לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-03-2008, 11:26
  משתמש זכר סאנשיין סאנשיין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.05
Facebook profile LinkedIn profile
צבאי למנהלים, קהילות MSN עלולות לפגוע בפרש!

שלום לכולם ובמיוחד למנהלים הבכירים של פרש,

כדאי שתקשיבו לסיפור הבא, במיוחד אם אתם לא מכירים את שיטות העבודה של מיקרוסופט.

לא מזמן פתחנו באתר מערכת פורומים בנושאים שונים ובינתיים גם כמה חברים התקדמו והפכו להיות מנהלי פורומים.
יום אחד ביקר אצלנו באתר מתן זגרון, מנהל תחום בידור של קהילות MSN ובאמצעות האימייל פנה למנהל פורום טלויזיה ופורום הישרדות.
המכתב של מתן שיבח והילל את קהילות MSN ואחרי ההקדמה הארוכה ההצעה שלו היתה: בוא לנהל את קהילת הטלויזיה בקהילות MSN. כמובן שההצעה לוותה במילים יפות כולל הבטחה מעורפלת לצ'ופרים שטיבם אינו ידוע (מעניין אם עשרות פרסומות מרצדות מול העיניים נחשבות לצ'ופר אצל אנשי מיקרוסופט).
בסוף המכתב ולאחר החתימה, "נזכר" פתאום מתן באיזה פרט קטן ששכח לציין מקודם: ניהול ב-MSN דורש בלעדיות לפורטל. המשמעות היא שלמנהל החדש לא תהיה אפשרות להמשיך לנהל באתרים ופורטלים אחרים. הסיבה המוזרה לדרישת הבלעדיות היתה: "מכיוון שאנחנו מכשירים את המנהלים ונותנים להם כלים חדשים לניהול קהילה וכיו"ב".

חשוב לי שכולם יידעו על העניין הזה כי גם ככה יש לחברת מיקרוסופט מוניטין מפוקפק של מונופול דורסני בקרב אנשים רבים והנה יש לנו עוד דוגמא לנסיונות השתלטות על מתחרים פוטנציאליים.
כדאי שתדעו גם שבמייל ההוא מתן כתב: "ביקרתי במס' פורומים וקהילות ברחבי הרשת ובחרתי מס' אנשים נבחרים ואיכותיים לקבל את ההצעה".
בקיצור, מאוד יכול להיות שמנהלי קהילות MSN ניסו לפתות גם מנהלים מכאן כולל דרישה להתפטר מניהול בפורומים של פרש.
לכן אני מציע לבעלי האתר עם העלים האפורים ולמנהלים לפקוח עין טוב טוב, שהחבר'ה של מיקרוסופט לא ינסו לפגוע גם בקהילה של פרש.

מישהו בכלל שמע פעם על קהילה שמגייסת מנהלים מתנדבים מפורומים אחרים ויש לה את החוצפה לדרוש מהם התפטרות מניהול באתרים אחרים?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-03-2008, 14:02
  משתמש זכר סאנשיין סאנשיין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.05
Facebook profile LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Shai שמתחילה ב "תודה על האזהרה המוזרה. אני,..."

נכון שלכל גולש מותר להשתתף ולנהל איפה שיותר מתאים לו אבל אני רוצה להתייחס לאתיקה של דרישת בלעדיות ממתנדבים.

בינינו, אין באמת הצדקה לדרוש ממנהלים בלעדיות. אם מישהו מתעניין בנושאים נישתיים שפעילים באתרים שונים (נגיד צילום ומשחקי תפקידים), יכול להיות שהוא מאוד ישמח לנהל את שני הפורומים. לא מדובר במקום עבודה, שם זה לגיטימי לדרוש "תעבוד רק אצלנו במשרה מלאה" אלא בקהילת רשת שבה ניהול פורום נעשה בהתנדבות מתוך רצון לתרום לקהילה ולבנות אותה.

כמובן שכל מנהל יכול להחליט מרצונו החופשי אם לעבור או להשאר אבל הצורה בה זה נעשה צורמת ולא נראה לי שמישהו אחר היה מוותר בעניין. תאר לעצמך שאתה מפעיל חוג נגינה בפסנתר ויש לך לקוחות מרוצים. יום אחד מישהו מגיע למתחם הנגינה שלך, הולך ללוח המודעות, עובר על דף הקשר של התלמידים, מתקשר ללקוחות שלך ומנסה לשכנע אותם לעבור לחוג הפסנתר המתחרה שלו.

האם מישהו כולא את הנגנים? לא. האם יש להם חופש בחירה? כן. האם זה מוסרי? בואו נפתח את זה לדיון בנושא אתיקה ונשמע דיעות נוספות.
ישן 25-03-2008, 18:12
צלמית המשתמש של Humbug
  משתמש זכר Humbug Humbug אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 25.10.01
תגובתנו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סאנשיין שמתחילה ב "למנהלים, קהילות MSN עלולות לפגוע בפרש!"

מנהלי הפורומים באתר פרש עושים עבודתם בהתנדבות, והתמורה היחידה לה הם זוכים (מעבר לצ'ופרים
מדי פעם) זו ההערכה הרבה אותה אנחנו, בעלי האתר רוכשים כלפיהם, וההערכה אותה הם מקבלים
מהגולשים בפורומים.

ישנם לא מעט מנהלים שפעילים בפורומים אחרים, כולל מנהלים שמנהלים פורומים אחרים. התנאי היחיד
שלנו, בעלי האתר, הוא שמנהלים לא ינהלו פורום מתחרה ישיר באתר אחר - ע"מ לא לייצר מצב של
העדפה (גם אם זו סמויה) לפורום אחד - וכך למעשה במישרין ובעקיפין להסב נזק לפרש או לאתר השני.

פניה מצד גוף שלישי כלשהו (מיקרוסופט, תפוז וכו') היא לגיטימית ואנחנו אף מברכים על כך. מבחינתנו,
מנהלים שלנו שמחוזרים ע"י אתרים אחרים רק מעיד על איכות החומר האנושי אותה אנחנו משמרים כאן.
לכל מנהל מערכת השיקולים שלו למה הוא מעדיף לנהל בפרש ולא באתר אחר. מההיכרות שלי עם
המנהלים, אני יכול בחופשיות להעריך שאין אתר שלא ישמח לשים יד עליהם - ואני סומך לחלוטין על
מערכת השיקולים שלהם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:02

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר