לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-04-2008, 13:55
  MataNet MataNet אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי noam111 שמתחילה ב "[font=Verdana]עד כדי כך..."

אחי גם אני הייתי ב-14..בהתחלה זה היה שוק. לא היה כלום! כל הזמן מסדרי מימיות(הדבר הכי קשה בגיבוש) ולשבת באוהלים כמו מניאקים.
בקיצור התחלתי את הגיבוש הגעתי בין ה-3 הראשונים תמיד בספרינטים ובאלונקה תפסתי אותה 4 פעמיים מתוך 8 שב-2 מהם לא השתתפתי כי הלכתי לרופא..בקיצור אחרי הספרינטים דפקתי מזה הקאה רצחח! אבל רק מים..כוס אמא של המפקדים האלה..אסור לשתות כ"כ הרבה בזמן ריצה :|
בקיצור הרופא אישר לי וחזרתי לקטע של האלונקות והלך לי שם טוב..אחרי זה היה זחילות..קשה בטירוףףףף! הבירכיים שלי מפוצצות כוס ראבק ערס. בקיצור אחרי הזחילות היה לנו איזה משימה עם מוקשים ואחרי המשימה הזו הבאתי 5 הקאות רצוף..כן כן החיים קשים..הלכתי לרופא והוא החליט להפריש אותי רפואית..זאת אומרת שאני מתקשר למדור סיירות ומקבל זימון נוסף. נתנו לי עירוי של 2 ליטר מים..
בתאכלס הגיבוש לא יותר קשה מיום סיירות..פשוט הם טיפשים שהם נותנים לנו לשתות כ"כ הרבה..
בקיצור אחרי שהגענו לאוהלים המפקד של דובדבן שהיה איתי בצוות ראה אותי ואמר לי שחבל שפרשתי כי הייתי טוב..גם את המפקד השני ראיתי והוא גם דיבר איתי ואמר לי שהייתי טובושאני ידאג לקבל זימון נוסף..אחרי שהם דיברו איתי זה נתן לי הרגשה טובה..אבל רק לרגע הזה..ברכבת כבר הבנתי שכל מה שהשקעתי הלך לזבל..
חבל שהקאתי כוס אמק הייתי בולע את זה :|
לא נורא נלך לגיבוש הבא ונתן בראש!

ד"א ההקאות היו נטו מים! בלי חתיכות אוכל(בעע) רק מים נטו מים! אפשר היה לשתות אותם

בהצלחה לכל המתגבשים!
בסך הכל לא היה גיבוש יותר מדי קשה..היה קשה אבל אפשרי.

ד"א אני צוות 3 מספר 5
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:59

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר