לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-03-2005, 22:40
צלמית המשתמש של האור מציון
  האור מציון האור מציון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.04
לינוקס שלום לכוווולם והפעם מאיזה חור באירופה !!!

את האמת ואת כל האמת שהתגעגעתי, היה קשה בלעדיכים, עזבתי את ברזיל לפני שבועיים ולא תאמינו לי אבל נדפקתי קשות עם המשטרה שם בגלל שטות ועכשיו אני לא יכול לחזור לברזיל לשנה ואולי ליותר מזה, ואני מה זה מבואס, כי יש הרבה חברים והם עומדים להתחתן ובכלל יש הרבה סיבות טובות למה לחזור לשם ועכשיו גם הסיבה הטובה ביותר לא תעזור לי, אבל אין מה לעשות זה החיים.
הייתי שבוע בניו יורק היה אחלה, חוץ מזה שזה היה קשה מאוד לנחות מהחום הברזילאי לניו יורק הקפואה, וממש ביום שישי האחרון נחתתי כאן באירופה.....איפה בדיוק ??? אני אשמח לשמוע מהם הניחושים שלכם, בכל מקרה רק רציתי להגיד שלום ולבדוק שהכול בסדר איתכם.
אז להתראות לבנתיים
ולהשתמע.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-03-2005, 13:12

אחי קרעת אותי - רעיון חזק...
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Kidonkey שמתחילה ב "אבל אמרת חור כבר אמרנו את כל החורים!"

אחרי שעשית את זה אני באמת לא יכול להתחמק ממך, אבל עם כל הכבוד רק סיבכת את העסק כי עד עכשיו אף אחד לא היה חולם שיש כל כך הרבה מדינות באירופה, ועכשיו שמדובר ב38 מדינות זה אמור להיות הרבה יותר קשה........
בגדול אהבתי את הרעיון
יום נעים.
אירופה.....
רוסיה פינלנד, שבדיה, נורבגיה, איסלנד, אסטנויה, לטביה, ליטא, דנמרק, בריטניה, אירלנד, בילורוס, פולין, גרמניה, הולנד, בלגיה, אוקר(א)ינה, סלובקיה, צ'כיה, צרפת, מולדבה, רומניה, הונגריה, אוסטריה, שויץ, בולגריה, איטליה, ספרד, פורטוגל, יוון, אלבניה, קוראטיה, סלובניה, בוסניה, סרביה, צרנה גורה וטורקיה .....
ישן 11-03-2005, 11:49

בלונדינית אני לא מאמין............
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי blondaussie שמתחילה ב "shalom lekulam....."

טוב, לזה לא ציפיתי ומזה גם לא הייתי יכול לברוח, ואם היא רשמה אז אני לא יכול להכחיש, ואכן נכון הוא הדבר, אני בבלגיה - הלב של אירופה.
בהזדמנות זו איחולי הלבביים לShaoLiN שהצליח לגלות את שם המדינה, למרות שהוא לא היה בטוח אבל נחמד מצידך.

ויש לציין שאתמול אחרי שראיתי מה הולך באשכול הזה: http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=41072
החלטתי לגלות לכם.
רק שblondaussie דפקה לי ברז כמו שהיא ורק היא יודעת לעשות, אין מה לעשות זה החיים.
בכל אופן לסולידי, ספונטני, רגיש וכן לשמוליק אני מקווה שעכשיו נרגעתם......וסולידי ספו...ורג....את חייבת עכשיו למלאת את השאלון ....

בכל אופן שיהיה לכם שבת שלום ואחלה של סוף שבוע נחמד ונעים

להשתמע
הישראלי הבלגי .....(לשעבר הברזילאי)

נערך לאחרונה ע"י האור מציון בתאריך 11-03-2005 בשעה 11:55.
ישן 12-03-2005, 21:33

אייי אספסוף הכאבת לי ......
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי אספסוף שמתחילה ב "אחי אתה לא מתבייש? עוד אתה..."

תראה הטענה שלך מובנת והגיונית, אבל לא הלכתי לגור לא בברזיל ולא בבלגיה, כל מה שאני עושה בחו"ל זה לימודים וזה משום כמה סיבות פרטיות. למדתי שנה במונטריאול שבקנדה ואחרי זה למדתי שנה בברזיל, ועכשיו אני נמצא בבלגיה למשך תקופה קצרה ולא בשביל מגורים, ואני מתכנן לחזור בקרוב הבייתה לארצנו הקטנטונת שנמצאת אצלי בנשמה כל הזמן, ואל תשכח שהורי היקרים עם אחי ואחיותי גרים כולם בארץ ושם הוא גם ביתי, ואני גם אומר ובטוח שאין כמו הארץ. כך שעשה טובה תשקול מילים לפני שאתה נכנס בי בצורה שכזו.

בגדול אני מבין את הבעיה אתה נמצא הרבה זמן בארץ והמצב עושה אותך קשוח.

ועכשיו בנוגע לעינייננו,Kartman - אתה אכן צודק שזה לא חור ואולי זה מה שקצת בלבל, אבל אני לא מאמין שזה מה שהפריע לך לחשוב על המדינה הזאת. וסתם כך שאתה מסתכל על המדינה לעומת שאר אירופה היא ממש תקועה וקטנה.

rontheman - זה לא חור זה בור ??? זה לא בור זה חור ??? כאילו בגלל מה ???

שבוע טוב לכווווווווווווווווווולם !
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:38

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר