לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-04-2008, 12:23
  Rationalist Rationalist אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אם מטרידים אותך אספקטים של..."

הבאתי את רוח החוק. לא טענתי שהדבר מטריד אותי

כל דביל במדינה הזו יכול להשיג כל מידע שהוא רוצה. בנאדם שלא הצליח להיות שוטר והפך לחוקר פרטי (בוגר מכללת ביטחון בפתח תקווה, או משהו כזה), יודע איך להגיע למידע רגיש.

בתוקף תפקידי באיזה ועד באיזו אוניברסיטה, הייתי אחראי על רישום מאגר המידע שלנו. מהר מאוד הגעתי למסקנה שחוץ מגביית סכום שנתי עבור הרישום, רשם מאגרי המידע לא עושה דבר וחצי דבר בהקשר שלנו.

אני חושב שאנחנו יודעים מי עובד במגזר הממשלתי (ראה את הבלוגים של מומחי השב"כ... "אני מצטער, לא יכול לומר, סביבת העבודה חסויה מאוד ומסווגת" מכל ליצן עם הסמכה של מיקרוסופט ב-C#).

בקיצור, פלונטר נראים כמו שהמדינה הזו נראית. הבעיה שבפלונטר עובדים אנשים עם עבר מאוד בעייתי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-04-2008, 13:18

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "יריב מפלונטר..."

יריב נחשון, כמנהגו בקודש, עונה על השאלה כפי שהוא מבין אותה.

הוא מתקן: ונקודה אחרונה היא אי דיוק משמעותי. פלונטר לא “פשטה את הרגל מספר פעמים”. פלונטר פשטה את הרגל פעם אחת בלבד בפברואר 2003.

רגע? אז מי פה פושט/ת הרגל הסדרתי/ת?
http://www.ynet.co.il/Ext/App/TalkB...29460-4,00.html

תגובה 96 משם:
להגיש תלונה במשטרה על הונאה, כנגד יריב נחשון.
במידה והדבר יבשיל לתיק תביעה ניתן יהיה לבצע הרמת מסך מיידית ולתבוע את הכספים ממנהלי החברה ובעלי המניות.

במקרה של יריב נחשון, לא אמורה להיות בעייה, לבחור יש כבר עבר מפוקפק של פשיטות רגל: מבוכים (שגררה איתה את מחשבת), אקטיוינט (זוכרים? חלוקת מחשבים כנגד קניות באינטרנט?)ועכשיו פלונטר.

ולגבי לקוחותיו, אין ספק שהוא מממש את האימרה: "פריירים לא מתים, הם רק מתחלפים".
ישן 06-04-2008, 22:40
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.04
יריב נחשון למיטב ידיעתי הוא מקים חנות החומרה הוירטואלית
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Rationalist שמתחילה ב "יריב נחשון, כמנהגו בקודש,..."

הרצינית ראשונה בישראל שדגלה במתח רווחים נמוך (יחסית) והיקף מכירות גדול תוך נתינת
שירות הוגן, כנראה שבשלב מסוים נתנו לסעיף ההוצאות לגדול (כוח אדם, שכר דירה) ונקלעו
לבעיות.

כעת פלונטר פועלת (למיטב ידיעתי) על בסיס כוח אדם מינימלי ובקרה קשוחה על סעיף
ההוצאות (וזה כולל מן הסתם גם את תחזוקת האתר), אגב, כדאי לשים לב איך נראה האתר
של הענקית אייבורי.

בסך הכל מדובר באדם שמנסה להיתפרנס בכבוד, בעבר פלונטר היתה קרובה פיזית למקום
מגורי ולכן קניתי בעיקר זה אבל עדיין מידי פעם עלפי צרכי אמשיך לקנות בפלונטר.

אני מקווה שהחנות רק תגדל ותתחזק, יש כיום מספר גדול יותר מאי פעם של חנויות סבירות
אבל עדיין לא מספיק, לא הייתי מוותר על פלונטר.

"שכלי", תן לבן אדם קצת חבל, אל תנסה לחנוק אותו, עסקים לפעמים קורסים, אין מה לעשות.

נערך לאחרונה ע"י תפוחים בתאריך 06-04-2008 בשעה 22:44.
ישן 06-04-2008, 23:10

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "יריב נחשון למיטב ידיעתי הוא מקים חנות החומרה הוירטואלית"

אני מצטער, אבל אתה כותב שטויות.

יריב נחשון הוא אדם שעסקיו נקלעים, באופן סדרתי, לבעיות שמובילות לכך שהוא מפסיק לספק סחורה, *ממשיך* לקבל הזמנות חדשות ומשנה את הבעלות על עסקים אלה.

יש מי שרואה בו שוגה תמים, שראשו מלא בחלומות אך המציאות האכזרית מכה בו פעם אחר פעם.

יש מי שרואה בו נוכל לכל דבר, שמאז שהעסיק קטינים מבלי לשלם, בימי ה-BBS העליזים, ממשיך להבטיח הרים וגבעות ובפועל גורם לנזקים. פעם אחר פעם הוא בונה מערכת עסקית שבשלב מסוים כושלת (בדומה מאוד, לדעתי, לשיטת הפירמידה). גרוע מכך - בשלב שבו מתחילה הקריסה הוא *ממשיך* לקבל הזמנות חדשות, ומי שלמד משפטים / ראיית חשבון וכו' יודע בדיוק איך לקרוא לזה.

כיום פלונטר אינה מוחזקת על-ידי יריב נחשון. הוא אינו הבעלים שם. ככל הידוע לי הוא עובד שם כשכיר, ועובדה זו מספיקה לי להחרים לחלוטין את פעילות האתר, החברה המחזיקה בו וכו'. מבחינתי, יריב נחשון הוא האנטי-תזה למידאס (שכל מה שנגע בו, לפי המיתולוגיה היוונית, הפך לזהב).

אני פשוט לא מבין את זה - כל מי שעושה חיפוש בגוגל על "יריב נחשון" יכול לקבל תמונה על האיש. רבאק, על הערך של שמו בויקיפדיה כתוב "הערך לא נייטרלי ונראה כאילו הוא נכתב על ידי נחשון עצמו"). שמו של האתר של יריב נחשון הוא "נזק", ואני סבור שהשם הולם לחלוטין.

ועוד דבר - יריב נחשון כותב לשימי "פלונטר פשטה את הרגל פעם אחת בלבד בפברואר 2003". איך, בשם האלוהים, הוא מסביר את המשפט "חנות המחשבים המקוונת פלונטר, שהקפיאה את פעילותה לפני כחודשיים", בתאריך 15.05.03 (http://www.fresh.co.il/dcforum/Hardware/5260.html#5)?

אין לי כוונה לחנוק אותו, אגב. יש לא מעט אנשים שהוא חייב להם כסף, שממלאים את התור הזה.
ישן 06-04-2008, 23:15

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Rationalist שמתחילה ב "אני מצטער, אבל אתה כותב..."

ציטוט (מודגש) שממחיש קצת מיהו הבנאדם: ההצלחה בחרמות צרכנים לא ממש עזרה לעסקים, וב-2001 - עם קריסת בועת ההיי-טק - הסטארט-אפים הפסיקו לקנות ציוד. "ירדו המכירות, ירדה הרווחיות, ואנחנו היינו בהוצאות נפוחות בגלל חנות פלונטר שהקמנו בגרמניה", אומר נחשון. "ב-2003 הבנק הוריד לנו מסגרות אשראי והעסק קרס. פשטתי רגל ומכרתי את הדירה שלי כדי לנסות להציל את העסק".

את השבועיים שלפני הקריסה הסופית עוד בילה נחשון בניו יורק - אצל בנותיו התאומות בנות 9. "אפילו כשידעתי שהעסק בצרות, לרגע לא היססתי אם לחזור לישראל", הוא מספר. נגד נחשון עומד צו איסור יציאה בגלל חובותיו, והוא אינו יכול לטוס לבקר את בנותיו.

הארץ: http://news.haaretz.co.il/hasite/pa...SubContrassID=0

תפוחים - ככה לא מתפרנסים בכבוד.
ישן 07-04-2008, 00:02

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "אני יכול להעיד רק על נסיוני עם פלונטר ועם מפעיל החנות"

אתה שוב טועה (אני מניח שלא טרחת לבדוק את הקישורים שהבאתי).

פשיטות הרגל, ההקפאות והסתבכויות אינן "אותה הפעם", משום שיריב נחשון משכיל לעבוד על כמה מיזמים שונים במקביל. למשל, בכתבה שהבאתי, מהארץ: "כיום הוא עובד בחברה המפעילה ארבעה אתרי סחר אלקטרוני - פלונטר הוא אחד מהם, ואחרים מציעים למכירה מיטות מים ומותגי צעצועים מפורסמים".

איך אפשר בכלל לטעון כי המקרה של מבוכים (שנות ה-90), המקרה של אקטיוינט (פסק דין מסוף שנות ה-90: http://www.nevo.co.il/Psika_word/shalom/s9882964.doc) והמקרה של פלונטר (2003, לטענתו) הוא אותו המקרה?

שים לב אצל מי עבד נחשון (http://www.popup.co.il/?p=1050): ישראל רוזנפלד, נוכל ופושט רגל סדרתי (אני מניח שהשם הזה מוכר לרבים).

נקודה שתעניין את שימי - יריב כותב, בלי כחל ושרק, את הדברים הבאים: "פלונטר היתה ספק המחשבים בקניון ובגלל שפלונטר קיבלה תשלום בשוברי כרטיסי אשראי של לקוחות אקטיוינט פלונטר חטפה מכה של כמה עשרות אלפי שקלים (עד כמה שזכור לי זה היה קרוב ל 100,000 ש"ח) כתוצאה מקריסתה של אקטיוינט וביטולים של הלקוחות שלהם של החיובים בכ"א.".

הבנאדם אפילו עונה לטענות לפיהן לא סביר ש"נעקץ" פעמיים על ידי ישראל רוזנפלד: "(לכן לא נעקצתי לא בפעם הראשונה ולא בשנייה כי בראשונה הוא קרס ועד כמה שידוע לי לא נשאר לו גרוש מזה ובפעם השנייה הרווחנו יופי של כסף שהתקרב לכסות את ההפסד שנגרם מאקטיוינט).". לאמור, הוא לא לומד לקח, ולא מתרשם מזה שהשותף שלו, הבוס שלו, פשט רגל וחזר לאותם העסקים בדיוק.

זה האיש (מהערך על שמו בוויקיפדיה, שכאמור הוא חשוד בכתיבתו): יריב נחשון הוא איש מחשבים המתעסק במסחר מקוון באינטרנט. שומר פתאים ה'.

נערך לאחרונה ע"י Rationalist בתאריך 07-04-2008 בשעה 00:06.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:16

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר