לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שימו לב! פורום תעופה אזרחית לא נועד לשאלות על כרטיסי טיסה ומחיריהם, מלונות, שאלות לגבי הדיוטי פרי וכו'. אשכלות כאלו יש לפתוח בפורום המתאים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > תעופה אזרחית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-04-2008, 09:56
  GS650GT GS650GT אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.10.05
זה לא בית ספר,זאת אקדמיה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yuda melchek שמתחילה ב "רוצה חוות דעת על בית ספר לטיסה בארה"ב"

לימודים בסטנדרטים בינלאומיים,אנשים רציניים מאוד. יש לי חבר בוגר האקדמיה שנמצא היום בקורס קברניטים של חברת התעופה MESA.
היתרון הוא שכאשרתקבל את רשיון מדריך הטיסה שלך תוכל גם לקבל ויזה שתאפשר לך להדריך
שנתיים (אם איני טועה) בנוסף, לציין בקורות החיים שאתה בוגר PEA אף פעם לא מזיק.
יש עוד מקום אחד שנחשב לעילית, אמברי רידל, http://www.erau.edu/
האקדמיה הזאת היא הטופ שבטופ, יש לפחות שני טייסים באל על שהם בוגרי האקדמיה ולא יוצאי חיל האויר.
Gold Seal Flight Instructor
נייד : 050-5370-221
אתר : www.flyingsafaris.net
דוא"ל : flight_cfi@yahoo.com

חזרה לפורום
ישן 26-05-2008, 14:39
צלמית המשתמש של sharonbh
  sharonbh sharonbh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.08
PEA
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yuda melchek שמתחילה ב "רוצה חוות דעת על בית ספר לטיסה בארה"ב"

שלום לחברי הפורום,

שמי שרון ואני הייתי חניך ומדריך בפניקס איסט ואשמח לתתפרטים על לימוד טייס בארה"ב בכלל ובפניקס בפרט.

כמו רבים מכם, גם אני רציתי להיות טייס מגיל צעיר. מכיווןזה לא הסתדר בחיל האויר הכיוון היה השוק האזרחי.

בשנת 2003 הוצאתי את רשיון הטיס הפרטי שלי. מכיווןשאפשרויות התעופה בארץ לא רבות, החלטתי לחפש אלטרנטיבות בחו"ל. אוסטרליה ואירופההיו יקרות מדי ולכן התמקדתי בארה"ב.

כיום פועלים בארה"ב עשרות רבות של בתי ספר לטיס אולם לארבים מהם מוסמכים להתעסק עם סטודנטים זרים כמונו.

מבין אלה שכן רשאים להנפיק ויזה לזרים אפשר למצוא את פניקסאיסט, האקדמיה של דלתה ועוד כמה בתי ספר שרובם נמצאים במדינת פלורידה. לאקדמיה שלדלתה יש שם מכובד יותר אבל גם יקר ללמוד שם כמעט פי 2 מפניקס איסט.

הויזה אותה תקבלו נקראת J-1 והיא תקפה לשנתיים ללא אפשרותהארכה. בתקופת זמן זו תנתן לכם האפשרות להוציא את רשיונות הטיס מפרטי ועד למדריךטיסה וביתרת הזמן שנותרה לויזה תוכלו לעבוד כמדריכי טיסה בבית הספר ולצבור שעותמדריך שנספרות גם כשעות מפקד.

לרוב לוקח לחניך שמתחיל מפרטי ועד מדריך כשנה עד שנה וחצילהוציא את כל הרשיונות ומשהו כמו 180 - 240 שעות טיסה. מכיוון שלי כבר היה רשיוןטיס פרטי מהארץ, לקח לי 10 חודשים לסיים ובשנה וקצת שנותרה לי הדרכתי בפניקס וצברתילא מעט שעות (1,600 שעות הדרכה למי שממש מתעניין..).

העלויות של כל זה הן: 60,000$ לרשיונות, 3,000$ הוצאותראשוניות לאחר שהגעתם לארה"ב - רכב, ריהוט בסיסי לדירה שתשכרו וכו', 1,000$ מחייהחודשית לפחות לכל התקופה שלכם כחניכים (אסור בשום פנים ואופן לעבוד בתקופה זו - נתפסתם,תעופו חזרה לארץ) ועוד כמה חודשים כמדריך - עד שתצליחו לבנות לכם מוניטיןויהיו לכם מספיק חניכים שיכניסו לכם כסף למחייה החודשית.

נכון שבפרסומים של בתי הספר מופיעים מחיר נמוכים בהרבה אבל צריך לקחת בחשבון שאלו מחירים לשעות מינימום ותאמינו לי שגם אם ציפור תנסה להוציא את הרשיונות הנ"ל – גם היא תצטרך לקחת שעות נוספות. לכן מומלץ להוסיף לפחות 30-35% למחיר שמופיע בפרסומים השונים

עם סיום ויזת ה J-1 תהיינה לכם מספר אופציות – אם הצלחתם לצבור מספיק שעות טיסה, לחזור לארץ ולנסות להתקבל לחברת תעופה. במידה ולא צברתם מספיק שעות תוכלו ללכת לסין – שם יש מחסור במדריכי טיסה והם גם יסדרו לכם אישור עבודה ומשכורת של כ – 2,200$ לחודש.

אופציה נוספת היא להרשם לאוניברסיטת אמברי רידל למדעי התעופה לתואר ראשון. מלבד ההעשרה שתקבלו בכל מה שקשור לתעופה תקבלו גם אישור עבודה סטודנטיאלי לשנתיים ובמסגרתו תוכלו להמשיך לעבוד כמדריכי טיסה או לנסות להתקבל לחברת תעופה בארה"ב – תלוי כמובן באם יש מחסור בטייסים בארה"ב.

הלימודים באוניבסיטה בנויים מסמסטר של חודשיים כשכל 4 סמסטרים יש סמסטר חופש אחד (8 חודשי לימודים וחודשיים חופש). כל סמטר בנוי משני קורסי ערב בני יום בשבוע – ככה שלומדים יומיים בשבוע וכל שאר הזמן פנוי.

העלות של הלימודים היא נכון להיום 670$ לקורס או 1340$ לסמסטר.

את הבקשה לאישור עבודה ניתן להגיש רק עם התחלת הלימודים, כלומר אחרי שישבתם בכיתה לפחות פעם אחת, והיא עולה 380$ וצריך לחדש את הבקשה אחת לשנה.זמן ההמתנה לאישור עבודה הוא בין חודש לשלושה חודשים שבהם כמובן אסור לעבוד.

אני חיכיתי 3 חודשים לאישור ואחר שקבלתי אותו הצלחתי להתקבל לחברת תעופה אמריקאית שעושה טיסות פנים (מה שנקרא בארה"ב Regional Airline) ואני מטיס את ה- ERJ-145 שהוא מטוס סילון של 50 מושבים. למזלי הייתי במקום הנכון ובזמן הנכון ושנה לאחר שהתחלתי לעבוד נוצר בחברה מחסור בקפטנים וזימנו אותי לקורס קפטנים. כיום אני קפטן כבר 3 חודשים ולרשותי כמעט 200 שעות מפקד על מטוס סילון שהן הדובדבן שבקצפת של שעות טיסה.

לכאורה התהליך נראה יקר וארוך – והוא אכן כזה. חברים שטסים איתי שילמו למעלה מ- 100,000$ באקדמיה של דלתה.

אולם, צריך לזכור שלחלומות אין מחיר. כמו כן מפרסומים שונים, ובמידה ומחירי הדלק לא ישנו את פני התעופה, יהיה בשנים הקרובות מחסור בטייסים (בין היתר כי התהליך להיות טייס יקר וארוך ורבים מוותרים על החלום).

אשמח לענות על שאלות

אני מצרף "תמונת מוטיבציה" שלי ושל הצעצוע שלי...

שרון
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:34

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר