לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-03-2008, 14:12
  Skofiled Skofiled אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.07
האם קיימת אהבה או שגם את הערך הזה איבדנו

כחלק ממסע החיפושים שלי אחרי האהבה מצאתי כישלונות רבים.
יצאתי עם מלא בנות ובהתחלה יכול להיות קליק נחמד אבל אחרי זמן מסויים פשוט פוף לא רוצים את זה נעלם החשק, רוצים בחורה חדשה מסתכלים על אחרות בזמן שאתה יוצא עם מישהי וזה מציק לי.
כבן אדם שכבר נמאס לו להגיע למצב שהוא פוגע בבנות בגלל חוסר האהבה שלו, אני מגיע לייאוש.
אני לא יודע אם אי פעם אני אמצא אהבה אמיתית שבאמת לא יהיה איכפת לי משום דבר אחר שקיים בעולם פרט לה. אהבה שתסחוף אותי לעולמות חדשים כי בשבילי כבר נמאס מעוד סטוץ ועוד נשיקה סתמית.
בפנים זה חסר לי ואני לא יודע מה לעשות אני באמת חסר אונים בקטע הזה ואני יודע שיבואו בנים ויאמרו לי שלא צריך אהבה ושהיו מתחלפים איתי בקלות אבל אני לא חושב שזה תורם למשהו אני חייב להסתדר בחיים שלי כי אני כבר באמת לא ילד.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-03-2008, 07:05
צלמית המשתמש של Nati323
  משתמש זכר Nati323 Nati323 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Skofiled שמתחילה ב "האם קיימת אהבה או שגם את הערך הזה איבדנו"

מסכים עם קרייזיבומבר, אבל אני חושב שזה קצת תלוי בערכים של היום
אתה הולך היום למועדון מכיר מישהי מזיין אותה בשירותים, הולך לפאב מכיר מישהי מזיין אותה בבית אחרי שעתיים, שום דבר טוב חוץ מהנאה סתמית שאחרי מס' פעמים נמאסת לא יצא לך מזה, לכן אתה לא תצליח להתאהב כזו, כי אתה כבר רגיל וזה משעמם אותך, אתה צריך מישהי עם ערכים שהכל יקח קצת זמן שיהיה לך את הזמן להתאהב בה.

ד אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה. ה עֲנֵה כְסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן יִהְיֶה חָכָם בְּעֵינָיו

ישן 27-03-2008, 22:08
צלמית המשתמש של Light Sleeper
  משתמשת נקבה Light Sleeper Light Sleeper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.07
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Skofiled שמתחילה ב "זה בדיוק העניין"

אבל בני זוג אפשר למצא בכל מקום. השאלה היא איך ניגשים לזוגיות...
אם אתה הולך למועדון או לפאב במטרה למצא אהבה, הסיכויים מאוד קטנים, כי רוב הדברים שיוצאים מהמקומות האלה זה מה שNati323 תיאר... אבל בנות לא נמצאות רק בברים או רק במועדונים. אולי אתה גם מחפש במקומות הלא נכונים את הסגנון אישיות שאתה מחפש.אתה לא תלך למשל לסטיקיה כדי לחפש צמחונית... (דוגמא טפשית, אבל נותנת את הרעיון...). בכל מקרה, אהבה זה דבר שקשה למצא, אבל לא צריך להתיאש. זה לא אמור להיות משהו קל. כי אם זה היה קל אז היית יכול להתאהב בכל אחת שתכיר ואז כבר אין טעם לאהבה הזאת. ברגע שתמצא מישהי להתאהב בה היא תהייה מיוחדת וגם תוכל לגרום לה להרגיש ככה. מכל הלב.
שיהיה בהצלחה.

נערך לאחרונה ע"י Light Sleeper בתאריך 27-03-2008 בשעה 22:10.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:37

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר