לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-04-2008, 11:28
  משתמש אנונימי משתמש אנונימי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.04
הזדמנות שנייה

הודעה זו נכתבה באופן חד פעמי למשתמש אנונימי בן 19
להלן ההודעה שהתבקשנו להעלות:

הסיוט התחיל שלשום בלילה, בשעה 1 בלילה לערך היא התקשרה בוכה שיכורה עד מוות וצועקת 'נדב אני מצטערת', 'על מה יפה שלי?' לא ענתה רק בכתה כמה מטורפת, 'שתפי אותי פרח מה הבעיה?,' עדיין אין קול ואין עונה. ואז גיחחתי וצחקתי ותוך כדי שאלתי 'מה קרה, בגדת בי?', והיא שוב לא ענתה ואז הבנתי למה הבכי.

'זה היה בלי כוונה, זה היה בלי רגש, לא שמתי לב בכלל, הייתי שיכורה, זו הייתה רק נשיקה קטנה, לא צרפתית.'
' אחרי שנתיים של הקשר הכי מושלם בעולם שחשבתי שלא יגמר לעולם זה מה שאת עושה לי?'
'מבחינתי אנחנו לא חברים כבר' אבל היא לא מקבלת את זה. איך שהיא חזרה מהטיול השנתי המזדיין הזה היא באה אליי למרות התנגדות שלי. בוכה בלי בסוף אבל כמה שהיא פגועה היא עדיין לא תדע איך אני מרגיש איך הלב שלי נקרע, נקרע .
'הרסת אותי.' אמרתי לה שאני מתבונן לה בעיניים ובקושי רואה משהוא מרוב הדמעות.
נשארה אצלי עד 2 בלילה עד שהצלחתי להעיף אותה. לא יכולתי להסתכל עליה בכלל,היא החזיקה אותי ולא הפסיקה לבכות.
'מצטערת מצטערת' ותאמת אני מאמין לה, אבל לסלוח לה? אולי הלב רוצה אבל הוא לא יכול , קשה לו. תביני אותו הוא פגוע. עד בערך 4 וחצי לפנות בוקר בקור הכלבים שמחוץ לבית שלי היא ישבה,
וקראה בשם שלי מדי עשר דקות בין דמעה לדמעה, ולא זה לא עשה לי כלום. אמרתי לה שאני רוצה לחשוב אולי לתת לה עוד הזדמנות כי אחרי הכל אני מאמין לה היא באמת אוהבת אותי ומצטערת והכל, אבל אם אני אוהב אותה? שאלה טובה.

אז מה איתכם, מאמינים בהזדמנות שנייה? כי אני לא , אבל אולי תצליחו לשנות את דעתי.

נערך לאחרונה ע"י משתמש אנונימי בתאריך 04-04-2008 בשעה 11:31.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-04-2008, 11:49
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
כן.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמש אנונימי שמתחילה ב "הזדמנות שנייה"

אני מאמין בהזדמנות שנייה.

כולנו בני אדם וכולנו עושים טעויות. כדי לא לטעות - אדם חייב להיות מושלם. ומאחר וזה לא קיים, צריכים לקחת בחשבון שתמיד נעשה טעויות ותמיד הטעויות האלה יפגעו במישהו איכשהו.

הטעות הזאת שהיא עשתה היא כואבת אבל, מובנת. היא הייתה שיכורה מאוד. ולמרות כל האלכוהול בדם שלה היא הצליחה לעצור, להבין מה קרה, להתקשר אלייך מיד ולהתנצל.

יש לכם הרבה אהבה בקשר שלכם. אחרת היא לא הייתה מרגישה כל כך רע ואתה לא היית נפגע כל כך.
יש לכם אמון ושיתוף. אחרת היא הייתה מנסה להסתיר את מה שקרה במקום לשתף אותי מייד.
אתם ביחד שנתיים. משמע אתם מתאימים.

לרעתה, היא עשתה טעות. זה רק מוכיח שהיא אנושית. וההתנהגות שלה לאחר מכן יותר ממוכיחה מה היא מרגישה בקשר למה שהיא עשתה, בקשר אליכם ובקשר אליך.

אוליי ייקח לך זמן לרפא את הפצע הזה. אבל, אני חושב שאתה צריך לתת לקשר שלכם עוד הזדמנות שנייה אמיתית אחת. זה אומר שלא לעצור כל פעם שיש משברון וחשוב - "הנה. זה לא עובד". אבל, באמת הזדמנות נקייה.

יש לכם דבר טוב כאן. הקשר שלכם. זה לא מובן מאליו. אל תתן לעובדה שהיא אנושית להרוס את זה.

ישן 04-04-2008, 11:58
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06

בוא נסתכל על העובדות הבאות:
* היא הייתה שיכורה באותו זמן, זה לא סוד שלאנשים אין שליטה על המעשים שלהם, האלכוהול עושה את שלו.
* ממה שכתבת- זאת הייתה רק נשיקה, לא מעבר.
* חברה שלך התקשרה אליך מיד לאחר המעשה והביעה חרטה עמוקה..

אני חושבת שהשאלות העיקריות שצריכות להשאל הן:
האם זה קרה רק בגלל שהיא הייתה שיכורה, או שהיא מאז ומתמיד היא התפרפרה?
האם הקשר באמת היה כ"כ מושלם? האם לנשיקה הזאת, שלא הייתה בכוונה תחילה (אני מניחה, בהסתמך על הכתוב) יש את העוצמה הזאתי לגמור את הקשר הזה?

אם היית שואל אותי, אני חושבת שחבל לסיים קשר טוב בגלל רגע של היסח דעת. אם אתה יודע שחברה שלך נאמנה רק לך, היא אוהבת אותך ומערכת היחסים שלכם טובה נראה לי שזה יהיה פזיז לנתק מיד ולחתוך הכל רק בגלל נשיקה שנגרמה כתוצאה מאלכוהול. סה"כ גם חברה שלך היא אנושית וגם לה יש טעויות. כל עוד הטעות הזאת נבעה ר-ק משתיית יתר, המצב לא כ"כ חמור.

אבל כאן באה השאלה האמיתית, ואתה שאלת אותה: האם אתה אוהב אותה?
כאן יש 2 אופציות- או שכן, ואז המלצתי היא לתת צ'אנס, מאותן סיבות שציינתי. או שלא, וכאן באמת טמונה הבעיה, לא האלכוהול, ולא הנשיקה.. אולי הם מסייעים, אבל כך או כך היית צריך לעשות את הבחירה (במוקדם או במאוחר)

בהצלחה שיהיה לך, אל תמהר לשפוט ולהחליט, תעשה חושבים עם עצמך ורק אז תעשה את מה שתעשה..

יום טוב, יעל.

ישן 04-04-2008, 12:11
  DarkWing108 DarkWing108 אינו מחובר  
מנהל פורום אנימה ומאנגה | The Bob

חבר מתאריך: 20.12.01

אתה חייב להעריך אותי כי אני מחזיק את עצמי...
אתה לא חושב פה, אתה פועל ע"פ פרנציפים שבתאכלס דופקים אותך חזק.
מה אתה רוצה? הקשר שלכם היה טוב? הקשר שלכם היה, ואני מצטט "שנתיים של הקשר הכי מושלם בעולם"
אחרי שנתיים של הקשר הזה היא מתקשרת אליך ומודה בפניך שהיא נישקה מישהו אחר, דבר שלדעתי מעורר הערצה...
אתה לא חייב להציג פה את עמדת הגבר הפגוע שכל עולמו חרב עליו כי חברה שלו..... נישקה מישהו נשיקה קטנה... תגיד אתה מפגר?

אתה אוהב אותה, אני כותב את זה כעובדה כי אני מסרב להאמין שבנאדם יכול להיות להתאטם כ"כ בגלל נשיקה...
אני גם כותב את זה כעובדה כי אחרי שהתנהגת אליה כמו פלוץ והעפת אותה מהבית ונתת לה לשבת מתחת לבית שלך בוכה... אתה בא לפה ומבקש דיעה שלנו כי אתה עדיין רוצה אותה.
תדרוך על הכבוד העצמי שלך כי תאמין לי שהוא לא כזה חשוב ותציל את מה שנשאר מהקשר שלכם.
ותפסיק להיות כזה דרמטי... "הרסת אותי" ברור... אני בטוח שאתה לא יכול יותר לצאת מהבית בלי שילדים קטנים יצחקו עליך
החברים שלך לא מדברים איתך יותר וההורים שלך חולים בסרטן בגלל זה... קח דברים בפרופורציה.
תנשום, תחשוב קצת על כל זה ותדבר איתה.

מאחל לך רק הצלחה ומקווה שתבין שאני לא באמת מנסה להעליב אותך... קח את זה כמו כאפה מעוררת וידידותית לאללה =]

ישן 04-04-2008, 21:02
צלמית המשתמש של Jony-G
  Jony-G Jony-G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04

הכל כבר נאמר פה, אבל תן לי להוסיף עוד משהו לשם הפרופורציות.

גם אני חוויתי בגידה בעבר, אחרי קשר של כמעט שנתיים. זו לא הייתה נשיקה קטנה, גם אלכוהול לא היה מעורב בעניין, ובטח שבטח לא זכיתי לשיחת טלפון נזעקת ומתנצלת מיד אחרי. גיליתי על הדבר במקרה, שאחריו האמת גם אם הייתי רוצה וגם אם לא, לא הייתה לי האפשרות להחליט האם לתת עוד צ'אנס או לא, כי היא גם עברה לגור איתו. אז וואלה.. במקומך, רק על איך שהיא הגיבה, איך שהיא התנצלה, רק על זה הייתי מבליג אפילו אם היא הייתה שוכבת איתו. נשיקה קטנה? פעם כשהייתי ממש שיכור נישקתי על השפתיים את חבר שלי, נראה לך שבאמת התכוונתי לזה? תהיה בטוח שגם היא לא. אם אהבת אותה לפני אז אתה אוהב אותה עכשיו, זה לא נעלם בין רגע, ולדעתי לא רק שמגיע לה צ'אנס, מגיע לה שתחזור על ארבע אחרי איך שהסיפור התגלגל, כי על אחת כזאת אני באופן אישי לא הייתי מוותר.

בהצלחה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:13

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר