לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-03-2008, 12:51
  משתמש אנונימי משתמש אנונימי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.04
בעיית זהות מינית

הודעה זו נכתבה באופן חד פעמי למשתמש זה בשם אנונימי בן 17 .

להלן הבעיה שהתבקשנו להעלות:

שלום,
אני בן 17 וחצי ויש לי מה שנקרא.... בעיית זהות מינית נראה לי.
הכל החל שהייתי נורא קטן, בערך בכיתה ג' או ד'... אני וחבר שלי היינו נוגעים אחד בשני ומתנשקים... היינו סקרנים לא הבנו למה מבוגרים עושים את זה ולמה זה עושה להם כל כך טוב. החלטנו להתנסות בעצמנו ולראות איך זה. הקטע שזה נמשך עד כיתה ח' ככה (אני עכשיו ב-יב' ומכיתה ח' לא ראיתי את אותו ילד).
ועכשיו, נראה לי שאני נמשך לבנים. לא כי ככה נולדתי, אלא כי ככה גידלתי את עצמי (אם המשפט הזה הגיוני)... לא שיש לי משהו נגד הומואים או נגד העובדה שיכול להיות שאני הומו.... הבעיה היא שאני לא יודע אם אני הומו... או אני לא יודע אם אני סטרייט... או אפילו דו.... כי אני נמשך לבנות... וסקס לא חסר לי עם בנות... יש עליי בנות אפשר להגיד וכעט תמיד אני יכול להשיג מישהי... לא רוצה להשמע שחצן אבל אני נראה די טוב כמו שהרוב אומרים... הקטע שזה לא עוזר לי להבין מה נסגר איתי כי אני גם נראה לי נמשך לבנים... כלומר אני רואה פורנו של סטרייטים (בן ובת) וגם פורנו של הומואים (בן ובן) וגם פורנו לסבי (בת ובת) ואני נהנה מכולם, כלומר אני נהנה מהכל העולמות. הקטע שלהיות הומו, אם כמה שאין לי בעיה עם זה, מפחיד אותי בטירוף... כי זה אומר לחיות בפחד (לא משנה מה תגידו... בארץ קשה להיות הומו).. וגם אנחנו אח ואחות ונראה לי שאבא שלי יתאכזב שבנו יחידו יהיה הומו וגם אין כל כך סיכוי שתהיה לי משפחה.....
לא יודע מה לעשות יותר.... עוד לא היה לי קטע אם אף גבר... לא נראה לי טבעי להתחיל עם בנים אפילו אם הם נראים לי יפים באותו רגע... פשוט אני לא רואה את עצמי מתחיל אם משהו ושוכב איתו אפילו אם אני נמשך אליו טיפה...
כשאני חולם חלומות אירוטים זה לרוב עם בנות אבל לפני שבועיים חלמתי חלום אירוטי שאני עם גבר...
הקטע גם שאני לא יודע אם אני באמת נמשך לגברים גם (חחח כן אני מתוסבך).... כאילו אין לי בעיה לראות גברים בים או במקלחות עירומים והכל ואני הכי רגיל כמו גבר אחר (כשאני רואה נשים עירומות זה כן מגרה אותי)
אז הכל מסתכם שאני לא יודע מה נסגר איתי... אם העבר שלי יכול להשפיע על כל ההווה והעתיד שלי או שמה שאני מספר פה אלו דברים טבעי לנער בגיל ההתבגרות ואולי זה יעבור...
מה אתם אומרים?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-03-2008, 18:15
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמש אנונימי שמתחילה ב "בעיית זהות מינית"

השאלה העיקרית שאני חושבת שצריך לשאול, היא האם זה מפריע לך, האם זה פוגע לך בביטחון העצמי, גורם לך אי נעימויות, מונע ממך לעשות דברים מסויימים.
כי סה"כ, מה שחשוב זה אתה.
בנתיים אם הדברים האלה רק מבלבלים אבל לא מעבר, אני מאמינה שאתה תברר את הזהות המינית שלך בסופו של דבר. אני לא מומחית למתבגרים >אני עצמי עוד מתבגרת< אבל מחיפוש מהיר בגוגל:

ציטוט:
התפתחות הזהות המינית
תהליך גיבוש הזהות המינית מתחיל כבר בילדות המקודמת, ומקבל תאוצה כאשר מתפחים אצל המתגברים סימני המין המשניים. בתהליך זה תופס דימוי הגוף מקום מרכזי. קצב הגדילה הוא מהיר, עליהם להסתגל לשינויים מהירים אלה, והם עסוקים אז במיוחד במיניותם. בנוף לשינויים הפיזיולוגיים עוברים המתבגרים גם שינויים פסיכולוגיים. לאור זאת מתפתחת אצלם הנה כי תכונות גבריות ונשיות מבוססות על ההסתגלות ההדרגתית של גברים ונשים לזהות מינית. ההבדלים באורינטציה מינית ובהתנהגות מינית אינם נתפסים על ידם כהכרח ביולוגי אלא כפרי תהליך של עיצוב זהות מינית בהקשר חברתי מסוים.
בין השאר מתגבשת אצלם חשיבה מופשטת ומורכבת יותר. יכולת זו מאפשרת למתבגרים לתפוס, לשקול ולהכריע גם בין אפשרויות של תפקידים מיניים שלא התנסו בהן באופן אישי. בדרך זו הם יכולים להתמודד עם אפשרויות חלופיות ולבחון את המשמעויות ואת ההשלכות לגביהם. בתקופה זו המתבגרים גם מודעים יותר למחשבותיהם ולתחושותיהם המיניות. לכך מתווספות בהדרגה דרכי התנהגות מיניות בהתאם לתפיסתם את ההתנהגות המינית. יחסי מין הומוסקואליים או הטרוסקסואליים משתלבים בתהליך גיבוש הזהות המינית שעוברים המתבגרים.

היקף התופעה
חקירת היקף התופעה היא מורכבת. במחקרים רבים שנעשו בארה"ב, ניתן למצוא אומדנים שונים על היקפה בקרב מתבגרים. איסוף נתונים משמעותי על היקף התופעה החל בסוף שנות הארבעים במחקרו המפורסם של קינסי. לדעתו, הטרוסקסואליות והומוסקסואליות מייצגות שתי נקודות קיצוניות על רצף של המיניות האנושית, ובני האדם נמצאים על נקודות שונות ברצף. במחקרו הוא מדווח על שיעור של 37% מהמתבגרים שהייתה להם חוויה הומוסקסואלית, אולם רק 10% מהם נשארים הומוסקסואליים בתום שלוש שנים לאחר התבגרותם המינית. ראוי לציין כי רוב המחקרים נעשו בקרב גברים מבוגרים. אצל מתבגרות דווח על שיעור של 18% מהן שהתנסו בחוויה הומוסקסואלית, אך לא ברור כמה מהן נשארו לסביות. מחקרים רטרוספקטיביים שנערכו בקרב מבוגרים הומוסקסואליים מדווחים 31% מהם על משיכה לבני אותו מין שאותה חשו כבר בגילאי 11 – 16. בחלק מהמקרים הם דיווחו על תחושה של שונות מבני גילם כבר בתקופת הילדות.
מחקרים שנעשו בשנים האחרונות וניסו לבחון את היקף התופעה בקרב האוכלוסייה מצביעים על שיעורים אחרים. נמצא בהם כי רק 4% מהמבוגרים שנחקרו הם הומוסקסואליים ו- 2% מהנחקרות הן לסביות. נראה כי ההבדלים בין האומדנים של השנים האחרונות לעומת העשורים הקודמים נובעים מהבדלים מתודולוגיים בביצוע המחקרים ומהשאלה המחקרית: האם ההומוסקסואליות מוגדרת בהם על פי המחשבות, הפנטזיות או ההתנהגות המינית הממשית.
-זאת אומרת שהתופעה נורמאלית.

http://www.tremblingbeforeg-d.com/heb/tafnit.shtml

אז בנתיים, תחקור קצת על עצמך ורק אח"כ, תבחר בדרך הכי נכונה לגבייך.

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 23-03-2008 בשעה 18:22.
ישן 28-03-2008, 14:38
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
אני לא חושבת שאפשר להיות הומו אם נמשכים לבנות.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמש אנונימי שמתחילה ב "בעיית זהות מינית"

הודית שבחורות עושות לך את זה, אז אתה יכול להיות או סטרייט או ביסקסואל.
וכמו שנאמר, אנחנו לא יכולים לומר לך מה בדיוק אתה. אנשים צריכים להגיע להחלטה הזאת לבד כדי להיות שלמים עם עצמם.
ותעזוב לרגע מה אנשים חושבים ועד כמה זה קשה. קודם תגיע להחלטה ואח"כ תראה איך אתה מתמודד איתה. מה גם שאפילו שלהיות מישהו שסוטה מהנורמות של החברה זה קשה, אבל זה לא בלתי אפשרי, ותמיד צריך את החלוצים שילכו בראש עד שהחברה תלמד להתמודד איתם בצורה חיובית.
בנוסף, מי שלא יודע לקבל הומואים וכדומה, הם אנשים שאני נוטה להגדיר כמטומטמים (ובואו אל תתחילו איתי דיון כל אלה שטוענים שזה לא טבעי, כי כאן זה לא המקום). ומה אכפת לך מה הם חושבים גם ככה? [=

יהיה טוב. לא משנה מה תחליט, יהיה טוב.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:16

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר