לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-03-2008, 01:03
  TomAz TomAz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.07
יאללה איזה עצבים,פלישה למחשב ובעיות נוספות. חייב עזרה!!!

אהלן
קודם כל דרך האינטרנט הותקן לי איזה משהו שפותח לי כל הזמן פרסומות ואתרים נוספים שממש לא מענינים לי את השמאלית, עכשיו זה עוד ניחה אבל המחשב פתאום עובד לאט חבל על הזמן,תקוע רוב הזמן שבא לי לפרמט אותו וזהו אבל לא! הפעם אני נלחם עד הסוף(בעזרתכם כמובן), אני עם SMART SEC של נוד 32 וגם עובד עם AD WATCH קבוע וחשבתי לתומי שהחנטרישים האלה יעצרו דברים כאלו וימנעו התקנה של ששטויות על המחשב אבל כנראה אני באמת תמים...

טוב זה 1 עכשיו כשניקיתי temporary internet files דרך תוכנת UNINSTALLER המצב השתפר קמעה אבל לא די מאחר ועדיין נפתחים לי אתרים לא רצויים ופרסומות אבל הבעיה הנוספת (2)שאני לא מצליח למצוא את ה temporary internet files דרך המחשב שלי פעם הייתי עושה מחשב שלי>כלים>אפשרויות ומציג תקיות חבויות ו-ואללה...אבל עכשיו בכלים אין לי אפשרויות ...מה נסגר? היכן טעיתי? יש שמה סינכרון ושמונצ'ס על רשתות אבל איפה אפשרויות התצוגה? שמתי WIN DEFENDER שלא מצא כלום והAD AWARE גם משחק לי אותה כאילו כלום לא קרה (עד שהצלחתי להפעיל אותו לסריקה כמו שצריך יצאה לי הנשמה וחזרה חצוייה)...טוב יאללה נלך לישון ואולי כל זה סתם חלום בלהות ,נקום ונזכה בטוטו, אבל אם לא אז אני חייב עזרה, בבקשה. אני מפחד מהצל של עצמי ואני לא יודע מה אני מסוגל לעשות למחשב אם אני אתהפך לידו אני בקומה רביעית וזה מסוכן.....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:35

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר