לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום לימודים. אנו מאחלים לכל הגולשים שנת לימודים מוצלחת חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > לימודים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-04-2008, 15:04
  shayka shayka אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל shayka
מה אתם חושבים על ההשעיה הזאת?

היום (יום שני) היה לי שיעור ספורט..ישבתי עם כמה חברים בזמן שחלק מהכיתה שיחקו כדורעף ואני חיכיתי לתור שלי לשחק גם..עכשיו תבינו יש בשיעור שלנו שני מורי ספורט..אחד שלנו ואחד של הכיתה השניה וכולם משחקים ביחד..כמתוכנן משחקים עד 8 ואז בדיוק שהגיע להיות התור שלי המורה לספורט אמר שמשחקים עד 10 וזהו זה המשחק האחרון..אז קמתי אמרתי לחברים שלי כוס אמק כל המורי ספורט והלכתי..המורה ספורט השני שהוא לא המורה שלי שמע אותי אומר את זה אמר את זה למנהלת של השכבה שלנו..המנהלת התקשרה אליי ואמרה לי שאני מושעה מחר (יום שלישי) על זה שקיללתי את המורה לספורט..אני בכיתה י"ב עם בגרויות וכל שיעור ממשיכים תחומר...שראסמי לא אכפת לי להפסיד את השיעורים האלה אני מבריז גם ככה חצי מהשיעורים..אבל הקטע של המורה ספורט ממש עיצבן אותי..באמת מגיע לי ההשעיה הזאת?הם יכולים לעשות את זה לתלמיד י"ב עם בגרויות בסוף שנה?

shayka@gmail.com

חזרה לפורום
ישן 08-04-2008, 08:30
  shayka shayka אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shayka שמתחילה ב "מה אתם חושבים על ההשעיה הזאת?"

אחח איזה בית ספר מושחת יש לי...המנהלת אמרה לי לבוא אליה ב8 וחצי בבוקר היום (שלישי) הלכתי אליה לפגישה איתה ועם המורה לספורט...זיינה לי תשכל ואני זיינתי לה גם את השכל..הם אמרו לי שאם אני לא אומר סליחה הוא לא מגיש אותי לבגרות בספורט...אחרי כמה זמן אמרתי לו סליחה ושטויות כאלה..אמר שהוא לא מקבל את הסליחה שלי ובאותו היום בבגרות בספורט אני צריך להכין דף התנצלות ולהקריא אותו לפני כל מורי הספורט והתלמידים..בקיצור הם רוצים להשפיל אותי...אמרתי להם אתם חיים בסרט אתם רוצים להשפיל אותי אני לא יעשה תבגרות בספורט תהיו בריאים..והלכתי...והם גם רצו שאני יעשה עבודה בספריה על כבוד האדם...הצחיקו לי תפטמה...

shayka@gmail.com

חזרה לפורום
ישן 08-04-2008, 08:53
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי shayka שמתחילה ב "אחח איזה בית ספר מושחת יש..."

אני אנסה להסביר לך את זה מתוך נקודת מבט של מורה (או לפחות הייתי עד שנה שעברה).
ראה ידידי, נניח שאתה צודק במאבקך. ייתכן מאוד כי תוספת הזמן לשיעורי הספורט אכן מבזבזים לריק את זמנך היקר אותו אתה תנצל (או אמור לנצל בכל מקרה) ללמוד לקראת בגרויות.
אין מסכים יותר ממני שחשוב יותר ללמוד לבגרות בספרות / היסטוריה / מתמטיקה / אנגלית / וואטאבר מאשר לשחק בכדור (ותאמין לי, השיעור שהכי לא עניין אותי בתיכון היה ספורט. אני חננה של מחשבים, מה לי ולספורט?).

אממה - הבעיה היא לא מה יותר חשוב, לימודים לבגרות או ספורט, אלא איך אתה מתנהג בתור בן-אדם.
אני יודע שזה נשמע ממש מוזר, אבל המטרה האמיתית של בית הספר (לא רק תיכון, אלא גם יסודי ואפילו גן-חובה) הוא לחנך אותך להיות אדם טוב. אדם שמכבד את הסביבה שלו, את החברים שלו ואת המורים / הורים / מכרים שלו.
לבית הספר יהיה עדיף שתכשל בכל המקצועות הריאליים (הנחשבים לחשובים ביותר, כגון פיסיקה, מתמטיקה, אנגלית, לשון וכו') ותצליח להיות אדם מנומס, נחמד על הבריות ומתחשב.
זה נשמע מוזר כי הציונים היחידים שאתה מקבל בסיום בית הספר - הם ציוני הצלחתך בבחינות. קרי, עד כמה אתה יודע היסטוריה ומתמטיקה, ולא עד כמה אתה בנאדם טוב, אבל זה רק בגלל שקשה מאוד לכמת (מלשון כמות) את התנהגותך ולתת לך ציון עליה.

צא מנקודת הנחה שלא תמיד מקבלים הכל בחיים. זה יעזור לך לעבור את תקופת ההתמרדות הכל כך אהובה עלי

אם אתה שואל אותי, עדיף היה פי 1000 לו היית הולך למורה ומסביר לו בצורה הגיונית "שמע, יש לי בגרות בתושב"ע, אני חייב ללמוד אליה והשעתיים ספורט שהוספתם מאוד מפריעות לי. תאשר לי בבקשה לקבל שיחרור מהשיעור ע"מ ללמוד לבגרות". ייתכן כי הוא לא יאשר לך, אבל לפחות זו דרך טובה לבקש.
עוד ייתרון בבקשה מהסוג הזה הוא מה שנקרא "עקיפת סמכות". אם המורה לא מאשר לך, אתה רשאי לפנות לדרגה גבוהה יותר (נניח המחנך שלך או מנהל בית הספר).
אתה רשאי לפנות בבקשה לדרגה גבוהה יותר רק אחרי שביקשת קודם מהמורה. ייתכן כי המורה לא יכול לקחת עליך אחריות אם אתה לא בשיעור שלו, ולכן הוא לא רוצה לשחרר אותך, אבל אם קיבלת אישור מהמנהלת, אז מבחינתו הכל סבבה, והוא ישמח לשחרר אותך מהשיעור כדי שתלמד.

אתה מבין ידידי, בחיים האמיתיים צריך לדעת להיות 'פוליטיקלי קורקט'. לדעת להשיג את המטרות שלך בדרכים הנכונות ולא ישר להתעצבן, לשבור את הכלים, לקלל ואח"כ לקלל שוב אחרי שאתה מקבל עונש (שבהחלט מגיע לך).

אל תדאג, כולנו היינו כאלה
עוברים את זה. תרצה את העונש שלך כמו גבר, אל תבכה על שקיבלת אותו ובפעם הבאה, למד מהטעות שלך מה לא לעשות כדי לא לקבל את העונש הזה שוב.

בהצלחה!
לכל בעיה ושאלה, אשמח לעזור.

חזרה לפורום
ישן 09-04-2008, 21:21
  shayka shayka אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אני אנסה להסביר לך את זה מתוך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
אני אנסה להסביר לך את זה מתוך נקודת מבט של מורה (או לפחות הייתי עד שנה שעברה).
ראה ידידי, נניח שאתה צודק במאבקך. ייתכן מאוד כי תוספת הזמן לשיעורי הספורט אכן מבזבזים לריק את זמנך היקר אותו אתה תנצל (או אמור לנצל בכל מקרה) ללמוד לקראת בגרויות.
אין מסכים יותר ממני שחשוב יותר ללמוד לבגרות בספרות / היסטוריה / מתמטיקה / אנגלית / וואטאבר מאשר לשחק בכדור (ותאמין לי, השיעור שהכי לא עניין אותי בתיכון היה ספורט. אני חננה של מחשבים, מה לי ולספורט?).

אממה - הבעיה היא לא מה יותר חשוב, לימודים לבגרות או ספורט, אלא איך אתה מתנהג בתור בן-אדם.
אני יודע שזה נשמע ממש מוזר, אבל המטרה האמיתית של בית הספר (לא רק תיכון, אלא גם יסודי ואפילו גן-חובה) הוא לחנך אותך להיות אדם טוב. אדם שמכבד את הסביבה שלו, את החברים שלו ואת המורים / הורים / מכרים שלו.
לבית הספר יהיה עדיף שתכשל בכל המקצועות הריאליים (הנחשבים לחשובים ביותר, כגון פיסיקה, מתמטיקה, אנגלית, לשון וכו') ותצליח להיות אדם מנומס, נחמד על הבריות ומתחשב.
זה נשמע מוזר כי הציונים היחידים שאתה מקבל בסיום בית הספר - הם ציוני הצלחתך בבחינות. קרי, עד כמה אתה יודע היסטוריה ומתמטיקה, ולא עד כמה אתה בנאדם טוב, אבל זה רק בגלל שקשה מאוד לכמת (מלשון כמות) את התנהגותך ולתת לך ציון עליה.

צא מנקודת הנחה שלא תמיד מקבלים הכל בחיים. זה יעזור לך לעבור את תקופת ההתמרדות הכל כך אהובה עלי

אם אתה שואל אותי, עדיף היה פי 1000 לו היית הולך למורה ומסביר לו בצורה הגיונית "שמע, יש לי בגרות בתושב"ע, אני חייב ללמוד אליה והשעתיים ספורט שהוספתם מאוד מפריעות לי. תאשר לי בבקשה לקבל שיחרור מהשיעור ע"מ ללמוד לבגרות". ייתכן כי הוא לא יאשר לך, אבל לפחות זו דרך טובה לבקש.
עוד ייתרון בבקשה מהסוג הזה הוא מה שנקרא "עקיפת סמכות". אם המורה לא מאשר לך, אתה רשאי לפנות לדרגה גבוהה יותר (נניח המחנך שלך או מנהל בית הספר).
אתה רשאי לפנות בבקשה לדרגה גבוהה יותר רק אחרי שביקשת קודם מהמורה. ייתכן כי המורה לא יכול לקחת עליך אחריות אם אתה לא בשיעור שלו, ולכן הוא לא רוצה לשחרר אותך, אבל אם קיבלת אישור מהמנהלת, אז מבחינתו הכל סבבה, והוא ישמח לשחרר אותך מהשיעור כדי שתלמד.

אתה מבין ידידי, בחיים האמיתיים צריך לדעת להיות 'פוליטיקלי קורקט'. לדעת להשיג את המטרות שלך בדרכים הנכונות ולא ישר להתעצבן, לשבור את הכלים, לקלל ואח"כ לקלל שוב אחרי שאתה מקבל עונש (שבהחלט מגיע לך).

אל תדאג, כולנו היינו כאלה
עוברים את זה. תרצה את העונש שלך כמו גבר, אל תבכה על שקיבלת אותו ובפעם הבאה, למד מהטעות שלך מה לא לעשות כדי לא לקבל את העונש הזה שוב.

בהצלחה!
לכל בעיה ושאלה, אשמח לעזור.

וואלה אחי תודה על התגובה...מהמבחינה של לקבל את העונש שלי..כבר קיבלתי הושעתי ליום אחד והם רואים את זה כעונש..וגם התנצלתי..אז מה אני יכול לעשות עוד ראסמי...כל מה שהמורה אמר עשיתי..אבל שזה מגיע להשפלה אני לא מוכן לזה..הם אומרים שאני צריך להתנצל בפניי כולם כמו ש"כולם" שמעו אותי אומר כוס אמא של כל מורי הספורט..וזה היה בערך 3 -4 ילדים שהיו לידי...אז לפי דעתי אין פה ערך של שווה בשווה..אני לא צריך להקריא ולהשפיל את עצמי ממול כל מורי הספורט והתלמידים..מה עם הזכות לכבוד שכל שיעור מדברים עליו באזרחות...אני רואה את זה כהשפלה ואני כנראה יילך למנהל הבכיר ואם הוא לא יבוא לקראתי אני כנראה יילך למפקחת של הבית ספר שכבר השגתי תטלפון שלה...
ועוד פעם תודה על התגובה ועל העצות שיחקת אותה..!

shayka@gmail.com

חזרה לפורום
ישן 09-04-2008, 22:32
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי shayka שמתחילה ב "[QUOTE=Narxx]אני אנסה להסביר..."

אני לא יודע מדוע הם בחרו לא לקבל את ההתנצלות שלך.
אני לא יודע מה היה טיב ההתנצלות.. אולי אמרת את זה בטון מזלזל או שלא התכוונת - אני לא יודע וזה גם לא משנה. יתכן כי הם רוצים לעשות "יראו ויראו" מול שאר התלמידים... ברצינות שאינני יודע.

מה שכן אני יודע הוא שחבל לך על הזמן לריב איתם. כמה צודק שלא תהיה (מנקודת מבטך), הם צודקים מנקודת מבטם. מבטיח לך, שלא משנה איזה טלפון תשיג (אפילו את הטלפון של שרת החינוך או ראש הממשלה), אף אחד לא יבוא ויתן להם על הראש ויעשה להם "נו-נו-נו" כי איזה תלמיד כיתה י"ב (נכון?) אמר להם ככה וככה... תסכים איתי שזה לא רציני

מה שכן אתה יכול לעשות, זה לבקש לדבר איתם בצורה מכובדת בחדר המנהל תוך שאתה מסביר ברצינות כי אתה מצטער על מה שאמרת, שאתה לא תעשה את זה שוב וכו' וכו'... הם אוהבים לשמוע דברים כאלה (ובחיית אל תעשה את זה "כלאחר יד", השתדל להתכוון לדבריך)

בנוגע למה שלמדת באזרחות - הכל טוב ויפה, רק שבית-ספר זה לא ממש דמוקרטיה, ואתה עדיין לא ממש אזרח
בעיקרון מותר למורים לעשות דברים גם אם אתה לא מסכים להם, או שלא בוצעה הצבעה דמוקרטית בנוגע להם. את זכויותך כאזרח אתה תנצל כאוות נפשך בהצבעה לראשות הממשלה

שורה תחתונה, במקומך, הייתי מוריד קצת טורים.
להלחם בבית הספר זה כמו דון-קישוט שנלחם בתחנות רוח... אתה לא באמת יכול לנצח והמפסיד היחיד ממאבק כזה יהיה אתה. זרום איתם... לפעמים מורים מתנהגים בצורה מאוד מטומטמת (ותראה מי אומר לך את זה ), אבל גם הם אנשים.. מה לעשות

חזרה לפורום
ישן 12-04-2008, 15:55
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי לימור :] שמתחילה ב "לא התחצפתי למורה שלי . היא..."

קודם כל - אל תסתכלי בצלחות של אחרים... מה עושים להם ומה לא עושים להם.
זה כמו האלה שתופסים אותם הולכים ברגל במעבר חציה ברמזור אדום, ואז מתלוננים לשוטר "מה, תפסתם את כל הגנבים בארץ ואין לכם מה לעשות אז אתם דופקים דו"חות למי שהולך במעבר חציה באדום?".
הרי, מה זה משנה כמה חמורה היתה העבירה שלך? עצם העובדה שיש אנשים שעושים דברים יותר גרועים, לא אומר שאת לא צריכה לקבל את מה שמגיע לך.

בנוגע למה שכן עשית - אני לא יודע מה זה כלל, אני לא יודע אם זה הביא לאנשים אחרים להצטרף אליך או כל דבר... כל מקרה לגופו. אם רצו להשעות אותך ל 3 ימים, אז כנראה שהגיע לך.
אני לא יודע אם המורה חיפשה אותך או לא חיפשה אותך, אבל מה שבטוח זה שלו היית בסדר גמור מלחכתחילה, לא היית מקבלת שום דבר.
בנוגע לאמא שלך, יש לה בעיה בלבחור צד כיוון שהיא צריכה להיות בשני הצדדים יחד.
מצד אחד, היא צריכה לשמור עליך ותמיד להיות לצידך. מצד שני, אם היא לא תיתן גב למורים שלך שיחנכו אותך, כל החינוך שלך יהיה שווה ל***.
שוב, כל מקרה לגופו, אבל יש מקרים בהם ההורים צריכים לתמוך במורים אפילו שזה קשה.
מקווה שאמא שלך לא עשתה טעות כשבחרה בצד שלך במקום בצד של המורה (את ההשלכות מהמקרה הזה, את, ואת בלבד, תספגי. לא המורה שלך ולא אמא שלך).

חזרה לפורום
ישן 14-04-2008, 16:07
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי לימור :] שמתחילה ב "יופי להם . אני לא אחת כזאת..."

תמיד כשאת נמצאת במצב של קונפליקט, שימי את עצמך בנעליים שלהם.
נניח שאת באמת חולה והאישורים שלך תקינים לחלוטין... עדיין יש תלמידים שמנסים לנצל את המערכת ולא להגיע לשיעורים.
אז המורה לא יודעת לבטח אם את משקרת או לא ולכן אפשר להבין מדוע היא לא האמינה לך ב instant.
מה שכן, תמיד אפשר לשבת ולהסביר בדיוק מה עובר עליך, איך זה משפיע עליך ביום יום, ואז היא תבין יותר טוב.
את יכולה גם להציע לה לדבר עם ההורים שלך.

רק שתדעי, מנסיוני, אנמיות זו לא מחלה שצריכה להפריע.
שירתו איתי בצבא בנות אנמיות שמלבד לתרום דם - עשו כל מה שאני עשיתי (כולל מטווחים בנשק), וגם עכשיו לומדות איתי באוניברסיטה מקצועות קצת יותר קשים ממה שיש בתיכון...
אבל עזבי, זו סתם סמנטיקה

חזרה לפורום
ישן 16-04-2008, 20:50
  משתמשת נקבה לימור :] לימור :] אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.08
שלח הודעה דרך ICQ אל לימור :] Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "תמיד כשאת נמצאת במצב של..."

על כל אחד זה משפיע אחרת .
בגלל האנמיה אני עייפה , וכמעט כל בוקר מאחרת לבית ספר .
ובגלל שאני אנמית כל מחלה משפיעה עלי יותר .
זה לא מונע ממני לעשות דברים רגילים , ברור .
ובטח שזה לא משפיע לי על הלימודים !! ואין לי שום ספק שאני אלמד באוניברסיטה מקצועות קשים כמו שאתה לומד , ואפילו יותר .

ואין לי מה לשים את עצמי בנעלים שלה .
עדיין אין לה כל זכות לבוא ולהגיד לי שאני לא נראת לה חולה , ובצורה שהיא אמרה את זה .

ואני חושבת שמיצנו את הדיון הזה :]]

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:54

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר