לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-04-2008, 21:13
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lolita1990 שמתחילה ב "מאוכזבת"

את צריכה להחליט מה את רוצה לעשות עם המצב הזה. יש לך 3 אפשרויות:
*להמשיך לדחות מחזרים אחרים אבל לא לפעול להשגת רצונך- מצב לא אידאלי, את רק מפסידה מזה. את חוסמת אפשרויות נפלאות לקשרים פוטנציאלים.. אולי מי שאת דוחה יכול להיות חבר מקסים ואוהב? ובשביל מה את חוסמת ופוסלת? בשביל כלום, בשביל תקווה שממה שכתבת, הסיכויים שתתקיים קלושים, אם לא תפשילי את השרוול.

*לגשת לבחורצ'יק שלך, להתחיל שיחה עמוקה יותר מ"היי, מה קורה? וואי, איך אין לי כח למבחן הזה עכשיו.." ולהתחיל לעשות במקום לשבת בחיבוק ידיים ולהתלות בכלום. נכון, יש לך סיכון שתפגעי, שתדחי.. אבל לפחות עשית משהו ולא נתת לזה לעבור.

* לשכוח מהבחור. שיחפש את החברים שלו בסיבוב.. יש מחזרים אחרים, את לא צריכה להנעל על אחד ולבנות מסביבך חומה בגלל ש"אולי יקרה משהו". את צעירה וזה פשוט חבל, חבל לוותר על הזדמנויות שאולי מכילות בתוכן קשרים ארוכים ונפלאים..

נדמה לי, שזאת הנקודה (אחרי שנתיים, את אומרת?) שאת צריכה להתחיל לחשוב שוב על המצב הזה. האם הבחור שווה את זה? האם יש לו תכונות שלאחרים שכן מעוניינים אין? תשקלי שנית האם לבחור הזה באמת מגיעה כל כך הרבה אנרגיה ומחשבה שאת משקיעה בו כרגע..

תעבדי את הנתונים אצלך ואז תפעלי. אבל תפעלי. אני מרשה לעצמי, ברשותך, לבטל את האפשרות הראשונה. היא לא אופציה אופטימלית או נבונה, ומי יודע מתי באמת יקרה משהו..?
אני מזכירה לך, זהו רק בחור, לא אליל.. מגיע לך מישהו שיאהב אותך במציאות ולא בתיאוריה.

בהצלחה..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-04-2008, 23:39
  משתמש זכר guyt guyt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lolita1990 שמתחילה ב "מאוכזבת"

אני מזדהה איתך אבל מהצד השני של המטבע !
זה ישמע לך מוזר אבל לא בטוח בכלל שהוא לא שם עלייך.
אם הוא ביישן ויכול מאוד להיות שאיתך הוא מתבייש יותר מאחרות, אולי מתרגש יותר מדי כשהוא בקרבתך.
אני במצב די דומה שאני אוהב כלכך מישהי אבל לא מסוגל להתנהג בצורה רגילה ליידה, אני מתחיל להתבלבל ולחשוב מליון פעם על כל מילה שיוצאת לי מהפה.
מה שקורה שאני מצמצם את הדיבור שלי איתה ואני יוצא כל הזמן קריר ואולי אפילו סנוב לצערי.
זה ממש לא מה שאני רוצה אבל אני לא מצליח להשתחרר ליידה אני לחוץ מדי.
אולי זה מה שקורה לו גם והוא פשוט מתבאס מהמצב אז מנסה להתרחק ואולי לנסות פעם אחרת וחוזר חלילה.

סתם אפשרות שיכולה להיות לפי דעתי ולפי איך שאני סובל כרגע, אני מאוהב במישהי כמו שלא אהבתי מישהי בחיים, אני רק חושב עליה כל הזמן , כבר רוצה לחבק אותה ולהגיד לה כמה שאני אוהב אותך , למרות שאנחנו רק ידידים, כנראה בגללי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:38

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר