לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-04-2008, 23:49
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
תפקידי בכוח
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי Pootsa1 שמתחילה ב "אז מה תפקידך בכח"

א.אלחוטן ראשי (אל"ר) של הגדוד-מרכז למעשה את כל נושא האלחוט בגדוד,אחראי על הרמה המקצועית של המש"קשים,חתום על ציוד התקשוב שנמצא בכל המוצבים והחמ"לים בגזרה,כשירות רכבים קווים (סופות ואבירים ממוגנים) ללחימה,כשירות נגמ"ש מג"ד ללחימה,החתמות מירסים.

ב.קשר מג"ד-מס' 2 בחוליה של הק.אג"מ,בד"כ סוחב 91 מוגבר או מכשיר אחר שלא יודע אם מותר להגיד את השם שלו ושלל תוספות.(כן אני יוצא למעצרים,כחלק מחוליה לא אורגנית שכוללת בד"כ מ"מ,קלע,חובש ולות"ם).בנגמ"ש מג"ד אני מתפקד כאלחוטן עם תכנית האזנה מוגדרת מראש,אני אחראי לפריסת החמ"ל הנייד ומתפקד כמקלען במידת הצורך.

ג.ממ"ק(ממלא מקום קצין)-כאשר הקשר"ג לא נמצא,אני זה שממלא את התפקיד שלו,בין אם זה לפקד על המחלקה ולהוריד משימות לפני מעצר,להכין חתכי קשר לגזרה רלוונטית בעזרת תוכנות,להוציא דפל"ח,לנהל לחימה מהחמ"ל,הערכות מצב,אישורי תוכניות ושלל הנפצות אחרות.

נערך לאחרונה ע"י agent_amos בתאריך 10-04-2008 בשעה 23:56.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-04-2008, 16:34
  דני12345 דני12345 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.06
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "תפקידי בכוח"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי agent_amos
א.אלחוטן ראשי (אל"ר) של הגדוד-מרכז למעשה את כל נושא האלחוט בגדוד,אחראי על הרמה המקצועית של המש"קשים,חתום על ציוד התקשוב שנמצא בכל המוצבים והחמ"לים בגזרה,כשירות רכבים קווים (סופות ואבירים ממוגנים) ללחימה,כשירות נגמ"ש מג"ד ללחימה,החתמות מירסים.

ב.קשר מג"ד-מס' 2 בחוליה של הק.אג"מ,בד"כ סוחב 91 מוגבר או מכשיר אחר שלא יודע אם מותר להגיד את השם שלו ושלל תוספות.(כן אני יוצא למעצרים,כחלק מחוליה לא אורגנית שכוללת בד"כ מ"מ,קלע,חובש ולות"ם).בנגמ"ש מג"ד אני מתפקד כאלחוטן עם תכנית האזנה מוגדרת מראש,אני אחראי לפריסת החמ"ל הנייד ומתפקד כמקלען במידת הצורך.

ג.ממ"ק(ממלא מקום קצין)-כאשר הקשר"ג לא נמצא,אני זה שממלא את התפקיד שלו,בין אם זה לפקד על המחלקה ולהוריד משימות לפני מעצר,להכין חתכי קשר לגזרה רלוונטית בעזרת תוכנות,להוציא דפל"ח,לנהל לחימה מהחמ"ל,הערכות מצב,אישורי תוכניות ושלל הנפצות אחרות.

קיצר תגיד שאתה במחלקת קשר במפקדה וזהו בשביל מה כל הזיוני שכל האלה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:13

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר