לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-03-2008, 07:31
  OrenH OrenH אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.10.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי רוי123456 שמתחילה ב "שמע נ"מ זה אחלה מקום"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רוי123456
שמע נ"מ זה אחלה מקום,אני מתגייס לשמה באוגוסט. כולם אומרים שאחלה שמה כי זה גם קרבי וגם חיל האוויר אתה מבין ? יש לך את כל האופציות שבעולם,וזהו בעיקרון.

וחיל הנ"מ באמת לא כזה גדול אבל סטטטיסיטקות שעושים זה בידיוק כמו כל השאר ככה שזה לא משפיע אם זה מערך קטן או כדול.

רוי

חחחחח יו מסכן אחי :\

נ"מ זה .... לא משהו . תבין אתה לא בחיל האוויר אתה משרת ביב"א שזה לא טייסת ולא כלום..
רק סוללה מסכנה, אין לך שם הרבה דברים, אתה יוצא פעם בשבועיים הביתה, אתה לא קרבי, אתה לובש נעליים עם תפר ומדים של ג'ובניק
אתה לא נחשב קרבי אבל מקבל תוספת סיכון שזה אולי רק נשמע משהו אבל בתכלס זה לא . וגם בנוסף לכל דוחפים לך גלילון או M16 ארוך שאחרי ההתלהבות הראשונית מהנשק יהפוך להיות לך סיוט.

חחח אנחנו אישית כרגע בטכני ויש אצלינו אנשים שעוברים כרגע קורס (אחרי זה יעברו לביסנ"מ)
וכולם צוחקים עליהם.. שתבין מתוך 10 אנשים, 5 נפקדים, 3 אחרים החליטו לעבור לקרבי ו2 אחרים פצעו את עצמם להיות בגימלים ולפסול קורס. אין שם אף אחד פשוט!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-03-2008, 20:19
  גולבו כחולות גולבו כחולות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי b272 שמתחילה ב "מה מיוחד בנ.מ שיש ביקוש כל כך גבוה"

ילדים תשכילו, אל תדברו יותר מדי שטויות !

א - תעשה חיפוש ותמצא המון המון מידע על המערך ועל היחידות שיש בו וכן הלאה.
ב - מי אמר שלא טוחנים ביציאות ??, היציאות במרבית המקומות הם אותו דבר כמו בשאר היחידות הלוחמות בצבא (16/5,17/4,18/3) וכדומה.
ג - מי אמר לך שיש ביקוש כל כך גבוה ?:
1- עידו הסביר פחות או יותר איך הביקוש נקבע.
2- הביקוש לנ"מ הוא לעומת התותחנים ושיריון ולכן אנשים מעדיפים את
הנ"מ על פני היחידות האחרות.
ד - למי שזה לא היה, יחידה היא לא יותר גדולה ממערך, יחידה זה שווה סדר גודל לגדוד מוקטן או משהו כזה.
ה - מערך הנ"מ נקרא ככה מימים ימימה (והנה, אני לא יודע אז אני לא אומר פה איזה שטות/הנפצה/שקר) ולכן השם נשאר ללא קשר לגודלו (למרות שבפועל הוא קטן יותר מיחידות אחרות בצבא (שיריון, חי"ר, תותחנים) בשל אופיו.
ו - נ"מ הוא חלק מחיל האוויר אבל זה לא באמת חיל האוויר !, אתה לא תשרת בבסיס של חיל האוויר אלא בשטח, בין אם זה במוצבי צה"ל לאורך גבולות הארץ השונים ובין אם זה בפריסות במקומות כאלה ואחרים כשהבסיס היחידי שתראה הוא בסיס רגיל (במקרה הטוב) של חיל ירוק.
ה - האנשים הבודדים שמשרתים בתוך בסיס חיל אוויר רוב הזמן תופסים כוננות ולכן כמעט ואינם יכולים להנות מ"הנאות" הבסיס (בריכה, חדר כושר).

אז לעתיד, תחפשו, תחקרו, תבדקו ומה שאתם לא יודעים אל תגידו ואל תדברו, אתם סתם מטעים אנשים אחרים וחבל.

ערב טוב.

ישן 26-03-2008, 21:33
  double_o double_o אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.07
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי גולבו כחולות שמתחילה ב "ילדים תשכילו, אל תדברו יותר..."

אתה מבקש לא להטעות אבל עושה זאת בעצמך:

ג2- הביקוש לנ"מ לא נמדד בהשוואה לתותחנים ושיריון, אלא ביחס שבין הביקוש לצרכים. בנ"מ כאמור לא זקוקים לכמות גדולה של אנשים.

ד- יחידה היא כל מיסגרת אורגנית בצבא בלי קשר לגודל שלה. יש יחידות קטנות בגודל של פלוגה ויחידות גדולות בגודל של אוגדה.

ה. מערך הוא לא מונח שמציין גודל אלא ריכוז של כל היחידות שעוסקות בתחום מסויים. מערך הנ"מ כולל את כל היחידות שקשורות לנ"מ, מערך הסופה כולל את כל טייסות שמפעילות מטוסי F-16I וכו'.
ו. הנ"מ הוא חלק מחיל האוויר, העניין הוא שהרבה אנשים מפתחים אשליות בקשר לתנאים של חיל האוויר. יש בסיסי נ"מ שבהם התנאים טובים יותר מתנאים של כמה מהבסיסים בחיל האוויר.
ישן 27-03-2008, 00:57
  גולבו כחולות גולבו כחולות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.02
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי double_o שמתחילה ב "אתה מבקש לא להטעות אבל עושה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי double_o
אתה מבקש לא להטעות אבל עושה זאת בעצמך:

ג2- הביקוש לנ"מ לא נמדד בהשוואה לתותחנים ושיריון, אלא ביחס שבין הביקוש לצרכים. בנ"מ כאמור לא זקוקים לכמות גדולה של אנשים. - הוא כן נמדד ביחס אליהם, כיוון שהוא איתם באותה מדרגה(המקומות היחידים שבעלי פרופיל 72 יכולים להגיע אליהם) ויחסית הוא מבוקש יותר.

ד- יחידה היא כל מיסגרת אורגנית בצבא בלי קשר לגודל שלה. יש יחידות קטנות בגודל של פלוגה ויחידות גדולות בגודל של אוגדה.

ה. מערך הוא לא מונח שמציין גודל אלא ריכוז של כל היחידות שעוסקות בתחום מסויים. מערך הנ"מ כולל את כל היחידות שקשורות לנ"מ, מערך הסופה כולל את כל טייסות שמפעילות מטוסי F-16I וכו'. - אם הייתי שם לב כתבתי מפורשות שאינני יודע מאיפה בא מערך ומה הוא מציין ולכן רק הסברתי ספיציפית על הנ"מ.
ו. הנ"מ הוא חלק מחיל האוויר, העניין הוא שהרבה אנשים מפתחים אשליות בקשר לתנאים של חיל האוויר. יש בסיסי נ"מ שבהם התנאים טובים יותר מתנאים של כמה מהבסיסים בחיל האוויר. - על איזה בסיסים אתה מדבר ? אני לא מכיר ולו בסיס נ"מ אחד שיש לו תנאים טובים יותר מבסיסי חיל האוויר (מה גם שפרט לביסנ"מ אין דבר כזה בסיס נ"מ אבל זה כבר עניין של הגדרה אישית), ואני מכיר את כל המקומות שהנ"מ נמצא בהם.

ישן 05-04-2008, 11:45
צלמית המשתמש של Asafus
  Asafus Asafus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.02.06
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "הכל תלוי בהסתכלות שלך. ..."

ברקו, שלחתי לך צלב הביתה ב-FedEx.

עכשיו תנו לי לשפוך קצת אור על המערך בתור מישהו שעוד מעט סוגר שנתיים בנ"מ וגם נמצא כרגע בקק"צ נ"מ.
נכון, בבט"ש הטק"א (הוק ויהלום) לא "קרבי" כמו גולני, לדוגמה, (משמע לא רואים את הלבן בעיניים של האויב) אבל מי שיחפש ימצא סיפורים מיום כיפור על איך אוגדה מצרית (או חטיבה, לא זוכר את הסד"כ) כמעט עלתה על סוללת הוק בודדת שנשארה בחור כלשהו בסיני אחרי שכל הירוקים נסגו, משום שהמסו"ל התעקש להגן על האזור למרות פקודות ישירות של המפקד הירוק בשטח שדרש ממנו להתקפל משם.

בבט"ש של ברקן (סטינגר) הם תופסים קוי חי"ר (בנוסף למשימות היעודיות שלהם), וגם הם עושים מעצרים, סיורים, עמדות שמירה וכדומה בדיוק כמו כל החי"רניקים, מוהנדסים, שריונרים וכו'. לא חסרים סיפורים על סטינגריסטים שחטפו כדורים באיו"ש.

בשורה התחתונה - במלחמה אנחנו מסכנים את עצמנו לא פחות מכולם, ובשגרה אנחנו מקבלים את אותה תוספת הסיכון ואת כל ההטבות ללוחמים, עם סיכון מועט יותר יחסית לחי"ר, לדוגמה. אם מישהו מחפש שירו עליו ולעשות מעצרים כל הזמן - שילך לחי"ר. אם הוא מחפש גיוון במשימות ולהתעסק במערכות מתקדמות ומורכבות, הנ"מ הוא מקום לא רע בכלל.
ישן 05-04-2008, 11:43
  רועיא רועיא אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.08
אני אסביר לכם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי b272 שמתחילה ב "מה מיוחד בנ.מ שיש ביקוש כל כך גבוה"

אני אסביר לכם.

בנ"מ יש שתי מערכות אחת טק"א ואחד טקטי

טק"א לא קרבי הם נמצאים בבסיס ויושבים בדרך כלל מול מסכים והם משרתים עם בנות

טקטי קרבי הם עושים חצי שנה קו חיר וחצי שנה קו צפון שבצפון זה על הטיל שהם למדו עליו(סטינגר)
טקטי הם קרבים לכל דבר נקודה.

ומשו פה אמר שהביקוש לא כל כך גדול וכולם רוצים להגיע לטק"א,אז בוא אני יחדש לך,כל אבל כל מי שהולך לנ"מ רוצה ללכת לסטינגר,זה לא מה שהיה פעם, היום כולם רוצים סטינגר לפחות רובם.
והביקוש של הנ"מ הוא אכן גבוע היה בעיתון שהם בקום 3 שזה כבר אומר משו אז תפסיקו לבלבל את המוח ולחרטת פה דברים.

בקיצור נ"מ אחלה מקום אחלה שרות כל מי שדיברתי איתו מרוצה,ואני מתכוון על הסטינגר.טקא סתם מעפון שרות משעמם.

אני מתגייס לשמה באוגוסט

רועיא.

נערך לאחרונה ע"י רועיא בתאריך 05-04-2008 בשעה 11:55.
ישן 05-04-2008, 11:58
  רועיא רועיא אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.08
אחי
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי Pig Destroyer שמתחילה ב "נ"מ זה חיל בלאי אכושרמוטה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Pig Destroyer
נ"מ זה חיל בלאי אכושרמוטה (ואני בדיוק אחרי שבועיים של משימה בביסנ"מ ובעוד סוללה קבוע), וחוץ מטק"א באמת שאין מה לחפש שם. אגב לבחור שאמר שבבסיסי נ"מ התנאים יותר טובים מבסיסים של ח"א, אתה מה זה לא יודע על מה אתה מדבר (וגם זה מבוסס על זה שהייתי בשתיים מתוך השלושה "בסיסים" של נ"מ לעומת ה6-7 בסיסים של חה"א שיצא לי לבקר/לעבוד בהם)

אחי אתה כניראה לא בנוי לקרבי, וביגלל זה אתה אומר"חוץ מטק"א באמת אין מה לחפש שמה"
אתה כניראה לא אוהב לשרת בתור קרבי אז אני מכבד את זה אבל אל תגיד שחוץ מק"א אין מה לחפש שמה כי זה לא נכון רובם מעדיפים את הטקטי מאשר טק"א

רועיא
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:52

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר