לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-04-2008, 08:47
  yossi144 yossi144 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.08
64 נפשי

יש לי 64 נפשי בגלל הפרעות חרדה מנשק ואני עושה טירונות כל"צ - כרגע לא יודע לאן משובץ, כמו כל הבסיס. לצערי הפרופיל הזה חוסם אפשרות לשרת במודיעין, חיל חינוך, דובר צה"ל ויחידות "טובות" אחרות למרות שיש לי נתונים גבוהים (קבא דפר וגם פסיכו') ושהגעתי לשלבים מאוחרים במיונים של הרבה מסלולים טובים. אני לא סופר דומיננטי אבל בטח שלא עושה בעיות ואני מקווה שעשיתי רושם טוב על המפקדים בראיונות האישיים. השאלה היא: האם התפקיד שלי בכלל הוחלט מראש אצל הקצין מיון? אם המפקדים רואים מקרה כזה של פרופיל נפשי שלא אמור להשפיע על השירות, האם הם יתחשבו? יש מישהו עם פרופיל כזה שיש לו ניסיון עם העניין ויכול לתת עצות? ואחרון סתם לידע כללי: האם יש ראיונות עם המפקדים גם בסוף הטירונות?

תודה רבה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-04-2008, 09:31
  yossi144 yossi144 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.08
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי OrenH שמתחילה ב "אבל זאת עדיין עבודה בטייסת..."

תודה

אני מאוד מאוד לא רוצה טכני... זה בדיוק ההפך מהכישורים שלי. אני לא כל כך "פרקטי". יש לי מוטיבציה מאוד גבוהה אבל תפקידים מונטוניים ישברו אותי. אני אוהב ויכול לדבר מול קהל, אני אוהב מקצועות עיוניים (פיזיקה, מתמטיקה, מחשבים) ומישהו הזכיר ספורט ויש לי ידע בסיסי על תזונה ועל כושר, ועם כל זה פשוט יש לי שתי ידיים שמאליות. זה כאילו חסמו לי את כל הדברים שאני טוב בהם ורוצה אותם ואפשרו לי בדיוק את ההפך.

במנילה חסמו לי אפילו משטרה צבאית (!!) אבל יש שם סתם "שירות בחיל האוויר והחלל" בלי פירוט ספיציפי יותר. יש שם אפשרות לקורסים מעניינים וסיכוי להתקדם? אולי אפשרות להשתלב במודיעין בלי גישה למידע מסווג (שמעתי פעם משהו על זה)? או שאני פשוט צריך להתקע עם דפרנ"יקים במקצוע משעמם שלוש שנים רק כי לא נעים לי ליד נשק?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:36

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר