לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-04-2008, 22:31
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ארי 13 שמתחילה ב "ערב טוב"

עוד לא יצא לי לקרוא review מלא על ה D60, אבל מן הסתם היא חדשה יותר וטובה יותר.
הקיט שבחרת D40 + שתי עדשות הקיט המידיות שלה - 18-55 ו- 55-200 מאפשר לך (לדעתי) כניסה רכה לעולם ה DSLR כדי להתחיל להבין מי נגד מי... איך העסק עובד, איך אמורים להתחיל לצלם ולהתמודד עם תנאי צילום לא קלים בצורה שתאפשר לך להוציא תמונות טובות מאוד.
למה כניסה רכה? הציוד לא באיכות הגבוהה ביותר, אבל הוא זול מאוד, מה שמאפשר לך לא לקפוץ ראש לתוך העסק אלא לעשות זאת לאט לאט.

לדעתי האישית, מי שאוהב צילום כדאי שישקיע מראש בעדשות טובות וגוף טוב כי בסופו של דבר כל מי שאוהב צילום ומבין את המשמעות של עדשות איכותיות וגופים איכותיים - משדרג אליהם ואז יוצא שכל העסק יקר יותר.
אבל, אם אין לך את הכסף ואתה רוצה לבדוק את עצמך לפני שאתה נרטב כולך (וחותם משכנתא), זו הזדמנות לא רעה בשבילך להתחיל.

שלא ישתמע אחרת - הציוד בסדר גמור ואני בהחלט יכול להמליץ לך על הקניה הזו בדגש על טווח המחיר שנקבת. אתה תוכל להוציא תמונות סוף הדרך עם הציוד הזה, אם רק תשכיל להשתמש בו כמו שצריך, ואולי בגלל שאתה צריך לפצות על היכולת הבינונית של הציוד, זה ידרוש ממך להיות צלם יותר טוב ולכן דווקא יתרון.

שורה תחתונה - לך על זה.
אבל שלא תחשוב אחרת - הרומן שלך עם הפורום רק התחיל
עוד מעט אתה תתחיל לדבר בשפה שלנו... מהירות סגר, צמצמים, עדשות, אלמנטים, אורכי מוקד, טלה-פוטו, זויות רחבות, פיש, פליירים, מאקרו, פילטרים, ראש כדורי לחצובה, פלאש אל-חוטי, מרככים.... .... ....

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-04-2008, 20:17
צלמית המשתמש של ארי 13
  משתמש זכר ארי 13 ארי 13 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.06
Facebook profile
ערב טוב!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ארי 13 שמתחילה ב "עזרה ברכישת מצלמה"

עיון באתר B&H העלה כי הD40 + שתי העדשות (18-55 +55-200) עולה כרגע 550$ שזה 100$פחות ממה שראיתי לפני שבוע. מבחינתי אני מזמין עכשיו. ולכן יש לי כמה שאלות אחרונות לפני קניה.

1. בעיון באתר B&H לא מצאתי את הדגם D40X. האם זה אומר שאין להם או שזה תת דגם שלא מצויין בתפריט? אין לי מושג. מה אתם אומרים? (אני שואל מכיוון שאם יש לD40X יתרון משמעותי - זה אני מקווה להבין מכם - במחיר לא יותר גבוה האם לא שווה להשקיע?

2. אוטופוקוס - הבנתי בערך מה זה אומר (שאם אין, יהיה לי עבודה לכוון את הפוקוס באופן ידני) השאלה האם בעדשות לעיל יש את האוטופוקוס או לא?

3. פלאש - עכשיו שיש לכם את הדגם המדויק, אם אפשר לקבל המלצה לפלאש בסביבות ה-100$?

4. האם המצלמה קולטת אינפרא אדום? האם שווה בכלל להשקיע בפילטר א"א בשלב זה?

5. תיק למצלמה - יש דברים מיוחדים שכדאי לשים לב אליהם כשאני קונה תיק למצלמה ולעדשות? ובכלל מה הטווח מחירים לתיקים? והאם כדאי לקנות את התיק בארץ ובחו"ל?

6. ואגב האם יש לכם עוד המלצות לדברים שחשוב לקנות שאני לא מודע להם?

בברכה.

נערך לאחרונה ע"י ארי 13 בתאריך 28-04-2008 בשעה 20:33.
ישן 28-04-2008, 20:40
צלמית המשתמש של petia
  משתמש זכר petia petia אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל petia שלח הודעה דרך MSN אל petia Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי ארי 13 שמתחילה ב "ערב טוב!"

1. לפי השמועות (סוכני הדר) הופסק הייצור של הD40 או הD40X (או אפילו שתיהן) אז אולי זאת הסיבה, ואולי פשוט נגמר עכשיו במלאי.
האמת זה דיי הגיוני כאשר יש עכשיו את הD60. מה פער המחירים בין D60 לבין D40?
2. אם על העדשות כתוב AF-S(ניקון) או HSM (סיגמא) זה אומר שהעדשות יעבדו על אוטופוקוס (פוקוס אוטומטי) , אחרת תצטרך לפקס ידנית.
3. סכום זעום מדי לפלש. יש את הSB400 שהוא הזול ביותר אך הוא לא שונה בהרבה מהפנימי כי לא ממש אפשר לכוון אותו, אלא רק למעלה ובמקביל לעדשה.
לדעתי, תחסוך לSB600 או לSB800 כאשר ה600 יותר זול.
5. יש לך שלל תיקים אם זה תיקי צד, אף או גב. קפוץ לחנויות צילום למשל בתל אביב - רח אלנבי ויהודה הלוי ותבדוק את התיקים.
6. חצובה, פילטר UV, סוללת גיבוי (אפשר חילופית), חומרי ניקוי (lenspen לעדשות ומפוח יעודי לניקוי חיישן).

רכשת ציוד צילום ורוצה לשתף אותנו בחווית הקנייה? לחץ כאן!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:19

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר