לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-03-2008, 08:27
  2Sky 2Sky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.11.07
חרם על חברת "מי עדן"

תגובת הפורום לשיוויון בנטל למי עדן על החתמת בר רפאלי
לכבוד מנכ"ל מי עדן – מר רענן זילברמן
לכבוד סמנכ"ל השיווק הגב' אורית גזית ע"ר מס' 58-048482-2

הנדון: גיוסה של בר רפאלי לקמפיין הפרסום של מי עדן היות שבחרת את הגברת בר רפאלי לייצג את חברתכם, יש לנו ספקות באשר לחברתכם
ראו http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3455720,00.html

גם הפרצוף שנחשב היפה ביותר לא יכול למכור שום דבר לאף אחד, אם המסר שהוא משדר הוא שהקונה הוא פראייר בכך שהוא, או היא, מוכנים לחיות בארץ ולשרת בצה"ל.
לדעת הגב' אורית גזית " בר נתפסת כדמות המייצגת יוקרה , איכות ומובילות. ערכים אלו תואמים את המטרות השיווקיות של מי עדן........."
לדעתנו הערכים אותם בר רפאלי מיצגת מחלישים את חוסנה הפנימי של מדינת ישראל ולא ניתן לכך יד. משום כך החלטנו להחרים את מוצריכם, לדאוג לכך שחברינו, בארץ ובחו"ל, יעשו כמותנו, ולפרסם החלטתנו זו בצבור.
מירי בראון
יו"ר עמותת "הפורום לשויון בנטל"

תגובת בר רפאלי: "ישראל מדינה מטומטמת,הרווחתי בגדול מזה שלא התגייסתי לצה"ל ולא אביא אף מפורסם לארץ כי יש כאן חוצפה שאין בעולם."
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-03-2008, 09:22
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
צריך להחרים לא רק את מי עדן אלא את כל המים המינרליים בבקבוקים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 2Sky שמתחילה ב "חרם על חברת "מי עדן""

סליחה שאני סוטה קצת מהנושא של בר רפאלי אבל...
האם ידעתם שיצאה בברטיניה הנחייה חדשה, להגיש רק מי ברז בכל משרדי הממשלה?
מים מינרליים דורשים אנרגיה לצורך הובלתם מהמעיין אל הצרכן, הרבה יותר מאשר הובלה בצנרת של המוביל הארצי. גם ייצור בקבוקי הפלסטיק דורש אנרגיה, ובסופו של התהליך הם נהפכים לאשפה שצריך להיפטר ממנה. בדיקות הוכיחו שאיכותם של מי הברז היא לא פחותה מאלו של המים המינרליים, ותמיד אפשר להתקין פילטר. אני אשתדל בהמשך היום להביא לכם עוד חומר קריאה בנושא.

נערך לאחרונה ע"י minimax בתאריך 27-03-2008 בשעה 09:28.
ישן 27-03-2008, 09:53
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
בבתים ניתן להתקין מערכת בר של אותה חברה ולקבל מים במיכלים גדולים
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "אולי זה בגלל שעדיין אין לנו בבית ברז של קולה ואורנג'דה?"

בהם נעשה שימוש חוזר רב פעמי, כך אין זיהום מבקבוקים המושלכים לאשפה.

אני, אישית, משתמש בבית במיני בר עם מסנן (תמי4) אולם את לא יכולה להתעלם מכך שמים בבקבוק הם מוצר שונה מאשר מים מברז (או ממיני בר), זהו מוצר נייד, ניתן לרכוש אותו בקיוסקים, בתי קפה ועוד, ויש עליו בקרת איכות כך שאת אמורה לקבל בכל פעם ופעם מים באותה איכות.

כמו כן, לכי תדעי האם אין זיהום נלווה לשימוש בכל מני מסננים. למסננים יש בלאי גבוה למדי (תלוי באיכות המים. לרוב מחליפים מסנן פעמיים בשנה. באזור בו אני גר כנראה איכות המים לא בדיוק "אוטופית" כמו שאת ציינת בהודעתך ולכן אנחנו מחליפים מסנן 3-4 (!) פעמים בשנה כאשר זרימת המים מהמכשיר מתחילה להיות איטית), הן מבחינת פילטרים, מנורת UV, פחם פעיל שסופח חומרים כימים ועוד. האם זריקת אותם חלקים מתבלים לא גורמת לזיהום?

ישן 27-03-2008, 17:46
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 2Sky שמתחילה ב "חרם על חברת "מי עדן""

נראה לי שיש אנשים שהולכים למכולת עם רשימת מה לא לקנות במקום רשימת קניות.

כל הקריאות חרם האלו כבר ממזמן הפכו לבדיחה, לא פלא שהם נועדו מראש לכישלון.
להזכירכם, בתקופה שהאינטרנט בארץ התחיל לתפוס תאוצה הייתה התארגנות של חרם ענקי על "בזק" - החרם היה צודק בהחלט, המחירים היו מטורפים וגם הפוטנציאל להצלחתו היה גבוהה (סך הכל הוא נגע באופן אישי בכיס של כל מי שנחשף למידע על החרם). לצערנו החרם הזה נכשל כישלון חרוץ.

אז היום, שעל כל פיפס קטן צועקים "חרם צרכנים" הסיכוי לחרם כזה הוא אפסי.
אפילו החרדים כבר לא מצליחים לארגן חרם צרכנים כמו שהם יכלו לארגן בעבר (הם מצליחים, אבל זה לוקח להם יותר זמן, או שהם מקבלים רק חלק מהדרישות).

בקשר לנושא הזה - אנשים איבדו פרופרציות לחלוטין. לצורך הגילוי הנאות - עבדתי בעבר ב"מי עדן", בניגוד להרבה חברות במשק לא רק שהחברה לא מונעת מהעובדים לצאת למילואים, היא אפילו מעודדת אותם לא להגיש ולת"ם, עובדים רבים בחברה הם קצינים שעושים ימי מילואים רבים, חלקם בתפקידים בכירים והיעדרותם פוגעת בחברה. שירות קרבי מהווה קריטריון חיובי בקבלה לעבודה (אני הגעתי בלי שום המלצות פרט לתעודת שיחרור והמלצה מהמפקד האישי שלי) ולא קריטריון שלילי. בנוסף החברה תורמת רבות לחיילים, לימי זיכרון ולאירועים ללא מטרות רווח.

דרך אגב, אני שותה מי ברז הכי טעים לי.

ישן 27-03-2008, 18:24
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "יש טעם בנקיטת צעד מוסרי, גם אם אין לו תועלת."

בר רפאלי היא סך הכל דוגמנית מפונקת בעלת נתונים מרשימים מאוד שאף אחד מהם הוא לא נתון שיכלי.

ברגותי לעומת זאת הוא אישיות פוליטית/מדינית/צבאית (חסר כל נתונים מרשימים), אם חברה תבחר בו לייצג אותה אז בהחלט מדובר בהצהרה. לעומת זאת אני בטוח שמי עדן בחרו בבר רפאלי בגלל המראה שלה ולא בגלל דעותיה והגיגייה.

מעבר לזה אני חושב שזה רדידות מוחלטת להכריז חרם בטענה של "ציונות" בגלל דוגמנית, חרם שאם הוא היה מצליח הוא היה עלול לגרום לפיטורים של אנשים שתורמים הרבה למדינה (כפי שהזכרתי, רבים מהעובדים של מי עדן הם מפקדים במילואים, כולל כמה מג"דים), המפיצים שלרוב באים מרקע סוציו-אקונומי לא גבוה במיוחד והחברה מאפשרת להם להתקדם לתפקידים שהם היו יכולים רק לחלום עליהם בחברות אחרות.

אבל כפי שכבר אמרתי, כל זה לא משנה, קריאות החרם הרבות ממזמן כבר הפכו לבדיחה.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:33

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר