לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה  ✡ ברוכים הבאים לפורום יהדות ✡  חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > יהדות והלכה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-03-2008, 22:07
צלמית המשתמש של אסיף13
  משתמש זכר אסיף13 אסיף13 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07
הקהילות היהודיות בגולה

זו חוות דעת שלי ואתם רשאיים לחלוק עליה , אבל בכל אופן תגידו לי מה אתם חושבים .

יש מין תחושה שארץ ישראל היא מקלט ליהודי העולם במקרה שיקרה איזו שואה שניה (חס וחלילה)

זאות אומרת שהם מרגישים בטוח , הם עושים ים של כסף בחו"ל ובמקרה שפתאום שוב ישנוא יהודים וירצו להשמיד אותם יש להם את ארץ ישראל שהם יוכלו לברוח אליה ולכן הם קונים דירה בארץ ישראל ומשאירים אותה שתעלה אבק , שיהיה מקלט זמין .

אבל מה זה יוצר ? היהודים האמייתים (ככה אני מרגיש) שיושבים בארץ ישראל ונלחמים עליה בזיעה ובדם , הם כאילו נלחמים וקורעים את התחת שהאלה שמגלגלים שטרות בחו"ל יוכלו לעשות את זה עם כיסוי תחת .

ושהבן אדם שהוא מישב את ארץ ישראל , לוחם בצבא , משלם מיסים רוצה לקנות דירה בארץ האהובה שלו הוא מוצא את עצמו המום לנוכח המחיר הענק שהוא צריך לשם בשל הביקוש לדירות, ולמה יש ביקוש לדירות ? כי יהודי העולם קונים דירה פה ומשאירים אותה ריקה זה ההבסורד ! .

אז אני שואל איפה האזרח הישראלי מקבל את הבונוס פה ?

יענו הוא נלחם הוא נאבק הוא צריך לשלם הרבה כסף על איכות חיים והיהודי שבחו"ל איפה התרומה שלו למאבק ? אם הוא נשאר בגולה זו זכותו שלו אך שלא ידפוק את היהודי שבארץ .

(חוץ מיזה אני רואה את זה כך , יהודי שמקיים את מצוות ישוב הארץ הוא יותר יהודי מיהודי שיושב בחו"ל מכיוון שמצוות ארץ ישראל שקולה לכל המצוות)

(כן מתן חח אתה יושב בארץ ישראל ולכן אתה מקיים את כל המצוות היית מאמין ? צדיק ! חח )
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:52

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר