לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-04-2008, 10:47
  peaceful warrior peaceful warrior אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.08
אינכם מבינים דבר וחצי דבר באומנות לחימה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי זוהר ארגוב המלך! שמתחילה ב "סתכלו איך תאילנדי מתאמן במוי תאי חזק ביותר!"

או בלהיות בני אדם .
אמן לחימה משפר את עצמו ומתפתח כאדם דרך לימוד אומנות הלחימה .
הוא בעל יכולת לחימה גבוהה ביותר אך הוא אינו שואף לממש יכולת זו .
שאיפתו היא לשלום והרמוניה : עם עצמו , עם אחרים ועם הסביבה .
לוחם המואי טאי האומלל שבסרטון אינו אמן לחימה , הוא אדם מסכן שאינו מרגיש את סבלו של העץ ואינו רואה עד כמה הוא עיוור ומסכן בכך שהוא מתעלל כך בעץ ועוד ללא סיבה ראויה .
ואתם המגיבים עיוורים לא פחות ..
ויהיה לכם לטובה אם תבחנו את עצמכם יותר לעומק .
אולי יתעורר בכם רצון להתפתח להיות אמני לחימה אמיתיים שפועלים בהרמוניה עם החיים ולא כנגדם .
חזרה לפורום
ישן 12-04-2008, 16:27

בשבילך, כמובן, אלו חירטוטים..
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי KENPO JITSO שמתחילה ב "חה חה חה"

הרי אתה רואה את המציאות מתוך יהירות וציניות ולא מתוך הקשבה ותבונה .
אני כותב : "זה טירוף ,וזה עצוב שאדם יכתוש וישחית עצים למטרת אימון" וגם ש "יש דרכים רבות וטובות להתאמן מבלי להשחית את סביבתך"
ואתה אינך רואה כמה זה נכון ופשוט ,אתה רק חושב לך "איזה דפוק . עוד יפה נפש, איזה חירטוטים.."
אינך מבין , למשל, שחייך קשורים קשר הדוק עם עצים . הם מספקים את החמצן שאתה נושם ..
אתה יודע זאת . אך אינך מבין זאת ..
ולכן אינך מרגיש את האמת במה שאני כותב .
צר לי עליך .
* ודרך אגב , ראיתי כאן תגובה בנוסח "זה האימון האורגינלי" ..
באמת ? מדוע ? כי הוא "מחובר" לטבע ? בדקתם זאת ?
אולי לשם שינוי תחשבו על מה שאתם כותבים ?
חזרה לפורום
ישן 09-05-2008, 17:10

אנסה להבהיר
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי NMW שמתחילה ב "תראה אני קודם כול לוחץ לך את..."

סילבר יקר ,
אם עץ אחד לא היה משנה אז מה היה משנה יער שלם ?
ישנה נטייה מאוד נפוצה לא לשים לחשיבותו של דבר "קטן" ולהצדיק זאת בכך שיש דברים חשובים ממנו , וישנה גם נטייה לא לשנות את מעשינו כי "גם ככה זה לא יעזור" או ש"זה לא מה שישנה את העולם"
אנחנו נסוגים מאחריות על מעשינו בתואנה שזה רק טיפה בים ועד שלא יעשה שינוי עולמי אז זה לא ייתן כלום אם אני אשנה את מעשיי.
וככה ,לאט לאט אנחנו הופכים יותר ויותר ציניים ולא רואים את הדברים כפשוטם..
זה שמאות אלפי עצים נכרתים אינו מצדיק השחתה מיותרת של עץ אחד בודד !!
ואיך יתכן שלאדם יהיה אכפת שכורתים יערות שלמים , ולא יפריע לו הרס מיותר של עץ אחד ?
אם אדם לא יתחיל בשינוי של הדברים הקטנים שהוא כן יכול להשפיע עליהם אז לעולם לא יהיה שינוי משמעותי יותר .
וזה מתחיל באכפתיות . והיא מתאפשרת כאשר אנחנו מתחילים להיות פחות יהירים ופחות ציניים .

ותודה על התגובה הרצינית (בניגוד לתגובות אחרות , שהיו מזלזלות)
חזרה לפורום
ישן 09-05-2008, 18:01

כן , תיארתי לעצמי
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "יש סיבה לזלזול"

שהמשפט הזה היה הטריגר להרבה מהציניות ובדיעבד הייתי מתנסח אחרת , באופן שלא יעורר את ה"ציניקן" שבנו .
שים לב עד כמה אנשים מרכזים את תשומת לבם בתפל (משפט שנראה להם מצחיק לצורך העניין) ובגלל זה מפספסים את העיקר .
אני מבין מדוע המשפט הזה נתפס כפלצני ,הייתי מחליף אותו ב"איך לא כואב לאדם לרמוס ככה עץ ?"

** ודרך אגב אם משהו לא הוכח מדעית זה לא אומר שאינו נכון (המחקר המדעי מוגבל ואין לו תשובות לכל סודות הקיום) וחוץ מזה עד כמה שאני זוכר ישנם מחקרים שהסיקו שצמחים מגיבים לאנרגיות אנושיות שונות והסיקו זאת אפילו לגבי מוליקולות של מים.. אני מציין זאת פשוט כי היית כל כך נחרץ לגבי העניין .
חזרה לפורום
ישן 10-05-2008, 18:41
  moshoi moshoi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.07
אז כמו שאמרתי ואמרו לך כבר...
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי peaceful warrior שמתחילה ב "כן , תיארתי לעצמי"

מילה אחת בפורום לא תשנה יותר מדי,וזה באמת נשמע פלצני ומוגזם לדבר על "סבלו של העץ".
מה גם שלאמר ש"איננו מבינים דבר ודבר" וגם להתנשא על מספר לוחמים בפורום. יוצר הרגשה שאתה קצת "טוב יותר מדי בשבילנו"...
אני לא מנסה לפגוע ולהעליב,אני חושב שהשאיפה של כל אנשי אומנויות הלחימה בעולם ללא הבדל של שיטה היא להיות "PEACFULL WARIORS" ואנשים של כבוד. אבל יש דרך להראות זאת, ולא להיות מין "גורו רוחני" המטיף לשלום ולאהבת הטבע.

דרך אגב,
אני מתנצל אם ההודעה שלי הייתה מזלזלת מדי,בסופו של דבר כולנו חברים ולוחמים.

שלך בפורום,
MOSHOI

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:54

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר