לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > הסטוריה ותיעוד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-06-2008, 22:56
  לבני מנהל לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
אני חושב שזה בהחלט מכובד !...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי uborevich30 שמתחילה ב "אפרופו אות מלחמת לבנון השנייה"

משום מה אצלינו בארץ היחס לאותות מערכה/עיטורים הוא במקרה הטוב מזלזל וחבל על כך !

קצת גאווה לא תזיק !

לפני כשנתיים וחצי ביקרתי בסינגפור שם ארח אותנו גוף ממלכתי שניתן להגדירו כמקביל של פיקוד העורף/משרד לבטחון הפנים שלנו, לא אחת במהלך אירועים ממלכתיים או ארוחות משותפות נכחו מטעם המארחים אנשי בטחון אשר היו לבושים במדי ייצוגיים וקשה היה להתעלם מהעובדה שלפחות חלקם היו מעוטרים בלא מעט עיטורים / מדליות,
כששאלתי את אחד מהם איך זה שבמדינה אשר לא היתה מעורבת בשום מלחמה בעשורים האחרונים יש כל כך הרבה נושאי עיטורים? התשובה היתה, שבכל פעם שיוצאת מסינגפור משלחת לטובת סיוע לאחת מהמדינות השכנות במקרים שיש צורך בחילוץ נפגעים עקב אסונות טבע,או לחליפין לשם תרגיל /אימון משותף בקנה מידה גדול במיוחד בין מספר מדינות מונפק לשם כך אות מיוחד או אפילו מדליה שמוענקים למי שנטלו חלק בדבר ונענדים בכבוד רב !

אחת הדוגמאות שהוא נתן לי היתה המשלחת שיצאה לסייע לאינדונזיה (או מלזיה אני כבר לא ממש זוכר) עקב אסון הצונאמי בשנת 2000 והמשלחת שיצאה לפיליפינים לאחר רעש האדמה החזק שפגע במדינה.

תחשוב שלחברי משלחות של פיקוד העורף היה מוענק עיטור בעקבות כל יציאה לשם סיוע בחו"ל....

יודע מה?... אני לא מוצא בכך שום פסול !

נערך לאחרונה ע"י לבני בתאריך 04-06-2008 בשעה 23:00.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-06-2008, 22:18
  uborevich30 uborevich30 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.03.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "אני חושב שזה בהחלט מכובד !..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי לבני
משום מה אצלינו בארץ היחס לאותות מערכה/עיטורים הוא במקרה הטוב מזלזל וחבל על כך !

קצת גאווה לא תזיק !

לפני כשנתיים וחצי ביקרתי בסינגפור שם ארח אותנו גוף ממלכתי שניתן להגדירו כמקביל של פיקוד העורף/משרד לבטחון הפנים שלנו, לא אחת במהלך אירועים ממלכתיים או ארוחות משותפות נכחו מטעם המארחים אנשי בטחון אשר היו לבושים במדי ייצוגיים וקשה היה להתעלם מהעובדה שלפחות חלקם היו מעוטרים בלא מעט עיטורים / מדליות,
כששאלתי את אחד מהם איך זה שבמדינה אשר לא היתה מעורבת בשום מלחמה בעשורים האחרונים יש כל כך הרבה נושאי עיטורים? התשובה היתה, שבכל פעם שיוצאת מסינגפור משלחת לטובת סיוע לאחת מהמדינות השכנות במקרים שיש צורך בחילוץ נפגעים עקב אסונות טבע,או לחליפין לשם תרגיל /אימון משותף בקנה מידה גדול במיוחד בין מספר מדינות מונפק לשם כך אות מיוחד או אפילו מדליה שמוענקים למי שנטלו חלק בדבר ונענדים בכבוד רב !

אחת הדוגמאות שהוא נתן לי היתה המשלחת שיצאה לסייע לאינדונזיה (או מלזיה אני כבר לא ממש זוכר) עקב אסון הצונאמי בשנת 2000 והמשלחת שיצאה לפיליפינים לאחר רעש האדמה החזק שפגע במדינה.

תחשוב שלחברי משלחות של פיקוד העורף היה מוענק עיטור בעקבות כל יציאה לשם סיוע בחו"ל....

יודע מה?... אני לא מוצא בכך שום פסול !

דברים כדורבנות. טוב לשמוע ממך שוב, מר לבני.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:36

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר