לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-04-2008, 17:22
  amitgal1 amitgal1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.10.05
2 מחשבים תחת חיבור אחד

אהלן חברה, אני צריך לדעת אם יש אפשרות לחבר שני מחשבים בבית דרך 2 מודמים על אותו משתמש אינטרנט (כמובן דרך 2 חיבורי טלפון שונים).

הסיבה שאני שואל את זה היא כי לאחר שנה וחצי של נסיונות כושלים התייאשתי מלנסות לפתוח פורטים בשביל האימיול (המחשב מחובר דרך כרטיס USB אלחוטי ל linksys wrt54g v5 ומלינקסיס למודם aztech dsl-600e היוצא אל הקיר.

ניסיתי כל דרך אפשרית לפתוח את הפורטים אבל משהו נתקע בדרך, בין המודם ללינקסיס ופשוט לא נותן לי להעביר את הפורטים למרות שהלינקסיס בכלל לא עובד כראוטר הוא רק מחבר את המחשב האלחוטי לאינטרנט הוא לא נותן לפורטים לעבור, גם לא למחשב שמחובר ישר ללינקסיס בכבל.
אפילו לפתוח את הפורטים גם דרך הלינקסיס בנוסף למודם לא עבד לי.

אני אשמח אם למישהו יהיו רעיונות לגבי איך לעזאזל אני מעביר פורטים דרך הלינקסיס אני אשמח לדעת, ובכל אופן גם לגבי השאלה הראשונה אני אשמח לתשובה, ובבקשה שתהיה מהירה לפני שאני קונה סתם עוד מודם.

תודה רבה

עמית גל
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-04-2008, 17:53
  RiU RiU אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל RiU שלח הודעה דרך MSN אל RiU
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי amitgal1 שמתחילה ב "2 מחשבים תחת חיבור אחד"

בעיקרון לא! אתה לא יכול להתחבר על אותו שם משתמש פעמיים דבר כזה ניקרא חיבור כפול כאשר אתה מחובר פעם אחת לשרת הרדיוס של ספק האינטרנט שלך ואז ישנה בקשה להתחבר פעם נוספת על אותו שם משתמש השרת לא מאפשר כניסה נוספת ואתה תקבל שגיאת 691 שאומרת שהשם משתמש והסיסמא שלך לא נכונים!!!

ישנם יוזרים מיוחדים שניקראים מולטיסיישן שיכולים להתחבר יותר מפעם אחת בו זמנית אבל בשביל זה תצטרך לבקש בקשה מיוחדת מספק האטרנט שלך ולקוות שהוא יסכים , עם או בלי תשלום אני לא יודע

בכל אופן נישמע לי דיי אדיוטי לרכוש קו אנטרנט תשתית וספק ומודם נוסף רק בשביל האימיול או שיתוף כלשהו!!! פשוט תביא מישהו שמבין חבר שלך או אפילו טכנאי בתשלום חד פעמי שיכנס לראוטר שלך ויעשה את ההגדרות הדרושות.... אם אתה מסתבך ולא מסתדר לבד!

בגדול לפתוח פורטים לא אמורה להיות בעיה מיוחדת בעניין!
ישן 16-04-2008, 17:53
  amitgal1 amitgal1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.10.05
לא בטוח שהבנתי
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי hack2003 שמתחילה ב "אני עבדתי עם ה 600E בתור נתב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hack2003
חשוב מאד גם כמובן לשייך בנתב לפני שמגדירים את הפניית הפורטים כתובת איפי קבועה בשביל המחשב לפי כתובת כרטיס הרשת הפיזית שלו.

אני לא בטוח שכל כך הבנתי למה אתה מתכוון, אתה יכול להסביר יותר ברור או באנגלית או להפנות אותי למדריך היסביר את העניין.

אם אתה מתכוון לזה שנתתי לכל מחשב ברשת כתובת קבועה לדוגמה מודם -192.168.1.1 ,
ראוטר - 192.168.1.2, מחשב 1 192.168.1.3, מחשב 2 192.168.1.4. אז הבנתי ועשיתי את זה כבר.
השאלה היא האם אני צריך למשל לפתוח את הפורטים לכל אייפי או שמספיק לעשות את זה לאייפי של המודם ?

נערך לאחרונה ע"י amitgal1 בתאריך 16-04-2008 בשעה 17:57. סיבה: הוספת מידע
ישן 17-04-2008, 13:24
  hack2003 hack2003 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.06.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי amitgal1 שמתחילה ב "לא בטוח שהבנתי"

המודם שלך עובד כנתב כרגע!!!
יש שתי דרכים שלמחשב תיהיה כתובת IP קבועה:
א. הגדרת הכתובת ידנית במאפייני כרטיס הרשת בתוכנת החלונות.
ב. להגדיר בנתב שהוא אגב משמש כשרת כתובות(DHCP) שכאשר הוא מחלק כתובת תמיד הוא יתן כתובת מסויימת כמו 192.168.1.3 לכרטיס הרשת של מחשב א' שהוא בעל כתובת פיזית ב'.
ג. אם יש לך נתב של לינקסיס ויש לך מודם 600E אתה עושה טעות חמורה ביותר לתת למודה ה 600E להיות הנתב שלך!!!

מה שנתב עושה הוא בעצם מקשר בין שתי רשתות שמחוברות אליו ובכל רשת יש לו כתובת IP ששייכת לאותה הרשת.
נתב משתמש בטכנולוגית NAT או Network Address Translation בשביל לזהות את מחשבי רשת אחת(הפנימית) ברשת חיצונית\אינטרנט(שהוא מקבל מספק האינטרנט).
הטכנולוגיה הזאת גם מספקת חציצה בין האינטרנט או רשתות אחרות לרשת הפנימית שלך ככה שכל נסיון תקשורת דרך כתובת האינטרנט החיצונית כלפי הפנימית נדחה אלא אם כן הוגדר בנתב כלל מסויים כלפי נסיון תקשורת זה.
אחת מההגדרות כלפי נסיון תקשורת מהרשת החיצונית נקרא "הפנית יציאות" ז"א כל נסיון תקשורת שמגיע מיציאה מסויימת או מטווח יציאות יופנה לכתובת איפי פנימית מסויימת בלבד וליציאות מסויימות בלבד.
(בקיצור זה גם סוג של חומת אש)
במידה ואתה רוצה להגדיר כלל שתמיד יעבוד אתה צריך שהיציאות וכתובת ה IP שאתה מחיל עליהן את הכלל יהיו קבועות אחרת הכללים לא יענו על הדרישות שלך.

ואגב זה כל כך קל להגדיר את נתב הלינקסיס שאני לא מבין למה בכלל טרחת להתעסק עם ה 600E.

אם אתה צריך עזרה באיך להגדיר אותו תפנה אלי במסנגר hack2003@walla.com ו\או ICQ 250007032

יש תוכנה שנקראת teamviewer חינמית לצפיה\שליטה מרחוק ויש לה גרסת PORTABLE שלא מצריכה התקנה ואני אוכל לעזור לך מרחוק להגדיר מה שצריך ב600E ובלינקסיס.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:43

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר