לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-04-2008, 10:52
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.07
בתגובה להודעה מספר 74 שנכתבה על ידי DarkWing108 שמתחילה ב "אתה לא יכול להגיד שזאת..."

יש לך הוכחה איך נוצרים פעולות כימיות מסוימות שבסופו של דבר מייצרים את השיער?

מאיפה בכלל האטומים שתופעות אלה מרכיבים? או שמא האדם יצר אותם במעבדה בבית...

איך נוצר?- האדם חוקר ולפעמים גם יודע - להגיד לי שהאדם הוכיח למה ומהיכן נוצרו תופעות אלו? זה פשוט לא נכון.. well מהגישה שלי באמת אי אפשר להוכיח למה או איך עשה מי ( אצלך- אמונה, שאינה מוכחת מדעית זה חייב להיות אשלייה..-זה דומה לסיפור שמורה אמר שאין אלו-הים כיוון שאי אפשר לראות או להוכיח אותו - אז תלמיד אחד אמר:"למורה אין מוח" - אי אפשר לראות או להוכיח שיש אותו. אומרים שהתלמיד היה איינשטיין..)

אתה צודק שהגישה שלך לעניין מאד קלה...
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-04-2008, 13:00
  DarkWing108 DarkWing108 אינו מחובר  
מנהל פורום אנימה ומאנגה | The Bob

חבר מתאריך: 20.12.01
בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי dani90 שמתחילה ב "יש לך הוכחה איך נוצרים פעולות..."

ההסברים שלך לא רלוונטים מה גם שזה לא היה איינשטיין...
אם תפתח למישהו את הראש אתה תראה שיש לו מוח, תעשה בדיקת MRI תראה שיש מוח.
אין משהו שאתה יכול לפתוח או שום בדיקה שאתה יכול לעשות כדי להוכיח את קיומו של אלוהים...

ההסבר שלך לא רלוונטי ולא קשור.
נסה שוב.
מה גם שמה שאתה שואל אותי זה טיפשי... רוצה ללמוד מה זה שיער, ממה הוא עשוי ולמה?
http://en.wikipedia.org/wiki/Hair
go nuts, אל תניח שרק בגלל שאני אף פעם לא קראתי את זה זה לא קיים.....

נערך לאחרונה ע"י DarkWing108 בתאריך 18-04-2008 בשעה 13:02.
ישן 18-04-2008, 13:13
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי DarkWing108 שמתחילה ב "ההסברים שלך לא רלוונטים מה גם..."

מהגישה שלך אי אפשר להוכיח קיום כוח עליון - זה בדיוק מה שהתכוונתי

מגישתי לעניין - אני רואה הרבה ניסים או דברים שמעל כוחות הטבע שאפילו המדע לא יכול להוכיח או לדעת למה - אז אני חושב שיש משהו מעבר לחוקים שאתה מתבסס עליהם. ההוכחה שאיינשטיין כן חשב כך זה העובדה שאיינשטיין באחרית ימיו עבד על להוכיח מתמטית! את קיומו של אלו-הים - מה שמראה לך שלפי המדען (פיזיקאי המכיר בכל התאוריות של המפץ וכל השאר) הגדול של המאה (יכול להיות שאתה משתווה אליו או אולי יותר.. לא יודע) כן אפשר להוכיח את קיומו של כח עליון!! מה שסותר את מה שאמרת..

אתה טוען שההסבר שלי לא קשור. מפליא - אני חושב בדיוק אותו הדבר על תגובתך..

אני מניח ש-כל דבר קשור למקור (מוכח מדעית הרי כל דבר עשוי מאטומים מסויימים) וכדי לא להשתהות על כל השכבות - אני ניגש ישר למקור המחלוקת (המהותית) ביני ובינך.

הלינק שנתת לי הוא בדיוק השכבות עליהם אני מדבר. אדם יודע איך הדבר נוצר.

אני שואל אותך מהיכן זה הגיע ולמה.
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

נערך לאחרונה ע"י dani90 בתאריך 18-04-2008 בשעה 13:19.
ישן 18-04-2008, 15:29
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 88 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "אין שום פואנטה ממשית בהוכחה..."

זה העניין...

אנחנו מסתמכים יותר מדי על טענות וחקר האדם (להלן:מדע) - כאילו שאנחנו מושלים או מין סוג אלוה-ים של עצמנו.

עובדה שברגע שהזכרתי את איינשטיין ומחקרו - זה הוסיף הרבה יותר עניין או הסכמה - כי אנשטיין היה גאון, נכון?
אני בטוח שגם איינשטיין עשה טעויות בחיים שלו - ולא כל מה שהוא חשב נכון. אותו דבר לגבי דאגלאס ושאר "גדולים מאיתנו"...

ברגע שאומרים - אני מסתמך על המדע - ומה שלא הוכח- אינו נכון או בגדר "אשליה" זה,לדעתי, דפוק כי הרי אנחנו רואים סביבנו שמשהו פועל ומשהו מתרחש - משהו שה"אדם" לא יצר...(איינשטיין גם אמר (חח) "ראוי שנחלוק כבוד לכל אדם - כאישיות, אך לא כאלוהים.".. פרדוקס קטן, לא?)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:59

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר