לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-04-2008, 20:36
  Xpression_art Xpression_art אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Xpression_art שלח הודעה דרך MSN אל Xpression_art
ציור חדש..עבדתי עליו בסביבות החודש..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "אשכול הציורים החדש!"

תגובות בבקשה.. לא אכפת לי גם שתכתבו לי שזה מכוער או כל דבר שעולה לכם בראש לגבי הכל.. אני אוהב ביקורת ואני לא נעלב גם אם סתם בא לכם להעליב אז בבקשה זאת הכתובת..
הציור מאה אחוז מקורי השתמשתי בדף איי 4 עם עפרונות בי 2 בי 4 ובי 6 לעשות את הקווי חוץ אחרי זה סרקתי לפוטושופ על 1200 די פי איי (בעיקר כדי שאני יוכל להדפיס את זה על קנווס) ואת כל השאר עשיתי בפוטו שופ כולל רקע כולל הצללות כולל הכול.. וזהו.. תגובות בבקשה.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום
ישן 29-04-2008, 21:19
צלמית המשתמש של Jony-G
  Jony-G Jony-G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Xpression_art שמתחילה ב "ציור חדש..עבדתי עליו בסביבות החודש.."

רעיון יפה שמבוצע בצורה יפה ואף מקצועית. רק דבר אחד מפריע לי, ואולי זה ישמע קצת מוזר מאחר ואנחנו מדיינים בפורום אנימה, אבל הפרצוף האנימתי של הדמות די הורס.. כלומר אם היית נותן לה תווי פנים יותר ריאליסטים, העבודה הייתה מושלמת לטעמי.
לא ברור אם בכוונה רצית לתת לה הבעה "מתה" או שכך זה יצא עקב הסגנון, בכל מקרה אם זה היה תלוי בי הייתי מצייר את הפנים נאנחות ונותן נופח יותר מיני לציור.

בנוגע לביקורת שלך על אי הביקורת פה, לדעתי הדבר נובע מזה שזה פשוט לא פורום ציור, אומנם יש פה אומנים משכמם ומעלה, אך עדין לדעתי המקום הנכון יהיה בפורום איור, שם יתנו לך תגובות בונות ומקצועיות יותר
חזרה לפורום
ישן 22-04-2008, 20:43
  Xpression_art Xpression_art אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Xpression_art שלח הודעה דרך MSN אל Xpression_art
אז ככה...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "אולי אם תתחיל להגיב פה יותר, גם ליצירות של אחרים וגם לאשכולות בכללי..."

עם כל הכבוד השקעתי בפורום הזה מעל ומעבר כולל הכנת מדריכים ללמד אותכם לצייר כולל הגבות לעבודות שלכם וביקורות בונות ועזרה בפרטי לאיזה מיליון קטינים שרוצים להשתפר בציור.

סליחה באמת שאני בצבא וחוזר פעם בשבוע הביתה והדאגה שלי בסופ"ש שלי זה לא לחברי הפורום.. מכל הלב סליחה.. אבל לא ציפיתי לחוסר יחס כזה...מתוך 80 אנשים שצפו בנאדם אחד הגיב.. זה ליים..לא לעניין ומעליב.. לא יודע מה נהיה איתכם או שנהייתם סנובים או לא יודע מה בכל מקרה המצב הזה רקוב ואני באמת לא יפרסם פה יותר עבודות שלי.. אין לי למה פשוט..
עם כל הצער.. ואשכרה יש צער כי הייתם חלק קטן אמנם אבל חלק מהחיים שלי.. וחבל..

חזרה לפורום
ישן 01-05-2008, 14:29
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Xpression_art שמתחילה ב "אז ככה..."

קודם כל, מהשמונים צפיות, תוריד לפחות 60 של אנשים שנכנסים לפה כמה פעמים, ואנשים שבכלל לא רשומים פה. תסתכל על שאר האשכולות כמה צפיות יש, וכמה משתמשים אשכרה מגיבים באשכול. זה לא פורום כזה פופולרי.

דבר שני, תלמד להתמודד עם העובדה שלא תמיד לאנשים יש מה להגיב. או שאין להם זמן באותו הרגע להגיב. או שהם מעדיפים לא להגיב, זאת זכותם. כמו שג'וני אמר כבר, זה לא פורום ציור. רוב האנשים פה אני מאמינה לא מציירים בכלל ואין להם מה להגיב פרט ל"יפה". אני ממש לא חושבת שזה מצדיק את הזלזול שאתה מביע כלפי הפורום והגולשים שלו.
תזכור שאחרי הכל, העובדה שהקהל בכלל בוחר לצפות ביצירות שלך, זאת טובה לך כאמן. ומה שאתה נותן בתגובה זה "לא מספיק, אני רוצה עוד, אתם מעליבים אותי."
אתה זה שבוחר להיפגע.

חזרה לפורום
ישן 22-10-2008, 18:45
  הודיה[: הודיה[: אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.10.08
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "קודם כל, כמו שאמרתי לך כבר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Seo
קודם כל, כמו שאמרתי לך כבר באיור ותלת מימד, תתחילי לצייר על דפים חלקים. קני לך איזה בלוק או מחברת חלקה ותתחילי לצייר שם. זה כבוד מינימלי ליצירות שלך ולצופים [=

טוב די רואים שציירת פה מתמונה. מעניין היה לראות אותך מציירת מהראש, ולראות מה יוצא.
בהחלט לא רע. עקבת יפה אחרי ההצללות וקווי המתאר ותפסת את "סגנון המנגה" בצורה טובה. [=

חחח תודה רבה!
זה באמת מעותק מתמונה מהפלא'..
ובציור הזה ספציפית לא יכולתי לצייר מהראש..
אבל בעיקרון הולך לי די טוב בסגנון הזה..

נ.ב.
יש לי בלוק ציור..הבעיה היא שהוא נגמר לי והתעצלתי לקנות אחד נוסף..[שלישי נוסף..]
אז בינתיים ייצא לי לצייר שני ציורים על שורות,
אבל הקרוב אקנה לי מחברת ובלוק חדשים!
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:13

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר