לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-03-2008, 23:54
  AA100 AA100 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.08
מבולבל מי אוכל מצות עם דם?

כרוז ברוסיה: יהודים מורחים מצות בדם ילדים

בעיר נובוסיבירסק בדרום מערב סיביר הופצו מאות כרוזים אנטישמיים המזהירים את התושבים מפני יהודים המורחים מצות בדם ילדים: "הם גונבים ילדים קטנים. מוציאים את דמם ומכינים מזה את המזון הקדוש שלהם. את גופות הילדים זורקים למזבלות" יעל ברנובסקי
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://www.ynet.co.il/images/SendArtResponse/mail.gif]
פורסם: 19.03.08, 18:48

P{margin:0;} UL{margin-bottom:0;margin-top:0;margin-right: 16; padding-right:0;} OL{margin-bottom:0;margin-top:0;margin-right: 32; padding-right:0;} H3.pHeader {margin-bottom:3px;COLOR: #192862;font-size: 16px;font-weight: bold;margin-top:0px;} P.pHeader {margin-bottom:3px;COLOR: #192862;font-size: 16px;font-weight: bold;}var agt=navigator.userAgent.toLowerCase();var is_major = parseInt(navigator.appVersion);var is_ie = ((agt.indexOf("msie") != -1) && (agt.indexOf("opera") == -1));var is_ie5 = (is_ie && (is_major == 4) && (agt.indexOf("msie 5.0")!=-1) ); function txt_link(type,url,urlAtts) { switch (type){ case 'external' : if( urlAtts != '' ) {var x = window.open(unescape(url),'newWin',urlAtts)} else {document.location = unescape(url);} break; case 'article' : urlStr = '/articles/0,7340,L-to_replace,00.html';url=urlStr.replace('to_replace ',url); if( urlAtts == '' || !urlAtts) {document.location = url;} else {var x = window.open(url,'newWin',urlAtts)} break; case 'yaan' : urlStr = '/yaan/0,7340,L-to_replace,00.html';url=urlStr.replace('to_replace ',url); if( urlAtts == '' || !urlAtts) {document.location = url;} else {var x = window.open(url,'newWin',urlAtts)} break; case 'category' : urlStr = '/home/0,7340,L-to_replace,00.html'; url=urlStr.replace('to_replace',url); if( urlAtts == '' || !urlAtts) {document.location = url;} else {var x = window.open(url,'newWin',urlAtts)} break; } } function setDbLinkCategory(url) {eval(unescape(url));}</B>מאות כרוזים אנטישמיים המזהירים מפני יהודים המורחים מצות בדם ילדים הודבקו היום (ד') בעיר נובוסיבירסק בדרום מערב סיביר שברוסיה: "שימו לב, הורים רוסים. שמרו על ילדיכם לפני בוא אפריל 2008, חג הפסח היהודי. המגעילים האלו עדיין מקיימים טקסי פולחן לאלים שלהם. הם גונבים ילדים קטנים. מוציאים את דמם ומכינים מזה את המזון הקדוש שלהם (מצות - י.ב). את גופות הילדים זורקים למזבלות". עוד נכתב בכרוז כי "הסוטים המקומיים" אחראים להיעלמות ילדים בעיר.

אסתר (שם בדוי), המתגוררת בנובוסיבירסק, אמרה ל-ynet: "ראיתי את הכרוז, אבל למרות זאת אני לא אפחד ללכת לבית הכנסת בחג הפסח. בבית שלי יהיו מצות. האנטישמיות בעיר קיימת, והיא אף פעם לא נעלמה. אפשר ללכת ברחובות ולראות כתובות נאצה על בתים 'יהודים לכו הביתה' וכדומה. הכרוז פשוט הגעיל אותי. האנטישמים האלה פשוט רוצים להסיט את תשומת ליבם של התושבים מהבעיות שקיימות במקום ולהאשים את היהודים בהכל. אני אישית לא מפחדת כי הילדים שלי בישראל".

אנטישמיות בעולםצרפת: רשמו על מצחו של צעיר "יהודי מלוכלך" / AFPחברי כנופיה רשמו "יהודי מלוכלך" ו"הומו" על פני צעיר יהודי שכלאו במחסן בצרפת. לאחר התקרית אושפז הצעיר "במצב של הלם". ששת חברי הכנופיה צפויים לעמוד לדין

לכתבה המלאה

באזור נובוסיבירסק מתגוררים כ-13 אלף יהודים, כאשר רובם גרים בעיר עצמה. מתחילת השנה אירעו ברוסיה עשרות מקרי אנטישמיות - בהם תקיפות אלימות של יהודים, רישום כתובות נאצה וניפוץ קברים בבתי קברות יהודיים. בין היתר, בסוף השבוע האחרון נכתב על בניין בסנט-פטרסבורג: "מוות ליהודים".

באחרונה פורסם הדו"ח השנתי של הממשל האמריקני שקבע כי תופעת האנטישמיות, המקדמת שנאה כלפי היהודים במסווה של ביקורת על מדינת ישראל, גברה בעשר השנים האחרונות - לרבות בממשלות העולם ובאומות המאוחדות.

נגד ממשלת בלרוס נטען בדו"ח שהיא מפיצה בגלוי חומרים אנטישמים, ובסעודיה ומצרים נעשה שימוש בתקשורת הנשלטת על ידי המדינה להפצת חומרים אנטישמים. פרסומים אנטישמים ואלמנטים אנטישמים בתקשורת היו בשנה האחרונה גם בפולין, רוסיה, אוקראינה, צרפת, גרמניה, בריטניה, ארגנטינה, אוסטרליה, קנדה ודרום אפריקה.

"האנטישמיות בת זמננו מופיעה בצורות גלויות ושנונות, במקומות שבהן יש קהילות יהודיות כמו גם במקומות שבהם חיים מעט יהודים. פשעים אנטישמים אלימים מתבצעים - החל מפעולות טרור נגד יהודים ועד לחילול והרס רכוש יהודי כמו בתי כנסת ובתי קברות", נאמר בדו"ח.
עמוס חרמון, הממונה על המאבק באנטישמיות בסוכנות היהודית, אמר ל-ynet בעקבות המקרה בנובוסיבירסק: "זה אירוע מזעזע ויוצא דופן. אני מאוד מקווה שאנו לא חוזרים לתקופת תחילת המאה הקודמת, בה יהודים הואשמו ואף נשפטו בכך שרצחו ילדים. אנו מקווים ובטוחים שהממשלה הרוסית תמצא את המפיצים ותפעל למיגור התופעה".
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-03-2008, 12:39
  משתמש זכר steaua rosie steaua rosie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.07
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "אנטישמיות יכולה להתבטא גם באמצעות סטריאוטיפ."

הסטריאוטיפים שאליהם זכו עולי ברית המועצות לשעבר, הם לרוב באשמתם....

והבכי של לא מעט רוסים/אוקראיינים/בלרוסים/לטבים וכו' על היחס שהם קיבלו הוא בכי די סתמי, כי את אותו יחס קיבלו גם העולים מרומניה ומפולין, ובמקום לבכות ולהתלונן ולהסתגר בתוך עצמם הם פעלו למען השתלבות בחברה {להזכירך - לרומנים לא היו 5 ערוצי טלויזיה כמו שיש לרוסים, ולא ראית בכל שלט חוצות שני כתוביות ברומנית}...... ואת זה "הרוסים" {בהכללה בוטה} לא השכילו לעשות בשנים הראשונות....
והנה, הם הפסיקו לבכות, כבר לא מסתגרים {למעט קבוצות אוכלוסיה קטנות מאוד....שליפה מהשרוול- התא הניאו נאצי מפתח תקווה}, והיום הם חלק בלתי נפרד מהחברה, ואני {כ-לא רוסי} שמח שהיום הזה סופ-סוף הגיע...

בכל מקרה, אין זה משתווה לאנטישמיות....

נערך לאחרונה ע"י steaua rosie בתאריך 20-03-2008 בשעה 12:42.
ישן 20-03-2008, 12:58
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
אתה כאילו נהנה להכניס דברים לא קשורים ואז להתווכח עליהם?
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי steaua rosie שמתחילה ב "הסטריאוטיפים שאליהם זכו עולי..."

לא כי אין לי בעיה, אתה מוזמן להמשיך.

מזה משנה באשמת מי זה? אני בטוחה שאתה אינטליגנט מספיק כדי שאני לא אצטרך להסביר לך שלא כל הרוסים הם כאלה\ היו כאלה. כך שרק בגלל זה סטריאוטיפ זה דבר שלילי שמכליל התנהגות מסויימת כלפי אנשים שנופלים תחת ההגדרה.
כל מה שאמרתי שסטריאוטיפ יכול בקלות להפוך למשהו גדול יותר. כמו שקרה עם היהודים, שבעצם כל השנאה כלפינו התחילה מסטריאוטיפים שאנחנו רצחנו את ישו, שאנחנו גזלנים וכו וכו.

לפעמים אני פשוט מתפלאת שאצל אנשים עם עבר כמו שלנו, מתפתחים בקלות דברים כאלה.

ישן 20-03-2008, 18:48
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
יש לך הרגל מגונה של לעוות דברים שאני אומרת בהרבה ויכוחים שלנו שמתי לב.
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי רמבו 6 שמתחילה ב "נכון... הסטריאוטיפים להם זכו..."

אז קודם תלמד לקרוא מה שאני אומרת, לפני שאתה מרגיש שיש לך את הזכות לאמר לי מה כן להעז לעשות ומה לא. (ותודה רבה לך אבא רמבו).

אף אחד באשכול לא אמר שהאנטישמיות שם והסטריאוטיפים פה זה אותו הדבר ובטח שלא אני. מה שאני אמרתי זה שלאו דווקא יש הבדל בין סטריאוטיפ לאנטישמיות. ושאנטישמיות צמחה מסטריאוטיפים, והם מרכיב גדול שלה.

אלוהים ישמור, אני פשוט כ"כ לא יכולה לסבול אנשים כמוך שהרבה יותר חשוב להם ישר לכעוס ולהשפיל את הצד השני בדיון במקום לנסות לבוא בסבלנות ולהבין מה שנאמר.

נערך לאחרונה ע"י Seo בתאריך 20-03-2008 בשעה 18:57.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:07

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר