לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-04-2008, 08:14
צלמית המשתמש של pyro__man
  pyro__man pyro__man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל pyro__man שלח הודעה דרך MSN אל pyro__man
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Black Mammmba שמתחילה ב "אין קשר בין תקציב לאיכות..."

ברור שיש.. ולא סתם זה קשר ישיר...

שים לב שתמיד החטיבות והחיילות הממומנים בעלי התקציבים הגדולים מכילים חומר אנושי גבוהה
במקום בו התקציב נמוך ואין הקצאות לרוב ללוחמים יהיה פחות ידע או הכשרה במקרים מסויימים.
קח לדוגמה את הנדסה, המחזור שלנו נוב' 07 בגלל הכשרת החיר שהוכנסה פעם ראשונה לחיל לא ידע כנראה איך לתמרן עם התקציב השנתי וכך קרה שבמקום שנפוצץ שד"מ או נפעיל צפ"ש אנחנו עושים לש"ב אם אתה שואל אותי זה חשוב מאוד שנעשה פיצוץ שד"מ כי בתכלס זה היעוד שלנו, כרגע אנחנו פחות ממוקצעים בזה.

בכללי חילות עם תקציב נמוך והקצאות דלות ימשכו פחות חיילים יהיו פחות פופולארים וכך אלה שיהיו שם לרוב יהיו שבוזים..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-04-2008, 16:47
  hopeisntdying hopeisntdying אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.01.08
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי OrenH שמתחילה ב "בכפיר מקבלים כומתה לפני סיום..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי OrenH
יש שוני, האימונים ביחידות החיר האחרות נחשבים ליותר קשים.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי OrenH
בכפיר מקבלים כומתה לפני סיום האימון מתקדם.

המסע כומתה עצמו קצר יותר מאשר מסעות בחטיבות חי"ר אחרות.

אני מדבר מבחינת הכושר ומבחינת השוואות שאני והרבה עושים בימי חמישי שיושבים לשחק פוקר.

מבחינת האימון מתקדם הלש"ב והלו"ז דיי דומה.

כפיר עושים עבודת קודש אבל הפעילות שלהם היא בשטחי יהודה ושומרון, מכך האימון שהם עוברים שונה מתוקף השטח ששונה למשל מעזה.

ועובדה שרמת האימונים הפיזיים שם שונה משל חטיבות כמו גולני או גבעתי.

אוקיי, מה?
כחייל מכפיר באוגוסט 7 שהרגע יצא למכ"ים אני יכול להגיד לך שלא. פשוט לא.
לא רק שבמחזור שלנו חטיבת כפיר עשתה את המסע כומתה השני הכי ארוך (הצנחנים הלכו משהו כמו 12 ק"מ יותר מאיתנו, אבל מצד שני הם המשיכו עם המסעות אורך באימון מתקדם בזמן שאנחנו עברנו למסעות אלונקה).. ככה שאין לי מושג מאיפה בא הקטע של המסעות כומתה "הקצרים" שלנו..

מבחינת הכושר הגופני זה פרטני, כל גדוד הגיע עם רמת כושר שונה ככה שנתונים אני לא יכול להגיד לך.. אבל אני יכול להבטיח לך שאם מסתכלים בתוצאות בר-אור חטיבת כפיר לא מתרכזת בשליש התחתון..

ובנוגע ללו"ז ולש"ב.. ארמ, אני לא יודע מה קורה עם שאר חטיבות החי"ר כרגע, אבל במחזור שלנו כפיר היו היחידים שעשו לו"ז בזמן שהשאר עשו רק לש"ב.. וחוץ מזה למרץ 8 (ואולי גם לנוב 7) ולמחזורים שאחריהם מתוכננים 5 שבועות של שטח בנוי (שבועיים לוז, שבועיים לש"ב ושדאות בשטח בנוי) ככה שאני לא יודע מאיפה אתה לא לוקח את המידע שלך..
נו טוב.. יום נעים
ישן 19-04-2008, 01:57
  cream1 cream1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל cream1 שלח הודעה דרך MSN אל cream1
דעה אישית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי robori שמתחילה ב "התקציב בכפיר"

חטיבת כפיר זהה בהכשרתה לשאר החטיבות, אם לא טובה טובה מהן בכמה תחומים (שדאות ולש"ב לדוגמא) לגבי קושי ההכשרה- אותו הקושי, בא בדיוק מאותם הדרישות של שאר לוחמי החי"ר. עכשיו לגבי אופי הפעילות אפשר להסתכל על זה ככה- שאר החטיבות מחליפות גזרות ומדי פעם יוצא להן להלחם כמו בעזה, לכפירניקים אף פעם לא יצא להלחם בעזה אבל מצד שני הגדודים תמיד יושבים בגזרות חמות, אמנם פחות חמות מעזה אבל היתרון הוא שלא זזים מאותן הגזרות, כמו חרוב שיושבים בשכם וכמעט כול לילה מוציאים מעצר, לעומת גדוד של צנחנים לדוגמא שתופס במשך שנה קווים כמו הר דב, נטועה וחלמיש ובתכלס לא רואה שום פעילות באותו הזמן. לגבי מצב של מלחמה, כול מי ששמע לאחרונה על החלפת גזרות בין גדודי כפיר, זה נועד בדיוק לדבר הזה- לתרגל ניידות של גדודים למקרה של מלחמה, ובמקרה של מלחמה הבאה חטיבת כפיר תלחם בדיוק כמו שאר החטיבות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:26

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר