לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-03-2008, 12:54
  צופה ורואה צופה ורואה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.10.07
זה חסר משמעות
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי צנחן1 שמתחילה ב "[size=3]ואני שואל שוב, בפעם..."

עצם הפרסום בעיתןנות הישראלית הוא חסר משמעות.
מן הסתם, כל מי שעוסק בהכנת ציוד לפעילות טרור וארגון מכיר את האתרים האלו וגם אם הוא אינו מכיר הוא רק צריך להקיש "גיהאד" או "מדריך להכנת ..." בערבית והוא יקבל את האתרים הללו.
האתרים והמידע הזה נגיש וידוע לכולם וזו לא בעיה למצוא אותו.
האינטרנט כבר מזמן הפך לערוץ הפצת המידע ותקשורת העקרי עבור ארגוני טרור.

הכתבה הזו מקבילה לכתבה ש"תגלה" לכולם שבאינטרנט ניתן למצוא אתרים העוסקים בהימורים וסקס...זה בערך אותו הדבר.

מה שכן תפש את תשומת ליבי היא העובדה שבאתרים האלו אירופה מקבלת את אותו יחס כמו ישראל, אבל אולי זה לא כלכך מפתיע.

(ויליאם רארף אינג')
גם כאשר יגור זאב עם כבש-אני לא מציע שנהיה הכבש.
(אלוף מיל' עוזי דיין)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-03-2008, 14:08
  טל ענבר טל ענבר אינו מחובר  
מומחה לתעופה, תעופה צבאית, חלל ולווינות. חוקר בכיר במכון פישר

חבר מתאריך: 02.07.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "אני חושב שהכוונה הייתה לחשיפת דרכי הפעולה, כצעד לא חכם"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
מה שיגרום, החל מאתמול, למידור עמוק יותר ברשתות (קל לשער שעוקבים אחריך, אבל כשיש לך הוכחות אתה באופן טבעי זהיר יותר).

.

ראשית אקדים ואומר שאני מכיר את החברה , יכולותיה, מוצריה וחלק מלקוחותיה - ולא מהעיתון.

נקודת המוצא של כל ארגון טרור או קבוצה קיצונית היא שעוקבים אחר פעולותיה. בכתבה לא נחשפו שיטות עבודה מתוחכמות הננקטות מדי יום על ידי החברה עצמה, וכמובן שעל ידי שרותי ביטחון ברחבי העולם. המידור הנהוג על ידי ג'יהאדיסטים בעולם הוא חמור וקשה כבר היום, ויש דרכים לפרצו - דרכים אלה לא פורטו בכתבה בעיתון, שבסופו של יום היא כתבת תדמית.

נערך לאחרונה ע"י טל ענבר בתאריך 22-03-2008 בשעה 14:14.
ישן 23-03-2008, 21:59
  טל ענבר טל ענבר אינו מחובר  
מומחה לתעופה, תעופה צבאית, חלל ולווינות. חוקר בכיר במכון פישר

חבר מתאריך: 02.07.05
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי gaviran שמתחילה ב "מה מעניין אתכם לדעת? אשמח..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי gaviran
מה מעניין אתכם לדעת? אשמח לתקשר בפרטי עם מי שיראה לנכון לעשות זאת, אולם אם יש שאלות שניתן להעלותם בצורה אינטליגנטית אנסה להתמודד איתן

ערב טוב

דומני כי תגובות הגולשים בפורום נוגעות למישורים שונים:
1. מידת התבונה שבחשיפת יכולות ואמצעים המופעלים על ידי החברה;
2. מידת (חוסר?) האחריות שבחשיפת מיקומה הפיזי של החברה ותמונות של עובדים בה.

דומה שקיים מישור שלישי המובלע בתגובות חלק מהמגיבים, והוא "זכות הציבור לא לדעת", מעין צנזורה עצמית, של אנשים שחלקם משים עצמו מומחה לביטחון מידע, וחלק אחר שאינו מבין עד תום את מהותה של דמוקרטיה, והיה מעדיף יותר איפול (אולי בנוסח שנות החמישים, בהן לא היו הרוגים בתאונות אימונים, לא היו טרטורים וכל כוחותינו שבו בשלום לבסיסם, שכן כך דווח).

אני מציע גדי, שתשיב, אם ניתן, על שני הסעיפים הראשונים. הסעיף השלישי שייך למחוזות אחרים.
ישן 23-03-2008, 22:19
  משתמש זכר gaviran gaviran אינו מחובר  
מקים ומנכ"ל חברת טרוג'נס. מומחה לחקר מודיעין, טרור וחבלה

חבר מתאריך: 20.04.06
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי טל ענבר שמתחילה ב "[QUOTE=gaviran]מה מעניין אתכם..."

[QUOTE=טל ענבר]ערב טוב

דומני כי תגובות הגולשים בפורום נוגעות למישורים שונים:
1. מידת התבונה שבחשיפת יכולות ואמצעים המופעלים על ידי החברה;
2. מידת (חוסר?) האחריות שבחשיפת מיקומה הפיזי של החברה ותמונות של עובדים בה.

מידות התבונה והאחריות בהקשר לכתבה נבחנו בשיקולים של חברה מסחרית עם תודעה בטחונית ברורה, אנו נמצאים בעסקים המתוארים בכתבה וברבים אחרים זמן רב יחסית, ולעניות דעתנו יש לנו את הכלים לשקול את המידתיות של תבונה ואחריות הנדרשת לגבי פעילותנו וחשיפת חלקים ממנה בשליטה.

אם זאת אני מניח מרוח התגובות כי יש חברים אשר תשובות אלו לא יספקו את רצונם לדבוק בגישה המחמירה לגבי מידע ודרכי השגתו באינטרנט, דעתו של אדם - כבודו.
ישן 23-03-2008, 09:24
צלמית המשתמש של אמיר ג.
  אמיר ג. אמיר ג. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.07
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "הם מספרים שה"שופוני" הוא אחת מהפרצות העיקריות לחשיפת מידע"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
ובמסגרת כתבה שהיא בעצמה "שופוני"... עוד לא ענו לי למה היה טוב לספר שהם יושבים בבני ציון.

בכל מקרה: עכשיו ל"ג'יהאדיסטים" יש פוסטר לשים באתר שלהם, עם הסבר על למה כדאי להיות עוד יותר זהיר. אין כמו קליע שטס לך ליד היד כדי להבהיר שכדאי לא לצאת סתם מהפילבוקס. אלף תדרוכים לא מעבירים את זה טוב יותר.

לגמרי מסכים איתך. חשיפה מיותרת מזיקה, וטפשית.
( סביר להניח שנעשתה משיקולים עסקיים, ע"מ לגייס לקוחות חדשים וכיוצ"ב ).

אז כדי להתנחם, בוא נגיד שמעכשיו האיסלמיסטים יהיו הרבה יותר חשדניים,
והרבה פחות פתוחים לשתף, ולצרף חברים חדשים.

ובבניין ירושלים ננוחם.
ישן 23-03-2008, 12:07
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
האמת היא שבתחילה לא שמתי לב ממש על מה מדובר....
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Dr. Yud שמתחילה ב "הנה הכתבה"

העלאת הכתבה לכאן שלחה אותי למוסף המדובר לשם קריאה מעמיקה יותר ועל כך תודה רבה ....

אפשר לדון אם זה נכון לפרסם את מיקום החברה ואופי פעילותה או לא וטיעונים הגיוניים יכולים להיות לכאן או לכאן, עם זאת - על פניו נראה כי מדובר בחברה/חבר'ה רציניים ובהחלט שימח אותי לראות שיש מי שמטפל גם בזירה ה"אינטרנטית" של הטרור !
ללא ספק צריך להיות מרתק לעיין בדוחו"ת שנכתבו על ידי אנשי החברה הזו !

אגב - יוצא לי לא מעט לשוטט בפורומים ערביים העוסקים בתחום הצבא והבטחון (בהם כותבים באנגלית) ונוכחתי למצא שם המון "שיחות" מהן היה לא קשה לדלות מידע שלא פעם סייע להבנת/קבלת "תמונה כוללת" ...
אני רק יכל לתאר לעצמי מה הולך בפורומים בהם הגולשים כותבים רק בערבית...
ולידיעת/תשומת לב הגולשים בפורום זה...

לא נותר אלא לאחל לחברה הללו הצלחה בעבודתם !

לבני.
ישן 23-03-2008, 09:48
צלמית המשתמש של רגב06
  רגב06 רגב06 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Dr. Yud שמתחילה ב "ג'יהאד דוט.קום - כתבה מ"7 ימים" של ידיעות אחרונות"

לו אני בראש חברה שכזו- הייתי מבצע חשיפה פחותה לפריטי מידע שיסייעו למחבלים לקשר בין זהותי האינטרנטית לבין זהותי בעולם האמיתי.
כבר ראינו פיגועים כנגד רכזים בשירות או מאבטחים המבצעים איסוף מקורות.
החברה הזו לא יוצאת דופן, היא בסך הכל פועלת במישור שונה.
אני יכול נחש שבלול המוסב במושב הקירות לא עבים מדי, המנעולים לא חזקים מדי ומערכת האבטחה לא מתקדמת מדי משום שעד היום לא נצפתה דפ"א של תקיפה כנגד מרכז החברה.
ארגון שרוצה לקבל שירות- יגיע אליכם. השאר, למה לכם?

וכל זאת ללא קשר לברכות החמות שמגיעות לכם על הצלחותיכם.
זה שהחברה מפרנסת אתכם- יישר כח.

"שבעה דברים בגולם ושבעה בחכם. חכם אינו מדבר לפני מי שהוא גדול ממנו בחכמה, ואינו נכנס לתוך דברי חברו, ואינו נבהל להשיב, שואל כהלכה ומשיב כעניין, ואומר על ראשון ראשון ועל אחרון אחרון, ועל מה שלא שמע אומר לא שמעתי, ומודה על האמת. וחילופיהן בגולם.;" מסכת אבות- פרק ה', משנה ז'

ישן 23-03-2008, 16:44
צלמית המשתמש של רגב06
  רגב06 רגב06 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.05
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי קרן-אור שמתחילה ב "הדעת נותנת שבדיוק כמו שרכז..."

אני חולק עליך.
אני משוכנע שההפרדה בין תחומי פעילות היא משהו הרבה פחות מוגדר וקשיח אצל האויב מאשר אצלנו.
ראה, היריב מעוניין לפגוע פגיעות מוחשיות במטרותיו. לשם כך נכנס לתחום האינטרנט כשחשב שבשאר התחומים יעילות המודיעין הנגדי גדולה מדי ותפריע לגלגול תכניותיו.
מי יתקע לכפך שארגון, חוליה או תשתית כלשהי לא ידלגו לרגע שוב אל העולם האמיתי כדי לפגוע במה שנתפס כאיום על אולם הסייבר שלהם? ועל אחת כמה וכמה אם פגיעה כזו גם תשיג "נקודות" רגילות- פרסום, תחושת "הפסד בקרב" או נחיתות אצל הכופרים, יתרון בקרב ארגוני ג'יהאד עולמי עמיתים עקב הפגנת יכולת מתקדמת ויוקרה בדעת הקהל המוסלמית עקב הצלחה מול מטרת איכות.

"שבעה דברים בגולם ושבעה בחכם. חכם אינו מדבר לפני מי שהוא גדול ממנו בחכמה, ואינו נכנס לתוך דברי חברו, ואינו נבהל להשיב, שואל כהלכה ומשיב כעניין, ואומר על ראשון ראשון ועל אחרון אחרון, ועל מה שלא שמע אומר לא שמעתי, ומודה על האמת. וחילופיהן בגולם.;" מסכת אבות- פרק ה', משנה ז'

ישן 23-03-2008, 22:50
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Dr. Yud שמתחילה ב "ג'יהאד דוט.קום - כתבה מ"7 ימים" של ידיעות אחרונות"

סריקת אתרי ג'יהאד ואתרים פלסטיניים זה מקצוע מרתק ויעיל. אפילו בלי להבין את השפה הצלחתי להוציא מידע חשוב מאתרים שכאלו. מי שמבין את השפה יוכל כמובן להוציא הרבה יותר.
מי ששוקד על בניית זהות מתאימה יוכל להגיע אל אוצרות של ממש.
עוד לא קראתי את כל הכתבה, רק שאחד המשפטים בה הזכיר לי אשכול שנפתח בעבר ע"י אחד הגולשים שלנו. הנה טקסט ותמונות מתוך אותו אשכול:
החמאס כבר לא חוליות מחבלים בלבד.

הוא מקבל סממנים של צבא,כולל סד"כים ותרגולות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

בעצם מה אני בא להגיד:

שכרגע כבר לא עומד מולנו אוסף של מרי-נפש שצריכים להתייחס אליהם ב"הבנה",עצרת ההמונים יכולה בהחלט לספק קנה-מידה לתמיכה שעומדת מאחורי האניה והחמאס ברצועת עזה,מי שמספק למנהיגות שלו גב צריך לקחת בחשבון שיצטרך גם לשלם על-כך מחיר.

אגב המודל שהם מתאמנים עליו ממש לא ניראה כמו עמדה צה"לית......

ישן 24-03-2008, 09:16
  גליאנו גליאנו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.07
שלח הודעה דרך MSN אל גליאנו
זו בהחלט לא עמדה צה"לית
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "סריקת אתרי ג'יהאד ואתרים..."

יוסיפון בוקר טוב,
אתה בהחלט צודק לגביי אמירתך שזוהי לא עמדה צה"לית,
לאחר ביצוע תהליך ההינתקות מרצועת עזה באוגוסט 2005, הוחלט ע"י ממשלת ישראל להשאיר מבנים ציבוריים ובתי כנסת אשר ישמשו (בצורה קצת שונה..) את הפלסטינים.

בתמונות שצירפת ניתן לראות אימונים של הארגונים הפלסטיניים בחורבות עצמונה,אשר נמצאת בחלקה הדרומי של רצועת עזה.
ישנם סרטים ותמונות רבות אשר ניתן לראות כי הארגונים מתאמנים אימוני "לשבי"ה" במבני הישיבה של כרם-עצמונה ובמבנים ציבוריים נוספים בחורבות הישוב תוך שימוש בירי נ"ט, מקלעים ונק"ל,חיפוי ע"י ירי פצמ"רים ואף אימוני הסתערות,פריצה ומודלים של חטיפות חיילים/אזרחים מתוך עמדה צהל"ית/מבנה בהתנחלות.
כל התמונות והסרטים פורסמו באתרי הארגונים השונים.

ובהמשך למה שכתבת לגביי אופי הפעילות של הארגונים,
אתה בהחלט צודק כבר מזמן נוכחנו לדעת שהפלסטינים התקדמו מאוד מבחינת הארגון והשליטה בכוחות הלוחמים ורואים זאת ע"י כך שישנם סרטים שרואים אותם מבצעים תרגילי פרט/חוליה , תרגילים משולבים ואף יותר מזה, הם כבר מזמן לא כמה חבר'ה עם קלאצ'ניקוב.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ישן 24-03-2008, 22:37
  שלומי_ל שלומי_ל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.06
תגובתי באשכול על חשיפת יחידת הלויינים- כוחה יפה גם כאן

זו עוד כתבה בשורה ארוכה שמשיגה את ההפך ממה שכנראה היא אמורה לעשות:
1. לעודד את רוח הציבור.
2. להעביר מסר הרתעתי לאויב.

1. א. הקוראים לא מטומטמים, ברובם, ומבינים שאם כל הזמן מנפנפים ביכולות שאין כדוגמתן מתובלות בתאורים מרשימים, כנראה שיש בעיה אמיתית שיוצרת את הצורך לעשות זאת.
ב. נוצר פער מעיק בין הקסמים שיש בידינו לעשות לבין המצב העגום בפועל- כאשר אנחנו מוכים מכות כואבות באמצעים פרימטיביים ולא מצליחים להתמודד. (יש להזכיר את דברי הרהב של רוב ככל מפקדי צה"ל בתדרוכים מדי ערב במלחמת לבנון 2. לדראון עולם יזכר על ידי המשפט של רא"ל חלוץ כי "המודיעין שלנו הוא המודיעין הטוב בעולם". בלי ספק משפט חכם בימים של מבוכה רבתי)

2. א. גם האויב לא לגמרי מטומטם ומבין את 1 לעיל, ושואב עידוד במקום להרתע.
ב. בד בבד הוא מקבל מוטיבציית יתר להראות לציונים כיצד האמונה שלו תנצח את הטכנולוגיה המשוכללת שהוא ואמריקה מייצרים כדי להכניע אותו.

ומעל לכל:
ג. ההרתעה גדולה ככל שהעמימות גדולה, והעמימות נפגמת גם אם אין שמץ מסירת מידע בעל משמעות מבצעית אמיתית. במובן זה גם התמונה בעיתון בה בסה"כ רואים מסכים וקוקואים של חיילות- היא הריסת העמימות.

הרווח היחיד שאולי מושג כאן הוא משיכה של עובדים דוגמת מהלך ההתערטלות שעושה השב"כ, שאני מאמין ששכרו יוצא בהפסדו, ובגדול.
אשמח לשמוע את דעתכם
ישן 24-03-2008, 22:50
צלמית המשתמש של צנחן1
  צנחן1 צנחן1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.05
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי שלומי_ל שמתחילה ב "תגובתי באשכול על חשיפת יחידת הלויינים- כוחה יפה גם כאן"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שלומי_ל
הרווח היחיד שאולי מושג כאן הוא משיכה של עובדים דוגמת מהלך ההתערטלות שעושה השב"כ, שאני מאמין ששכרו יוצא בהפסדו, ובגדול.

כבר מזמן לא "מגן ובל יראה".

אני מסכים, אנחנו מבזבזים את המשאב העצום שנקרא "פנטזיה מזרחית", כל עוד אתה עוסק בחיסולים כדוג' מורנייה ויחיה עיאש, כשהמוות מגיח פתאום ומיד נעלם ואין יודע מהיכן הגיע .... אתה זוכה לכבוד עצום והאויב חושש ומתגונן. כאשר אתה מפרסם "בלוגים של חוקרי שב"כ" וכאשר אתה מסביר בדיוק איך אתה עושה מה (חוקר פורומים, יחידה הצופה בלווינים, יחידה המעדכנת בנק מטרות לחה"א ע"ב עבודות בניה בלבנון וכו'), אתה מסביר לצד השני שאין כאן תעלומה ... ובעצם הכל נראה פתאום פשוט ולא מרתיע.

עד שנת 82' ההרתעה היתה מצויינת, ברגע שלמדו להכיר אותנו מקרוב במהלך כל שנותינו בלבנון, ואח"כ במהלך האינטיפדה הראשונה, ההרתעה הלכה והתפוגגה, הפכנו בעיני האויב לבשר ודם, והתחלנו לנצח פחות.

ותודה לבג"צ, לתקשורת הישראלית, לדו"צ וחבר מרעיו, ולפוליטיקאים מאד לא חכמים, על שסייעו להביאנו עד הלום.

נערך לאחרונה ע"י צנחן1 בתאריך 24-03-2008 בשעה 22:53.
ישן 24-03-2008, 22:54
  עומר! עומר! אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.08
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי שלומי_ל שמתחילה ב "תגובתי באשכול על חשיפת יחידת הלויינים- כוחה יפה גם כאן"

כולם רק תוקפים את ההחלטה לפרסם את מה שפורסם. ובאמת ממבט ראשון אתה חושב לעצמך, היי, למה הם מפרסמים את זה? מה הם מטומטמים? הם פוגעים בביטחון וחושפים את כל הסודות!
אבל אם תחשבו על זה, ברגע שקיומה של החברה יוודע לאנשי הטרור למינהם אולי הם יפחדו לפרסם את ה"מתכונים שלהם"? אולי הם יחשדו יותר מתמיד?
ואם זה יגרום להם לשתול דיס-אינפורמציה על מנת לבלבל את האוייב (אותנו), אולי הם בעצם יבלבלו גם את מי שמחפש את המידע הזה (הטרוריסטים בעצמם)?
לפעמים מידור יתר מונע ממידע לזרום, ראה ערך מלחמת לבנון השניה (להבדיל), כשמידע על הטיל שפגע בסטי"ל לא עבר לגורמים הרלוונטיים בגלל הסודיות והמידור. אז אולי לנו יהיה קשה יותר לעקוב אחריהם עכשיו (אני בספק), אבל גם להם בעצמם יהיה קשה יותר לתקשר.
אפשר לראות את הדברים מכמה כיוונים, במקרה הזה (לעומת מקרים אחרים שחשבתי שטעות לפרסם אותם) אני חושב שהרווח גדול יותר מההפסד.
ישן 24-03-2008, 23:03
צלמית המשתמש של צנחן1
  צנחן1 צנחן1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.05
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי עומר! שמתחילה ב "כולם רק תוקפים את ההחלטה..."

עומר!! אני מקווה שאתה הבנת מה שכתבת, כי אני לא הצלחתי כל כך לעקוב אחרי הלוגיקה.

1. פרסום יכולות בכלל, ויכולות מודיעיניות בפרט, הוא בעיני טעות.

2. העובדה שהארגונים יודעים שאנחנו קוראים את הדואר שלהם אינה חדשות (זה קורא כבר שנים), חשיפת חלק משיטות העבודה ודרכי הפעולה זה מה שחדש.

3. הארגונים לא יפסיקו כלום, האינטרנט הוא כלי מדהים עבורם והם מצליחים להעביר ידע בכמויות ובאופן מעורר התפעלות. הם פשוט יעמיקו יותר את ההסתרה ויעברו לפורומים עוד יותר קטנים, ויצא שכרנו שלנו בהפסדנו.

4. ערבבת באמצע נושא של סודיות ומידור עם נושא של העברת מידע מהמודיעין לכוחות הלוחמים - השאלה האם הידיעה בנושא הטיל שפגע באח"י חנית הגיעה למי שהיה צריך לקבל החלטה נדונה כאן בהרחבה באשכול אחר, הבעיה לא היתה מידור או סודיות ....

בשורה התחתונה, חוץ משופוני לא השגנו פה כלום, הכתבה היתה במסגרת הספינים הרגילים של "תראו כמה שאנחנו חכמים/מוכשרים/חזקים/מתוחכמים" שרואים פה כל יומיים (רק היום היתה כתבה נוספת : "רואה-יורה"), אין כאן שום הרתעה ושום חוכמה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:00

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר