לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-03-2008, 23:40
  dardevil dardevil אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.08.05
המחשב נדלק ונכבה לבד.. בחיים לא ראיתי כזה דבר

אני חושב שזה קשור לקירור של המעבד, אבל יש מצב שזה גם הספק..
הסיפור הוא כזה.. לקחתי את המחשב(נייח) לראות סרט עם חברים..
הגעתי ממש מאוחר הבייתה אז השארתי אותו מנותק.. בבוקר כשחיברתי אותו וניסיתי להפעיל אותו קרה משהו ממש מוזר..
לחצתי על הכפתור הדלקה שלו, הוא באמת נדלק אבל אחרי איזה 3-4 שניות הוא נכבה..
ואז פתאום לבד הוא נדלק.. אחרי עוד כמה שניות הוא נכבה שוב.. ואז שוב נדלק.. ואז נכבה.. ככה בלי להפסיק!
ניתתקתי אותו מהחשמל.. ניסיתי להדליק ועוד פעם זה חזר..
לחצתי לחיצה ארוכה על הכיבוי.. הוצאתי אותו מהחשמל ואז חיברתי ופתאום הוא עבד נורמלי..
כיביתי אותו רגיל מהווינדואוס כדי לראות אם הבעיה נפתרה, אבל עוד פעם הוא נכבה ונדלק לבד..
ואז שוב ניסיתי ללחוץ לחיצה ארוכה על הכיבוי ולהדליק שוב אבל זה לא עבד!
אז הוצאתי מהחשמל.. וניסיתי לחבר את זה כמה פעמים עד שזה נדלק..
מישהו מכיר את הבעיה הזאת?
תודה רבה רבה רבה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-03-2008, 09:07
  Online Online אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dardevil שמתחילה ב "המחשב נדלק ונכבה לבד.. בחיים לא ראיתי כזה דבר"

הנה כמה דברים שאפשר לנסות.

תפתח את המארז, תבדוק שהכבלים מסודרים טוב ולא נוגעים במאווררים. תבדוק שכל המאווררים מסתובבים כאשר מדליקים את המחשב. תבדוק שכל הכבלים והכרטיסים מחוברים עד הסוף. תבדוק שאין גורמים לקצר, כמו חוט חשמל חשוף שנוגע בגוף המארז או בורג שנשכח במארז.

תבדוק שחיברת נכון את הציוד ההיקפי (רמקולים, מדפסת וכדומה) בגב הלוח ושאין חיבורים רופפים (כולל חוט החשמל של ספק הכוח). נסה להדליק את המחשב ללא ציוד היקפי.

האם המחשב מאחורי אל פסק? אם כן, תחבר אותו זמנית ישירות לקיר כדי לשלול בעיה באל פסק.

האם אתה חושד בכפתור ההדלקה של המארז? האם הוא מרגיש רופף או תקוע? אתה יכול להחליף אותו זמנית עם כפתור הריסט ולהשתמש בכפתור הריסט בתור כפתור הדלקה. זה מתבצע כך: מנתקים מהלוח את זוג החוטים שמסומן כ-PWR SW ואת זוג החוטים שמסומן כ-RESET SW. שמים בצד את PWR SW ומחברים את RESET SW במקומו. נוכל לתת לך תרשים מפורט לפי דגם הלוח.

יש לך אפשרות להביא ספק תקין כדי לשלול בעיה בספק?
ישן 23-03-2008, 10:04
  timetalk timetalk אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Online שמתחילה ב "הנה כמה דברים שאפשר..."

וואי איזה תגובה עניינית.. אז דבר ראשון תודה רבה רבה!!
עכשיו ככה:
עברתי על הכל כמו שכתבת, לא מצאתי משהו שמעורר חשד לקצר..

המחשב לא עובד גם כשהציוד ההיקפי מנותק, אבל משהו ששמתי לב אליו הוא שכשאני מוציא את חוט החשמל אז אני שומע כמו ניצוצות כאלה.. הבעיה שאני לא בטוח אם זה היה עוד לפני שהבעיה התחילה..

המחשב לא מאחורי אל פסק..

לא חושב.. הכפתור נראה לי עובד בסדר.. כשאתה לוחץ עליו אתה מרגש לחיצה.. זה לא שהוא זורם כזה..

כן, יש לי אפשרות להביא ספק, והאמת שכבר חשבתי על הרעיון הזה, אבל הספק שיש לי מתחבר ללוח אם רק בכבל אחד(זה עם ה36 חוטים אם אני לא טועה.. החיבור הגדול הזה) והספק שקיבלתי עם המחשב מתחבר ללוח אם בעוד איזה כבל שמורכב משני חוטים שבצעים שחור וצהוב..
יש הבדל בניהם? אגב, שני הספקים עם 230 ואט...

ועוד משהו שנראה לי כדאי לציין, יש לי אחריות.. הם יכולים לסדר את המחשב בחינם.. הבעיה היא שהאחריות היא עד 5 וחצי והמיקום הכי קרוב אליי זה פתח תקווה.. ככה שאני צריך לעשות הרבה מאוד מאמצים כדי לנצל אותה..
השאלה שלי היא האם שווה לעשות מאמץ ולנצל את האחריות, או לנסות לתקן את זה לבד וככה לחסוך לעצמי זמן יקר?

ושוב, תודה רבה!

אגב, אם לא הבנת אז זה dardevil..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:22

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר