לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-03-2008, 00:29
  RayzeR RayzeR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.02
שלח הודעה דרך ICQ אל RayzeR שלח הודעה דרך MSN אל RayzeR
זיוף חתימה של חברת "פלאפון" וכמה שאלות בעניין.

שלום,

ברגע שהתחברתי לחברה רכשתי את המכשירים שברשותי דרך נציג שבא אליי הביתה ובמקרה אני מכיר אותו...
סיכמתי איתו את כל הדברים ואז הוא רק נתן לי את המכשירים, לאחר מכן ביקשתי מהחברה העתק של ההסכם שלי איתם והופתעתי שהחתימה שמופיע בהסכם אינה שלי (למעשה לא חתמתי על שום דבר.)
התקשתי אליו אמרתי לו על הדבר והוא אמר שהוא לא חתם ולא יודע מה זה...חשבתי 'בסדר יאללה שיהיה...'
אחרי כשנה עברתי בתחנה מרכזית ת"א ובה דוכן של החברה והציעו לי לקבל טלפון מתנה ואמרו שניתן לבטל את העסקה לאחר שבועיים מהרגע שהתחברתי..
לאחר עשרה ימים אני אני ניגש לסניף המרכזי שלהם בעזריאלי ואומר שאני רוצה לבטל את העסקה, אך איני יכול כי עבר יותר משבוע...והיא אמרה עד 14 יום...הראתה לי אפילו תמונה שלא הוצגה בתחנה מרכזית.
ואז היא אמרה מהרגע שחתמת על החוזה עד 7 יום אפשר לבוא ולבטל..
להפתעתי עניתי לה כי לא חתמתי על שום דבר, רק מילאתי את הפרטים שלי והיא לקחה לי את ההסכם ולא אמרה לחתום על כלום, רק מילאתי את הפרטים שלי בדפים שנתנה לי.
עזבתי את כל העניין עקב בעיות אישיות.
אז עכשיו מה שאני רוצה לבוא ולהגיד:
בדרישתי להתנתק מהחברה הם רוצים לקנוס אותי בכסף עבור המכשירים והמכשיר החינם(התוכנית שלו), שרק אחרי כמה חודשים אמרו לי שזה התחייבות לשלוש שנים ולא לשנה כפי שאמרה לי הנציגה כשה רכשתי את המכשיר חינם.

עכשיו מה שאני רוצה לשאול: מה יכול להיות מכל העסק הזה ? לאיזה כיוון העניין יכול להתגלגל?

תודה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-05-2008, 10:56
  deghost deghost אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.05.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי RayzeR שמתחילה ב "זיוף חתימה של חברת "פלאפון" וכמה שאלות בעניין."

קרה לי אותו הדבר בדיוק. הנציג שבא (אלי לפחות, אני מאמין שגם אליך) הוא לא נציג של פלאפון אלא של חברת קבלן שמשווקת חבילות של פלאפון (במקרה שלי זו הייתה חברת אליל 2000 ששיווקה חבילות עולים, ניתן לראות את החותמת שלהם על החוזה - שפלאפון שלחו לי ושהחתימות שם מזויפות). כל המשפחה שלי התחברה - 5 מספרים. את החתימות הם העתיקו מההסכם של קנית המכשירים.

רק להבהרה:
בא אלי נציג (שאמר שהוא מחברת פלאפון), הסביר תנאי הצטרפות (מעבר מרשת ORANGE) והסכמנו לעבור עפ"י התנאים הנ"ל עם התחייבות ל-3 שנים. חתמנו רק על טופס של קנית מכשיר ולא על טופס הצטרפות. אחרי כמה חודשים התברר שהתנאים אינם בדיוק כפי שהוא הסביר ובפרט כסף שמוחזר ללקוח על העברת מספר מרשת אחרת ניתן רק בתנאי שהלקוח דיבר מעל סכום מסוים (לא נאמר). ביקשנו שישלחו לנו את החוזים (שלושה חוזים שנחתמו ביחד) וראינו שהחתימות שלנו מזויפות (במובן של מועתקות, לא שמישהו חתם בשבילנו!). בתנאים האלו החבילה מאוד לא משתלמת עבור חלק מהמספרים אך חברת פלאפון מסרבת לנתק אותם ללא קנס (בסביבות 1000 ש"ח).
RayzeR, עם אתה מעוניין, צור איתי קשר במייל. שלחתי לך גם הודעה בICQ.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:46

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר