לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-03-2008, 18:31
צלמית המשתמש של ILFighter
  ILFighter ILFighter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי itsik86 שמתחילה ב "חחחחחחחח כרגיל בעיתונות מגזימים ומשקרים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי itsik86
בתור אחד שהתגייס יום ראשון לשיריון,אבל בסוף העבירו אותי לג'וב בגלל בעיות ת"ש
אז אני יכול להגיד לכם שבאמת היה גיוס ענקי לשיריון,הבעיה היא שחצי אם לא יותר בכלל לא רצו שיריון ולא התפנו מהבקום לשיזפון,
כי הצבא סתם דחף לאנשים את השיריון הזה,לא באמת עלתה המוטיבציה זה סתם חרטה.....
מה שכן אבל באמת פינקו אותנו בבקום נתנו לנו מלאאא דברים טובים,ג'ילט וכל מיני שטויות כאלה,אז כל הכבוד.....

מי שאמר לך שהוא לא רוצה לשריון רק מדבר.... חזרתי היום משיזפון, ואני יכול להצביע רק על איזה כמה שלא רוצים להיות שם, וזה גם בגלל שהם בכלל לא רוצים צבא...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-03-2008, 18:37
  mr_bahoor mr_bahoor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.12.06
בהחלט מרגישים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Speedy Gonzales שמתחילה ב ""מסתערים על השריון" (כתבה במעריב)"

אני מפקד בטירונות שהחלה זה עתה, של מתגייסי מרץ 08
אני יכול להעיד שאכן המוטיבציה של החיילים היא בשמיים יחסית למחזורים קודמים
חל שיפור עצום תוך זמן קצר מאוד במוטיבציה של המתגייסים
אם בגיוס שלי, היו שניים שלושה מתוך צוות בטירונות ( 9 אנשים ) שבאמת רצו שריון, הרי שעכשיו יש שניים שלושה שלא רוצים
והדבר נכון לא רק לגבי צוות אחד, אלא ברמה פלוגתית
הבעיה במסלול שריון הייתצה לשכנע את האנשים להשאר בתקופה הראשונה, כי אחרי זמן קצר הם כבר התחילו לאהוב את ההווי, את האנשים בפלוגה וכ'ו.
אם כבר מהתחלה תיהיה לטירונים מוטיבציה גבוהה, זה ישפיע המון על האיכות שלהם כלוחמים, כיוון שכעת יוכלו המפקדים להשקיע את על כולם באימון הצוות במקום בהחדרת מוטיבציה
בהחלט תקופה יפה להיות שריונר

אין כמו הטנקים

space monkey

ישן 28-03-2008, 23:39
צלמית המשתמש של bla_bla
  bla_bla bla_bla אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Speedy Gonzales שמתחילה ב ""מסתערים על השריון" (כתבה במעריב)"

כל אלה שמבלבלים תמוח תחדלו מיד!

אני הייתי בבקו"ם בגיוס של השיריון ב23.3.....
הגדוד שלי הוא זה שקיבל את החיילים החדשים, אני הייתי מהמפקדים שם שקיבלו את החיילים, ואני דיברתי עם הרבה חיילים....ויש לי נתונים מהשטח...

באותו יום של הגיוס, היו 79 סרבנים, לאחר יממה הרוב התפנו ונשארו כ15...
לאחר יומיים התפנו עוד חיילים ונשארו 7.

זה מהמיום האחרון שהייתי בבקו"ם ביום שלישי (יומיים לאחר הגיוס)..

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=30/7/2006&end_date=30/7/2009&-=.jpg]

אוכלים חרא. נושמים אבק. חושבים גריז. יוצאים זבל. ישנים בעמידה. נלחמים בישיבה.
אם יש לך ביצים, בוא לשיריון.

ישן 29-03-2008, 01:45
  מושיקו08 מושיקו08 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.08
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי bla_bla שמתחילה ב "כל אלה שמבלבלים תמוח תחדלו..."

לפחות תספר את כל הפרטים בסיפור.
אני בבקום כבר שבועיים בפלוגה ה' (פלוגת המוגבלים אנחנו קוראים לעצמנו) לשם מגיעים בכל גיוס אנשים שמחכים לבדיקות/תוצאות בדיקות/רופא מומחה/ועדות רפואיות וכיוצא בזה.
אני יכול להעיד שיום אחרי הגיוס לשיריון, שהשיריונרים יצאו הביתה נשארו המון! חיילים משיריון בבקום בפלוגת המוגבלים, ודיברתי עם הרבה מהם שהודו שזה פשוט דרך טובה יותר לצאת מן החיל מאשר לסרב פינוי. בוא נגיד שהיו הרבה חיילים כאלה.

בקצרה, הכתבות האלה פשוט בלי שום קשר לחיים, הנתונים הללו של מוטיבציה להתגייס לחיל באות רק ממקום של הצבא "לנסות להראות" שיש הרבה מוטיבציה להתגייס לחיל למרות שאין כל כך. מה שכן היו המון בייניש (בני ישיבות) שהתגייסו לשיריון ובהחלט מגיע להם כל הכבוד למרות שהם משרתים רק שנה וחצי.
בקיצור, למרות שבשיריון יש בהחלט אנשים מעולים (יש לי כמה חברים שם), הרבה מוטיבציה לחיל אין לא משנה כמה יגידו המפקדים שהם רואים מוטיביצה אצל החיילים.

נערך לאחרונה ע"י מושיקו08 בתאריך 29-03-2008 בשעה 01:48.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:14

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר