לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-03-2008, 11:33
  ice dude ice dude אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.07
נכון......
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ice dude שמתחילה ב "הלם בקו"ם"

אתם יודעים אני מזה מורעל, כל חיי צבא צבא צבא צבא,איפה שהלכתי צבא צבא צבא צבא,אנשים פשוט אמרו לי מספיק צבא,ואמרתי לעצמי אם אני לא מתגייס לשייטת אין סיכוי שאני מתגייס,אבל כשאתה בדיוק מתחיל לדמיין את הגיוס רק להתגייס,לא משנה לאיפה,אתה פשוט שוכח את כולך, פתאום הכי ישראלי, הכי שמח והכי גאה בעולם,אבל פתאום באות אליך מחשבות,אני רגיל לאמא, לבית חם,לאוכל מעולה,חברים וכו.. בקיצור החיים הטובים,ופתאום צבא ובמיוחד קרבי,אין סיכוי שמשהו ימנע אותי בעולם ללכת לקרבי,עכשיו אני אישית מחכה לתשובה מיום סיירות,נראה מה יהיה,בקיצור כן בטח כבר כתבתי ספר,מכל הדברים הטובים, חיילים, עצמאי וכו.. יש גם משהו קצת לא טוב,הלם בקו"ם וכו.. אבל זה בסוף חלק מלהיות ישראלי.... אני מחכה בקוצר רוח לגיוס (מחזור אוגוסט 09)

נערך לאחרונה ע"י ice dude בתאריך 20-03-2008 בשעה 11:35.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-03-2008, 07:27
  edi89 edi89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.06
שלח הודעה דרך ICQ אל edi89 שלח הודעה דרך MSN אל edi89
ההלם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ice dude שמתחילה ב "הלם בקו"ם"

בא לכולם בלי יוצא מן הכלל יש יותר ויש פחות אם אתה שוקיסט בחיים אתה תיהיה כזה גם בצבא.

אם אתה ילד של אמא מפונק אתה גם תיהיה כזה בצבא.

אם אתה בנאדם סך הכל בסדר ולא מפונק אתה תחטוף שוק בקטנה אני קיבלתי כזה כהוא התבטא בלשאול את המפקד בבוקר כמה עוד זמן ניהיה בבאקו"ם? ושאלתי בשיא הרצינות רק אחרי שהוא חייך ואמר שיש עוד זמן קלטתי את הפעירות.

יהיו לך כאלה שכלכך בשוק שהם חושבים שהבאקו"ם זה גיבוש ולמישהו אכפת איך אתה מתנהג בו ויצעקו זמנים יפרפרו עבודות וכו' קיצור צהובים מתים.

אגב מסר זה הוא לכולם תנצלו את הבאקו"ם לכמה שיותר פעירות ואי עמידה בזמנים ודיבור בשלשות כי זה המקום היחידי שבו לא תענשו על זה.

אגב הבאקו"ם זה המקום לשאול כל שאלה שעולה לכם לראש בסך הכל המפקדים שם כדי לעזור לכם ולרכך קצת את השוק.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:27

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר