לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-04-2008, 06:58
  משתמש זכר juda juda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
ישראל- מדינת אי הפירגון ההדדי...

אני בכל פעם מתפלץ מחדש מרמת האי פירגון ההדדי שקיימת אצלנו במדינה. כמעט בכל תחום.

זה מתחיל ברמה האישית, שאנשים מסתירים מהסובבים אותם את השכר אותו הם מרוויחים (בניגוד מוחלט לארה"ב, למשל), ואם במקרה שכרם נחשף- מייד מתחילה מסכת של השמצות סביב נושא זה.

ממשיך בהצלחה של אנשים "ציבוריים" יותר- ראו מקרה אברהם גרנט וצ'לסי. כמויות הרפש שהוטחו ועדיין מוטחות בו, מבית, עומדות בניגוד גמור להצלחה היחסית שלו בתפקיד, ול"חזרה בתשובה" של התקשורת האנגלית למשל...

אפילו אותה כתבת "תחקיר" בידיעות אחרונות על ההפקה של "השרדות", כאילו מישהו לא יודע שיש הבדל בין מה שמצולם לבין מה שמשודר בכל תכנית טלוויזיונית...

מאיפה זה בא לנו לעזאזל?
אי אפשר לחיות חיובי יותר?
בלי קנאה וצרות עין תמידית?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-04-2008, 10:28
  פשוט פשוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "ישראל- מדינת אי הפירגון ההדדי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי juda
אני בכל פעם מתפלץ מחדש מרמת האי פירגון ההדדי שקיימת אצלנו במדינה. כמעט בכל תחום.
אל תתפלץ. תתרגל. אלה החיים במקום הזה. אפשר לנסות להסביר -אבל מי צריך הסברים? אנחנו יודעים שזה כך.
עוד משהו, צריך להבדיל בין המקרים.
ציטוט:
זה מתחיל ברמה האישית, שאנשים מסתירים מהסובבים אותם את השכר אותו הם מרוויחים (בניגוד מוחלט לארה"ב, למשל), ואם במקרה שכרם נחשף- מייד מתחילה מסכת של השמצות סביב נושא זה.
בענין חשיפת השכר יש הבדל מהותי בין ארה"ב לישראל. הנורמה בישראל מושפעת יותר מהנורמה האירופית .גם באירופה לא נהוג לפרסם כמה אדם מרוויח. למה? לא יודע -אבל כך נוהגים וישראל כנראה משופעת בנושא מאירופה יותר מאשר מארה"ב.
ציטוט:
ממשיך בהצלחה של אנשים "ציבוריים" יותר- ראו מקרה אברהם גרנט וצ'לסי. כמויות הרפש שהוטחו ועדיין מוטחות בו, מבית, עומדות בניגוד גמור להצלחה היחסית שלו בתפקיד, ול"חזרה בתשובה" של התקשורת האנגלית למשל...
התקיפה של אברם גרנט נובעת רק מקנאה תהומית המשולבת באינטרסים כלכליים.
הכדורגל הישראל (כמו הכדורסל) מורכב מקליקות. הקליקה של שלמה שרף הכוללת אנשים ששיחקו אצלו או אימנו תחתיו נאמנים לו ולשטויות שלו. הוא מאמין שגרנט חתר תחתיו כדי לרשת את מקומו שכמאמן הנבחרת .לא חשוב שהוא היה מאמן כ9 שנים ולא הגיע לשומקום בכל זאת בער לו להמשיך. למה?? כנראה כבוד . וגרנט שהחליף אותו עיצבן אותו כי הוא לדעת שרף ליקק לראשי ההתאחדות ולא לשרף עצמו. ומכאן יש מסכת של רדיפות כשגרנט לא רצה לקדם שחקנים מבית המדרש של שרף (טוברוק) -בקיצור ההתקפות הן על קנאה תהומית בהצלחה וגם רקע כלכלי.
ציטוט:
אפילו אותה כתבת "תחקיר" בידיעות אחרונות על ההפקה של "השרדות", כאילו מישהו לא יודע שיש הבדל בין מה שמצולם לבין מה שמשודר בכל תכנית טלוויזיונית...
לא ראיתי את הישרדות אלא שמעתי עליה משיחות. לכן לא יודע מה הולך שם. אבל אני כן יודע שהישרדות שייכת לערוץ 10 ולכן טבעי שהיא מותקפת ע"י ידיעות אחרונות שמושקע בערוץ 2 (קשת /רשת משהו כזה) אם כן מדובר בתקיפה על רקע כלכלי טהור. תחרות על הכסף ידידי.
ציטוט:
מאיפה זה בא לנו לעזאזל?
אי אפשר לחיות חיובי יותר?
בלי קנאה וצרות עין תמידית?

1.זה כאמור בא מהכסף והמקנאה.
2.להיות חיובי זה תמיד יותר טוב.
3.בלי קנאה וצרות עין? הצחקתני .יש דבר כזה כאן?

ישן 17-04-2008, 11:24
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
ת'שמע אתה צודק לחלוטין...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "ישראל- מדינת אי הפירגון ההדדי..."

אני חושב על זה יום יום... ישנם שני נושאים שבהם מדי פעם מבקשים ממני לתת סקירה/הרצאה/הדרכה שרלוונטית גם לישראלים וגם לבקרים זרים. מהר מאוד החלטתי, החלטה שמאוד קשה לי כישראלי לכל דבר, ש"אני לא מדבר לישראלים". אני מתמיד בכך כבר שלוש שנים ומאוד קשה לי עם זה - קשה אבל אין ברירה: הגעתי למסקנה שאת ה 15% קנטרנים, צרי עין, נודניקים וסתם אנשים שרגילים לשמוע את עצמם או מתוסכלים שהם כבר לא קצינים פעילים במיל'/מפקחים במשרד החינוך/מנהלים/מורי דרך שהם להיט, אני לא רק לא יכול לסבול בלי להעלות את לחץ הדם, אלא שהם פשוט פוגעים לי במוטיבציה שהביאה אותי בכלל לאן שהגעתי באותן נושאים. ההבדל התהומי בינם ובין מאזינים זרים גם הוא עושה הבדל עצום - אי אפשר להתגבר עליו.

בקרב הישראלים (שרובם אנשים, כמובן, טובים) תמיד ישנם כמה שאין להם שום עניין בנושא שלשמו הם מטריחים עצמם לבוא ולשמוע, אלא בעיקר להיות ה"קיעביצרים" שמאוד חשוב להם "להוריד אותך לאדמה" ולהתנקם בך על כך שאתה, ולא הם, נמצא במרכז לחמש דקות...

בכל מקרה קשה קשה קשה לי לסרב כל פעם, וקשה גם לספר למה (אני הייתי נעלב הרי לו זה היה הפוך).

למה זה קורה? לדעתי זו תסמונת הקשורה במשהו לצמצום היחסי ותחושת ה"ביחד" שהיו מנת חלקם של אנשים עד לפני 2-3 עשורים (כמובן שלא היה באמת ככה, אבל היה נסבל). התנפצות הביחד גרמה לרבים מהישראלים להרגיש את מה שאני מכנה כ"לא קיבלנו את ה fair share שלנו בעולם הזה, וזה שכן קיבל, הוא אשם בכך".

ומי שרוצה לראות כמה יכולים ישראלים להיות "כאלה" שילך לפורום "מורי דרך מייעצים" בתפוז.

ישן 18-04-2008, 10:01
צלמית המשתמש של cancer
  cancer cancer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.03
אתה נסחף בדוגמאות...

לגביי השכר, הביקורת היא על אותם עובדי ציבור שאני ואתה ממנים להם את המשכורת
למה למען השם, אני צריך לממן לאיזה ספרן בבנק ישראל משכורת של 50,000 ש"ח?
לגביי גרנט, השמצות והכפשות היו ברובם מצד האוהדים והתקשורת בבריטניה
זה שיש כמה אנשים פה שלא פרגנו לו, לא הופך את זה לתופעה...
ולגביי הישרדות, יש הבדל בין עריכה לבין הטעיה מכוונת מצד ההפקה
לבקש ממושיק להפסיד בכוונה זה יותר מסתם עריכה מגמתית...

נערך לאחרונה ע"י cancer בתאריך 18-04-2008 בשעה 10:08.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:30

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר