לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שימו לב! פורום תעופה אזרחית לא נועד לשאלות על כרטיסי טיסה ומחיריהם, מלונות, שאלות לגבי הדיוטי פרי וכו'. אשכלות כאלו יש לפתוח בפורום המתאים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > תעופה אזרחית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-04-2008, 19:53
  alex69 alex69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.07
מחלקת העסקים במטוסי ה767-200 באל-על.

שלום לכולם , ביולי אני אמור לנסוע לסין (לא למטרות אולימפידה , רק כמעבר ליפן , אני דיי נגד המדינה הזאת) , לפי מה שהבנתי מאתר אל-על ומחברת הנסיעות , המטוסים בטיסות הלוןך-חזור הם 767 בלבד. שני שאלות: למה הם לא מפעילים את ה777 החדשים/מחודשים לסין? הרי מדובר ביעד מרוחק , ונוחות הנסיעה (שעדיפה ב777) חשובה , אני אישית טסתי במחלקת התיירים ב767 לאירופה , שזה סביר ליעד לא מרוחק כמו אירופה , אבל לסין?
שאלה שנייה : מכוון שהכרטיס במחלקת העסקים , שאותה לא יצא לי לראות ב767 , איך היא ? האם היא שווה? נוחה ? משתווה לחברות האירופיות ? (אייר פראנס , לופטהנזה , בריטיש) ועם יש תמונות מכוון שבאתר אל-על אין תמונות . בתודה ענקית מראש , alex69.
ונ.ב , העם חוץ מאל-על , חברות אחרות טסות טיסה ישירה מישראל לביג'יין?
חזרה לפורום
ישן 10-04-2008, 09:41
  נציג אל-על נציג אל-על אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.04.08
טיסות לבייג'ינג ומטוסי 767
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי alex69 שמתחילה ב "מחלקת העסקים במטוסי ה767-200 באל-על."

בוקר טוב,
בהמשך לשיחתכם,
אל על מפעילה 3 טיסות לילה בשבוע לבייג'ינג במטוסי 767. הצי בקו נבחר בשילוב של מספר פרמטרים וביניהם אילוץ שנובע מכמות המטוסים העומדים לרשות החברה, תחזית צמיחת השוק ליעד והאלטרנטיבה שמטוס אחר יכולה להציע ללקוחות החברה. במקרה זה, אילוצי זמני המראה ונחיתה בשילוב הביקוש ליעדים כמו ניו יורק, לונדון, הונג קונג ולוס אנג'לס (שיכול להיות מופעל רק ב-772), מאפשרים לנו להציע לבייג'ינג וליעדים אחרים כמו מיאמי ויוהנסבורג מטוס מדגם 767. בשנים הקרובות, עם קליטתם של מטוסי 772 נוספים, נוכל להציע בקווים הארוכים הנוספים את המטוסים החדשים. בינתיים, לידיעתך, אמנם ה-772 מציע מסכים אישיים אבל המרווח בין המושבים במחלקת התיירים של ה-767 וה-772 זהה והמושבים נוחים. גם במחלקת עסקים אנחנו מציעים מחלקה משודרגת עם מושבים נוחים המוטים לכמעט מיטה. מסקרים שאנו עורכים, התגובות של הטסים במחלקה זו חיוביות מאוד.
בברכה,

נערך לאחרונה ע"י נציג אל-על בתאריך 10-04-2008 בשעה 09:43.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:00

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר