לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-03-2008, 14:58
  omer_m omer_m אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.07.04
פיגוע האם הוט (חברת הכבלים) יכולה לזהות חיבור טלויזיה פיראטי בבית??

שלום לכולם,
יש לי בבית אינטרנט בתשתית של הוט, ולפתע הגיעו אליי הבייתה אנשים מטעם הוט חברת הכבלים והשאירו אצלי מכתב שאומר שאני מחובר לטלויזיה באופן פיראטי, הנזק שנגרם להם מכך הוא בסך 2800 ש"ח, שזוהי עבירה פלילית ואזרחית והם ינקטו בהליכים נגדי.

ברצוני לציין שהטלויזיה אצלי בבית משמשת לפלייסטיישן, DVD וערוץ 1+2 שאני קולט עם אנטנה קטנה, בעוד שה"גובים" של הוט טענו שהעלמתי ראיות וניתקתי את הכבלים וכו' (למרות שאין חיבור כבלים כלל במקום בו הטלויזיה נמצאת..

האם הוט יכולים בכלל לזהות חיבור פיראטי של טלויזיה לכבלים, או שמדובר בשיטת מצליח ומנסים לעקוץ אותי סתם?

תודה רבה,

עומר

נערך לאחרונה ע"י omer_m בתאריך 31-03-2008 בשעה 15:06.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-04-2008, 16:34
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
יש סיכוי גדול שיעלו עליך וגם שתפסיד אם הדבר יגיע לבית משפט.
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי stiller1706 שמתחילה ב "אז רגע אם אני מחובר פיראטית..."

אם אתה מחובר לתשתית באופן פירטי קל לזהות זאת מפני שיש חוט שיוצא מהבית שלך אל קופסת סעף של הוט שנמצאת מחוץ לבית ובמידה ונתיג של הוט זיהה שהחוט מחובר לבית שלא רשום כלקוח של הוט אזי הדבר מהווה עבירה על החוק.

פותח האשכול הציג סיטואציה שונה. הוא מחובר באופן חוקי לתשתית של הוט מכיוון שהוא לקוח אינטרנט של הוט. התשתית של הטלויזיה ושל האינטרנט היא אותה תשתית ואם הוא יחבר טלויזיה לשקע הכבלים במקום מודם הוא יוכל לקלוט את הערוצים האנלוגים שלא מוצפנים (אלא אם כן הם התקינו פילטר, מה שכנראה במקרה הנוכחי לא נעשה).

השאלה שפותח האשכול הציג היא האם הם יוכלו להוכיח שהוא אכן השתמש בתשתית אליה הוא מחובר באופן חוקי כדי לצפות בטלויזיה (שזה שירות עליו הוא לא משלם), ולפי דעתי
(הלא מקצועית) הם לא יכולים להוכיח זאת.

ישן 15-12-2008, 19:45
  משתמש זכר idanez idanez אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.08
דעתכם לא מקצועית בעליל.
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "יש סיכוי גדול שיעלו עליך וגם שתפסיד אם הדבר יגיע לבית משפט."

אני לא מצפה מאף אחד שידע איך הולכים הבדיקות. אבל גם אם יש לך נקודה אחת חוקית.
ושאתה משתמש בה לאינטרנט , אם יש לך מפצל, אתה יכול לחבר ממחיר, מישהו חשב פעם למה זה לא מפריע לו לטלויזיה? או באותה מידה למה כשמחברים לקו של בזק מודם הוא לא מפריע לטלפון?!
פשוט מאוד, הם עובדים בתדרים ועוצמות שונות, על אותו כבל.
זה לא מפריע להם.
מה שקורה זה שברגע שהם חושדים, הם שולחים פקח לבדוק את העניין, זה עושה בדיקה בקופסה בודק תדרים, ואומר הופה! יש לנו פה תדרים של אינטרנט (סבבה, יש מנוי לאינטרנט) אבל רגע.. יש פה גם תדר של ממיר, אין חבילת ערוצים.. יאללה, בוא תשלם.
עכשיו, אם יש לך ממיר כלשהו שהוא לא של הוט, אתה מוזמן להגיד להם שילכו לשבת על גזר.
מעבר לזה אם השתמשת בממיר שלהם, פשוט תגיע איתם להסדר,
אלי למשל התקשרה נציגה, ואמרה לי התחברת בצורה פיראטית (מה שבאמת עשיתי, פשוט לקחתי ממיר דיגיטלי מחבר שיש לו 3 ופיצלתי את הנקודה של האינטרנט). אנחנו יכולים להראות לך את הדו"ח של התדרים שהפקח הוציא. או שאנחנו מפעילים עו"ד או שתתחבר מעכשיו לחבילה בסיסית.
לא טרחתי לבדוק אם מדובר בסוג של סחיטה, כי זה לא עניין אותי, הייתי מצטרף גם ככה.
פשוט משכתי כמה זמן שאפשר בלי לשלם.
שזה היה 6 חודשים בערך.

ישן 08-05-2011, 02:34
  maestro85 maestro85 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.11
מה לעשותתתתתת דחוףךףףףף
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי omer_m שמתחילה ב "האם הוט (חברת הכבלים) יכולה לזהות חיבור טלויזיה פיראטי בבית??"

אז ככה לפני חודש וחצי הגיע אלי מישהו מהוט שטען שאני צפיתי פיראטי בתכנים האנלוגיים של הוט
אמרתי לו שמה פתאום ושיש לי צלחת לווין פרטית שאני לא צריך הוט ושיש לי טלפון ואינטרנט של הוט
אז הוא אמר שהיה תכנאי שבדק עוצמות סיגנל משהו כזה ושהו עובד בהוט בתור שליח של עו"ד ושהוא צריך להשאיר לי מכתב אבל לפני זה הוא רוצה לבדוק את הטלויזיה שלי בבית אמרתי לו שבשום אופן אני לא יכניס אותו אלי לבית הלי צו, שאלתי אותו מה אני צריך לעשות הוא אמר שבשביל ש התביעה תרד מהמערכת עלי להתחבר חוקית לטלויזיה של הוט שכמובן סירבתי ואמרתי שיביא לי את המכתב של עו"ד שלו ושילך
הוא אמר שלא ממש משנה לו לעשות לי חוזה או להעביר את זה לתביעה שהוא מקבל שכר חודשי ואוסיף שבגלל שאני לקוח של הוט באינטרנט ובטלפון הוא לא משאיר לי מכתב ושיגיע אלי בדואר תוך 3 ימי עסקים אמר שאם אני ירצה להתחבר שאני התקשר אליו הביא לי כרטיס שלו והלך
חח עבר שבועיים ושום מכתב אמרתי לעצמי חחח שיטת מצליח חדשה פה ואיזה מזל שלא התחברתי
ולפני יומיים הגיע אלי מכתב מעו"ד של אבידר ונפתח נגדי הליך משפטי הלכתי הלכתי לעו"ד הזה שלהם הוא הציג לי את הנתונים שלהם ואת המסמך שמעיד על חיבור לא חוקי בתדר של טלויזיה חוץ מאינטרנט וטלפון עכשיו בתחלס חיברתי רק פעם אחת לבדוק אם זה עובד וזהו.
התקשרתי לאותו נציג שהיה אצלי ואמרתי לו שאני מוכן להתחבר הוא לא זכר אותי עבר כבר חודש וחצי הסברתי לו את המצב והוא אמר שאין מה לעשות זה כבר לא בידיים שלו זה כבר בתביעה
התקשרי שוב לעו"ד ושאלתי אותו אם אני יכול להגיע לפשרה כל שהיא
והוא אמר או משפט או קנס על נזקים בתשתית ונזקים שנגרמו ללקוחות של הוט מאותו בניין גובה הקנס 3950 שזה כולל גם את העמלה שלו ושל אותו הנציג שהיה אצלי.
מה לעשות תגידו בבקשה ראיתי אנשים ששילמו לו שם בזמן שהייתי אצלו
מישהו הגיע לזה כבר ???
ישן 20-05-2011, 14:17
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "[QUOTE=maestro85]טען שאני..."

גם אם "פשע" וחיבר פעם אחת את הטלוויזיה זה לא הופך את ההתנהגות הביריונית של הוט כלפי לקוחות שלה למוצדקת.

קרא את האשכול שפתחתי פה בעבר, חפש בגוגל "טכנאי פיראטים", קרא את מגזין ממון של ידיעות מהיום - חברה לא יכולה על דעת עצמה לקחת את החוק לידיים ושום תרוץ לא משנה. צריך להיות חוק שמגן על הצרכן בפני ביריונות של חברות - צריך להיות מוגדר בחוק שלטכנאי של הוט אסור להיכנס לדירה ואפילו לא לבקש לעשות זאת (בטח לא לעשות זאת בלי לבקש, כפי שעשה אצלי) אלא בתאום מראש בין הלקוח לחברה.

מחר אני רוצה ללכת למשרדים של הוט, להיכנס למחשב שלהם ולבדוק את כל ההיסטוריה שיש להם עליי - האם אני יכול לעשות זאת?

ישן 23-05-2011, 00:42

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "גם אם "פשע" וחיבר פעם אחת את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי High_Hopes
גם אם "פשע" וחיבר פעם אחת את הטלוויזיה זה לא הופך את ההתנהגות הביריונית של הוט כלפי לקוחות שלה למוצדקת.

קרא את האשכול שפתחתי פה בעבר, חפש בגוגל "טכנאי פיראטים", קרא את מגזין ממון של ידיעות מהיום - חברה לא יכולה על דעת עצמה לקחת את החוק לידיים ושום תרוץ לא משנה. צריך להיות חוק שמגן על הצרכן בפני ביריונות של חברות - צריך להיות מוגדר בחוק שלטכנאי של הוט אסור להיכנס לדירה ואפילו לא לבקש לעשות זאת (בטח לא לעשות זאת בלי לבקש, כפי שעשה אצלי) אלא בתאום מראש בין הלקוח לחברה.

מחר אני רוצה ללכת למשרדים של הוט, להיכנס למחשב שלהם ולבדוק את כל ההיסטוריה שיש להם עליי - האם אני יכול לעשות זאת?

וואלה אחי אתה ממש טועה לפי מה שראיתי יש להם טכנאים וסוכנים הם שינו את צורת העבודה שלהם ועכשיו קודם כל הם אוספים ראיות אחרי זה רק הם שולחים את הסוכן הסוכן הזה עובד לפי שעות ואת זה אני יודעה בוודאות כי ראיתי את התלוש משכורת שלו (אני גם רוצה משכורת כזאת) אז מה שזה ממש לא תלוי בסוכן הסוכן שהיה אצלי עכשיו חבר והוא בא אלי הרבה אפילו הייתי איתו פעם אחת באיזה פגישה שהוא נסע שעה הוא חיפש את הכתובת וכשעלה לבניין לא ראה מס' דירה אז עבר בין 4 דירות עד שמצא
למשל לפגישה הבאה הוא לא נסע בכלל ורשם בדף שלו שאף אחד לא היה בבית ואמר לי שלפי שם המשפחה אלו עולי גרוזיה ואיתם הוא לא מתעסק כי זה מגיעה לריבים ואמר שעדיף ככה שהעו"ד הטבל בזה אז אחי לפני שאתה ממליץ פה משהו אל תכניס אנשים לברוך כי אתה חושב ככה....
ישן 23-05-2011, 11:03
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי maestro85 שמתחילה ב "[QUOTE=High_Hopes]גם אם "פשע"..."

נניח שהבנתי את מה שכתבת, אז אתה טועה.

אתה מוזמן לבקר באשכול הזה: http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=532376

אם היה להם מידע מוקדם אז הטכנאי לא היה נכנס לדירה שלי כי לא התחברתי פיראטי. אם היה להם מידע מוקדם הם לא היו נכנסים לדירה של שכנה שלי (ברמאות, תוך ניסיון לטעון שהם אנשי תחזוקה של הביניין) שלא הכניסה לעולם טלויזיה לדירה ולא היו מתקופפים להסתכל מתחת למיטה כי לא האמינו לה שאין לה טלוויזיה.

בנוסף כשהתקשרה אליי הנציגה שלהם כאשר דרשתי הסבר להתנהגות, אז לפני שהיא הספיקה לעבור שטיפת מוח היא פלטה בטעות "אבל במחשב בכלל לא מופיע לי שהתחברת פיראטית" רק אחרי שסיפרתי לה את כל הסיפור והיא הזדעזעה לחלוטין היא שמה אותי על המתנה, אחרי כמה דקות חזרה אחרי שטיפת מוח ופתאום התחילה לדבר כמו רובוט, נתנה לי את התשובות הלקוניות שאמרו לה להגיד וניסתה לסיים את השיחה במהירות הבזק כי לא הצליחה להתמודד עם השאלות ששאלתי אותה.

ישן 23-05-2011, 00:22

אחלה דבר זה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי omer_m שמתחילה ב "האם הוט (חברת הכבלים) יכולה לזהות חיבור טלויזיה פיראטי בבית??"

חברה שווה להיות עבריין או עובר על החוק במדינה הזאת או יותר נכון במדינה אם מדיניות כזאת לצרכן
אחי התחבר להוט בגלל הילדים לחבילת המינימום והוא משלם 209 ש"ח
אני הגעתי להסדר אם העו"ד שלהם לחיבור כי הסוכן שהיה אצלי ממש ניסה לעזור לי ממש הבינו חברים
וקיבלתי מבצע שאף אחד בהוט לא יכול לתת רק ללקוח שהוא פיראטי קיבלתי ממירי HD ו VOD בסיס + פול חבילות נחשו באיזה מחיר!!! 179 ש"ח לחודש חחח
כמה שזה מצחיק אבל שווה להיות עובר חוק במדינה רק ככה אפשר לקבל יותר פה מבנים רק כוח....
וכן עדיין אני מכיר מלא אנשים שמחוברים פיראטי ומה שאני מציע זה שכולם צריכים להיות פיראטים ולדבר אם אותם הסוכנים כדי לקבל את המחיר למשל אחי שהתחבר אמרתי לו שהתנתק ומהר כי לא עברו 14 יום ואני אישית ישלח אליו את הסוכן הזה שיעשה לאחי גם ב 179 ולא ב 209 ולקבל פחות....
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:48

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר