לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-04-2008, 18:35
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי yuvalsh שמתחילה ב "ברור שרמת הכדורסל הישראלי היא..."

סליחה על הבוטות, אבל זה בולשיט.
נבחרת ה"נכים" של ישראל, תחת שרביט המאמן של צביקה שרף (כן כן, ההוא שהביאו להציל את הספינה המקרטעת של מכבי)
העפילה לאליפות אירופה, למרות נחיתות אתלטית אדירה, ולאחר מסע משחקים מפרך ששחקנים אירופאים בכלל לא רגילים
לו. לטעון שרק בזכות הזרים מגיעים לאן שהגענו זה פשוט לא נכון.
הבעיה היא ששאר הקבוצות ביורוליג משתפות חצי מליון זרים, ולכן למכבי יש צורך דומה, אבל זה רק כדי לקחת חלק
במפעל הזה, שהוא מפעל עסקי לכל דבר ומטרתו היא להכניס כסף לקופת בעלי מכבי.
לטעון שהיא הקבוצה של המדינה זו פשוט בדיחה. הפער בין מכבי לנבחרת ישראל עצום, למרות שאותו אדם עמד בראש
שתי הקבוצות. מכבי היא הקבוצה של בעליה, והיא עסק שמנוהל כעסק כבר כמה עשורים.

בניגוד לאור אני לא חפץ בכשלונה, אבל היא בטח לא מייצגת שום דבר לאומי. סר חינה כבר לפני כעשור, מאז אין לה אפילו
צביון ישראלי כלשהו, רק לגיון זרים שנועד להביא הישגים בבימה האירופאית ולהכניס כסף.
חזרה לפורום
ישן 02-04-2008, 19:34
צלמית המשתמש של yuvalsh
  yuvalsh yuvalsh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.11.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "א. כמה מהישראלים באמת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Au79
א. כמה מהישראלים באמת משחקים?
ב. כמה מהם משחקים במשחקים מכריעים?
ג. מי אמר שקבוצות אחרות בליגה הישראלית מייצגות את המדינה?

אני יודע שקשה לכם, האוהדים (ככלל, לא משהו אישי), עם התפישה לפיה קבוצת ספורט מקצוענית היא עסק לכל דבר
והמטרה העיקרית שלה היא להכניס כסף (בין אם ממכירת מנוים וכריטיסים ובין אם ע"י פרסים במפעלים השונים), אבל
זה ממש כך. זה שמנהלי קבוצות מסויימים (והם מעטים) מתחשבים בקהל שלהם זה יופי, אבל זו לא המגמה הרווחת,
ולא כל קבוצה בעולם מנוהלת ע"י האוהדים כמו שקורה בברצלונה.

א. אתם ממשיכים להמציא תירוצים. להיות במכבי זה לא דבר שקל להשיג , וכל ישראלי שמגיע לשם רק ירוויח. בין אם בהווה ובין אם בעתיד.
ב. כנ"ל
ג. מה הקשר מייצגות את המדינה? אמרת מה שאמרת על מכבי לא רק בתור קבוצה שמייצגת את המדינה, אלא בתור קבוצה ככל הקבוצות שמשחקת גם בליגה הישראלית.
ו- ד. תשאל את השאלות האלה על כל קבוצה בארץ. נראה לאיזה תשובות תגיע.

ברור שיש מטרה מאוד חשובה מבחינת ההנהלה שהיא להכניס כסף , אבל תסכים איתי שגם הכדורסל פה מדבר.
בתחילת העונה שהביאו את קטש הרבה אנשים אמרו שזה גימיק בשביל למכור מנויים כמו שאמרת, ואני בטוחה שאם הוא היה ממשיך במכבי היו באים הרבה אנשים למשחקים , ולו רק לצפות במכבי נכשלת .
האוהדים של מכבי שותפים בהרבה החלטות של ההנהלה, ואתה יכול לבדוק את זה.
אז מה זה "קבוצה שמנוהלת ע"י האוהדים" ??
חזרה לפורום
ישן 02-04-2008, 20:34
צלמית המשתמש של yuvalsh
  yuvalsh yuvalsh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.11.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "א.ב.ג. היות ואת זו שאמרת על..."

שום ויכוח, שום נרדפת .

אני מציעה לך להפסיק להיות כזה יהיר ולחשוב על דברים לעומק.

משעשע ? שמחתי לעזור .
עכשיו תנסה לרגע להיות אוהד רציני ולא להיות תקוע בדעות על כל החסרונות שבדבר , ועוד להוסיף לו דברים מעצמך , ואני בטוחה שתשתעשע אפילו יותר.

אגב , לא יודעת אם אתה יודע אבל אני עושה פרויקט (מאוד רציני!) על אהדה בספורט, ומנסתם יש לי ראש פרק שמדבר על הנושא הכלכלי.. אז התובנות שלי (ושל האנשים שעובדים איתי) הם שהאוהדים עצמם - האוהדים האמיתיים - לא באמת מסתכלים על ה"מסחריות" שתוקעים להם בכל מקום. אמנם הם משלמים מחירים גבוהים והכל אבל תכלס רוב הכסף שהקבוצה עושה זה בעיקר מפרסומות וספונסרים.

ושוב - לא לשכוח את הכדורסל ! זה בעצם הדבר הכי חשוב.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:05

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר