לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-04-2008, 13:28
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי KAHOL שמתחילה ב "נפקד כמה ימים רק.."

"כמה ימים רק.."??

שמע אני מכיר אותך בפורום עוד הרבה לפני שהתגייסנו ולא האמנתי שתגיע למצב כזה..

"כמה ימים רק"?!?

איפה אתה חושב שאתה נמצא??בבית ספר?!?

שמע בנאדם קח את עצמך בידיים..לכולנו יש ימים קשים יותר בצבא וזה ממש לא מקום וורוד אבל למה לדפוק נפקות??ועוד שאתה על תנאי..
מקווה שהכלא ישנה אותך טיפה ואני אישית חושב שתלך כבר ביום ראשון ותסגיר את עצמך(ככה העונש יהיה יותר קל אני מניח) ותסיים עם זה(וכן,גם אם זה אומר לסגור את פסח בכלא).
יש משפט שאומר if you cant do the time dont do the crime אז אם אתה גבר לדפוק נפקדות לפחות תיהיה גבר לקבל את העונש.

נוב 07.

נערך לאחרונה ע"י gixxer בתאריך 11-04-2008 בשעה 13:39.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-04-2008, 15:59
  KAHOL KAHOL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.05.06
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי priest שמתחילה ב "מה אתה מצפה גם שתהיה בבית ..."

הגעתי לשם אחרי אין סוף מאבקים עם חטיבת הנחל ומי לא..

הגעתי לשם לא כקרבי , אבל אני רוצה לשרת רק כלוחם ואמרתי להם את זה

אמרו לי תגיש 55 ורוב הסיכויים שיאשרו לך לחזור לתפקיד לוחם

ביקשתי ראיון מג"ד , מרחו אותי בשטויות , אחר כך אמרו לי קודם תוכיח את עצמך קצת במפקדה ואז אולי תעבור ללוחם..אמרתי למ"פ מפקדה אני לא רואה שום סיבה שאני יוכיח את עצמי באפסנאות כשאני רוצה להיות לוחם , צר לי..אולי יש מישהו שלא יסכים איתי כאן אבל ככה אני חושב.

ואז קיבלתי את הסיבוב , ופשוט הלכתי הביתה ..ואז אחרי יומיים בא חייל מהגדוד וניסה לשכנע אותי לחזור
אמר לי בנתיים אתה לא נפקד תחזור איתי ..
זה היה ביום רביעי , כאשר במילא בחמישי אני יוצא הביתה
ועוד הוא בא ברביעי בערב 8 ככה..עד שנגיע לבקעה זה 11 ככה לפחות..אז למה לי לבוא לישון שם ולצאת מחר ?בשביל זה אתה לוקח אותי?הוא אמר לי כן , תראה רצון ושינוי
לא מאמין לשטויות האלה , הרי ברור שאיך שהייתי מגיע היו ישר שופטים אותי ולא הייתי הולך למחרת הביתה.

לגבי שאלתך אם אני רוצה לצאת משם , למען האמת נמאס לי מכל הצבא הזה כבר..והדרך לקב"ן סלולה.
אבל עדיין אני בספק אם אעשה את הצעד הזה..נראה מה יקרה בהמשך

שאלה לי אליכם , האם ברגע שיצאתי מהבסיס אני ישר "נפקד" או שהגיוני שאחרי יומיים אני עדיין יחשב "כלא נפקד"..

נערך לאחרונה ע"י KAHOL בתאריך 11-04-2008 בשעה 16:03.
ישן 11-04-2008, 17:44
  silvio p silvio p אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.12.06
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי KAHOL שמתחילה ב "הגעתי לשם אחרי אין סוף מאבקים..."

תכלס היית צריך לחזור איתו....
אחי למה להסתבך? אם אתה באמת רוצה להיות לוחם תחזור לאפסנאות תוכיח את עצמך תבקש כל הזמן שיחת מג"ד כי לוחמים חסר בצבא בנתיים תקמבן את עצמך בציוד ושתחזור להיות לוחם תהיה כבר מסודר :-)
קצת התערבות של ההורים לפעמים עוזרת......
יש לי חבר מהטירונות שנפצע ורצו שהוא יהיה טבח בגדוד והוא לא הסכים קיבל ריתוק 14 ואיימו עליו בכלא הלך בדרך שלו להיות משק דת ולא הסכים להיות טבח עם קצת עזרה מההורים וקצת אמונה הוא אחרי חודש קיבל את התפקיד בחטיבה
תכין את עצמך לקבל את מה שזה לא יהיה כדי לקבל מה שאתה רוצה ובסופו של דבר אתה תקבל!

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:50

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר