לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-03-2005, 22:12
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי מנהל קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SuperLaflaf שמתחילה ב "האם אפשר "להכפיל" משתמש ב- XP PRO ?"

right click on my cmputer --> manage --> local users and groups --> users
כפתור ימני על המשתמש שלך --> copy

כדי להעתיק את המשתמש בצורה מושלמת, אחרי שאתה נכס עם המשתמש החדש פעם אחת נוצרת לו תיקייה תחת documents and settings, כשאתה מעתיק את הקבצים תוודא שאתה לא מחובר עם המשתמש שאתה מעתיק אליו.
יכול להיות שלמשתמש החדש, אחרי הורדת הרשאות, עדיין יהיו הרשאות שלא תכננת לאשר, אבל לא דברים קריטיים ממה שאני זוכר.

הרשאות ntfs לא ניתן להעתיק למשתמש אחר, פשוט תדאג ש-2 המשתמשים יהיו בקבוצה שאתה תגדיר ותתן הרשאות לקבוצה ולא למשתמשים בודדים.

מקווה שהייתי די ברור, אני לא יודע מה בדיוק אתה צריך להעתיק אז אני לא יכול לתת לך checklist, בהצלחה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-03-2005, 00:00
  משתמש זכר ofer62 ofer62 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.04.03
סליחה שאני מתפרץ לדלת פתוחה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "..."

זה מעניין גם אותי
כאמור אחרי שהגדרתי משתמש בודד והתקנתי את כל התוכנות
ברצוני לפתוח חשבונות נוספים ושיהיו להם את אותם הגדרות ואת אותם התקיות שיש בשולחן עבודה של המשתמש הראשון .
אני מניח שקוראים לזה פרופיל משתמש
אני יודע איך לעשות זאת בדרך הקשה ע"י העתקת קיצורי הדרך לשולחן העבודה של המשתמשים החדשים כולל OFFICE וזה עובד אבל אני מחפש את הדרך הקצרה
כי יש תוכנות שדורשות התקנה מחדש אצל כל משתמש בנפרד כמו למשל מנוע החיפוש NETEX
ויש עוד תוכנות רבות ואני רוצה להמנע מהתקנות חוזרות של אותן תוכנות אצל כל המשתמשים
אם יש דרך להעתיק את הפרופיל לכל המשתמשים החדשים אשמח לשמוע על כך
אגב מה שכתבת שם אינו נכון כי אין אפשרות של העתק ראה תמונה
ומה עושים אחרי שהעתקתי ?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ישן 08-03-2005, 18:20
  SuperLaflaf SuperLaflaf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.03.05
עשיתי זאת מעט אחרת וזה עובד - אך היו בעיות:
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "מוזר... כנראה שאין אפשרות כזו במחשב לוקאלי"

לפני ההתחלה מומלץ גיבוי מקיף ככל האפשר (לפחות מסמכים, מידע ודואר) ויצירת נקודת אחזור - שיהיה ראש שקט.

שלב ראשון חשוב: יצירת משתמש אליו תרצה ליבא את היוזר שלך וגם תיקייה ריקה היכן שתרצה כדי להעתיק אליה.

שלב שני: יצרתי משתמש דמי בהרשאת אדמין ועברתי אליו.

השלב הבא היה:

My Computer - Properties - Advanced - Users Profiles - Settings

כעת בחרתי את המשתמש שאני רוצה להעתיק (בשמי כמובן - אך אני מחובר כעת כאמור במשתמש דמי), כפתור Copy To נגיש כעת ונקליק עליו. בדיאלוג נבחר את התיקייה שיצרנו עבור Copy Profile To , נקליק על Change במלבן Permitted to use ונקליק על Check Names . נבחר בשם המשתמש החדש שיצרנו, נאשר ונאשר את ההעתקה.

לאחר ההעתקה, אפשר לחזור ולבצע לוגין בשמנו ולמחוק את משתמש הדמי.

כעת: נעתיק את כל התיקיות והקבצים שנוצרו בתיקייה הזמנית שיצרנו אל מתחת לשם המשתמש החדש (המטרה) מתחת ל- Documents and Settings . יש לאשר העתקה על קבצים קיימים. בזה הסתיים השלב העיקרי. למשתמש החדש הרשאות וגישות כשלנו (כולל קוקיס, היסטוריה, הודעות דואר וכל הניטי-גריטי.

כעת יש לבצע לוגין למשתמש החדש ולהתחיל לבדוק בזהירות מה עובד, מה עובד עקום ומה לא. תיקונים והתאמות נדרשים כמובן, שהרי זו מטרת התרגיל. אם מותקן אופיס, הוא יריץ "מיקרו התקנה" לתיקון פרמטרים, הדואר עלול לפשל וידרש תיקון - או שלא. צריך סבלנות.

לסיום הערה: הקבצים שלכם שהועתקו הם בעלי הרשאת כשלכם - בדרך כלל אדמין. שינוי המשתמש החדש להרשאת יוזר רגיל, עלולה למנוע ממנו גישה ללא מעט קבצים ותוכניות.

בסבלנות ובהצלחה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:12

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר