לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו. economy.fresh.co.il החברים מוזמנים גם לפורום צרכנות ומשפטים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > כלכלה, עסקים ושוק ההון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-03-2008, 12:15
  orlam orlam אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.08
שאלה ביטול הסכם מול ספק

ביום שלישי האחרון חתמתי על טופס הזמנה מול מעצבת. טופס ההזמנה כלל את הפריטים וסוג העבודה שהיא אמורה לספק לי ואת מחיר העסקה. כמו כן שילמתי לה מקדמה של מחצית הסכום ונתתי צ'ק לביטחון על שארית הסכום.
מאז קרו מספר דברים והיא לא הוכיחה את עצמה כנותנת שירות רצינית לכן אני מעוניינת בביטול העסקה בינינו. בטופס ההזמנה לא רשום דבר על דמי ביטול או על זמן מינימאלי של ביטול.
היום, יום א', הודעתי לה שאיני מעוניינת להמשיך בהתקשרות בינינו והיא טוענת שאני צריכה לשלם 20% משווי העסקה דמי ביטול כדי לקבל את הצ'קים בחזרה.
האם יש צדק בדבריה? האם אני יכולה לנקוט באיזשהם צעדים מולה? אני מבינה שביטול צ'ק באופן חד צדדי הוא עבירה על החוק, אולם מצד שני לא חתמנו על חוזה מפורט שמתאר את כל השתשלשלות העניינים במקרה של ביטול וגם לא דובר על נושא זה בע"פ.

אשמח לעזרה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-04-2008, 17:03
  rollo rollo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.04
הממ..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי orlam שמתחילה ב "ביטול הסכם מול ספק"

אני חושב שהשאלה אמורה להיות בפורום צרכנות יותר מאשר כאן.

אני אגיד לך בגדול מה החוק אומר :
יש לך את הזכות לבטל הזמנת מוצר תוך 14 יום ממועד הקניה ולקבל את כספך בחזרה (במכירה מרחוק או מדלת לדלת) בניכוי כנמוך מבין 100 ש"ח או 5% מערך המכירה (כן , כנמוך).

במקרה שלך , ככל שידוע לי , אין משמעות דרישה של ה-20% כיוון שלא מדובר בזכות מכח חוק , מנגד אני גם יודע שהחוק לא תקף על מוצרים בהתאמה אישית (כמו במקרה שלך) ובייצור מיוחד ללקוח (כמו מטבח או ריהוט ספציפי אצל נגר).

אני ממליץ לך לשאול את השאלה בפורום צרכנות כדי לקבל תשובה טובה יותר - אני לא חושב שזה מידע שיספק אותך .

שאול - אפשר בבקשה להעביר את ההודעה לשם ? תודה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:09

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר