא שלאחרונה נמצא בישראל
בביקרו ממלכתי, בטרם ישוב למסעותיו בעולם...
אין ספק שיש לבקר בחריפות הוצאות עתק בזמן שליחויות בחו"ל, אלא שכאשר נזכרים בכך שאולמרט
עולה לנו 2 מליון שקלים יותר, בגלל שלא רצה להאריך טיסות בשעתיים (ואף כלי תקשורת לא עסק
בכך) - הרי שלהתעסק ר-ק בהוצאות של ביבי, זה לא פחות מאשר צביעות עיתונאית לשמה.

ביבי ראוי להוקעה על גובה הוצאותיו - בתנאי שכך יעשו עם בזבזנים אחרים (שיש להם נטייה להוסיף
גם שחיתות לנהנתנות שלהם...).

להטפל רק לביבי בנוגע לבזבוזים, זה דבר שמשמעותו הציבורית גרועה יותר ויקרה יותר מכל בזבוזיו גם
יחד, שכן משמעות הדבר היא שאין לנו תקשורת חופשית, ואין כלל בקרה על מעשי השלטון, והשלטון
ת-מ-י-ד מועד יותר לשחיתות ולבזבוזים מאשר האופוזיציה...
ישן 19-03-2008, 08:58
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
חבל על המאמצים לעבוד עבור נתניהו ולקבל אחר כך את סילבן שלום ודומיו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מנגינת החליל שמתחילה ב "איציק מאשרת: "אני יזמתי את יציאת נתניהו ללונדון-כעת ניזכרה לאשר?"

חבל על המאמצים לעבוד עבור נתניהו ולקבל אחר כך את סילבן שלום ודומיו. הנה הסיבה:

מה אתם חושבים שיעשה סילבן שלום אחרי שייבחר לכנסת על גבו של נתניהו? ניחשתם נכון, הוא ימשיך עם החנופה לשמאל הקיצוני, יחתור תחת מנהיגותו של נתניהו וימרר לו את החיים!

כבר ראינו בעבר איך שבתוך הליכוד הם חתרו מתחתיו כשהיה ראש ממשלה בפעם הראשונה. זוכרים את דן מרידור, דוד לוי ואיציק מרדכי איך שמשכו את העגלה שמאלה כשהריחו שהחמאה יותר מרוחה למי שנותן יד לשמאל הקיצוני וחובר לארה"ב ואירופה ללחוץ על ישראל (אז גם ארה"ב לחצה על ישראל). וגם עכשיו זה צפוי.

בכלל יש לנו נסיון כואב מאוד עם "ימינם ימין שקר" של הימין החילוני. חצי צומת עברו לשמאל, אחד מהם התגלה אחר כך כשוכר סמים. בדומה לסגן אלוף אלחנן טננבוים שגם הוא אם לא היו עולים עליו בעקבות הטעות שלו ושל החיזבלה הוא היה יכול להיות ח"כ או אפילו שר. חצי מהליכוד עם הגבור שרון ביחד חצו את הקווים ועשו התנתקות, שסובלים מזה עד עכשיו, ולא יודעים איך לצאת מזה.

ומפלגת העבודה ומרץ שהביאו את הסכמי אוסלו, אין מהם כלל שום דרישות, מה אפשר כבר לצפות משמאלני? אבל זה בעצם חלק גדול של כל הח"כ, יום אחד הוא ימני, ומחר אם משתלם לו הוא ממיר את האידאולוגיה שלו ונהיה שמאלני. עזר וויצמן מהעבודה היה פעם גם הוא בליכוד וכשהשתלם לו... ולמה לא? ככה הוא נהיה אהוב התקשורת וגם נשיא המדינה. (אחר כך התברר שהיה אוהב מתנות מושחת, ונאלץ לעזוב את בית הנשיאות בבושת פנים).

לכן הכי טוב זה להצביע עבור מפלגה דתית. לפי התקנונים של המפלגות שם כל אחד חייב להיות דתי, אז זה אוטומטי שהוא לכל הפחות יהודי. ולא כמו הליכוד שעומרי שרון חילק כסף לחמולות להצטרף לליכוד.

ואם נתניהו ימשיך לעשות עבודה טובה עבור המדינה, המפלגות הדתיות בטוח שיפרגנו לו ויתנו לו את תמיכתו, עוד יותר מאשר החברים שלו מתוך הליכוד. הם לעולם לא יבגדו ויעזרו לארה"ב ואירופה ללחוץ על ישראל. יהודי דתי מכיר את הדין שבוגד זה הכי גרוע מכל שאר העבירות עוד יותר גרוע מהעבירות שעליהם נאמר ייהרג ואל יעבור. ואם הוא עצמו יהיו מוכן להיות בוגד, בבית הכנסת שבו הוא מתפלל לא יתנו לו. בקהילה הדתית אין מקום לאנשים כמו אלחנן טננבוים, טלי פחימה ודומיהן. לעומת זה מי שלא דורך מעולם בבית הכנסת, יותר קל לו להיות מנותק מהעם ואפילו לקבל כסף משונאי ישראל מובהקים.

לכן כל קול למפלגות הדתיות זה יותר טוב ליהודים עוד יותר מאשר נתניהו טוב ליהודים.

ברירת המחדל זה המפלגות הדתיות.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

ישן 19-03-2008, 09:07
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

צודק, מתי. קול לש"ס מסייע לכולנו - אחרי הכל, אנה נלך ללא סיוע לרשת אל המעיין?!
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "חבל על המאמצים לעבוד עבור נתניהו ולקבל אחר כך את סילבן שלום ודומיו"

כמו כן, חשוב מאוד לסייע לאגודת ישראל להתחזק, ובכך לוודא שמחזורי הגיוס לצה"ל יקטנו עוד יותר.

אין ספק, קול למפלגות החרדיות הוא הצלה לעם ישראל (במידה ועם ישראל החליט שמספיק עם השטויות
של מדינה יהודית...).

וברצינות: המפלגות החרדיות מפגינות א-פ-ס אחריות לאומית, ופשוט מגוחך לראות בהצבעה עבורן משהו
שהוא מעבר לרצון ליזוק של סקטור מסויים בתוך החברה. המפלגות החרדיות, כמו המפלגות הערביות,
כמו המפלגות הערביות, וכמו מה שהייתה פעם שינוי - הן מפלגות שכל תכליתן לדאוג לאינטרס של קבוצה
על חשבון האינטרס הציבורי. הצבעה עבורן מזיקה לאינטרס הציבורי ולא מועילה. מבחינת ישראל, מרצ
(שהיא מפלגה דתית אדוקה, לפחות כמו ש"ס ואגודה) עדיין מתיימרת לדאוג לאינטרס ציבורי, ולא מחפשת
רק לחלק תקציבים לסקטור שלה.
המפלגות החרדיות רואות בממשלה סוג של שלטון זר שאותו צריך לנצל כמה שאפשר, במחיר נמוך ככל
האפשר. הצבעה עבורן היא נזק למדינת ישראל - ונזק לחרדים עצמם, שרבין מהם מוצאים עצמם נטולי
פרנסה והשכלה, בניגוד משווע לחרדים בחו" שמצליחים לקיים אורח חיים חרדי, תוך רכישת השכלה
רחבה ועבודה למחייתם.
ישן 19-03-2008, 09:12
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

ומה עם המפלגות הדתיות הלא חרדיות? מה רע בהם?
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "צודק, מתי. קול לש"ס מסייע לכולנו - אחרי הכל, אנה נלך ללא סיוע לרשת אל המעיין?!"

וגם מפלגות החרדיות, מאז שאחוז החרדים בצבור גדל, הכלכלה רק השתפרה. השקל נהיה מטבע הכי חזק. איך? כשעושים את רצון הבורא ברוך הוא, יש ברכה. אולי זה גם קשור בזה שיש ביניהם פחות פשע ושחיתות, (יש, אבל פחות) וככה זה עוזר גם לכלכלה. בירושלים מאז שאולמרט עזב את ראשות העיר ונהיה ראש העיר חרדי, מצב העיר רק השתפר.

אם ה' לא יבנה בית שוא עמלו בוניו בו, אם ה' לא ישמר עיר שוא שקד שומר.
שוא לכם משכימי קום מאחרי שבת אכלי לחם העצבים כן יתן לידידו שנא.
הנה נחלת ה' בנים שכר פרי הבטן.
כחצים ביד גיבור כן בני הנעורים.
אשרי הגבר אשר מלא את אשפתו מהם לא יבשו כי ידברו את אויבים בשער.
(תהילים קכ"ז)

כל מה שכתבת זה הכול תירוץ לשנאה העוורת נגד השונה ממך.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 19-03-2008 בשעה 09:22.
ישן 19-03-2008, 09:49
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

יש מפלגה דתית לא חרדית אחת בלבד - ואכן אין בה כל רע, מלבד היותה מגזרית
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "ומה עם המפלגות הדתיות הלא חרדיות? מה רע בהם?"

האיחוד הלאומי היא מפלגה חיובית בבסיסה, אלא שהיא לא דמוקרטית בשיטת הבחירות שלה, ואינה
פונה גם לציבור החילוני-לאומי.
ככזו, אני חושב שיש לברך על קיומה ולקוות להתחזקותה - אבל אני לא אצביע לה. אם יפתחו שורותיהם
ויאפשרו פריימריס, במקום וועדות מסדרות למיניהן, בהחלט יהיה מקום לשקול גם אותם כאפשרות. נכון
להיום, ואני כותב זאת בצער אמיתי, אין לחילוני ימני אלטרנטיבה לליכוד (וזה חבל, כי בליכוד יש אמנם
אנשים טובים - אבל גם אנשים לא כ"כ טובים, בלשון המעטה...).

הקביעה כאילו לגידול הדמוגרפי החרדי יש קשר חיובי למצב הכלכלי שקולה לטענה שהצמיחה הכלכלית
בסין היא תוצאה של המצב בטיבט...
לו הקב"ה כ"כ דאג לרווחת הציבור החרדי מדוע ולמה האוכלוסיה הזו היא הענייה ביותר בישראל, ולצד
הערבים היא הנתמכת ביותר ע"י שלטונות הרווחה (שממומנים בידי החילונים והד"לים)?

הצמיחה הכלכלית היא ל-מ-ר-ו-ת גידול משמעותי באוכלוסיות לא יצרניות, ולא בזכות גידול זהץ. באשר
לי-ם - מצטער לבשר לך אבל י-ם הייתה ונותרה עיר ענייה מוזנחת בעלת ניהול כושל. לופוליאנסקי אמנם
לא גרוע יותר מאולמרט, אבל הסיבה לכך היא שהדבר פשוט בלתי אפשרי, ולא בגלל שהוא חרדי
(הנ, בני ברק עיר פושטת יד ורגל, למרות היותה חרדית...).

אין לי שום דבר נגד הציבור החרדי כציבור. חרדים הם בני אדם ככל בני האדם. יש בקרבם מלאכים
ויש בקרבם חלאות - ביודק כמו אצל החילונים, אצל הד"לים, אצל הערבים ואצל והטג'יקים...
יש לי הרבה נגד ההנהגה שלהם שמתייחסת למדינה הזו כאל פרה חולבת שצריך לתת לה אפס, אבל
לסחוט ממנה תמורה אלקטוראלית. אתה צריך להבין שתופעות מחליאות כמו שינוי - הן אשמתן של
המפלגות החרדיות, וככל שיחזרו תופעות כמו הסחטנות המעיקה של ש"ס בתמורה לויתורים
אידיאולוגיים (ישיבה בממשלה שמחלקת את י-ם בתמורה למשרד הדתות, וכיו"ב), כך גדל הסיכוי
שמפלגות כמו שינוי יעשו קאמבק, למרבה צערך וצערי.
ישן 19-03-2008, 10:00
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

ומה עם מפלגת אח"י
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "יש מפלגה דתית לא חרדית אחת בלבד - ואכן אין בה כל רע, מלבד היותה מגזרית"

לפי דעתי אם היו עושים את הקריטיריון המפלגתי שגם מי שבא פעם בשנה לבית הכנסת, גם הוא נחשב דתי, אפשר היה לקבל מפלגה שתכלול גם את הימין החילוני ביחד עם הימין הדתי. ומי לא מגיע לכל הפחות פעם בשנה ביום הכפורים לבית הכנסת? רק שמאלני קיצוני. ככה אתה מנטרל את השמאל הקיצוני.

אי אפשר לעשות מפלגה ימנית חילונית מטעם הפשוט: לא כתוב לאף אחד על האף האם הוא ימני או שמאלני. ולפי הנורמות של המדינה נדמה לי שאי אפשר לדרוש אפילו להראות את התעודת זהות האם הוא יהודי. אבל אפשר לדרוש ולשאול באיזה בית כנסת הוא מתפלל.

התופעה כמו זו שעומרי רץ לחמולות שונות ומשונות שיצטרפו למפלגת הליכוד יכולה לחזור על עצמה, ולמה לא? הם יחליטו מי יהיה איפה בתוך הליכוד ואחר כך יצביעו מרץ או אפילו מפלגה ערבית. (דרך אגב גם חרדים שונים הצטרפו לליכוד מטעמים פוליטיים, ואחר כך הצביעו למפלגות חרדיות, אבל עליהם ידעת לכל הפחות שהם יהודים וכואב להם אם יפלו טילים על שדרות, הם לא רוצים בהשמדת ישראל חס וחלילה. גם הם מאויימים על ידי שונאי ישראל. לעומת זה היו שם גם כאלו שיש חשש כבד שלא רק שלא אכפת להם כלל שיש פיגועים ונופלים טילים על שדרות אלא גם...).

אם אתה רוצה רק מפלגה דתית דמוקרטית שלא תכלול חרדים, הנה עצה הבאה: בקריטיריון של המפלגה יהיה כתוב גם שרק מי ששירת בצבא או הוא או בן/בת זוגו או שאר קרובי משפחה, רק הם יכולים להצטרף.

בקיצור: אם תהיה מפלגה שהקריטיריון להתקבל בה זה ככה:
  • מתפלל בית הכנסת, לכל הפחות פעם בשנה. נא לשלוח צילום של תעודת הזהות ולציין את שם הבית כנסת.
  • נקי מפלילים. אין עבר פלילי ב10 שנים האחרונות. (מי שיש לו עבר פלילי לא יוכל לבחור אבל יוכל להבחר בתוך המפלגה, בכדי שלא לתת לפרקליטות את האמצעים לשבור את הדמוקרטיה על ידי תפירת תיקים, אבל הם לא יוכלו לתפור תיקים ל100 אלף איש...)
  • שירות צבאי - או הוא או אחד מבני המשפחה בקרבה ראשונה כמו בן-בת זוג, ילדים, אח/אחות. נא לציין פרטים.
האם היית יוזם ופועל להקים מפלגה כזאת?

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 19-03-2008 בשעה 10:29.
ישן 19-03-2008, 10:31
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

צר לי אבל יש חילונים ימנים שלא באים לבית כנסת. הם לא דתיים, נקודה
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "ומה עם מפלגת אח"י"

בעבר מספר החילונים שהלכו לבית הכנסת ביוה"כ היה גדול יותר, אבל הירידה - גם בקרב חילוניים.
ימני חילוני הוא כזה שמרכיב היהדות שלו הוא כזה שהיסוד הלאומי שבזהותו היהודית, הוא היסוד
המשמעותי. אין שום משמעות לספירת ביקוריו בבית כנסת כדי לקבוע עד את ימניותו או את יהדותו.

חרדים שמתפקדים לליכוד ולא מצביעים עבורו הם גרועים בדיוק כמו קיבוצניקים שעושים כן. אתה תרשה
לפקפק בכך שלתומכי ש"ס ואגודה כואב יותר מאשר לאחרים בנוגע לשדרות - אצל תומכי ש"ס קל מאוד
להוכיח שלא כואב להם עד כדי כך - לא ראיתי דרישה מצידם לצאת מהממשלה...

חוץ מקריטריון הביקור בבית הכנסת - המפלגה שהצעת נראית לי ראוייה - ואגב, אין סיבה שלא יהיו בה
גם חרדים/חרדיות, ובלבד שיבצעו שירות צבאי/לאומי. אין סיכוי כמובן שמפלגה כזו תקום. מפלגת אח"י,
שהקים אפי איתם, היא מפלגה יפה ונחמדה - וחסרת סיכוי בבחירות אם לא תצליח להתלכד עם גורמים
נוספים (למשל, עם אריה אלדד ומפלגה התקווה, ועם פורשי ליכוד אידיאליסטיים). אם לא תצליח לעשות
כן, אין לה תוחלת חיים ארוכה, והיא רק תפצל את המחנה הלאומי, כמו ב1992...
ישן 19-03-2008, 10:35
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

מי שלא בא לבית כנסת אפילו פעם בשנה, יש חשש כבד שלא יהיה אכפת לו להתחתן עם לא-יהודי
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "צר לי אבל יש חילונים ימנים שלא באים לבית כנסת. הם לא דתיים, נקודה"

וככזה הוא מפורר את עם ישראל מבפנים. וייתכן שהקשר שלו עם עם ישראל הוא רפוף ביותר.

מה כל כך קשה לבוא לבית כנסת פעם בשנה ביום הכפורים או בשמחת תורה?

ואיך תוכל לסנן את מי שמאויים על ידי המחבלים נגד העם היהודי ממי שלא מאויים?

הקריטיריונים המינימליים למפלגה לאומית נאמנה:
  • מגיע לבית הכנסת, לכל הפחות פעם בשנה. נא לשלוח צילום של תעודת הזהות ולציין את שם הבית כנסת.
  • נקי מפלילים. אין עבר פלילי ב10 שנים האחרונות. (מי שיש לו עבר פלילי לא יוכל לבחור אבל יוכל להבחר בתוך המפלגה, בכדי שלא לתת לפרקליטות את האמצעים לשבור את הדמוקרטיה על ידי תפירת תיקים, אבל הם לא יוכלו לתפור תיקים ל100 אלף איש...)
  • שירות צבאי - או הוא או אחד מבני המשפחה בקרבה ראשונה כמו בן-בת זוג, ילדים, אח/אחות. נא לציין פרטים.
פיצול המחנה החרדי:
זה התחיל על ידי זה שהימין החילוני נכנע לתעמולה של השמאל ואסר על עצמו לעשות קואליציה עם המפלגות החרדיות.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 19-03-2008 בשעה 11:01.
ישן 19-03-2008, 10:58
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

ל-ד-ע-ת-ך יש חשש כזה. אני לא התפללתי בבית כנסת כבר מספר שנים
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "מי שלא בא לבית כנסת אפילו פעם בשנה, יש חשש כבד שלא יהיה אכפת לו להתחתן עם לא-יהודי"

ועדיין עניין נישואים עם יהודייה (או גיורת) הוא עקרוני עבורי. אני מבטיח לך שאני לא היחיד. מעבר לכך,
בארץ זה ממש לא משנה - די קשה לארגן כאן נישואי תערובת, אם לא שמת לב...

לא קשה לבוא לבית כנסת פעם בשנה. יש עניין של אי התחברות עם הטקסטים של הסידור, ועם אורכו
של הטקס. כשם שאני מתקשה להבין את הרעיון של להתנגד עקרונית ללמד ילדים מתמטיקה ואנגלית,
כך לך קשה להתרגל לרעיון של חוסר רצון לבוא ולהתפלל כשאין לך מושג למה. אני לא אתאיסט, אלא
אגנוסטי, וככזה אין לי מושג מה יש ומה יש - ואני לא רואה סיבה לטרוח ולהשקיע זמן בבירור העניין,
כשברור לחלוטין שאין דרך לדעת. לבוא להתפלל ללא אמונה פנימית, זה מיותר בעיני.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:52

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר