לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-04-2008, 12:52
  ishaicohen ishaicohen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07
גיבוש טיס 162: 2 3 הקשב !

קודם כל אני רוצה להגיד שהגיבוש הזה הוא החוויה הכי גדולה שהייתה לי בחיים...עד לרגע הנוכחי ^_^

רק אחרי הגיבוש שחשבתי על מה שעברתי הבנתי כמה נקודות:
למדתי המון על עצמי דברים שלא ידעתי ודברים שלא הייתי בטוח עליהם.
למדתי להעריך דברים שלא הערכתי אף פעם.
למדתי להעריך דברים שבעבר לא היו להם חשיבות בשבילי.
למדתי להעריך את האוכל של אמא למה 6 ימים לאכול לוף זה קצת נותן פרופורציות על המטבח ^_^

הגיבוש שינה את דעתי על החיים בצורה ממש מקצה לקצה, ונעשיתי אדם טוב יותר, ועוד מעט אני מקווה לראות תוצאות.

אסור (מה שהיה בגיבוש נשאר בגיבוש) לדבר על מה שהיה אבל תאמינו לי היה קשה מאוד מאוד אבל שרדתי 6 ימים של דם, זיעה ודמעות.

אני יכול לסכם את התוצאה במשפט הבא:
תהילה לא נמדדת ע"י הצלחתו של אדם לא ליפול, אלא ע"י הצלחתו של אדם לקום אחרי נפילה.

לצערי לא התקבלתי אבל מצד שני אני חושב שזה מה שהגיע לי כי אחרי הכל לא רציתי בתוך ליבי להתקבל לקורס טיס.
אהבתי הכי גדולה הייתה שייטת 13 (עדיין אני מאוהב ביחידה הזאת) אבל אין לי ראייה מושלמת (יש לי מספר מאוד קטן ולמי ששואל לטיס אפשר להתקבל אפילו עם משקפיים).

לא הצלחתי לעשות את הסוויצ' הזה של להעביר את כל המוטיבציה מהשייטת 13 לטיס אבל לא נורא העיקר אני לא אנשי או סיירת או ניירת =)

צבי אני מקווה שתאהב אותי גם אם אני אהיה ירוק !

עוד תוספת...

אם בירפ"א ב' עשיתי בדיקות רפואיות כמו שלא עשיתי בכל החיים שלי אז בגיבוש נפצעתי כמו שלא נפצעתי בחיים שלי ^_^

עשיתי את הגיבוש עם הרבה תחבושות חחח אבל היה כיף כמה שהיה קשה =)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-04-2008, 17:43
צלמית המשתמש של Dean
  Dean Dean אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.03
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי OrenH שמתחילה ב "[QUOTE=Dean]וואו, הנפצת עכשיו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי OrenH
מי אמר שזה קשור לטייס יותר טוב?
ההנפצה... כן .. אין הרבה טייסות קרב ושמים הרבה בתובלה או בניווט בגלל שתמיד מתחשבים במצב שבו צריך לנטוש בשטח אוייב ודברים כאלה, תגיד מה שאתה רוצה אבל ישנה איזה שהיא העדפה מסויימת לגברים.

לא ידעתי שאני בשיחה עם מח"א...."הקשב!" *מצדיע*.
בנימה יותר רצינית עכשיו, אין לך מושג על מה אתה מדבר. "תמיד מתחשבים במצב שבו צריך לנטוש בשטח אוייב ודברים כאלה" - בשביל זה מתכוננים למילוט וקורעים את התחת בקורס. חלוקה למגמות טיסה היא נטו יכולות טיסה. לצורך העניין, מטוס תובלה יכול לנחות נחיתת אונס בשטח אוייב (ואז הטייסים, הנווט, המכונן וגם הפקח העמסה יאלצו להימלט), ונווטת יכולה לנטוש מטוס קרב בשטח אויב בדיוק כמו הטייס (ראה ערך "רון ארד"), מסוק יכול להיתקע בחילוץ פצועים והטייסת שלו תאלץ להימלט.
אני מבקש שוב, אם אתה לא יודע על מה אתה מדבר, אל תיכנס לזה.

ולהזכירך, בקורס האחרון סיימה טייסת קרב.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
______________כל אישה אוהבת את אנשי הרמפה היורדת. ______________

ישן 18-04-2008, 17:58
צלמית המשתמש של Dean
  Dean Dean אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.03
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי OrenH שמתחילה ב "אני יודע טוב מאוד על מה אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי OrenH
אני יודע טוב מאוד על מה אני מדבר אז אל תעשה אותי קטן בבקשה.

ועובדה שמתוך כולם סיימה אחת (וכל הכבוד) אבל בוא נדגיש שוב שהוא שאל איך נשים מסוגלות לזה, אז לא כל הנשים מסוגלות לזה ולכן אחוזי הניפוי במיוחד מטייסות הקרב גדולות, וטייסות רבות מוצאות את עצמן בתובלה. וזה בהתחשב בהרבה גורמים לא רק בגורם הפיזי.

מתוך כולן סיימה אחת ויחידה בקרב (מה שאומר 100% מהבנות סיימו בקרב). הדיון פה הוא לא על אחוזי ההשרדות הבנות בקורס, וגם לא על כמות הבנות שמתחילות את הקורס. הדיון הוא על האם זה שהן נשים משפיע על החלוקה למגמות טיסה.
וזה מובן מאליו שלא כל הנשים מסוגלות לזה. גם לא כל הגברים מסוגלים, ולא אמרתי אחרת. הדבר היחיד שאני אומר זה שלעובדה שבחורה היא בחורה ולא גבר אין השפעה על חלוקה למגמות, וזה לא נכון ש"מעדיפים" לקחת בנות לתובלה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי OrenH
חוץ מזה סתם מיותר לציין שאני מכיר כמה בנות שנמצאות בכושר מטורף.

באמת מיותר(אני לא רואה איך זה בכלל קשור למה שאנחנו מדברים עליו), אז למה ציינת?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
______________כל אישה אוהבת את אנשי הרמפה היורדת. ______________

ישן 19-04-2008, 18:27
  משתמשת נקבה irenagolko irenagolko אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.08
שלח הודעה דרך ICQ אל irenagolko שלח הודעה דרך Yahoo אל irenagolko
גיבוש 162!!!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ishaicohen שמתחילה ב "גיבוש טיס 162: 2 3 הקשב !"

אוקי, אז אני בת והייתי בגיבוש 162.
מבחינה פיזית ציפיתי שהגיבוש יהיה הרבה יותר קשה... לא היו ריצות מטורפות רק להקיף את החבית שנמצאת איזה 40 מטר ממך, לא רציני. מה שהיה קשה זה זחילות, הרג אותי... הם מנסים להוביל אותך למצב שהגוף כמעט ולא מתפקד ואתה מצליח לתפקד רק בגלל הראש, תמיד תזכרו ה-כ-ל בראש!!!
מבחינה מנטאלית כל אחד ואיך שהוא...לי לא היה קשה כל כך, כל פעם שהיה קצת קשה מנטאלית הייתי שרה לעצמי שירים בלב או חושבת על דברים משמחים, לי זה עזר בטירוף!! פשוט תיהיו עצמכם לא בולטים מידי אבל לא שתקנים תדברו כשצריך תשתקו כשאין מה להגיד אם עברתם את היומיים הראשונים השאר זה בקטנה...

את הגיבוש התחילו 48 בנות סימו 33 עברו 24 ואני סימתי ועברתי....=]

מחלקה 9 כיתה 39, אין עלינו!!!!!!!!!!!!!=]
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:29

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר