לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-04-2008, 19:18
  OrenH OrenH אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.10.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אסףבןאהרון שמתחילה ב "שינוי קיצוני בבחירה של סוג השירות"

גיבוש טייס אמנם קשה אבל בקרבי זה יותר קשה ומתיש ממנו. זה מה שאתה לא ראית.

יש הרבה דרכים לא ללכת לקרבי ורובם כוללים כלא.

יש את הדרכים הידועות הורדת פרופיל ולהגיש בקשות הת"ש וכו'... אבל אני לא ממליץ על זה ונגד זה.

אתה לא יכול להחליט לפי גיבוש אחד, שהוא גיבוש טייס ואמנם יש בו ריצות מסעות תיזוזים וכו', להחליט שה לא מה שאתה רוצה. תחשוב טוב טוב...

כי אני יכול להבטיח לך שאחר כך אתה תצטער כמו כולם.

אצלינו בטכני יש הרבה אנשים שהורידו פרופיל כדי לצאת מקרבי ולקבל יציאות יותר טובות ולעבוד מול מחשב ועכשיו הם ממש מצטערים על זה, ולא נותנים להם לחזור או שהם עוברים תופת כדי לחזור לקרבי. זה לא כ"כ פשוט כמו שרוב האנשים חושבים.
והכי מצחיק זה שבסוף החבר'ה האלה שהורידו פרופיל ונכנסו לכלא, יסגרו בטייסות כמו קרביים (11-3), ויעשו תפקיד מסריח.

בקיצור אל תמהר להחליט לפי גיבוש אחד או לפי מה שאומרים חברים / הורים.

תתגייס, ואם באמת תראה שזה לא מתאים לך, תעשה בעיות ותצא.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-04-2008, 12:43
צלמית המשתמש של CataliZe
  CataliZe CataliZe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.03.07
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי אסףבןאהרון שמתחילה ב "תחשוב מה שאתה רוצה אבל סלח לי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי אסףבןאהרון
תחשוב מה שאתה רוצה אבל סלח לי אני אוהב את המדינה ורוצה לתרום לא פחות ממך!
אבל אני לא אידיוט שחושב שכל מי שכשיר לקרבי יכול למצא את הפוטנציאל שלו רק בקרבי.. זאת מחשבה ממש מטומטמת.. אני לא מתגאה אבל אני דיי טוב במחשבים ובכל התחום הזה ובתור אדם קרבי אני יכול רק להוריע ולא לעזור.. קרא לזה עצלן או כל מה שאתה רוצה..
אז כדאי שתתחיל להיות יותר הגיוני ופחות טמבל..

סליחה? אתה לא כל כך מיוחד חביבי יש מספיק אנשים בעלי פרופילים פוסלי קרבי שיעשו את העבודה יופי במקומך ופי כמה וכמה יותר טוב אפילו גם בגלל שלהם יש גישה נכונה.
תמשיך ככה תגיע רחוק בצבא, עם גישה כזאת יהיה מהנה לראות לאן תיפול בצבא.
חג שמח.

ישן 19-04-2008, 16:45
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי אסףבןאהרון שמתחילה ב "אייי אייי נסחפנו קצת אה? אני..."

ואתה בטח יודע איך תתרום יותר טוב. בכלל, פורום של ידענים. אחד בטירונות כבר יודע שהשירות שלו ישעמם אותו, ועוד אחד, שעוד לא התגייס, יסביר לצבא איך הוא יתרום יותר... מדהים, ממש גאונים.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 19-04-2008, 16:50
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי אסףבןאהרון שמתחילה ב "טוב זאת התשובה הכי מוזרה..."

את עצמך אתה מכיר (וגם זה בקושי). את הצבא והצרכים שלו - לא. וגם לא מה זה שירות קרבי, כמו שהתייהרת לטעון בהתחלה. צבא זה לא אוניברסיטה, אם לא הבנת עדיין.

ההתיימרות שלך מגוחכת לחלוטין.
ועוד משהו - אנשים שמדברים כמוך, כורים לעצמם את הבורות הכי עמוקים - בצבא ובאזרחות.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 19-04-2008, 17:08
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי אסףבןאהרון שמתחילה ב "תאמין לי שאני יודע מה זה..."

אני משער שאין מה לדבר עם מי שכבר יודע הכל.

ישן 19-04-2008, 13:04
  gwert gwert אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אסףבןאהרון שמתחילה ב "שינוי קיצוני בבחירה של סוג השירות"

רדו מהבנאדם, הוא צודק.
יש הרבה אנשים עם פרופיל קרבי שהם בעלי כישורים מיוחדים ויכולים לתרום הרבה יותר במקומות יותר מקצועיים מאשר בקרבי. זה שהוא צריך ללכת לקרבי והוא כנראה ילך זה משהו אחר.. זה לא פוסל את זה שאנשים עם פרופיל קרבי יכולים למצות יותר את הכישורים שלהם במחשבים וכו'.

אחד החברים שלי לדוגמא, פסיכו 761 בגרות ריאלית בהצטיינות (10 יחידות אלקטרוניקה ורובוטיקה, 5 פיסיקה, 5 מתמטיקה וכו' ממוצע נושק למאה בלי בונוסים), מתכנת מעולה, כל מיני פרוייקטים וקורסים כאלו ואחרים, בנאדם פשוט גאון. אבל מה לעשות, יש לו פרופיל 97 והוא די נפל בין הכסאות. אנשים הרבה פחות מוכשרים ממנו התקבלו רק כי היה להם פרופיל עורפי. אבל! ויאמר לזכותו, ככל שהוא ניסה לבדוק כל מיני אופציות במחשבים ופיתוח הוא הלך בסופו של דבר להנדסה ומשרת שם כמו גדול ולא מתבכיין.

נערך לאחרונה ע"י gwert בתאריך 19-04-2008 בשעה 13:11.
ישן 19-04-2008, 15:14
  עבדול אלהזרד עבדול אלהזרד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי אסףבןאהרון שמתחילה ב "אורן, אני יודע מה אני עושה,..."

האפשרויות שלך הן:

א) לקבל זימונים למודיעין, ולהתקבל לאחד התפקידים המוצעים שם. למודיעין ולטיס יש עדיפות על כל דבר אחר, בלי שום קשר לפרופיל. אני מכיר מספיק אנשים עם פרופיל 97 שבילו את שירותם במודיעין - ביניהם רוסי גדול שנראה יותר כמו מאגיס"ט ולא כמו המתכנת שהוא היה.

ב) לנשור ממסלול הלחימה לתפקידים תומכי לחימה. זה "סוד" ידוע - הגדודים משלימים תקנים בפלוגות המפקדה שלהם מתוך הפלוגות הלוחמות, ויש עוד "סוד" ידוע - כל גדוד שולח בסוף המסלול או אפילו לפני זה כמה אנשים למז"י שמשובצים אח"כ בתור סמבצי"ם, קשרים/נהגים בחפקי"ם ושאר תפקידים שחלקם מעניינים וחלקם משמימים עד אימה. בינתיים, תוכל "להנות" מטירונות קרבית שהיא לא דבר נורא כל כך (אני מכיר מספיק שמנים ועצלנים שהסתדרו בסוף, אפילו בטירונות חי"ר) ולחשוב שוב אם בא לך להמשיך עם זה או לא.

ג) עוד אופצית "נשירה" ידועה היא קורס קצינים בתפקידי שלישות, תחזוקה או תיאום וקישור - כולם תפקידים שוחקים עד מגעילים שתמיד חסרים בהם אנשים, ולכולם אפשר להגיע בשלב כזה או אחר מתוך שירות קרבי דווקא.
ישן 20-04-2008, 23:31
  spiedy spiedy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.04.07

אנשים מה אתם רוצים מהבחור? אפשר להבין בהחלט חוסר החלטיות לפני הגיוס ואחי בקשר לגיבוש טייס- זה דבר שונה לגמרי משירות סדיר... בגיבוש אין שעות ת"ש... אין תכנים... אין ממש אפשרות לתקשר... בקיצור זה לא באמת צבא...
אבל מצד שני אל תחשוב שנגיד למתכנת החיים דבש... יש לו קורס של 4-5 חודשים וכל יום לימודים מהבוקר עד הלילה (ואני לא מגזים).
אז ההבדל הוא שבחי"ר תלמד תכנים דרך הרגליים ובתפקיד עורפי לא אבל בשניהם תהיה לך משמעת, בשניהם יהיה דיסטאנס ואחי אף אחד לא בא לצבא כשהוא עומד בזמנים (במיוחד של גיבושים כי הם לא הגיוניים...) כי לא יודע מה איתך אמא שלי אף פעם לא פתחה לי שעון לשרותים או לצהריים =]
אבל אחי בכל מקרה בהצלחה במה שלא תבחר רק תזכור שלאן שלא תלך הרבה עשו את זה לפניך ויעשו אחריך!
ישן 21-04-2008, 00:21
  magad magad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.08
בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי spiedy שמתחילה ב "אנשים מה אתם רוצים מהבחור?..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי spiedy
אנשים מה אתם רוצים מהבחור? אפשר להבין בהחלט חוסר החלטיות לפני הגיוס ואחי בקשר לגיבוש טייס- זה דבר שונה לגמרי משירות סדיר... בגיבוש אין שעות ת"ש... אין תכנים... אין ממש אפשרות לתקשר... בקיצור זה לא באמת צבא...
אבל מצד שני אל תחשוב שנגיד למתכנת החיים דבש... יש לו קורס של 4-5 חודשים וכל יום לימודים מהבוקר עד הלילה (ואני לא מגזים).
אז ההבדל הוא שבחי"ר תלמד תכנים דרך הרגליים ובתפקיד עורפי לא אבל בשניהם תהיה לך משמעת, בשניהם יהיה דיסטאנס ואחי אף אחד לא בא לצבא כשהוא עומד בזמנים (במיוחד של גיבושים כי הם לא הגיוניים...) כי לא יודע מה איתך אמא שלי אף פעם לא פתחה לי שעון לשרותים או לצהריים =]
אבל אחי בכל מקרה בהצלחה במה שלא תבחר רק תזכור שלאן שלא תלך הרבה עשו את זה לפניך ויעשו אחריך!

הבחור עשה גיבוש טייס לא עבר ולא רוצה להיות בקרבי אלה רוצה להיות בתפקיד שקשור במחשבים אבל עם כול הכבוד במידה והוא היה ברמה מספיק טובה יש את המסלולים בגאמא ואם הוא לא אז הוא לא צריך להיות שמה .
דרך אגב זה נראה בדיוק כמו סיירות או ניירת אבל עזוב את זה - עצה שלי לך לקרבי (לא שיש לך ברירה) אם לא יתאים לא ישאירו אותך יש מספיק תפקידים אחרים.

בהצלחה וחג שמח לכולם
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:39

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר