לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-04-2008, 14:18
צלמית המשתמש של fcf
  משתמש זכר fcf fcf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל fcf שלח הודעה דרך MSN אל fcf Facebook profile
רוצה ללמוד שפה חדשה !

שלום
אני סטודנט למדעי המחשב שנה ב' במכללה למנהל .....

אני יודע מספר שפות תכנות ברמות שונות:
C - יודע לתכנת ברמה מתקדמת (מהמכללה)
C# - יודע לתכנת ברמה דיי מתחילה בקוממנד בלבד - מה שנלמד במגמת טכ"ם בתיכון
PHP - מתכנת ברמה דיי גבוהה - לימוד עצמי
--------
אני מתעסק גם עם שאילתות SQL, HTML ועוד ...

אני מעוניין ללמוד שפה חדשה וחזקה שתשמש אותי וגם תהיה מהנה לעבודה.
שניתן יהיה ללמוד אותה בעזרת לימוד עצמי מהיר (הזמן הפנוי שלי שואף לאפס)
ושהשימושים שלה והביקש לה כיום יהיו גבוהים.
- אני רוצה לדעת כיצד ליצור תוכניות מעוצבות.
(מה שאני יודע לבנות כיום זה אך ורק תוכניות שרצות בקוממנד ותוכניות שרצות בסביבת WEB)

שמעתי הרבה של שפות .NET ו - asp.net וכל מה שנגמר בNET, אבל אין לי ממש מושג מה זה אומר. התוכנה paint.net למשל בנוייה בשפה זו.

תודה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-04-2008, 21:39
  Rationalist Rationalist אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.05
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי sigsig שמתחילה ב "ושוב אני אעיק בשאלות (באמת..."

אני לא נצמד לכלי אחד. אני בוחר (שוב ושוב), מעדיף (כמעט תמיד) את Java, בעבודה השוטפת שלי.

בויקיפדיה, כתוב על #C:
C# language, which has a procedural, object-oriented syntax based on C++ and includes influences from aspects of several other programming languages (most notably Delphi and Java) with a particular emphasis on simplification.

מכאן, שמדובר בחיבור של דלפי (אללי) עם גניבות מ-Java, עם דגש על פשטות. המשפט הנ"ל מכיל בתוכו איזו סתירה, אולי שתיים.

היסטוריה:
During the development of .Net, the class libraries were originally written in a language/compiler called Simple Managed C (SMC)[2] [3]. In January 1999, Anders Hejlsberg formed a team [4] to build a new language at the time called Cool. By the time the .Net project was publically announced at the July 2000 Professional Developers Conference (PDC), the language had been renamed C# and the class libraries and ASP.NET runtime had been ported to C#.

בקיצור, התחילו ככה ועברו לזה, ואז בא ההוא ולכן שינו בהתאם. קפיצה פה, נסיגה שם, ונולדה השפה.

לגבי NET., התכוונתי לכך שאי אפשר פשוט להוריד סביבת עבודה חינמית ולהתחיל לכתוב קוד. צריך להתקין את זה ואת ההוא, ולוודא שיש כך וכך (אני זוכר כמה נאבקתי עם התקנת IIS על XP Home), ואז להכיר קצת את הרעיון שמאחורי ASP ואולי גם קצת ADO.

סטודנט שלי ל-Java לומד בשיעור הראשון בקורס איך להריץ תוכנה פשוטה (Hello World), אחרי שהוא הבין מאיפה מורידים סביבת עבודה, מה ההגדרות שיש לשנות (אם בכלל) ואיך מריצים. הוא רואה בעיניים תוצר בקונסול.

השבוע בזבזתי חצי שיעור בכדי להסביר לסטודנטים שמכירים #C (ולומדים אצלי משהו תיאורטי יותר, שדורש ידע של Pseudo-Code), איך לפתוח "פתרון" (שם דבילי להפליא), ובתוכו פרוייקט, ואיך לוודא שלא יצטרף הזה, אבל כן ההוא, ואז לשנות את ההגדרות לכאלה של ++C, כי משהו לא עובד. ואז הם שאלו למה לעזאזל יש הרצה ל-Debug ול-Run, ונוצרות מלא ספריות עמוסות בקבצים.

התשובה שלי (בלב): כי מישהו לא מבין את ההגדרה של 'פשטות'.
ישן 10-04-2008, 21:59
  sigsig sigsig אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.11.07
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Rationalist שמתחילה ב "אני לא נצמד לכלי אחד. אני..."

אוקי, הבנתי למה מה אתה מתכוון, למרות שלמען ההגינות יהיה מעניין להשוות את ההיסטוריה שציטטת להיסטוריה של JAVA. אציין גם שלא הכרתי את ההיסטוריה של #C.
אם הבנתי נכון, אז הביקורת שלך היא בעיקר על הכלים- בעוד ש-JAVA היא 'פתוחה' וזמינה למפתחי כלים ומתכנתים כאחד, הרי ששימוש ב-#C דורש כלים של מיקרוסופט. אפשר להשתמש ב-EDITOR כדי לכתוב קובץ CS ולקמפל באמצעות CSC בדיוק כמו שאפשר לכתוב קובץ JAVA ולקמפל באמצעות JAVAC, אבל אני מסכים שבשני התהליך יותר אינטואיטיבי. ופה כנראה אנחנו מדברים על שיקולים עסקיים של MS והרצון לנצל את המונופול למכור VISUAL STUDIO, ועל כך היו כבר אין ספור דיונים בתעשייה שלנו.
אגב, קוריוז קטן - את הפרוייקטים הכי מוצלחים שלי (מבחינת מינימום כ'א וזמן פיתוח ומקסימום התאמה לצרכי ושינויי לקוח) עשיתי לא ב-JAVA ולא ב-NET., אלא ב - ותחזיקו חזק - PERL. כך שמבחינתי, לשתי הסביבות יש עוד למה לשאוף...
בכל אופן, תודה על דיון מעניין!!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:57

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר